Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 29. 20:42 #9941
- törölt felhasználó -    
2012. október 29. 20:50 #9942
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.29. 20:42)


2012. október 29. 20:53 #9943
- törölt felhasználó -    
[quote=Misao,2012.10.29. 20:50~3534306]

köszi, nem tudom amit belinkeltem azt miért nem jelenítette meg, de bosszantó mad.gif
2012. október 29. 20:56 #9944
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
[quote=VampireDiares4ever,2012.10.29. 20:53~3534320][quote=Misao,2012.10.29. 20:50~3534306]
köszi, nem tudom amit belinkeltem azt miért nem jelenítette meg, de bosszantó mad.gif[/quote]

Próbáld a "Long Link"-et használni,ott van a videó alatt,azaz: "Share" - "Options" - "Long Link" wink.gif
2012. október 29. 22:27 #9945
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.29. 18:57)
Most őszíntén nem az lett volna ésszerű,ha Stefan halja is a telefon beszélgetést hiszen vámpír,nem? blink.gif

az hogy hallota-e? meglehet, az hogy figyel-e arra az már máskérdés, abbol leszürve hogy 4x02-ben nem esett le neki mikor Elena mondta hogy nincs mit ünnepelni meg ahogy elejtette hogy nem tudja lent tartani animal blood-t szal én nem lepödnék ezen se meg smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Kyra99
2012. október 29. 22:37 #9946
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.10.29. 22:27)
az hogy hallota-e? meglehet, az hogy figyel-e arra az már máskérdés, abbol leszürve hogy 4x02-ben nem esett le neki mikor Elena mondta hogy nincs mit ünnepelni meg ahogy elejtette hogy nem tudja lent tartani animal blood-t szal én nem lepödnék ezen se meg smileeee.gif

ez am tényleg fura
pedig eddig elég nagy hangsúlyt kapott hogy a vámpíroknak jó füle van, pl amikor damon-t mutatták a 2. évad végén aki értetlenkedve hallgatta az emeletről hogy elenáék miként próbálják klaust kiiktatni, egyszóval érdekes hogy ilyen aprócska dolgok nem stimmelnek
2012. október 29. 22:39 #9947
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.10.29. 22:27)
az hogy hallota-e? meglehet, az hogy figyel-e arra az már máskérdés, abbol leszürve hogy 4x02-ben nem esett le neki mikor Elena mondta hogy nincs mit ünnepelni meg ahogy elejtette hogy nem tudja lent tartani animal blood-t szal én nem lepödnék ezen se meg smileeee.gif


Végülis lehet hallotta csak az értelmét nem fogta fel a másik mondandójának. rohog.gif Lassan kapcsol,no problem. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Kyra99, Elenaa.
2012. október 29. 22:51 #9948
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Nagyon nem tetszik, amit az írók Stefannal művelnek. Egyre idegesítőbb és butább. Vagy csak számomra? Pedig eddig ő volt a favorit, de ha így halad nem sokáig.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. október 29. 23:04 #9949
- törölt felhasználó -    
Idézet (lostgirl @ 2012.10.29. 22:51)
Nagyon nem tetszik, amit az írók Stefannal művelnek. Egyre idegesítőbb és butább. Vagy csak számomra? Pedig eddig ő volt a favorit, de ha így halad nem sokáig.

