Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 02. 00:54 #10521
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2013.02.01. 23:50)
igazad van, inkább legyen azzal aki kétszer is átverte nem számit hisz ö nem tehet rola hogy szakitott Elena-val mivel vámpir!Elena-val nem tudott mit kezdeni, és vajon Rebekah-val meddig szándékozik együtt lenni mig az érdekei ugy tartják? Damon legalább volt annyi tartás hogy nem lécelt le más nap reggel mikor ö is Rebekah mellet kötött ki akkor öt elhordták fünek fának de mivel most Stefan csinálna az teljesen ok jo van persze


No feelings, no attachments - ezzel kezdték nem? nem hiszem,hogy Rebekah ágyba reggelire vágyott volna vagy halálra sértődött volna azon,hogy reggel stefan kiosont...
Engem nem érdekel,hogy Damon egyszer összejött Rebekahval,szórakoztak egyet. Stefant elég csúnyán dobta Elena,most már teljesen szabad,már miért lenne gond,hogy összejött Rebekahval? A '20-as években már együtt voltak,ha minden igaz szerették is egymást.Nem értem a problémát.
Amikor Stefan átverte Rebekaht,akkor sem szórakozásból csinálta,hanem kb. mindig azért,mert Elenát éppen meg kellett menteni.
5 felhasználónak tetszik: lostgirl, cintia0023, chelseagirl18, Cintii, Adrianna
2013. február 02. 13:32 #10522
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.02.01. 23:50)

Kol h..ának nem kellett volna szükségszerűen megtörténnie, Klaus nem a semmiért ment el reggel Rebekahoz a tőrért, de persze nem adta oda neki
Stefan is ha megszerzi a tőrt hallgat Klausra, teszem azt elmondja Bekahnak hogy Elena és Jer mire készülnek gondolom még oda is adta volna, leszúrják, és kész is van. Jer nem került volna a vágóhídra, Elenának nem kellett volna ott játszania magát, Bonnie és Matt re se lett volna szükség, igazából csak Stefannak figyelmen kívül kellett volna hagynia Elena szavát, és Klaus tervét alkalmazni. Rebekaht is megtudta volna győzni, nem egyből jólvan Elena akk megyek megszerzem és leszúrom , ti meg végezzetek Kollal.
Bár gondolom mihamarabb felakarták gyorsítani a jegy kiteljesedését, és ELijah Klaus Rebekah fontosabbnak számítottak Kol-nál De ezt is meglehetett volna másként is oldani.
Klaus meg nem szent, de sem Damon sem Stefi sem más nem az. Igazából ha reálisan vesszük a dolgokat egyedül matt, meg talán még bonnie az akik a jó oldalon állnak, akik nem ölnek , és a jót képviselik. Az összes többi már legalább egy emberrel végzet. Szval lehet h Klaus néha csak pusztán szórakozásból csinálja de mit is várhatnánk?
Az apja csak azért megvetette és szívből gyűlölte mert az anyja félre lépett. Nem akart sem vámpír, sem vérfarkas, sem e kettő keveréke lenni, egy jó srác volt, aki szerette a családját, és mindenáron megakart felelni az apjának.
Aztán vámpír lett, nem nagyon volt senki aki úgy igazán segítette volna, aki ennyi éven át mondta volna neki hogy ne csináld, ne legyél kegyetlen meg stb. Ösztönévé vált , és ennyi idő után nem is csoda ha már hobbyból csinálja. Az h a femilit koporsóba juttatta is benn a pakliban, de Klaus sem egy ízig vérig kegyetlen őrült. És az a düh amit érzett amikor meglátta Kolt elég bizonyíték arra hogy szerette. Még Bekaht és Elijah-t is. Finn meg elég érdekes ember volt. Az anyjukról nem is beszélve.
Ráadásul vmilyen szinten Rebekah meg is érdemelte a nyak törést, ha hagyja a vért a tasakokban, Klaus lelép és vissza sem jön. Most is mi történik? nem akar ember elenát, ergo békén hagyná őket, de nem azért is akarják a gyógyírt és megint miért? Hogy Elena ember legyen? Sőt most már ott tartuk hogy Rebekah is az akar lenni, amin r.hadtul kiakadtam hogy Abby is fent a listán, és Stefi is gondolom szívesen használná.

