Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 11. 13:26 #9301
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
csak nem tudtam megállni, hogy nem olvassam el a spoilereket. rohog.gif _nevet.gif
8 felhasználónak tetszik: Brittany, mikieger, pink_bunny, Vampiregirl1, Lady Suzy, Alison Lerman, An_d_a, Pandus
2012. május 11. 13:48 #9302
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.05.11. 12:23)
De így hogy Rick egyszer visszajött szellemként, majd lesz esély rá a jövőben is biggrin.gif Szeretem a karakterét, nem akarom hogy többet ne tűnjön fel.
Méltó és elképesztő befejezés volt.  beer.gif

Ha esetleg Matt Davis új sorozatából nem lesz semmi, akkor remélhetőleg visszatér.
2012. május 11. 14:17 #9303
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Viszont így mikor tér akkor vissza KAT?! Klaus nem halt meg. Legalábbis csak testileg kellett elköszönnünk Joseph Morgantől. Azt nem tudom, hogy Michael Trevino hogyan fogja majd hozni a karaktert. Furcsa lesz mindenesetre. De KAT! Azt hittem hogy ha már Klaus (sírok) végleg elhagy minket, akkor kapunk Katet. Mondjuk mostmár Elena is vámpír. És a vámpírokban felerősödnek az érzések nem?! Az jutott eszembe, hogy vágyakozik Damon után. Kívánja, és hasonlók. Legalábbis nekem ez jött le - főleg az ominózus hotel jelenetből. Lehet vége a szende kis szűz Elenának és kapunk vérpezsdítő forró jeleneteket is a jövőben? smileeee.gif Fúúú... kattognak bennem a kérdések. HOGY LEHET MÁR MEGINT ÍGY LEZÁRNI EGY SZEZONT! ISTENEM! blush.gif unsure.gif biggrin.gif
12 felhasználónak tetszik: allyangel, mikieger, pink_bunny, Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, Adrianna, Nina1122, fanni1998, Nita09, An_d_a, Pandus
2012. május 11. 14:37 #9304
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Összességében mindre kaptam választ, vagyis mindent megértetettem, csak azt nem, hogy most mi van Tylorral? Most akkor ő meghalt? De hát Bonnie a barátait védi és Tylor is annak számít... blink.gif
Egy ilyen már volt nem régen, mikor Rebekah testébe költözött az anyja, Rebakah nem halt meg, de azt sem tudom, hogy vele mi lett ott? Addig ő az anyja testében volt??
De a nagy kérdés, hogy most Tyler meghalt??? ohmy.gifO sad.gif
2012. május 11. 14:47 #9305
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2012.05.11. 13:11)
Én már most kivagyok. Utálom az évadbefejező epizódjaikat. Mindig hatalmas kérdőjeleket hagynak hátra. Wáááá. Hát igen. A vége kicsit twilight volt, de hát valahogy meg kellett mutatni az átvátltozást. Vajon Stefan még akkor is ott állt mellette? Neki vajon szintén mondta Meredith hogy Elenából vámpír lesz? Mattel mi lehet? Remélem azért túlélte. Tyler gondolom hogy így elhalálozott. Mondjuk azt nem egészen értem, hogy Bonniemiért pont belé tette Klaust. Bár erre is biztos kapunk majd választ. Szerintem amúgy elmegy majd egy kicsit a lány a sötét mágia irányába. Lehet ő lesz a kövi gonosz biggrin.gif