így van én is azt mondtam hogy a negyedik évadban annyira unszimpatikus mint állat, de lehet h felkészítik ezzel a fura viselkedésével arra hogy majd ugye mint tudjuk szakít elenával
de most is damon megy és segít elenának, stefan addig megint mit csinál? eddig mennyit segített neki úgy igazából? mert én úgy látom hogy semmit azt a kis közjátékot kivéve rebekah-val , ami megint az ő hibájából történt hiszen ha damon-re hallgatnak mindjárt nem hal meg majdnem elena, és nem kel villám gyorsan vért itatni vele
ez különben nem is stefan, ő sosem volt ilyen szerencsétlen nem akarok bunkó lenni, de igaz h delena párti vagyok, viszont stefant sem utáltam eddig, de hát olyan semmilyen az évadban, csak akk tetszett amikor caroline-nal beszélgettek, de ez az egész állati diétára való szoktatás, mintha berögzült volna a fejébe hogy elena csak állati vért ihat, és megy a feje után gondolkodás nélkül, sürgősen hozzák vissza a 3. évados stefant, mert így nem tetszik
2012. október 30. 01:39 #9950
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.29. 23:04)
így van én is azt mondtam hogy a negyedik évadban annyira unszimpatikus mint állat, de lehet h felkészítik ezzel a fura viselkedésével arra hogy majd ugye mint tudjuk szakít elenával
de most is damon megy és segít elenának, stefan addig megint mit csinál? eddig mennyit segített neki úgy igazából? mert én úgy látom hogy semmit azt a kis közjátékot kivéve  rebekah-val , ami megint az ő hibájából történt hiszen ha damon-re hallgatnak mindjárt nem hal meg majdnem elena, és nem kel villám gyorsan vért itatni vele 
ez különben nem is stefan, ő sosem volt ilyen szerencsétlen nem akarok bunkó lenni, de igaz h delena párti vagyok, viszont stefant sem utáltam eddig, de hát olyan semmilyen az évadban, csak akk tetszett amikor caroline-nal beszélgettek, de ez az egész állati diétára való szoktatás, mintha berögzült volna a fejébe hogy elena csak állati vért ihat, és megy a feje után gondolkodás nélkül, sürgősen hozzák vissza a 3. évados stefant, mert így nem tetszik

csak igy magunk közt engem már ugy kb 3x03-ota idegesit Stefan viselkedése és Wickery Bridge-s incidenssel telt be a pohár, az hogy eddig az elmult 3 részben annyit segitett Elena-nak hogy befejezze az áltváltozást azon kivül nem volt igazán hasznos BF, egyszerüen látszik hogy vajmi kevesett tud Elenarol alig ismeri öt ugy igazábol, és szerintem külsöleges hasonlosága Katherine-l nagy rész számitott mikor "összeismerkedett" vele, de legalábbb ott volt ö neki mint biztos pont(személy) aki szerette öt, és olyan személy volt ö aki nem tud meghalni, szal azért köszönet jár neki hogy tul segitette Elena-t életének egy kritikus szakaszán, és ha már felhoztad azt hogy Stefan mért nem öt mentette meg akkor erre is válaszolnék smileeee.gif igaz külön theoriám is volt rá de irok máshogy gondolták ki ami pici csalodotságot okozott de részben kárpotolták epizod végi Damon&Elena beszélgetéssel, mellesleg Stefan sose tett olyat ami Elena kivánságának ellent mondana szal, meg amugy is gondolj bele hogy tette volna tul magát Elena ha Matt teszem azt meghal? és Alaric vs Damon összecsapás is máshogy alakult volna ha Stefan szivére halgat feje helyett gondolj bele akkor mit érezhetett volna Elena ha Damon meghalt volna mert ugye ha Elena nem halt volna meg akko Alaric tuti bevégezte volna dolgát szal... akármennyire is hülye döntést hozott azzal hogy hagyta meghallni élete szerelmét én megse boszankodok rajta hisz Damon megmentette Elena életét a saját vérével igaz ez által vámpir lett de "él" !, és Elena meg Damon "életét" mentette meg azzal hogy meghalt és vitte magával Alaric-t is, szal nem igazán értettem mért mondtatták azt Elena-val hogy kész volt meghalni mikor pár percel azelött meg Damon-nek azt mondta hogy minden rendbe lesz majd találkoznak késöbb meg minden, és akkor még lehetne filozni azon hogy Elena tudta-e hogy vámpirvér van a szervezetében, irok szerint nem, én szerintem kellet hogy tudja pardon.gif
és bocsi a hosszuság miatt rolleyes.gif
2012. október 30. 10:05 #9951
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.10.30. 01:39)
csak igy magunk közt engem már ugy kb 3x03-ota idegesit Stefan viselkedése és Wickery Bridge-s incidenssel telt be a pohár, az hogy eddig az elmult 3 részben annyit segitett Elena-nak hogy befejezze az áltváltozást azon kivül nem volt igazán hasznos BF, egyszerüen látszik hogy vajmi kevesett tud Elenarol alig ismeri öt ugy igazábol, és szerintem külsöleges hasonlosága Katherine-l nagy rész számitott mikor "összeismerkedett" vele, de legalábbb ott volt ö neki mint biztos pont(személy) aki szerette öt, és olyan személy volt ö aki nem tud meghalni, szal azért köszönet jár neki hogy tul segitette Elena-t életének egy kritikus szakaszán, és ha már felhoztad azt hogy Stefan mért nem öt mentette meg akkor erre is válaszolnék smileeee.gif igaz külön theoriám is volt rá de irok máshogy gondolták ki ami pici csalodotságot okozott de részben kárpotolták epizod végi Damon&Elena beszélgetéssel, mellesleg Stefan sose tett olyat ami Elena kivánságának ellent mondana szal, meg amugy is gondolj bele hogy tette volna tul magát Elena ha Matt teszem azt meghal? és Alaric vs Damon összecsapás is máshogy alakult volna ha Stefan szivére halgat feje helyett gondolj bele akkor mit érezhetett volna Elena ha Damon meghalt volna mert ugye ha Elena nem halt volna meg akko Alaric tuti bevégezte volna dolgát szal... akármennyire is hülye döntést hozott azzal hogy hagyta meghallni élete szerelmét én megse boszankodok rajta hisz Damon megmentette Elena életét a saját vérével igaz ez által vámpir lett de "él" !, és Elena meg Damon "életét" mentette meg azzal hogy meghalt és vitte magával Alaric-t is, szal nem igazán értettem mért mondtatták azt Elena-val hogy kész volt meghalni mikor pár percel azelött meg Damon-nek azt mondta hogy minden rendbe lesz majd találkoznak késöbb meg minden, és akkor még lehetne filozni azon hogy Elena tudta-e hogy vámpirvér van a szervezetében, irok szerint nem, én szerintem kellet hogy tudja pardon.gif
és bocsi a hosszuság miatt rolleyes.gif


