Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 21. 19:08 #10281
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.12.21. 16:39)
Kicsit elgondolkoztam azon, amikor Julie Plec azt ecsetelte, hogy Katherine-t addig nem hozzák vissza, amíg Klaus is a városban van, mert akkor tuti megölné és Katherine-t pedig még életben szeretnék tartani stb...
De Klausnak Katherine (plusz Elena) csak jól jöhet a tervében, miszerint hibrid hadsereget akar, mivel, ha meglesz a gyógymód és Elena újra hasonmásvérrel rendelkező ember lesz, akkor miért ne lehetne Katherine-ből is újra embert csinálni. Így Klaus-nak két hasonmásvérrel teli "emberkéje" lenne... de szerintem hülyeség, mert így túl egyszerű!  biggrin.gif

Mindenesetre elég fura lenne Katherine-t emberként látni blink.gif Nem is akarom laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Toxic, allyangel, Adrianna, Beba13, pink_bunny, Minimanó94
2012. december 21. 19:36 #10282
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.12.21. 19:08)
Mindenesetre elég fura lenne Katherine-t emberként látni  blink.gif Nem is akarom  laugh.gif


Én sem szeretném, de akkor legalább Katherine valahogy újra a képbe kerülne, ha Klaus érdekében állna a "létezése". smileeee.gif
2012. december 21. 19:40 #10283
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2012.12.21. 16:39)
Kicsit elgondolkoztam azon, amikor Julie Plec azt ecsetelte, hogy Katherine-t addig nem hozzák vissza, amíg Klaus is a városban van, mert akkor tuti megölné és Katherine-t pedig még életben szeretnék tartani stb...
De Klausnak Katherine (plusz Elena) csak jól jöhet a tervében, miszerint hibrid hadsereget akar, mivel, ha meglesz a gyógymód és Elena újra hasonmásvérrel rendelkező ember lesz, akkor miért ne lehetne Katherine-ből is újra embert csinálni. Így Klaus-nak két hasonmásvérrel teli "emberkéje" lenne... de szerintem hülyeség, mert így túl egyszerű!  biggrin.gif


Érdekes gondolatok smileeee.gif Én valahogy nem tudnám elképzelni Katherine-t emberként , ő a legbelevalóbb vámpírlány a sorozatban. laugh.gif
Elena is jobban tetszik vámpírként , de valószínűleg rajta használni fogják a gyógymódot..
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, rolllllleee
2012. december 21. 21:39 #10284
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (rencsi95 @ 2012.12.21. 19:40)
Érdekes gondolatok  smileeee.gif  Én valahogy nem tudnám elképzelni Katherine-t emberként , ő a legbelevalóbb vámpírlány a sorozatban.  laugh.gif 
Elena is jobban tetszik vámpírként , de valószínűleg rajta használni fogják a gyógymódot..


Na jó elárulom: Damon-on fogják. Egy: A könyvben is így volt. 2. Remek ötlet. 3. Kis színt vinne a már eléggé szürke sztoriba. 4. Ki ne akarná Damont emberként látni? 5..ezt még nem tudom. laugh.gif Lehet tévedek,de elég valószínű. Ennyire még az írók se hülyék,már mér' lenne Elena megint ember? Semmi értelme...Na mindegy csak egy teória. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, House Of Wax, Alison Lerman, rencsi95, pink_bunny, allyangel
2012. december 22. 09:16 #10285
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.12.21. 21:39)
Na jó elárulom: Damon-on fogják. Egy: A könyvben is így volt. 2. Remek ötlet. 3. Kis színt vinne a már eléggé szürke sztoriba. 4. Ki ne akarná Damont emberként látni? 5..ezt még nem tudom. laugh.gif Lehet tévedek,de elég valószínű. Ennyire még az írók se hülyék,már mér' lenne Elena megint ember? Semmi értelme...Na mindegy csak egy teória. biggrin.gif