De utólag megjegyzem hogy ha igaz az h Silas mindenkit feltámaszt aki miatta hallt meg, Kol is visszatér. Az viszont érdekes lenne ha közben a tanács is feltámadna, én nem tudom hogy ez miként lesz megoldva de csak ezért várom annyira h megtalálják. De ha valami igaz abból h Shane Silas és az erejét akarja mint ahogy páran gondolják akk az nagyot fog ütni. Amilyen őrült egy pasas simán kinézhető belőle ez is. Na meg logikus lenne. Előre látom ahogyan vigyorog rájuk miután vissza szerezte az erejét, és közli velük h bekaphatjátok mindvégig én voltam az XD mekkora lenne rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. február 02. 18:08 #10523
- törölt felhasználó -    
Nem terveztem hogy valaha is írok ,de ez a rész teljesen kiakasztott és muszáj valahogy kiadnom magamból.
Helénácska viselkedése akasztott ki legjobban.Nincs azzal semi bajom,hogy együtt volt Damonnel ,mert már régóta húzódik ez az egész és felőlem lehetnek együtt.Én úgy is a Stefen-Rebekah párosnak szurkolok tongue.gif
Ami kiakasztott az az ,hogy dobta Stefant, összejött Damonnel ,szereti őt ,már ne szerelmes Stefanba ,de mi a frásznak akad ki azon hogy lefeküdt Rebekahval? omg.gif Drama Queen dry.gif
Ha dobja ,szakítanak ,oké megértem még ,hogy szereti meg minden ,de nem engedi továbblépni.Olyan ,mint egy kislány ,aki elvárja ,hogy minden fiú körülugrálja.Elérte amit akart ,Damonnal van ,boldog lehet ,de nem Helénkának minden kell...
Viszont amiért imádtam a részt az Kol ,csak sajnos a drága főhősnőnknek mindig mindent el kell rontania.
Miért nem ,hitt neki senki ,csak a gyógyír forog a fejükben ,pedig a prof. is megmondta ,hogy össze van zárva a gyógyírral.Remélem Kolt Silas feltámasztja és visszajöhet.Per pillanat a legjobb karakter volt és tessék ,vége.Aki még nagyon tetszett az Bonnie,tetszik ez az oldala.Talán még jobban ,mint az előző évadokban bármelyik thumbsup.gif
Klaust hihetetlenül sajnáltam ,miért nem tudták egyszerűen leszúrni ,hogy aztán még 100százalékra visszajöhessen.Rossz volt végignézni ,ahogy ő végignézte Kol halálát sad.gif Én is lecsaptam volna Elenka fejét rolleyes.gif
A Sefan-Rebekah részek pedig olyan jók voltak ,Stefan letehetne elenáról ,jobbat érdemel.Rebekhával tényleg van köztük valami ami remélem fejlődni fog és tényleg együtt maradnak. smileeee.gif Most ,hogy kifejtsem Elena iránti rossz érzéseimet felteszek egy költői kérdést.Miért ugrál mindenki akörül,hogy Elena ember legyen?
Oké Klaust megértem a hibridek miatt ,bár ő is mondta ,hogy már nem érdeklik.Stefant is elvégre az új Elena nekem elviselhetetlen(bár régi is az volt)
Rebet viszont értem és szép amit mondott ,hogy gyereket akar ,ember akar lenni.Szerintem megérdemelné smileeee.gif
Mindenesetre megfogtak ,mert várom a következő részt.
8 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, Vampiregirl1, marti27, Jessy, Katttah, An_d_a, Cintii
2013. február 02. 22:14 #10524
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Hát szerintem ez egy eseménydús epizód volt.Nagyon tetszettek a Stefan-Rebekah részek,nagyon összeillenek és Stefan már lemondhatna végre Elenáról.Nem tudom ti hogy vagytok vele de az már nagyon idegesit engem hogy mindenki Elena körül ugrál és hogy azt kell csinálni amit ő szeretne.És miért kellett kiirni az egyik legjobb szereplőt,aki végre feldobta a sorozatot,mert én nagyon birtam Kolt,és amikor megölték kb.nekem is olyan fejem volt mint Klausnak.Ha már mindenáron megakarták őt állítani lehettet volna ugy ahogy Klaus akarta hogy leszúrják a tőrrel,mert akkor még 100% hogy visszajöhetne,de nem mert szokás szerint az lett amit Elenácska akart.Igaz csak párszor szerepelt a sorozatban,de hát akkor is,nagyon megszerettem.De ha igaz az hogy Silas feltámasztje a halottakat,akkor már csakazért is találják meg a gyógyírt,hogy Kol visszajöjjön.Meg Bonnie-t így sokkal jobban szeretem,hogy ekkora ereje van.Ugyhogy várom a következő részt.
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. február 02. 22:36 #10525
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Készítettem egy Delena videót, ha gondoljátok, lessétek meg! beer.gif cool.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, Daxy, Vampire Lady, Brelly, Zsuzsy93, An_d_a, Cintii
2013. február 02. 23:25 #10526
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2013.02.02. 22:36)
Készítettem egy Delena videót, ha gondoljátok, lessétek meg! beer.gif  cool.gif