jah azt akkor félre érthetően írtam,bocsi smileeee.gif nem arra gondoltam hogy stefan hagyta meghalni, hanem hogy damon mondta már a rész elején hogy innia kell vért elenának, emberi vért, emberből, és hogy stefan húzta az időt , és már a végsőkig amíg elena majdnem újra meghalt, és arra céloztam amikor rebekah-val megoldották ezt a dolgot, míg be voltak zárva, szval én erre gondoltam
am az igaz h stefan mindig mindenben azt tette amit elena mond de ő már elég érett, elena még ahhoz képest kislány, és néha jobb lett volna damonre hallgatni mert sokszor neki volt és lett igaza, stefan is lehetett volna néha önállóbb olyan értelemben h nem hagyja mindig elenat a feje után menni, gondolok pl arra amikor elena oda akarta magát adni az akk még félelmetes elijah-nak, és damon hozta vissza, a lényeg h stefan és damon máshogy szereti elenát, de akivel a legtöbb haszna volt az damon, stefannal olyan mint egy sima gimis szerelem v nekem annak tűnik, mindig jóban vannak kivéve amikor stefan átment negatívba a 3. évadban
a lényeg hogy nekem a delena sokkal összetettebbnek tűnik ahhoz képest hogy szinte stelena van mindvégig
2012. október 30. 17:01 #9952
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Ezek direkt alakítják így Stefan karakterét, hogy azok akiknek eddig Stefan volt a kedvenc most átállnak Damonra.(Sikerül is nekik ezt a magam nevében mondom.) Én úgy gondolom előkészítik a Delenát.
2012. október 31. 12:16 #9953
- törölt felhasználó -    
tegnap teljesen véletlenül rábukkantam a vámpírnaplókra a cool-on. nem néztem eddig rajta, mert én már nyáron újra néztem a két évadot, meg hát most is lehetetlen időpontra rakták, nem is kéne csodálkoznom rajta
szval a lényeg h elgondolkoztam van e rá esély h a 3 évadot is bevállalják, v egyáltalán van e a sorozatnak elég nagy nézettsége a cool-on? ha jól sejtem nincs de örülnék neki ha elkezdenénk magyarul

most h 2 rtl van - feleslegesen - nem tervezik a TVD-t is beiktatni a műsorba?? csak azért kérdezem mert nem hallottam róla semmit, és most eszembe jutott, hátha mégis meggondolták magukat
azért elég érdekes h az rtl-en ment, a cool-on megy, és nem folytatják, mármint jó néhányan akadnak akik megnéznék csak felirattal neki se állnak
2012. október 31. 12:57 #9954
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.29. 18:57)
Most őszíntén nem az lett volna ésszerű,ha Stefan halja is a telefon beszélgetést hiszen vámpír,nem? blink.gif