Most hogy mondod tényleg rohog.gif Egyébként ha ez lenne,akkor kihagynák a kicunéket az egész sorozatból??! shout.gif wub2.gif Ezt nem tehetik meg velem,ők a kedvenceim! sad.gif Bár ez nem feltétlenül jelenti ezt,de erős a gyanúm unsure.gif
2012. december 22. 14:33 #10286
- törölt felhasználó -    
Én ezt az egész kötődés, gyógymód dolgot baromságnak tartom, Kat-nek meg simán lehetne helye az évadban, nem azért de konkrétan már mindenki rendesen hülyére vette Klaust nem egyszer, és még élnek, Tyler is él pedig ezek után... unsure.gif , szval Kat azért nem tett olyat h Klaus csak úgy simán kinyírná, ez sztem hülyeség, jobb dolga is van mint vele foglalkozni
A másik meg az hogy ilyen formában már gondoltam Damon-re, egyrészt mert ugye a könyvben is így van, másrészt mert ő is szeretne ember lenni, harmadrészt mert a kötődést így is meglehet szakítania
Csak akk kíváncsi lennék hogy milyen formában lenne a dolog, mert Damon nem olyan önző hogy Elena elől elhappolja az emberi életet, a könyvet nem olvastam, ott nem tudom hogyan történt
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna
2012. december 22. 15:58 #10287
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.22. 14:33)
Én ezt az egész kötődés, gyógymód dolgot baromságnak tartom, Kat-nek meg simán lehetne helye az évadban, nem azért de konkrétan már mindenki rendesen hülyére vette Klaust nem egyszer, és még élnek, Tyler is él pedig ezek után... unsure.gif , szval Kat azért nem tett olyat h Klaus csak úgy simán kinyírná, ez sztem hülyeség, jobb dolga is van mint vele foglalkozni
A másik meg az hogy ilyen formában már gondoltam Damon-re, egyrészt mert ugye a könyvben is így van, másrészt mert ő is szeretne ember lenni, harmadrészt mert a kötődést így is meglehet szakítania
Csak akk kíváncsi lennék hogy milyen formában lenne a dolog, mert Damon nem olyan önző hogy Elena elől elhappolja az emberi életet, a könyvet nem olvastam, ott nem tudom hogyan történt

Szerintem nagyon baromság lenne Damont változtatni emberré,bár elég érdekes lenne.Arról meg ne is beszéljünk,hogy Klaus mit szólna ehhez.Nekem egyáltalán nem jön be ez a gyógyíros cucc,remélem normálisan oldják meg.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. december 22. 17:10 #10288
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.12.22. 15:58)
Szerintem nagyon baromság lenne Damont változtatni emberré,bár elég érdekes lenne.Arról meg ne is beszéljünk,hogy Klaus mit szólna ehhez.Nekem egyáltalán nem jön be ez a gyógyíros cucc,remélem normálisan oldják meg.

eza cure-s dolog-l sose voltam joba teszem azt sima ember leszel megint jovan, de mi tart vissza attol hogy megint vámpir legyél egy idö után ha ugy gondolod hm? eza cure olyan kis piti csiki-csuki játéknak nézni nekem, ami átjárást teremtene vámpirlét és emberi lét között ami nem tetszik ha vámpir lettél maradj is az hisz átváltozást emberi vér ivással fejezedbe ha nem akartál volna vámpir lenni akkor nem ittál volna mondjuk könnyü ezt igy mondani mert lefogadom marha nagy a kisértés a vér iránt mikor "átváltozoba" vagy de akkor is döntés a tied ha ugy döntéttél akkor ugy, másrészt amiért nem tetszik az Klaus része gondolom ezta részt nem kell ecsetelnem smileeee.gif
2012. december 22. 17:38 #10289
- törölt felhasználó -    
sztem julie nagyon rosszul képzeli el a történetet, mármint ennyi akadályt elena vámpírságának, ami 3 évad után valósult meg elég nevetséges, ahogyan a delena elleni dolgok is, na meg stefan hisztissé változtatása, ő nem ilyen volt
caroline kis piti viselkedése ahogyan tetszeleg klausnak mikor elkell terelni a figyelmet, és mit ne mondjak elég idegesítő nekem legalábbis,
jeremy kezd nagyon jó lenni, de folyton aggódok a jővőjét illetően
és am meg én klausból csinálnék embert, kat vissza jöhetne legalább, és klaus meg már így is régen nem az a félelmetes aki volt, úgyhogy ennyi erővel ember is lehetne v csak sima vámpír, ha ez lehetséges egyáltalán
kol átvenné az irányítást benne még megvan ami a többiben nincs, kegyetlen és vicces, kb mint vmi első évados damon pótlék, persze erős túlással, damon új ívó cimborájának nem is rossz, legalább belevinnék egymást a rosszba laugh.gif

