Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 13. 11:55 #9341
- törölt felhasználó -    
egy kis spoiler:

Stefan módszere nagyon sikeres volt Caroline számára, és fogjuk látni őt, amint Elenát tanítja, ahol Damon az ellenkezőjét próbálja elérni. Sok konfliktust fogunk látni ezek miatt az eltérő vélemények miatt.
wub.gif
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Misao, Vampiregirl1, pink_bunny, xxxddd, An_d_a
2012. május 13. 13:15 #9342
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Végre,végre,végre kész!! Fél éjszaka ezzel szenvedtem,mire a coloring nem cseszte el a minőséget,nem mondom,hogy 100%-ig sikerült,de ez van. Nagyon örülnék,ha megnéznétek,akinek meg van youtube felhasználója és nyom egy like-t,külön köszönet! heart.gif

14 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel, Vampiregirl1, LadyAlexa, Kyra99, kurrek, Daxy, pink_bunny, cirrusz, Bütyi92, Lolla, Beba13, xxxddd, An_d_a
2012. május 13. 13:25 #9343
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Tudjátok, mire jutottam? Ha úgy vesszük, akkor Damon igézése miatt ragaszkodik Elena annyira Stefanhoz. Mert amikor Damon megigézte a flashbackben Elenát, azt mondta neki: "I want you to get everything you're looking for.", azaz Damon azt szerette volna, hogy Elena mindent megkapjon, amire vágyik. És az autóbaleset és a szülei elvesztése után Elena csak egy biztonságos, csendes kapcsolatra vágyott, és ezt Stefan mellett találta meg. Szóval ha ilyen szemszögből nézzük, akkor Elena Damon igézése miatt tart ki Stefan mellett. Szegény Damon maga alatt vágta a fát... De most, hogy Elena vámpír lett, ez a köteléke Stefanhoz meg fog gyengülni, mivel mindenre emlékezni fog. Imádom, hogy ilyen aprólékosan, de mégis tökéletesen építik fel az írók Damon és Elena kapcsolatát. Emlékezzetek csak vissza, már az első évad első részében is Bonnie nem Stefanról beszélt, amikor mondta Elenának, hogy "Amikor megérintettem, láttam egy varjút, ködöt és egy férfit", hanem már itt is Damonről volt szó. Így utólag mennyi minden világossá válik, ugye? Még egy dolog. Amikor Damon és Elena telefonálnak a fináléban, és Elena elmondja a döntését Damonnek, akkor azt mondta, hogy "All I can think about is right now." Tehát ő csak a jelenlegi helyzet szerint választotta Stefant. De mivel már vámpír lett, így már az "Always"-en kell agyalnia. Valahol mélyen ő is érzi, hogy Damon lesz neki a "forever". Gondoljatok bele, hogy ha most Damont választotta volna, akkor később úgyis visszament volna Stefanhoz. Így viszont még nyertünk egy kis időt, ami azt jelenti, hogy Delena lehet az endgame a sorozat végén. Mert ha egyszer összejön Damonnel, az örökké fog tartani.
Amúgy szerintem Matt Delena shipper. Mindig amikor ilyen lélekig ható beszélgetést folytatnak Elenával, valahogy a végére mindig Damonnél kötnek ki. Matt-nek ezért plusz pont jár.
Ja, és látni akarom Stefan arcát, amikor megtudja, hogy Damon találkozott először Elenával. rofl.gif
15 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, Kyra99, Nina1122, Daxy, Lady Suzy, Adrianna, kurrek, Bütyi92, pink_bunny, Lolla, Beba13, xxxddd, An_d_a
2012. május 13. 14:30 #9344
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.05.13. 13:25)
Tudjátok, mire jutottam?

Ezen még nem is gondolkodtam, de most, hogy így mondod tényleg van értelme. think.gif Meg olvastam egy nagyon jó szöveget: ugye Elena mondta, hogy Matt hazaviszi és valóban haza is vitte, mivel az út közepén lezuhantak, Elena meghalt, ezzel zöld utat engedve Delenának. Tehát Matt tényleg hazavitte Elenát. Haza, Damon mellé. rolleyes.gif Amúgy az vicces, hogy akárhányszor Elena Damon nélkül marad, vagy a kórházban köt ki vagy holtan végzi. rofl.gif
12 felhasználónak tetszik: Misao, LadyAlexa, Kyra99, allyangel, Vampiregirl1, Lady Suzy, Adrianna, kurrek, pink_bunny, katie993, xxxddd, An_d_a
2012. május 13. 14:54 #9345
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Elolvastam az eszmefutásokat és télleg igazatok van. Remélem, hogy így is lesz a végén. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Kyra99
2012. május 13. 15:20 #9346
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.05.13. 14:30)
Amúgy az vicces, hogy akárhányszor Elena Damon nélkül marad, vagy a kórházban köt ki vagy holtan végzi. rofl.gif[/color]