Most könnyen lehet, hogy baromságot mondok, de a könyvekben a vámpírok úgy tudtak jobban hallani, látni, satöbbi, ha arra koncentráltak, hogy tudjanak. Tehát ha ez esetben a könyvre alapoznak, akkor lehet, hogy Stefan nem akart barom lenni és kihallgatni miről és kivel beszél telefonon. Vagy hallotta, csak inkább megkérdezte, hogy tudja, hazudik-e neki Damon. Ez persze csak egy-két tipp. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, Beba13
2012. október 31. 13:02 #9955
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kyra99 @ 2012.10.31. 12:57)
Most könnyen lehet, hogy baromságot mondok, de a könyvekben a vámpírok úgy tudtak jobban hallani, látni, satöbbi, ha arra koncentráltak, hogy tudjanak. Tehát ha ez esetben a könyvre alapoznak, akkor lehet, hogy Stefan nem akart barom lenni és kihallgatni miről és kivel beszél telefonon. Vagy hallotta, csak inkább megkérdezte, hogy tudja, hazudik-e neki Damon. Ez persze csak egy-két tipp. pardon.gif

sztem az előbbi
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. október 31. 13:08 #9956
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.31. 12:16)
tegnap teljesen véletlenül rábukkantam a vámpírnaplókra a cool-on. nem néztem eddig rajta, mert én már nyáron újra néztem a két évadot, meg hát most is lehetetlen időpontra rakták, nem is kéne csodálkoznom rajta
szval a lényeg h elgondolkoztam van e rá esély h a 3 évadot is bevállalják, v egyáltalán van e a sorozatnak elég nagy nézettsége a cool-on? ha jól sejtem nincs de örülnék neki ha elkezdenénk magyarul 
most h 2 rtl van - feleslegesen - nem tervezik a TVD-t is beiktatni a műsorba?? csak azért kérdezem mert nem hallottam róla semmit, és most eszembe jutott, hátha mégis meggondolták magukat
azért elég érdekes h az rtl-en ment, a cool-on megy, és nem  folytatják, mármint jó néhányan akadnak akik megnéznék csak felirattal neki se állnak


Én úgy tudtam, hogy az RTL-en folytatják, mert több helyen is úgy lett beharangozva. Viszont a Cool az RTL testvércsatornája vagy mi, ha jól tudom, és gondolom ezért került oda. Amit nem értek, mert ott biztos, hogy nem lesz akkora nézettsége. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. október 31. 13:25 #9957
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2012.10.31. 13:08)
Én úgy tudtam, hogy az RTL-en folytatják, mert több helyen is úgy lett beharangozva. Viszont a Cool az RTL testvércsatornája vagy mi, ha jól tudom, és gondolom ezért került oda. Amit nem értek, mert ott biztos, hogy nem lesz akkora nézettsége.  mellow.gif

oké hát én nem tudom h mi minek a testvércsatornája, nem vagyok képbe ilyen téren, meg hát nem is érdekel az rtl-se , nem részletezem a véleményem róla, de remélem igazad lesz és levetítik, tudom h a szinkron mindig elvan cseszve, de hát kedvet kaptam hozzá miután tegnap láttam, és damon fantasztikus volt a részben smileeee.gif
bár kitudja lehet megint lehetetlen időpontra teszik, és lehet h akkor is neten nézném újra, de én szerettem pénteken fennmaradni, még ha fáradt is voltam csak hogy megnézhessem a részeket, akkor is ha már előtte láttam
2012. október 31. 17:53 #9958
Elenaa.
Elenaa.
visszatérő vendég
 