de most komolyan a végén még nem éri meg a sorozat az 5. évadot, igaz h még jó messze van az évadzáró, de hát akkor is z
7 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Misao, Vampiregirl1, allyangel, rencsi95, Kyra99
2012. december 22. 19:35 #10290
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát, hogy is mondjam, nekem az új évad nem tetszik annyira, mint az előző kettő. Sokkal jobbra számítottam, a félévadzáró kiszámítható volt, már ami a "valaki meg fog halni" benne részt illeti, én le tudtam szűkíteni a kört, az első évados személyekre, két emberre: Mrs. Lockwoodre és Caroline anyjára, a seriffre. És láss csodát,ki halt meg? Hát nekem egyáltalán nem jön be ez az egész Caroline illegeti magát és Klaus meg nagyon jól tudja, hogy csak játszik vele, de azért elviseli, én egy kicsit eseménydúsabb Klaroline jeleneteket szeretnék. Mondjuk, most remélem majd lesznek.
Gondoljatok akármit én team Stelena vagyok, vagyis nem nagyon díjazom ezt a jelenlegi mártír Delena párost, továbbá falnak megyek Stefantól. Mi van már vele? Damon se olyan, mint az első évadban! dry.gif Tyler kiakaszt. Jeremy meg olyan kis izé ...

Ami meg a gyógymódot illeti, hát valahogy kiszámítható nem, kell valamiért amiért küzdhetnek ebben az évadban, nem? dry.gif Elméletben a könyvben is ez van, csak ott annyi benne a csavar, hogy végül Damon lesz ember, én kíváncsi lennék egy ilyen végkimenetelre is. Mondjuk azt se bánnám, ha Klaus lenne ember, habár szerintem őt annyian gyűlölik, még a végén meghalna nekem a sorozatban, azt meg nem viselném el, igaz nem nagyon díjaztam a befejező részben ezt a Killer Klaust, de azért érhető volt a reakciója szerintem. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampiregirl1, rencsi95
2012. december 22. 21:06 #10291
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.12.22. 19:35)
Hát, hogy is mondjam, nekem az új évad nem tetszik annyira, mint az előző kettő. Sokkal jobbra számítottam, a félévadzáró kiszámítható volt, már ami a "valaki meg fog halni" benne részt illeti, én le tudtam szűkíteni a kört, az első évados személyekre, két emberre: Mrs. Lockwoodre és Caroline anyjára, a seriffre. És láss csodát,ki halt meg? Hát nekem egyáltalán nem jön be ez az egész Caroline illegeti magát és Klaus meg nagyon jól tudja, hogy csak játszik vele, de azért elviseli, én egy kicsit eseménydúsabb Klaroline jeleneteket szeretnék. Mondjuk, most remélem majd lesznek.
Gondoljatok akármit én team Stelena vagyok, vagyis nem nagyon díjazom ezt a jelenlegi mártír Delena párost, továbbá falnak megyek Stefantól. Mi van már vele? Damon se olyan, mint az első évadban! dry.gif Tyler kiakaszt. Jeremy meg olyan kis izé ...
Ami meg a gyógymódot illeti, hát valahogy kiszámítható nem, kell valamiért amiért küzdhetnek ebben az évadban, nem? dry.gif Elméletben a könyvben is ez van, csak ott annyi benne a csavar, hogy végül Damon lesz ember, én kíváncsi lennék egy ilyen végkimenetelre is. Mondjuk azt se bánnám, ha Klaus lenne ember, habár szerintem őt annyian gyűlölik, még a végén meghalna nekem a sorozatban, azt meg nem viselném el, igaz nem nagyon díjaztam a befejező részben ezt a Killer Klaust, de azért érhető volt a reakciója szerintem.  blush.gif

látom akk téged is kiakaszt Stefan, ez a hisztizés meg a meggondolatlan hülyeségek sorozata , nagyon haragszom julie-ra
ráadásul carolineból is mi lesz? az amit klaussal művel, az h közben tyler-rel csak veszekszenek, meg lefekszenek és ez váltakozik, damont nem tudja egy pozitív szóval sem értékelni ami azért nevetséges
jó lenne már ha damon meg stefan végre jóban lennének, de gondolom arra várhatok egy darabig még 1 2 3 pedig jobban szerettem amikor nem egymást ütötték
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Minimanó94
2012. december 22. 22:58 #10292
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.12.22. 19:35)
Hát, hogy is mondjam, nekem az új évad nem tetszik annyira, mint az előző kettő. Sokkal jobbra számítottam, a félévadzáró kiszámítható volt, már ami a "valaki meg fog halni" benne részt illeti, én le tudtam szűkíteni a kört, az első évados személyekre, két emberre: Mrs. Lockwoodre és Caroline anyjára, a seriffre. És láss csodát,ki halt meg? Hát nekem egyáltalán nem jön be ez az egész Caroline illegeti magát és Klaus meg nagyon jól tudja, hogy csak játszik vele, de azért elviseli, én egy kicsit eseménydúsabb Klaroline jeleneteket szeretnék. Mondjuk, most remélem majd lesznek.
Gondoljatok akármit én team Stelena vagyok, vagyis nem nagyon díjazom ezt a jelenlegi mártír Delena párost, továbbá falnak megyek Stefantól. Mi van már vele? Damon se olyan, mint az első évadban! dry.gif Tyler kiakaszt. Jeremy meg olyan kis izé ...
Ami meg a gyógymódot illeti, hát valahogy kiszámítható nem, kell valamiért amiért küzdhetnek ebben az évadban, nem? dry.gif Elméletben a könyvben is ez van, csak ott annyi benne a csavar, hogy végül Damon lesz ember, én kíváncsi lennék egy ilyen végkimenetelre is. Mondjuk azt se bánnám, ha Klaus lenne ember, habár szerintem őt annyian gyűlölik, még a végén meghalna nekem a sorozatban, azt meg nem viselném el, igaz nem nagyon díjaztam a befejező részben ezt a Killer Klaust, de azért érhető volt a reakciója szerintem.  blush.gif


