Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 25. 14:29 #9881
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.10.12. 14:22)
4x04 - The Five stills HQ
22 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Lady Suzy, House Of Wax, Vampire Lady, Vampiregirl1, Jeanne, Minimanó94, Misao, marti27, rencsi95, Daxy, BunnyGirl, Lolla, nicol bellox, Kyra99, An_d_a, Katttah, pink_bunny, Nita09, allyangel, ItsLénaa, standoffan
2012. október 25. 14:32 #9882
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
4x05 - The Killer stills HQ
20 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Vampire Lady, Vampiregirl1, rolllllleee, Jeanne, Minimanó94, Adrianna, rencsi95, BunnyGirl, Lolla, nicol bellox, Kyra99, An_d_a, Katttah, Lady Suzy, pink_bunny, Nita09, allyangel, Galexa93, standoffan
2012. október 25. 16:37 #9883
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
4.06 – We all go a little mad sometimes hivatalos ismertető

ELENA ÚJ RÉMÁLMA – Elena félelmetes hallucinációk után zavarodott és megrendült, ennek következtében veszélyes hibát követ el. Miután Stefan új híreket kap Elena-ról, Klaus a kezébe veszi az irányítást. Shane Professzor egy ősi boszorkányvarázslat történetét meséli el Damon-nak és Bonnie-nak. Klaus és Stefan segítségével Jeremy élete egy új szakaszba lép. Végül Elena fájdalmas vallomást tesz Stefan-nak, Matt pedig új ijesztő információkat mond el Damon-nak Shane Professzorról.
Forrás: http://vampired.org/
5 felhasználónak tetszik: Minimanó94, rencsi95, Kyra99, An_d_a, allyangel
2012. október 25. 16:46 #9884
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Kanadai promo és OMG wub2.gif Most őszintén Ki a fene lökné ki az ágyból Damont? biggrin.gif Elenának agyára mehetett a sok tíltakozás. rohog.gif

11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, rolllllleee, Minimanó94, Adrianna, rencsi95, Vampire Lady, Daxy, An_d_a, pink_bunny, BunnyGirl, allyangel
2012. október 25. 17:26 #9885
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.25. 16:46)
Kanadai promo és OMG wub2.gif Most őszintén Ki a fene lökné ki az ágyból Damont? biggrin.gif  Elenának agyára mehetett a sok tíltakozás. rohog.gif 

Erről a "Stefan átváltozik Damonné" dologról egyből ez a 1x03-as részlet jutott eszembe rohog.gif Csak ez nem álom lesz,hanem hallucináció rolleyes.gif Pedig lehetne már olyan is,hogy nem Stefanból lesz Damon,és Elena nem löki el magától,vagy ébred fel rohog.gif spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. október 25. 19:39 #9886
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.10.23. 18:59)
Ebből a vidiből vágtam ki azt a részt,és csináltam meg avatarba  rohog.gif Az egész crack jó,de ezen a ponton behaltam  nevet2.gif


Jaj Istenem. _nevet.gif Ez haláli. _nevet.gif
2012. október 26. 10:34 #9887
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
The Vampire Diaries Extended Promo 4x04 - The Five
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YfWa7Q1uxYw
2012. október 26. 11:56 #9888
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.10.26. 10:34)
The Vampire Diaries Extended Promo 4x04 - The Five