Akár hiszed, akár nem, pont erről beszélgettem barátnőmmel. Hogy mi lenne, ha a következő évadban Bonnie elindulna a fekete mágia felé, mint Willow a Buffy-ban. Azt nagyon élvezném, legalább felturbóznák egy kicsit a karakterét. cool.gif Amúgy szerintem Bonnie-nak csak elege lett, hogy mindenkit elveszít, az anyját pedig nagyon nem akarta, így alkut kötött Klausszal. Mondjuk azt nem értem, miért pont Tyler testét használták. Talán azért, hogy folytatódjon a Klaroline szál? De minek? Klaus igazi teste nélkül semmit sem fog érni. Tylernek meg nem áll jól a keménykedés, Alaric sokkal jobb "testtartó" volt. unsure.gif De végre Alaric és Jenna újra együtt vannak. cray.gif
4 felhasználónak tetszik: Catherine, Adrianna, pink_bunny, Pandus
2012. május 11. 14:54 #9306
- törölt felhasználó -    
Szóval...
ami nagyon aranyos volt, az "Damon, és a telefon jelenet", hihetetlenül imádnivaló volt még most is.
azt már előre tudtam hogy Elena fog meghalni,így alaric is ezt már többször leírtam , szerintem eléggé egyértelmű volt hogy Meredith már megint a sajátos módszerét alkalmazta. legalábbis én rögtön sejtettem amikor Jeremy ott kérdezősködött Elenáról, de sztem más is..
az hogy Stefan inkább Mattet vitte fel, egyszerűen megbocsálthatatlna, Damon persze most is Elenát mentette volna, igaz akkor mi lett volna az izgalom az egészben nem?
azt is biztosra vettem hogy Damonnnel találkozott először a spoilerekből, de amikor Elena volt olyan bunkó hogy azt mondta Damonnek talán ha vele találkozott volna előbb... ott már tuti volt a dolog..
jah és hát a drága Klaus Tyler történet... egyszerűen olyan dühös vagyok hogy az vmi hihetetlen, mégis hogy tehették ezt? ez az egész csak is kizárólag abból a szempontból jó, hogy Damonék még mindig élnek, viszont semmi más. most komolyan csak engem zavar hogy Joseph-et kiírták? kit érdekel hogy klaus él, ha nem ő játsza?? Tylert am is utálom már, ennek nagyon nem tudok örülni...
oh és hát már várom a percet hogy a DRÁGA ELENA emlékezzen az elfeledett emlékekre... NAgyon ajánlom hogy akkkor bűntudata legyen amekkora csak lehet...
am az is igen érdekes hogy Bonni elvileg még az elején cserélte ki Tylert és Klaust nem?? szóval akkor Caroline Klaust csókolgatta olyan eszeveszettül vagy nem? lehet hogy ezt félreértelmeztem egy kicsit
az pedig valóban egy igen érdekes kérdés hogy elena kinek a vérével változott át, mert ha Damontől származik, akkor Klaus már megint jól járt
összességében a finálé borzalmas volt,
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. május 11. 14:57 #9307
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2012.05.11. 14:37)
Összességében mindre kaptam választ, vagyis mindent megértetettem, csak azt nem, hogy most mi van Tylorral? Most akkor ő meghalt? De hát Bonnie a barátait védi és Tylor is annak számít... blink.gif 
Egy ilyen már volt nem régen, mikor Rebekah testébe költözött az anyja, Rebakah nem halt meg, de azt sem tudom, hogy vele mi lett ott? Addig ő az anyja testében volt?? 
De a nagy kérdés, hogy most Tyler meghalt??? ohmy.gifO sad.gif