Teljesen egyetértek! Nem tudom mi van itt, de egyre unalmasabb számomra a sorozat...Pont most kezdtem el nézni újra az 1. évadot, ez az évad a közelébe sincs. http://25.media.tumblr.com/tumblr_mciz1gFQfk1qdwwtco1_250.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. december 23. 09:59 #10293
Li97
Li97
új tag
 
StátuszLove is a game meant for two. Only for two!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 27
Azonosító: 130406
Offline offline
Szerintem nem lett rossz a 4. évad, bár lehetne egy kicsit kevesebb hiszti Stefantól, mert az engem is kiakaszt. Amikor szeptemberben közzé tették a 4. évados képeket, azt hittem, hogy sokkal jobb lesz. Bár Jeremy története egészen érdekes lett. Meg mondjuk Lexit nem tudom minek kellett megölni, de többször visszahozhatnák őt. Nekem ő a kedvencem, csak olyan kár, hogy olyan keveset szerepel. Meg minek kellett Alaricot is megölni, mondjuk az már nagyon durva volt, hogy átvátoztatták vámpírrá. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, mikieger
2012. december 23. 10:20 #10294
- törölt felhasználó -    
Örömmel látom, hogy nem csak nekem tűnik baromi unalmasnak a sorozat. rohog.gif Pedig én Delena-rajongó vagyok, de egyszerűen annyira elrontották ezzel az egész nyálas kötelékes marhasággal. Bár kétség kívül jobb, mint az előző évad (az hihetetlenül vontatott volt), de még így sincs a közelében sem az első kettőnek. Az még TVD volt, ez már csak valami tinimaszlag. Stefan sopánkodik, Damon és Elena szenved, Caroline-t átváltoztatták a Stelenások szóvivőjévé, Jeremy bekattan, ezt a Klaus/Caroline párost pedig már nagyon le akarják erőszakolni a torkunkon. Ráadásul ez a félévadzáró is annyira pocsék volt, hogy gyakorlatilag nem történt benne semmi, csak Klaus dühöngött egyet a végén, hogy megmutassák, bizony ez egy igen durva, véres sorozat. És ez az egész, hogy megölik Carolt... Mi értelme volt? Értem én, hogy nagyon menőnek gondolják magukat ezzel a "bárki meghalhat" dumával, de akkor ne ilyen kis mellékszereplőket írjanak már ki, főleg ne ok nélkül. Na jó, nem szapulom tovább, úgyis nézni fogom még, ha már elkezdtem, akkor be is fejezem. De az biztos, hogy a TVD eléggé hátracsúszott a kedvenceim listáján, a Once Upon a Time már elég régen átvette a helyét.
9 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, Vampiregirl1, SmileyZ, marti27, pink_bunny, allyangel, LadyAlexa, Minimanó94
2012. december 23. 10:59 #10295
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2012.12.23. 10:20)
De az biztos, hogy a TVD eléggé hátracsúszott a kedvenceim listáján, a Once Upon a Time már elég régen átvette a helyét.