smileeee.gif Hell-a-Yummy Party laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, rolllllleee, Vampire Lady, Vampiregirl1, rencsi95, pink_bunny, allyangel
2012. október 26. 12:47 #9889
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Az elején mire volt jó,hogy Connor beinjekciózta Tylert? Szegény mostanában több orvosi beavatkozásban részesül a kelleténél. rohog.gif Badasst Damont még mindig nem találom sehol,mindenki azt hajtogatja hogy visszakapjuk az 1. évados Damont ennek csak én nem látom semmi jelét? blink.gif Amúgy nagyon önzetlen tőle,hogy még mindig békébe akarja hagyni Stefant Elenával és elmenne Mystic Fallsból. Gondolom ez nem így lesz. acute.gif Connor meg mitől olyan frankó vámpír-vadász,egy hétig ha ott van és máris egy vámpír +hibrid leteríti. Aprilkának meg semmi értelme nincs ott,ahogy a szerencsétlen Mattnak sem,valamelyiket vagy mindkettőt igazán kiírhatnák. Elena viszont nem volt olyan ellenszenves ebben az epizódban mint általában,aminek örülök és remélem,hogy így is marad. Dehogy minek mennek iskolába megint? És vajon hány tanéven keresztül fogják még a Civil Wart leadni abban a gimiben,az is örök rejtély. Úgy tűnik most Rebekah az aktuális mean girl és megkell hagyni jól áll neki. cool.gif Phoebe felbukkanása igen nagy csalódás volt,mintha végig Fayet néztem volna,legalább ne ugyanazokat a göncöket dobálták volna rá. rolleyes.gif Pedig annyira tetszett az ötlet,hogy megint lesz egy vérfarkasunk,de úgy tűnik csak annyi volt ennek a lényege,hogy a TSC rajongók visszakapják Faye-t,hamár a sorozatot nem fogják. rolleyes.gif Na mindegy meglátjuk,nekem amúgy bejövős,hogy egy tökös-vérfarkaslány is jelen lesz mostmár,csak nem vagyok biztos benne,hogy a legmegfelelőbb színésznőt választották erre a szerepre,de nem felejtettem el,hogy Phoebe nem kis tehetség szóval remélem a legjobbakat. unsure.gif
Még annyit: Elena hogy leste már,hogy mikor megy lejebb a slicc Damon nadrágján.
_nevet.gif
Nagyon várós a kövi rész! cool.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Vampiregirl1, pink_bunny, Minimanó94
2012. október 26. 13:49 #9890
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.26. 12:47)
Connor beinjekciózta Tylert?

Connor nem beinjekciozta hanem werewolf mérget vett töle amit valahogy belefecskendezett a sörös "hordoba" ezért kellet Klaus vére hogy semlegesitsék azt ami Elena szervezetébe került mikor leléptek Rebekah bulijábol
3 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, Minimanó94
2012. október 26. 16:09 #9891
- törölt felhasználó -    
Hű,szerintem nagyon jó rész volt.Részben ,mert Klaus is benne volt(csak szerintem volt gonosz,hogy amikor visszajön, a 2.részben nem is szerepel?). Részben meg ,mert Rebekah megkapta a magáét spiteful.gif
A rész nagyon tetszett ,de szerintem April felesleges volt itt.Lehethogy kihoznak belőle valamit ,majd meglátjuk.Elena megint szenvedett ,viszont majdnem szó nélkül elfogadta Matt vérét.Majdnem. rohog.gif Ó,és Matt nagyon jól megmondta Rebekahnak ,hogy mi a helyzet. thumbup2.gif És nem ,meg sem sajnáltam őt.
Stefant viszont igen.Most ,hogy van az ,hogy Elena szó nélkül megcsalhatja Stefant Damonnal? blink.gif
Jeremy olyan Jeremys volt ,hozta a formáját.Remélem nagy jövője lesz Connorral.Connor egyre szimpatikusabb lesz.Tyler és Caroline helyesek voltak ,de remélem Klaus valamit intézkedik majd a Hayley-Tyler ügyben.És Phoebe Tonkinnak még mindig nem örülök ,de Hayleynak igen.Mert remélem elcsavarja Tyler fejét. yahoo.gif Klaus pedig hihetetlen jó volt és talán ő miatta volt az összes váratlan fordulat rolleyes.gif És remélem ez így is marad. smileeee.gif
2012. október 26. 16:17 #9892
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.26. 12:47)
Az elején mire volt jó,hogy Connor beinjekciózta Tylert? Szegény mostanában több orvosi beavatkozásban részesül a kelleténél. rohog.gif Badasst Damont még mindig nem találom sehol,mindenki azt hajtogatja hogy visszakapjuk az 1. évados Damont ennek csak én nem látom semmi jelét? blink.gif Amúgy nagyon önzetlen tőle,hogy még mindig békébe akarja hagyni Stefant Elenával és elmenne Mystic Fallsból. Gondolom ez nem így lesz. acute.gif Connor meg mitől olyan frankó vámpír-vadász,egy hétig ha ott van és máris egy vámpír +hibrid leteríti. Aprilkának meg semmi értelme nincs ott,ahogy a szerencsétlen Mattnak sem,valamelyiket vagy mindkettőt igazán kiírhatnák. Elena viszont nem volt olyan ellenszenves ebben az epizódban mint általában,aminek örülök és remélem,hogy így is marad. Dehogy minek mennek iskolába megint? És vajon hány tanéven keresztül fogják még a Civil Wart leadni abban a gimiben,az is örök rejtély. Úgy tűnik most Rebekah az aktuális mean girl és megkell hagyni jól áll neki. cool.gif Phoebe felbukkanása igen nagy csalódás volt,mintha végig Fayet néztem volna,legalább ne ugyanazokat a göncöket dobálták volna rá. rolleyes.gif Pedig annyira tetszett az ötlet,hogy megint lesz egy vérfarkasunk,de úgy tűnik csak annyi volt ennek a lényege,hogy a TSC rajongók visszakapják Faye-t,hamár a sorozatot nem fogják. rolleyes.gif Na mindegy meglátjuk,nekem amúgy bejövős,hogy egy tökös-vérfarkaslány is jelen lesz mostmár,csak nem vagyok biztos benne,hogy a legmegfelelőbb színésznőt választották erre a szerepre,de nem felejtettem el,hogy Phoebe nem kis tehetség szóval remélem a legjobbakat. unsure.gif 
Még annyit: Elena hogy leste már,hogy mikor megy lejebb a slicc Damon nadrágján.
_nevet.gif 
Nagyon várós a kövi rész! cool.gif