sztem igen meghalt, mivel klaus teste porrá lett, Tyler pedig elvileg az ő testében volt, ennek pedig azért nem örülök mert JoMo már nem fog vissza térni valószínűleg, hacsak valamilyen oknál fogna Klaus teste mégsem égett porrá... de erre mekkora az esély sad.gif
2012. május 11. 15:02 #9308
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Annyira izgultam már az évadzáró miatt, és meg kell, hogy mondjam, nem csalódtam! Egyszerűen tökéletes volt! thumbsup.gif Talán, eddig ez volt a legérzelmesebb és legizgalmasabb finálé.
Igazából tényleg lehetett sejteni, hogy Elena választása végül Stefan-ra fog esni, de nem bántam. Annyi más fantasztikus fordulat volt még, hogy a végére erről teljesen el is feledkeztem.
Klaus Tyler testében fog élni ezentúl? blink.gif Te jó ég! Végül is, Tyler is hibrid, szóval elvileg ugyanolyan legyőzhetetlen ez az "új" teste is, mint a "régi", nem?
Csak, most azt nem tudom, hogy ezzel így Tyler is végleg meghalt, vagy Klaus csak "beköltözött" a testébe, mint a 2. évadban Alaric esetében? unsure.gif
Alaric... cray.gif A múltheti rész óta számítottam a halálára, így annyira nem is lepett meg. Nagyon sajnáltam, kedveltem a karakterét.
És, hát ami szerintem a legeslegnagyobb durranás volt, az Elena vámpírrá válása. ohmy.gif Eddig nem igazán hittem, hogy az írók valóban meglépnék ezt, de tévedtem. Kíváncsi leszek, milyen lesz vámpírként. Remélem kapunk egy sokkal izgalmasabb karaktert, hiszen így már nem kell mindenkinek Elena-ra vigyáznia, ezentúl majd megvédi saját magát! tongue.gif (Legalábbis nagyon remélem.)
A visszaemlékezős jeleneteket is imádtam, és végül kiderült, hogy Damon volt az első Salvatore tesó, akivel Elena találkozott. biggrin.gif Nem tudom, ez mennyit fog számítani a jövőbeli kapcsolatukra nézve, de ugye, ha valóban vámpírrá vált, akkor mindenre emlékeznie kell, amit Damon elfeledtetett vele. biggrin.gif
Egyébként Matt vajon túlélte? Mert őt a végén nem láthattuk... unsure.gif

Egy ilyen finálé után pedig már nagyon várom a következő évadot! w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Misao, Adrianna, pink_bunny
2012. május 11. 16:14 #9309
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Huh,át ez a rész nagyon jó volt!
Mikor Damon beszélt a telefonba,az nagyon jó volt,ez volt ez egyedüli vicces.Utána jöttek az izgalmas dolgok.Nagyon ijesztő volt Klaus azokkal a nyitott szemeivel fear.gif És miután Ric leszúrta Klaust,a szívem meghasadt Rebekahért cray.gif Tyler és Caroline nagyon aranyos volt,és olyan szomorú volt,hogy el kellett volna menniük,és szegény anyukáik cray.gif Jeremy jól tette,hogy bevitte Elenát a kórházba,így legalább lehet Elena vámpír vampire.gif Szegény Damonért meghasadt a szívem,főleg akkor,mikor kiderült,hogy ő találkozott Elenával először,és ő csak elfeledtette,na itt majdnem elbőgtem magam,hogy Damon mennyire szereti a bátyát,és mennyire önzetlen sorry.gif Elijah cukkancs volt wink.gif Bonnie meg átállt a sötét oldalra,de jól tette,végre valami hasznosat csinál. laugh.gif Vicces volt Elenát a régi életében megtekinteni,és hogy Mattel járt,az eléggé aucs,nagyon furcsák együtt nea.gif Hogy fogom kibírni ennyi ideig a 4.évad nélkül??Annyi kérdés sleep.gif
3 felhasználónak tetszik: Catherine, LadyAlexa, pink_bunny
2012. május 11. 16:42 #9310
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Életemben nem bőgtem egy sorozaton sem ennyit, mint ezen a részen. rohog.gif Nagyjából ezekre számítottam, de ahogyan beadagolták nekünk, huhu... ohmy.gif A flashback-ek nagyon jók voltak, igazából kicsit azokat is megkönnyeztem, mert hát Elenának, mint tudjuk, már soha többé nem lehet olyan élete. Annak örültem, hogy Kol, Bekah és Elijah sikeresen megúszták egy darabban, nagyjából az epizód egyetlen boldog pillanata. laugh.gif Amikor Klaus meghalt, úgy bőgtem, hogy eskü még a billentyűzet is kapott a sós vízből. cray.gif Nem értem, miért kellett Mattet kinyírni. Ha ezt a sorsot szánták neki, már a sorozat elején meg kellett volna tenniük, de mostanra már kezdtem megszeretni, erre bamm. sad.gif Amikor Alaric szelleme meglátogatta Jeremy-t, szintén annyira sírtam, hogy alig láttam. Ugyanez a Tyler-Caroline búcsújelenetnél. cry.gif rohog.gif És ez a badass-Bonnie nekem nagyon megtetszett: végre van valami érdekes a karakterben. BOSZORKÁNYLÁZADÁS! cool.gif
Ami meglepő volt az az, hogy Bonnie beleköltöztette Klaus lelkét Tyler testébe. Mondom: WTF? ohmy.gif A jó hír, hogy Klaus nem halott, a rossz hír viszont az, hogy Tyler testét használja az a bitang. mad.gif Most komolyan: így akar közel jutni Carohoz, vagy mi? Szemét állat, most mérges vagyok rá. grrr.gif És mégis mikor tervezi majd elmondani a testvéreinek, hogy "Hello, bocsi a mini szívrohamért, de mégsem haltam meg, csak a szívszerelmem halott pasijának a testébe költöztem!" ? Remélem közli velük, mert hát mégis csak a testvérei.
De egy dolgot nem értek: HOL A JÓ ÉLETBEN VAN KATHERINE? Megint viszont akarom látni azt a bitch-et! Tiltakozni fogok, ha nem hozzák vissza már a következő évad első öt részében. furesz.gif Ja és vámpír Elenán nem lepődtem meg. És igen, örülök neki, hogy vempájör lett, mert így talán lesz benne egy kis badass-jellemvonal is. cool.gif vampire.gif Esetleg még meg is kedvelem...? unsure.gif