Ez tényleg vicces rofl.gif Össze tartoznak mint könyv meg a polc,meg eső és kabát,meg..Ááá volt erre valami hasonlat csak elfelejtettem... rohog.gif Különben számomra elég nyílvánvaló miért választotta Elena Stefant...Először is szerintem Damon igézése is közrejátszik,meg hát biztonságosabbnak tűnt neki visszamenni Stefanhoz...De szerintem rá fog jönni,hogy a kapcsolatuk már sosem lesz a régi! Ellentétben Damonéval,ami csak most bontakozik igazán. Bár Stefan mindig is jó lesz Elenának,pont elég az amit tőle kap vagyis elég volt neki...De most,hogy vámpír lesz felerősödnek majd a dolgok és többet akar majd.Telhetetlenebb lesz.Az meg egy másik kérdés,hogy Stefan hogy fog reagálni arra,hogy átváltozott. Fogadok bűntudata lesz...tongue.gif Alap rohog.gif De anno pont azt mondta azért szeret Elenával lenni mert vele ő is embrenek érzi magát. Meghát Stef még azt sem tudja elfogadni,hogy ő maga vámpír,minden porcikája tiltakozik ellene az "úgy teszek mintha ember lennék" játéka meg csak oda vezetett,hogy a végére bekattant...De most akkor,hogy fogja venni hogy Elena is azzá vált,amit még ő maga is tagad,hogy az lenne? Mellesleg az is érdekes lesz majd,hogy Bonnie,hogy fog erre reagálni? A legjobb barija az lett akik ellen harcol,akiket az ellenségeinek tekint.Igen Caroline-nal megbékélt,de már régen nem olyan a kapcsolatuk,mint amikor Car csak egy szöszi,pom-pom lányka volt...Meghát Caroline-nak viszonylag simán ment a dolog,van egy olyan érzésem,hogy Elenának sokkal rizikósabb lesz...ugye főkarakter az lenne fura ha minden egysíkúan menne. Még egy dolog: mára arra jutottam,hogy hál' isten hogy nem választotta Damont! Ha így lett volna,gyakorlatilag alá lett volna írva;hogy ők már nem lesznek endgame. Most így meg valószínűbb mint valaha...Ó és még valami: ugye eddig egész könyv feelingje van a dolgoknak,L.J. Smith sztorijában is a hídról lezuhanva halt meg Elena,miután meg felébredt nagyon szeszélyes volt...Ó és az első ember akinek a véréből ivott az Matt volt,ezt a fordulatott is eltudom képzelni a 4. évad elején. Meghát a legfontosabb dolog ami Elena szájából elhangzott átváltozása után:
- Damon: "Do you know who I am?
- Elena: "Of course I do. You're Damon and I love you."

Nem hiszem,hogy a készítők olyan merészek legyenek,hogy ezt a mondatott is becsempészék,de hasonló reakciót Elenától el tudok képzelni,pláne miután visszatérnek az emlékei.
Már csak egy kérdés maradt: HOGY A BÜDÖS F*ANCBA FOGOM KIBÍRNI SZEPTEMBERIG??? rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, Vampiregirl1, Daxy, kurrek, Cintii, pink_bunny, Kyra99, Beba13, xxxddd, An_d_a
2012. május 13. 15:29 #9347
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
tegnap én is "sokat" agyaltam azon amit allyangel és nOmiee nem rég most leirt és mindkettötökel egyett értek smileeee.gif na meg jopáran kivannak akadva hogy az egész S3 Delena-részt mintha semmisé tették volna azzal hogy Elena abban a pillanatban Stefan-t választotta mikor mki azt hitte hogy Klaus vérvonala padlot fog fogni...
tegnap irtam is az egyik évad utolso pár percét megjelenitö youtube videohoz 3részes komment-t smileeee.gif szal nemtom mit tudnék még hozzáfüzni viszont abban biztos vagyok Delena gyümölcse majd s4+ környékén fog beérni csak idö kérdése
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, pink_bunny, Kyra99
2012. május 13. 17:37 #9348
- törölt felhasználó -    
sztem kat már készül a negyedk évad gonosz boszija szerepére biggrin.gif _nevet.gif
http://www.keptarolo.hu/kep/s6050622/celebutopia_katgraham_wangotango_may12_cu_olya__5_.jpg
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, pink_bunny, Kyra99, An_d_a
2012. május 13. 18:04 #9349
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.13. 17:37)
sztem kat már készül a negyedk évad gonosz boszija szerepére biggrin.gif _nevet.gif 
http://www.keptarolo.hu/kep/s6050622/celebutopia_katgraham_wangotango_may12_cu_olya__5_.jpg