Nagyon sokban egyetértek veled,szinte mindenben cool.gif
Pheobe szerintem sem volt jó választás,bár jó színésznő,de nem ide való.Kellemesen csalódtam ebben az epizódban,pedig nem nagyon vártam a gyenge előzetesnek köszönhetően.Elena így vámpírként tényleg tűrhetőbben viselkedik,nagyon várom már,hogy Damon kezelésbe vegye wub.gif laugh.gif
Egyébként tetszik Damon régi-új éne,bár még mindig nem az igazi.Mattről csak annyit,hogy kezd idegesíteni,régebben kedveltem,most már csak unalmaskodik.Rebekah nagyon magányosnak tűnik,és nem jól vezeti le a dühét.
Nagyon várom a következő epizódot,nagyon várós wub.gif hullam.gif heart.gif thumbup2.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao
2012. október 26. 16:38 #9893
- törölt felhasználó -    
Hát ez olyan elmegy rész volt, de azért tetszett rolleyes.gif főleg a Delena részek, mikor Elena bámulta Damon felsőtestét (ahogy én), aztán mikor Stefan helyére képzelte, meg a Mattetmajdnemmegzabálta jelenetnél spiteful.gif Ez az April nekem szimpatikus, de nem sok értelme van, ahogy ennek az új csajnak sem, akivel pajkoskodott Tyler dry.gif meg ahogy elnéztem, olyasmi karakter mint Rebekah, ő meg bőven elég ribinek, inkább hoznák vissza Katherine-t. reklamalo.gif Aztán végre volt Caroline + Stefan, szerintem nagyon aranyosak lennének együtt acute.gif A vámpírvadász nem tűnik félelmetesnek, még én is elbánnék vele aggressive.gif hüle Klaus meg még megmenti, ffuu hát nem tudom mi lesz abból is rohog.gif Mattel most kivételesen nem volt bajom, ez csoda cool.gif Amúgy mikor Elena kézen állva itta a sört, az olyan gázos volt rofl.gif igazán kikerülhetnének már az iskolából, mert én hamarabb fogom otthagyni _nevet.gif Végezetül: most mintha nem lett volna ott az a bazi CW felirat (vagy már az előzőnél se volt? unsure.gif ) yess.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, Beba13, pink_bunny, allyangel
2012. október 26. 16:54 #9894
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Emígy Elena nagyon tekintgetett,amikor Damon vetkőzött rohog.gif
Ezeken a képen Damon annyira Season 1-es wub.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, TizzyHeart, An_d_a, standoffan
2012. október 26. 19:11 #9895
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Tami2000 @ 2012.10.26. 16:09)
Stefant viszont igen.Most ,hogy van az ,hogy Elena szó nélkül megcsalhatja Stefant Damonnal?  blink.gif