Mindenesetre nagyon várom már a 4. évadot. biggrin.gif Amit elvárok: Stelena, Katherine, békesség az ősök között, badass-Bonnie, izgi új karakterek.
Ha ezek meglesznek, én tökéletesen boldog leszek. tongue.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, allyangel, pink_bunny
2012. május 11. 16:47 #9311
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
OMG,OMG,OMG...egy mentő rendel!!! rohog.gif Micsoda,bomba jó episzód volt! Fúúúú,kora reggel néztem meg (felkeltem 5:50-kor) de visszaaludtam,így 6:25-kor töltöttem le,és 6:33-kor (miután sietve felöltöztem) kezdtem el nézni,utána 7:20-kor rohantam a buszmegállóhoz rohog.gif Hol is kezdjem? Ó,Damon...olyan vicces volt,mikor ott rikácsolt vissza a telefonból... blush.gif Most egy kicsit kulturáltanul fogom kifejezni magam (Stefan rajongók ugorják át ezt a részt rohog.gif): STEFAN!! TE IDIÓTA,CSÖPÖGŐS-BAROM!! A BARÁTNŐJE,A HŐN SZERETETT CSAJ FULDOKLIK EGY ELSÜLYEDT AUTÓBAN Ő MEG AZ EX-BOyFRIEND-T MENTI KI??? WTF??? MOST NORMÁLIS?? - Persze,ha Stefan nem lenne ilyen puhány,Elena nem lenne (félig)vámpír...úgyhogy..köcce! rohog.gif Jaj istenem! Nem Stef-el találkozott először Elena,hanem Damonnal... wub3.gif Ez olyan szép volt! wub.gif De most,hogy Elena vámpír lesz emlékezni fog erre (meg a 2x08) is meg tudjátok,vámpírként felerősödnek a dolgok,ebbe bele tartozik Elena szexuális-vonzódása Damon iránt is. spiteful.gif De lássuk be; csak azért választotta Stefant mert ez egyfajta biztosíték volt számára,kicsit látszott hogy nem teljesen ezt akarja (különben nem fuldoklott volna a zokogástól),csak igen,Stefan szerelme mindig jó lesz,de egy idő után már nem elég neki...és most hogy vámpír!! Kíváncsi vagyok,hogy ezzel együtt,hogy fog a személyisége változni...Remélem nem egy vega-vamp lesz mert akkor rohadt ideges leszek! dry.gif Amúgy megfigyeltétek,hogy a sztori eléggé a könyvet követi? Elena úgyanúgy lett vámpír mint a könyvben is (ha jól emléxem) vagyis hasonló körülmények között...és,ha igazam van (már pedig mindig rohog.gif) miután vámpír lesz nem fog Stefanba annyira kapaszkodni,remélem kicsit vakmerőbb lesz... blush.gif Ó és,hogy az Ősökről is szót ejtsek: örülök hogy nem haltak meg,igaz többet már nem lehet kihozni belőlük de elkelenek a városba!! ÉS KOL SEM HALLOTT!! OBSESSION BACK IN ACTION! heart.gif a megszállás dolog meg...érdekes fordulat ez! Kíváncsi leszek Klyler-re rohog.gif Bonnie meg egy rohadt kis r*banc shout.gif Már elnézést a kifejezésért,de volt egy pár unszimpi fellépése a mai részben...Nem is folytatom...annyira felpörgetett ez az epizód,hogy nem találok normális szavakat! Sose vártam még így a Szeptembert...egyik legjobb FINÁLÉ volt! heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, allyangel, pink_bunny, Nita09
2012. május 11. 16:54 #9312
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Húha... ohmy.gif
Na szóval... sejtettem, hogy Elena vámpír lesz. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Szerencsétlen Mattel akkor most mi van? Alaric...bár biztos voltam benne hogy meg fog halni, azért most mégis megviselt. Kövezzetek meg de én mindig Stelena párti voltam, mégis van egy olyan érzésem, hogy Elena legvégül Damon mellett marad. Ez a Tyler dolog... én ezt nem hiszem el...MIÉRT? Az emberek 90%a azért szerette ennyire Klaust mert Joseph rettenetesen jól hozta a figurát... Michaelnek ez biztos nem fog menni.100 %. Az a jelenet ahol Alaric leszúrta Klaust és Rebekah úgy sírt... cry.gif hát megszakad a szívem sad.gif Elijahnak örültem nagyon ő még mindig egy kedvenc. Viszont lehet hogy csak annyira vissza akarom Josephet hogy már belemagyarázok de, csak szerintem volt a rendezők részéről valamiért fontos húzás hogy Alaric rögtön lecsukta a koporsót és nem láttuk Klaus testét teljesen elégni?
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Vampiregirl1
2012. május 11. 17:03 #9313
kikinay
kikinay
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.14.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 219
Azonosító: 83651
Offline offline
uhhh durva volt.. a végét mondjuk lehetett sejteni:D
kár hogy stefant választotta, de sztem ha megjönnek az emlékei hogy damon mennyi minden jót tett vele akkor a 4.évad végére az övék lesz a truelovesztorii:D tylert sjanálooom viszont:/
uu várom a szeptembert:Ddd
2012. május 11. 17:03 #9314
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2012.05.11. 16:54)
Húha... ohmy.gif 
Viszont lehet hogy csak annyira vissza akarom Josephet hogy már belemagyarázok de, csak szerintem volt a rendezők részéről valamiért fontos húzás hogy Alaric rögtön lecsukta a koporsót és nem láttuk Klaus testét teljesen elégni?