Úgy.. én már csak Delena és Klaroline miatt nézem, de ha most Elena visszamegy Stefanhoz, kivágom a monitort az ablakon. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, pink_bunny, allyangel, rencsi95, Kyra99, Vampire Lady, Alison Lerman, An_d_a
2012. december 24. 15:19 #10296
- törölt felhasználó -    
rolleyes.gif Boldog Karácsonyt Mindenkinek rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Misao, rencsi95, Jeanne, Melcsi1997, Kyra99, Lolla, pink_bunny, Vampire Lady, allyangel, Minimanó94, Alison Lerman
2012. december 24. 16:04 #10297
- törölt felhasználó -    
Csináltam egy ilyet. Ezzel kívánok boldog karácsonyt beer.gif
11 felhasználónak tetszik: Kyra99, rencsi95, Misao, Lolla, pink_bunny, Vampire Lady, Jeanne, allyangel, Adrianna, Minimanó94, Alison Lerman
2012. december 24. 16:24 #10298
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.12.16. 07:22)
Csak egy kérdés: hogy hogy Damon nem kötődik Katherine-hez? Elméletileg azok a vámpírok hűségesek a teremtőjükhöz akik már emberként is éreztek valamit az illető iránt. Azt tudom,hogy Stefan legtöbbször megvolt idézve Katherine által,mivel a vámpír oldaláért nem is rajongott annyira - tehát érthető,ha nem kötődik - viszont Damon tudott mindenről és gyakorlatilag imádta őt így is úgy is,de miután átváltozott miért nem volt 'sired' akkor? Gondoltam arra is,hogy ez megmagyarázza amiért olyan megszállottan akarta kiszabadítani a sírból (ahol a ribi ugye sose járt) - de miután ez kiderült lemondott róla. Vagy Katherine volt az aki a 2x01 részben "felszabadította" miután az arcába vágta,hogy sose szerette meg mindig Stefan volt? - Ez meg ugye azt is megmagyarázza,hogy a 2x22 & 3x09-es epizód végén miért utalt arra,hogy igazából Damont is szerette. Azaz csak azért mondta neki,hogy nem mert ez által megtörte a köteléket?
Na mindegy,csak egy elmélet - láttam tumblr-ön is sok rajongó ezen töri a fejét. biggrin.gif Most komolyan minek ez a sirebond-bullshit? Olyan marhaság hogy már nekem fáj. fear.gif


Ez a kötelék dolog szerintem is nagy baromság. Vegyük például az Őstesókat is;
Szerintem legalább 500 vámpírt csináltak fejenként, és kizárt, hogy ezek közt ne lett volna egy csomó, akik éreztek is valamit irántuk az átváltozásuk előtt. Klaus az egyik részben egyetlen személyről mesélt, aki kötődve volt hozzá, de szerintem elképzelhetetlen, hogy a többi csaj, akiket pár ital és *kitudjami* után átváltoztatott, semmit se éreztek volna iránta.

Tehát nem lenne meglepő, ha valamelyik részben párszáz vámpírcsaj rohangálna Klaus vagy Elijah után.. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny, rencsi95, allyangel, Alison Lerman, An_d_a
2012. december 24. 16:36 #10299
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.22. 14:33)
a könyvet nem olvastam, ott nem tudom hogyan történt.

A könyvben Stefan egy alvilági börtönbe került, ott meg lett valami ismeretlen, beszélni nem tudó haverja egy másik cellából. Amikor Elena, Damon és Bonnie kiszabadították onnan Stefant, a csávó a kezébe nyomott valami virágcsokrot, mert tudta, hogy Stefan ember szeretne lenni. Amikor este hazaértek, Stefan letette egy asztalra az ajándékot, és ott hagyta, reggel Damon pedig megnézte mi van a cetlire írva, ami a virágokon volt (közben tudta, hogy Stefané a csokor). Annyi volt a lényege, hogy aki "kibontja" az ajándékot, ember lesz, mert valami különleges virágok voltak benne.
Ez most így nem tudom mennyire érthető, de valahogy így volt. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: rencsi95
2012. december 24. 17:57 #10300
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kyra99 @ 2012.12.24. 16:36)
A könyvben Stefan egy alvilági börtönbe került, ott meg lett valami ismeretlen, beszélni nem tudó haverja egy másik cellából. Amikor Elena, Damon és Bonnie kiszabadították onnan Stefant, a csávó a kezébe nyomott valami virágcsokrot, mert tudta, hogy Stefan ember szeretne lenni. Amikor este hazaértek, Stefan letette egy asztalra az ajándékot, és ott hagyta, reggel Damon pedig megnézte mi van a cetlire írva, ami a virágokon volt (közben tudta, hogy Stefané a csokor). Annyi volt a lényege, hogy aki "kibontja" az ajándékot, ember lesz, mert valami különleges virágok voltak benne.
Ez most így nem tudom mennyire érthető, de valahogy így volt. pardon.gif

köszi, érthető volt, de azért elég furán hangzik , remélem a filmben nem virágcsokor lesz biggrin.gif am lehet h rosszul ítélem meg de mintha a könyv már túlságosan is misztikus lenne
8 felhasználónak tetszik: Rékakroki72, Adrianna, Misao, Beba13, Vampire Lady, Kyra99, allyangel, An_d_a
596 oldal 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!