lehet hogy én vesztettem el a fonalat de senki se csalt meg senkit dry.gif
és aza "véresen" komoly jelenet Matt&Rebekah jelenet meg hallu volt csak tudnám ki volt a felelös érte tongue.gif
__
és ha már itt tartok akkor ebben részben láthattunk mért is tisztára félre vezetö eza Bunny diet, és ha ez még nem lett volna elég még Stefan hogy szajkozta csak semmi emberi vér és bla-bla-bla, nem csoda hogy majdnem hogy kivolt éhezve a friss vér-re plusz nap végére Rebekah iránti gyülölete gyakolatilag olaj volt tűzre szal nem csoda hogy bőségesen falatozott Matt véréböl és kitudja meddig ment volna ha Damon nem avatkozik közbe személy szerint örülök hogy végre normális tanárt kap, mert Stefan barátom hogy akarsz te másikat megtanitani arra hogy is legyünk vámpirok mikor saját magad vámpirságát se vagy képes elfogadni
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchaqd1jBl1qfx172o11_r1_250.gif
és egy dominánsabb Elena-val meg semmit nem tudsz kezdeni csak sopánkodni, lefogadnom emlékeztette Katherine-re és tudjuk mekkora tagadásban él ezzel a két témával
és aza elégedett vigyor mikor Caroline áradozott hogy azért megy ilyen jol a vámpir élete mert Stefan olyan sokat segitett és talán nem azért nem sok köze volt hozzá igy tudott elszurni semmit, és ahogy akarják hasonlitani Elena átváltozását/adaptálodását Caroline-éhoz mondom lol könyörgöm kettö mégcsak nem is ugyanolyan eset Elena-tol gyakorlatilag megtagadták minden lehetöséget töle hogy ember vért igyon ami szükséges egy frissen áltváltozott vámpirnak, de nem kényszeritsük csak Elena-t állati vérre már a kezdetektöl mert ö olyan törékeny lenne hogy nem tudna megbirkozni a emberi vér elönyeivel és hátrányaival személyszerint én eljuttam arra pontra ahol SE egy kész viccnek tartom Stefan aligha tized annyira ismeri Elena-t ahogy Damon, és ahogy Katherine is megmodta 2x04-be Elena iránti szerelme az gyarkorlatilag az elfolytott érzései iránta, és aza "végtelen" lojalitás amit Elena mutatott Stefan iránt egyszerüen nem érdemli meg s3 óta
amugy tényleg Caroline-t még kivel nem hozták össze? mivel SE-nek annyi fix, és Hayley megjelenésevel sanszos a Forwood "szétrombantása" és akkor Klaroline esélyeiröl nem is beszélek ami egy másik vicc
remélem nem voltam tul offenziv tongue.gif és persze kövi rész is elégé város cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, pink_bunny
2012. október 26. 19:42 #9896
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.10.26. 19:11)