én is pont ezen filózok, de mégis hogyan élhette túl Klaus teste, végülis felgyúlladt, bár a karót nem hagyta benne szóval.. úristen már csak ezért is várom, hogy talán Joseph még visszatérhet wub.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. május 11. 17:10 #9315
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Micsoda egy finálé volt,az biztos hogy nem olyan volt mint az eddigiek.
Szerintem Elena még nem választott a fivérek közül,jó hiába úgy mondta,hogy Stefant választotta.Mert azt mondta Damonnnak,hogy ha vele találkozott volna először akkor őt választotta volna,s ez igy is volt csak hogy Damon ezt kitörölte az Elena emlékezetéből,s most hogy Elena vámpir lett,fog erre emlékezni,s akkor nem biztos,hogy Stefannal marad.
S most mi van Klaussal,nem értem beköltözött a Tyler testébe,de akkor mi lestt Tylerrel,meghalt?nem tudom de nagyon kiváncsi vagyok.
S még egy megjegyzés tudtam,hogy Alarick fog meghalni,de hogy Elena is,szerencse hogy Meredith vámpir vérrel gyógyitotta meg.Kiváncsi vagyok milyen vámpir lesz belőle.
Hosszú nyaram lesz az biztos,tele vagyok egy csomó kérdéssel smileeee.gif smileeee.gif biggrin.gif smileeee.gif
2012. május 11. 17:12 #9316
- törölt felhasználó -    
Na jó, most megint visszanéztem azt a részt, ahol Stefan ki akarja szabadítani Elenát, de ő mutatja, hogy inkább Mattet mentse. Most komolyan, nem utálatként, mert ahhoz is elég nagy önuralom kell, hogy tiszteletben tartsd a szerelmed akaratát még akkor is, ha tudod, hogy nem lesz jó vége, de Stefan nem tudta volna egyszerűen csak kicsatolni Elena övét? Aztán ő felúszhatott volna velük, hiszen már egy ajtó szabad volt... think.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Brittany, Adrianna, allyangel, pink_bunny, Lolla, katie993, fanni1998, Nita09
2012. május 11. 17:20 #9317
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.05.11. 17:12)
Na jó, most megint visszanéztem azt a részt, ahol Stefan ki akarja szabadítani Elenát, de ő mutatja, hogy inkább Mattet mentse. Most komolyan, nem utálatként, mert ahhoz is elég nagy önuralom kell, hogy tiszteletben tartsd a szerelmed akaratát még  akkor is, ha tudod, hogy nem lesz jó vége, de Stefan nem tudta volna egyszerűen csak kicsatolni Elena övét? Aztán ő felúszhatott volna velük, hiszen már egy ajtó szabad volt... think.gif