Ez kemény rofl.gif Mindig is tudtam,hogy egy kis ízlés ficama van a csajnak,de hogy ennyire? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna, katie993
2012. május 13. 18:09 #9350
- törölt felhasználó -    
nekem egy kicsit rihannas
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. május 13. 20:52 #9351
- törölt felhasználó -    
üdv
3. évad 8. résznél hagytam abba a sorozat nézését, mert kicsit már unalmasnak találtam, hogy nem történik semmi, csak full nyál az egész.
érdemes folytatni, vagy továbbra is csak erről a stefant szeretem, de tégedis, de őt jobban... blablabla vonalról fog szólni az egész?
2012. május 13. 21:46 #9352
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (bertmccracken @ 2012.05.13. 20:52)
üdv
3. évad 8. résznél hagytam abba a sorozat nézését, mert kicsit már unalmasnak találtam, hogy nem történik semmi, csak full nyál az egész.
érdemes folytatni, vagy továbbra is csak erről a stefant szeretem, de tégedis, de őt jobban... blablabla vonalról fog szólni az egész?


Szerintem megéri végignézni, már csak az utolsó 3-5 rész miatt is. Azok mind hihetetlenül jók voltak. Az azelőttiekre nem nagyon emlékszem, lehet, hogy ott még volt "téged is szeretlek meg téged is meg őt és őt is, de őt jobban", de szerintem megér azokat is megnézni. Én eddig egy részen sem tudtam unatkozni... blush.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Vampiregirl1
2012. május 13. 21:53 #9353
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.05.13. 20:54)
Na jó, én most sokkot kaptam.  mellow.gif  Most komolyan olyan pletyka terjeng, hogy Nina babát vár?! Normálisak ezek???Itt van a cikk!


Már Februárban is terjesztettek ilyen pletykákat. Most újra. Szegény lány 2-3 havonta terhes :S Amúgy szerintem már megint nem tudnak mit kitalálni róluk és valamit híresztelni kell. A postolt babaruha képen. Ott meg a szöveg a lényeg... Nina szokott idézeteket, illetve ilyen rövid frappáns szövegeket postolni twitterre. Az újságírók meg unatkoznak. Szerintem ennyi van mögötte. Amúgy is, ha egyszer egy sztár a hasához nyúl és úgy kapják le már akkor is azonnal terhesnek kiáltják. Ugyanez van ha bő ruhába van.
8 felhasználónak tetszik: allyangel, Misao, pink_bunny, Daxy, Kyra99, Vampiregirl1, Beba13, An_d_a
2012. május 13. 22:44 #9354
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Amúgy nekem a flashback-ben nagyon nem hozta Damon az első évados feelinget... unsure.gif Túl kedves volt Elenával. rohog.gif Az oké, hogy azért feküdt az úton, mert várt az arra tévedőkre, akiket utána szépen megrágcsált (ugye így kezdődött az első évad), de akkor is... Ennyi erővel Elenát is megtámadhatta volna. rolleyes.gif Ehelyett elcseverészett vele... Aztán utána meg az első évadban mennyiszer szemétkedett vele. Szóval nekem ez a két viselkedés nem fér össze, nincs logikája.
4 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, LadyAlexa, An_d_a
2012. május 13. 22:49 #9355
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.05.13. 22:44)
Amúgy nekem a flashback-ben nagyon nem hozta Damon az első évados feelinget... unsure.gif Túl kedves volt Elenával.  rohog.gif Az oké, hogy azért feküdt az úton, mert várt az arra tévedőkre, akiket utána szépen megrágcsált (ugye így kezdődött az első évad), de akkor is... Ennyi erővel Elenát is megtámadhatta volna. rolleyes.gif Ehelyett elcseverészett vele... Aztán utána meg az első évadban mennyiszer szemétkedett vele. Szóval nekem ez a két viselkedés nem fér össze, nincs logikája.