Na,na,na acute.gif Azért ne felejtsük el,hogy Stefan volt olyan jó fej és miután kiéheztette a bnőjét még motorozni is elvitte meg a she-devil partijára. d3.gif Tényleg kész vicc már ez a karakter,néha nem értem a producereket..Ja,közben Damon persze azon törte a buksiját,hogy lehetne kiiktatni Connor barátot aki Elenára vadászott,meg úgy mindenkire. Közben Stefan mit csinált? Semmit. Sajnos a valóéletbe is vannak ilyen szerencsétlen pasik,én speciel igyekszem elkerülni ezeket. fear.gif Elike meg szerintem mostanában nem csak a vérre van kiéhezve. spiteful.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mch4paWAol1qik2bvo3_r1_500.gif

Vajon meddig bírja még? Vlszeg a következő részig. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Vampiregirl1, pink_bunny, An_d_a, allyangel
2012. október 26. 19:57 #9897
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.26. 19:42)
Na,na,na acute.gif Azért ne felejtsük el,hogy Stefan volt olyan jó fej és miután kiéheztette a bnőjét még motorozni is elvitte meg a she-devil partijára. d3.gif Tényleg kész vicc már ez a karakter,néha nem értem a producereket..Ja,közben Damon persze azon törte a buksiját,hogy lehetne kiiktatni Connor barátot aki Elenára vadászott,meg úgy mindenkire. Közben Stefan mit csinált? Semmit. Sajnos a valóéletbe is vannak ilyen szerencsétlen pasik,én speciel igyekszem elkerülni ezeket. fear.gif Elike meg szerintem mostanában nem csak a vérre van kiéhezve. spiteful.gif 
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mch4paWAol1qik2bvo3_r1_500.gif 
Vajon meddig bírja még? Vlszeg a következő részig. biggrin.gif

Nem is értem,hogy bírta eddig,hogy nem vetette magát Damonre? bolond.gif laugh.gif
Szerintem sem bírja tovább,a következő rész előzetese alapján egész jól el fognak szórakozni a Halloween-es partyn cool.gif
Én itt behaltam wub.gif hullam.gif wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Zsuzsy93
2012. október 26. 20:24 #9898
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.10.26. 19:11)
lehet hogy én vesztettem el a fonalat de senki se csalt meg senkit  dry.gif 
és aza "véresen" komoly jelenet Matt&Rebekah jelenet meg hallu volt csak tudnám ki volt a felelös érte tongue.gif  cool.gif

Akkor én vesztettem el a fonalat,a 19. részre gondoltam ,de lehet ,hogy az még azelőtt volt ,hogy öszzejött Stefannal(újra).Egyébként nekem már egy kicsit zavaros ez a szerelmi háromszög pardon.gif
A Rebekah-Matt jelenetek nekem csak azért tetszettek ,mert a Mean Girl végre megkapta a magáét rohog.gif
2012. október 26. 20:31 #9899
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Nekem ez a rész bejövős volt ^^ Azt a Conort nagyon nem csípem,és tudtam,hogy biztos nem halt meg,mikor felrobbantották,mert hát eléggé bereklámozták őt is,mint Aprilt rolleyes.gif meg ott maradt szegény Klauskám is sad.gif De Klaus most mért ilyen,hogy életbe hagyja azt a ... vámpírvadászt? angry.gif Pedig olyan jók voltak együtt Damonnal happy.gif Stefi hozta a szokásos formáját,hogy segítsünk Elenának,meg minden closedeyes.gif De én akkor is annyit röhögtem azon a mocis jeleneten! rofl.gif Stefi arca :'D Én meg ott reménykedtem,hogy Elena leessen,mikor ott állt rajta a motoron,és annyira bírtam volna,ha megtörténik,de nem dry.gif Hayley-t meg ezzel megkedvelném,ha szétmenne a Tyler/Caroline páros,és helyette lehetne Klaroline spiteful.gif Klaus milyen kis huncut,hogy kitalálta már! acute.gif Meredith szimpibb lett,mivel tiszta rendi volt Damonnel,ez már egy nagy piros pont good.gif Rebekah legalább megmaradt ugyanolyan badass-nek,de ízlése az nincs unsure.gif Meg én örültem volna,ha tényleg kitépi a szívét Mattnek,de az úgysem történne meg,mivel ő egy "kulcsszereplő",alias Elena vértasakja pardon.gif De szegényt sajnáltam,mert tényleg nincs senkije,így örülnék,ha legalább egy kicsit összebarátkozna Aprillel,mert ő tök cukinak tűnik :3 Elena meg nagyon badass volt,ahogy le akarta gyilkolni Bekaht _nevet.gif Ez még viccnek is rossz rolleyes.gif És ahogy ott a sört(?) itta kézen állva, az nálam majdnem elérte a stefis mocizást rofl.gif Meg mikor Damonné átváltozott Stefan,és utána elmondta neki "Damon",vagyis ő maga,hogy igazából Damont jobban szereti,mint Stefit,akkor azért észhez térhetett volna,ha már ő maga is azt mondja magának rolleyes.gif És mikor Damon elkezdett vetkőzni,hogy bámulta már a sliccét acute.gif Meg az alsói közt kotorászott,ez már jelent valamit rohog.gif Damon meg szerintem azért normálisabb lett,mint a 3.évadban,mert most már nem annyira nyálas,de azért nem olyan,mint az elsőben.És akárki akármit is mond,nekem így most pont megfelel. ok.gif A humora meg továbbra is ott van laugh.gif Ja,és amúgy rendi volt,hogy nem hagyta Elenának,hogy megölje Mattet,mert akkor már megint elkezdte volna sajnáltatni magát Elena,hogy hogy tehette ezt,meg stb. rolleyes.gif pedig én örültem volna neki rohog.gif
Am kíváncsi leszek a kövi részre nagyon,eléggé Delena gyanús spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. október 26. 20:34 #9900
Elenaa.
Elenaa.
visszatérő vendég
 