Amúgy azt én se egészen értettem hogy Elena magánál volt, akkor miért nem csatolták ki azt az övet és amíg Stefan felvitte Mattet ő felúszott volna. Annyi még biztos lett volna benne. No mind1
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna, allyangel
2012. május 11. 17:35 #9318
- törölt felhasználó -    
jah am az is eszembe jutott, hogy ugye Damon mondja Elenának az első találkozásukkor, hogy neki kalandok kellenek meg stb olyan szerelem ami felemészti,és persze veszély, Elena pedig ugyanezt mondja Mattnek is , hogy Damon felemészti
vis lehetséges hogy Elena ugyanúgy ráun Stefanra ahogyan Mattre is, hiszen Damon mellett sose unatkozna az fix, úgy hogy sztem Elena vámpírként már nem nagyon akar Stefannal maradni, túl egysíkú lesz majd a kapcsolatuk, akár még Elena be is durvulhat, na persze nem Katherine szintjére, akkor pedig Damon lesz a befutó
2012. május 11. 17:41 #9319
N.Dobrev
N.Dobrev
 
StátuszI love Kim but she's like the most boring person ever -Scott Disick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 1289
Csatolások: 670
Azonosító: 163475
Offline offline
Most akkor Tyler hallott és Klaus a testébe van? Elena meg vámpír lesz?
2012. május 11. 18:56 #9320
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
INTERJÚ JULIE PLEC NAGYASSZONNYAL A FOLYTATÁSRÓL
Úgy láttam a legtöbb embert ezek a dolgok érdekelték, de ITT a folytatása... Elég hosszú. laugh.gif

Did Elena know that Meredith had given her vampire blood when she told Stefan to save Matt first?
That is a question that we will ask and answer when we come back next season.

And just checking: Matt did survive, right?
I think for Matt to not survive that after everything would be just too damn tragic.