Tényleg nincs...de gondolom örült hogy,ha már Katherinnel nem a hasonmással összefutott! rohog.gif De Damon végülis sosem bántotta Elenát,fizikailag nem...Abban a részben valóban túl kedves volt,bár Elenának nagyon is 1 évados feelingje volt,Damonnak kevésbé,emlékezetes jelenet volt...heart.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. május 13. 22:53 #9356
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2012.05.13. 22:37)
Na jóó..nekem hiányzik Kol  sad.gif  heart.gif 
Nagyon remélem, hogy a 4. évad tele lesz Kolos pillanatokkal  thumbsup.gif 
A 3. évadban is csak 4 részbe rakták bele :/
heart.gif  heart.gif  heart.gif


Szerintem a 4. évadban csakhogynem biztos,hogy újra febukkan...ha már Rebekah is maradt. =) Meghát Nate továbbra is elég virgonc,kezdem bánni,hogy likeoltam a facebookon.Lassan több posztja van kint a Kezdőlapomon,mint az ismerőseimnek... rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampiregirl1, Average Girl, pink_bunny, An_d_a
2012. május 13. 23:54 #9357
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.05.13. 22:49)
Tényleg nincs...de gondolom örült hogy,ha már Katherinnel nem a hasonmással összefutott! rohog.gif De Damon végülis sosem bántotta Elenát,fizikailag nem...Abban a részben valóban túl kedves volt,bár Elenának nagyon is 1 évados feelingje volt,Damonnak kevésbé,emlékezetes jelenet volt...heart.gif

Persze, én is imádtam a jelenetet, és jobb is, hogy így történt meg, mert így képzeltem el. heart.gif Csak azt mondom, hogy annyira hangoztatták, hogy majd látjuk az első évados Damont, aztán helyette kaptunk egyet, aki a szerelemről áradozott. rohog.gif Szóval ez nem sértés akart lenni, csak furcsállottam.
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. május 14. 00:40 #9358
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.05.13. 22:44)
Amúgy nekem a flashback-ben nagyon nem hozta Damon az első évados feelinget... unsure.gif Túl kedves volt Elenával.  rohog.gif Az oké, hogy azért feküdt az úton, mert várt az arra tévedőkre, akiket utána szépen megrágcsált (ugye így kezdődött az első évad), de akkor is... Ennyi erővel Elenát is megtámadhatta volna. rolleyes.gif Ehelyett elcseverészett vele... Aztán utána meg az első évadban mennyiszer szemétkedett vele. Szóval nekem ez a két viselkedés nem fér össze, nincs logikája.

szerintem tuti történt vmi olyasmi Damon és Elena 1. találkozása és 1x01 között ami azt eredményezte hogy Damon felvette azta szarkasztikus álarcot vagy akár mondhatjuk kikapcsolta emberség-érzetét, de mi mind tudjuk Elena átlátott az álarcán és... többi már történelem számunkra smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, zsuzsye, LadyAlexa, Adrianna, Lady Suzy, An_d_a
2012. május 14. 19:02 #9359
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (FashionGirl @ 2012.05.14. 18:50)
Érdekes lenne,ha ez történne  happy.gif


Kelena... laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampiregirl1, Daxy, Cintii, LadyAlexa, Pandus
2012. május 14. 19:13 #9360
- törölt felhasználó -    
Idézet (FashionGirl @ 2012.05.14. 18:50)
Érdekes lenne,ha ez történne  happy.gif

Ha lesz egy ilyen jelenet, szobrot állítok az íróknak. Bár nekem már az is elég lenne, ha Katherine egyszerűen csak visszatérne. Damon mellett ő az egyik legjobb karakter, nem is értem, miért küldték el futkorászni. Remélem, Plecék tartják a szavukat és most, hogy Klaus "meghalt", visszajön.
12 felhasználónak tetszik: Misao, Beba13, pink_bunny, Vampiregirl1, Adrianna, Daxy, Lady Suzy, Kyra99, Cintii, LadyAlexa, An_d_a, Lolla
596 oldal 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!