StátuszTikTok: darkside.of.tiktok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 99
Azonosító: 184154
Offline offline
Ez a nekem való topik! laugh.gif Szerintem egész jó rész volt! Elena még mindig Stefan-párti, de az a jelenet... reménykedtem, hogy egy kicsit még marad, hogy mi is lássunk még valamit, de hát ez van... rohog.gif Alapból viszonylag kiszámítható volt, mármint úgy ki lehetett találni, hogy mikor mi lesz, stb. de hát ez még csak a 3. rész. És igen, Damon szokás szerint azzal van elfoglalva, hogy megmentsen mindenkit (mindenkit és Elenát yes.gif), míg Stefan Elenát "tanítja". Bár Damon jobb lenne Elenának már most tanítás szempontjából IS. Bár azt elismerem, hogy Stefan jól lebeszélte Elenát Rebbekah megöléséről, mert abban teljesen igaza volt. Szerintem valami fontosabb szál is elindul itt April és Rebbekah által, kíváncsi vagyok mit derítenek ki. April nagyon szimpatikus, és én Rebbekaht is nagyon szeretem, mindazok ellenére amiket tesz. Én valahogy az elejétől fogva szerettem, és főleg azóta, hogy elmesélte Elenának, hogy mi történt vele meg a testvéreivel. Szimpatikus karakter, szerintem olyasmi, mint Caroline, csak barátok nélkül. Elég rossz lehetett neki így elveszteni Klaust.
Klaus és Damon poénjait most is imádom. laugh.gif Mindkettő makacs, de képesek összefogni. Na és kíváncsi vagyok mikor, hogyan és legfőképpen KITŐL tudja meg Caroline Tyler kis titkát, mert, hogy meg fogja tudni az biztos. És tényleg: még az is lehet, hogy nem Caroline-t választja? Bár én nagyon szeretem őket együtt. De Klausnak is kéne már valaki. sleep.gif És ha már itt tartunk Phoebe itt is remekül játszik, Hayley karaktere is szimpatikusnak tűnik. Kell egy vérfarkaslány is a sok hibrid és vámpír közé.
Lehetett volna kicsit több Delena benne, amit mondjuk kárpótolt az a rövid kis képsor Damon vetkőzéséről. rohog.gif

Jövőhétpénteek!! happy.gif
596 oldal 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!