Let’s talk about Elena’s goodbye speech to Damon when she told him if she had to choose, it would be Stefan.
What we’ve said all year is that this is the choice for who she is at this moment in her life, and what she wants out of her life, and who she wants to have in her life in a romantic way. Though she has obviously grown to love Damon, and probably be in love with Damon, over the course of three seasons, what she said was 100 percent true: Even at its worst, she never fell out of love with Stefan, and you just can’t let somebody like that go. So letting Damon go was the right thing to do for her. Of course now, who knows what’s gonna happen? Her life just got completely turned upside down and ripped inside out. God only knows how each brother is gonna handle it? If they have opposing viewpoints [read: Damon definitely would have saved Elena first, so she'd still be human], then how are they going to handle each other? They just miraculously survived this year tighter than ever as brothers, what will this new development due to that relationship? There’s all kinds of great questions that are gonna come up as a result of all this.

One of the twists we didn’t see coming — conveniently after Elena said maybe her choice would have been different if she’d met Damon first — was that Damon HAD actually met her first on the night of her parents’ crash, but he compelled her to forget because he didn’t want anyone else to know he was in town.
Damon now has a small collection of things that he’s compelled her to forget. If there’s one thing that everyone knows about our vampire rules it’s that when you die and are in transition, your memories start to come back.So, there’s some new information that will be introduced to Elena in the first episode of next season. I think it’s just all part of the ongoing friendship and romantic entanglement that Elena has with Damon. She’s never gonna be able to shake it completely, and new information is only gonna get under her skin and embed itself into her even more. And so, it will cause complications with Stefan, of course. But she’s committed to Stefan. She loves Stefan. We’ll get to actually see them be together for a little while.

So she made her choice, but you set up that it’s not necessarily final — the sexual tension will still exist, even if it’s just simmering. I feel like fans on both sides should be happy with this.
No. No. The most passionate of the opposing teams are never quite happy unless they get exactly what they want. But, I would say everybody else can understand that end game means end of series. We’re in the middle of the journey, and our heroine just made a life decision and then EVERYTHING in her life is about to change. We’re starting Part 2. We’ll continue to ask the question “Why was it right for her?” and answer it as we move into next season. Elena as a character will continue to evolve and change, as will our boys, as will their feelings for each other and for her. It’s a marathon, not a sprint.

Let’s talk about Bonnie’s deal with Klaus.
It’s the same magic that was able to put Klaus into Alaric’s body and Esther into Rebekah’s. So you can extrapolate the future of Joseph Morgan on this show from that logic.
We saw Klaus’ body burning like Mikael’s and Finn’s, so I’m thinking we’d only see Joseph Morgan himself again in a flashback or something.
You know, I myself did not see his entire body burned to bits. So I can’t say 100 percent that we’ve seen the last of him.

And Klaus really is the start of Damon, Stefan, and Caroline’s bloodline?
Yes, that is the truth.

Before we talk about Klaus as Tyler, we have to touch on the scene where Tyler and Caroline were planning to meet in two hours and run away together. I almost started crying, and I didn’t even know why.
Yeah. I loved that moment. One of the things that we do every now and then on the show is we get to play in a little wish-fulfillment teen fantasy land. The idea of running away with the boy you love and escaping danger — it had this awesome Escape From Witch Mountain vibe that I remember so much with being a kid. So I love that scene for the enthusiasm they have for their adventure in spite of all the darkness that surrounds it. They’re two teenagers in love who are going off to be in love on the road.

So what happens with them next season? What will Caroline be thinking?
The first thing she’ll be is fairly shocked, and stunned, and probably borderline ecstatic, but also very confused when she realizes that presumably Tyler will live to see the other end of the story. And then she’s going to be, excuse my language, f—ing pissed at Klaus, who is doing some and will continue to do some subterfuge as far as who he’s pretending to be inside of Tyler’s body. [Laughs] We’ll see how much play he gets out of that.

With Alaric gone, and Elena no longer being able to help Klaus make his hybrid army, who is the Big Bad next season?
That is a question that remains. Where is the Big Bad gonna come from? That’s gonna be part of the fun of laying that out and understanding who our villain is gonna be and why.
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Alison Lerman, Rekahhh, Nita09, An_d_a, Kyra99
596 oldal 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!