StátuszTikTok: darkside.of.tiktok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 99
Azonosító: 184154
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.31. 13:25)
oké hát én nem tudom h mi minek a testvércsatornája, nem vagyok képbe ilyen téren, meg hát nem is érdekel az rtl-se , nem részletezem a véleményem róla, de remélem igazad lesz és levetítik, tudom h a szinkron mindig elvan cseszve, de hát kedvet kaptam hozzá miután tegnap láttam, és damon fantasztikus volt a részben  smileeee.gif 
bár kitudja lehet megint lehetetlen időpontra teszik, és lehet h akkor is neten nézném újra, de én szerettem pénteken fennmaradni, még ha fáradt is voltam csak hogy megnézhessem a részeket, akkor is ha már előtte láttam


Szerintem is adhatnák az RTl-en, mert én azt hallottam nyárra be volt ígérve a 2. évad. És nem adták le (vagy csak én maradtam le róla?). Amúgy - mostmár - 2 RTL van, és ha van idő, naponta kétezer mexikói sorozatra, hetente egyszer leadhatnának egy-egy részt, szerintem csak a nézettséget növelnék. biggrin.gif Én is néztem esténként, de amikor berakják szerda éjfélre, hát akkor már kihagyom. rolleyes.gif A szinkronért amúgy sem vagyok oda, de hát ez van, azért néha megnézném így is.
Jó így visszanézni a régebbi részeket, hogy már mindent tud az ember. rohog.gif Damon ugratásain mindig röhög az ember. laugh.gif
2012. október 31. 18:13 #9959
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elenaa. @ 2012.10.31. 17:53)
Szerintem is adhatnák az RTl-en, mert én azt hallottam nyárra be volt ígérve a 2. évad. És nem adták le (vagy csak én maradtam le róla?). Amúgy - mostmár - 2 RTL van, és ha van idő, naponta kétezer mexikói sorozatra, hetente egyszer leadhatnának egy-egy részt, szerintem csak a nézettséget növelnék. biggrin.gif Én is néztem esténként, de amikor berakják szerda éjfélre, hát akkor már kihagyom. rolleyes.gif A szinkronért amúgy sem vagyok oda, de hát ez van, azért néha megnézném így is.
Jó így visszanézni a régebbi részeket, hogy már mindent tud az ember. rohog.gif Damon ugratásain mindig röhög az ember. laugh.gif

nem is kicsit, olyan jó volt látni az első évados damon-t de tényleg, és most a kövi részben úgy tűnik már van is belőle, de sürgősen vissza akarom kapni, mert megfizethetetlenül imádnivaló volt, most is az, de akk vitt mindent minden pillanatban, ahogy ő mondaná nem a semmiért ilyen jó arc, mert kikapcsolta az érzelmeit, sajna v nem sajna a 2. évadban túlságosan is visszakapcsolta
2012. október 31. 19:49 #9960
- törölt felhasználó -    
4x06 spoiler
A sorozatban több meghatározó és kulcsfontosságú helyszín van, ilyen például a Wickery-híd. Elena szülei itt haltak meg, itt találkozott először Stefan-nal. Ez az a hely, ahol Stefan megpróbálta megölni, mikor elhatalmasodott rajta a Klaus megölése iránti bosszú. És Elena itt vált vámpírrá a 3. évad fináléjában. Elena legrosszabb pillanatai történtek ezen a hídon, és a közelgő 6. részben (We All Go A Little Mad Sometimes) visszatér ide.
A részben Elena hallucinálni kezd. (Az okát még nem tudjuk, de talán az eheti rész közelebb visz majd hozzá.) Annyira megrémül és összezavarodik, hogy egy veszélyes hibát követ el. Reméljük ez a hiba nem a hídon történik, mert abból nem sülne ki semmi jó.
Damon idejében érkezik, hogy segítsen a lánynak. Damon Bonnie-val tölti az epizód egy részét, hogy megismerjék a boszorkányság ősi formáját Shane Professzortól, akinek meglepő kapcsolata van Mattel. Eközben Stefan és Klaus segítenek Jeremy-nek, hogy fel tudja dolgozni a történteket. Végül Stefan és Elena között lesz egy szivszorító jelenet, amikor a lány tesz egy vallomást.


forrás: http://ianjosephsomerhalder.com/

tippelhetek? egy újabb érzelmes delena rész várható ami nem biztos h jól fog végződni , és egy szakítás stefannal??
7 felhasználónak tetszik: Kyra99, rolllllleee, pink_bunny, Vampiregirl1, Vampire Lady, MMatarolis, allyangel
596 oldal 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!