GYÖNYÖRŰ : )
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel
2013. február 03. 18:49 #10527
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
mikor jön a következő rész?
2013. február 03. 19:20 #10528
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Kaptunk egy jelenetett a csütörtöki részből magyar felirattal smileeee.gif

5 felhasználónak tetszik: Karina197, aníítaaa, Vampire Lady, Minimanó94, An_d_a
2013. február 03. 21:36 #10529
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
SPOILER
Én is haragudtam Elenára(úgy ahogy eddig még nem) azért amiért Rebekáht le akarta szúratni megint. mad.gif Már úgy voltam vele, hogy na szegény Rebet megint elárulják cray.gif szemét Stefan bármikor elveheti egy csellel a tőrt és belevághatja, de szerencsére nem így lett és Stefan nem tette meg.(pedig kezdetben nagyon oda voltam Stefanért és bármit elfogadtam amit tett rolleyes.gif ) Rebekaht már amióta megjelent megkedveltem és el is képzeltem Stefannal együtt. A visszaemlékezésben is láthattuk őket, aztán most ismét wub.gif Kolt sajnáltam de éreztem, hogy megölik majd, sad.gif nagyon jó karaktere volt. Muszáj volt megtenni, hogy Jeremyre gyorsan rákerüljön a térkép.Klaus ötlete is jó volt, csak az lassabb lett volna. Mattel meg csináljanak valamit ébresztő!! Most már Bonnie sötét oldala is nagyon ott van victory.gif A szülei későn jött gondoskodása k..ra idegesítő. Eddig hol voltak amikor szükség lett volna rájuk? grrr.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Toxic, aníítaaa, allyangel, Cintii
2013. február 04. 05:27 #10530
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Misao, lostgirl, Vampire Lady, allyangel, Jessy, mikieger, marti27, Nita09
2013. február 04. 10:54 #10531
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Sziasztok! Légyszi szavazzatok rám (Mosberger Eszter) ezen a videóversenyen (már csak ma lehet):Vampire-D.net
amire ezzel a vidivel jelentkeztem:
Nagyon köszönöm!
Amúgy az összes feliratos előzetest és webclipet én feliratozom! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, Vampire Lady, mikieger
2013. február 04. 21:04 #10532
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát ezt nem hiszem el, KOL cray.gif Már megint eltűnik, ezúttal véglegesen, ne már! reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, mikieger, aníítaaa, Bettyke94
2013. február 05. 12:53 #10533
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
04x15 Stand By Me - HQ Stills
9 felhasználónak tetszik: Cintii, Vampire Lady, lostgirl, Toxic, Daxy, allyangel, Vampiregirl1, Bettyke94, Minimanó94
2013. február 05. 17:25 #10534
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Igaz, hogy már tegnap írtam véleményt, de ott akkor, abban a szituban tényleg csak ennyire tellett. Most összeszedtem egy kicsit a gondolataimat.
Mondjuk már vagy milliószor elmondtam, hogy nekem nem tetszik ez a negyedik évad. pardon.gif Most már tényleg biztos vagyok benne. Végre örülhettem a fejemnek, hogy Kol visszajött, erre Elena, akit egyre jobban utálok kitalálja, hogy Jeremy ölje meg? Ne már! Én mondjuk reménykedtem, hogy csak ötlet marad, de nem ... most persze Kol halott! Mi ez már?
AMiért igazán hálás voltam az körülbelül egy perc volt, az a bizonyos Pince jelenet, Damon és Klaus között. Klaus hogy rákérdezett már mit kellene tennie a Caroline fronton. Olyan ari volt, Damon meg egyből levágta a szitut. laugh.gif Bírtam ugyan itt hogy a Damon Stefan vonal még azért nem veszett ügy, mert Stefan vasfüves vizet adott Damonnak Ami miatt Klaus nem tudta befolyásolni. laugh.gif
A Stet Becca vonal is egészen elfogadható volt, Becca egyre szimpatikusabb nekem.
Klaus most Kol halála után biztosan átvált megint Killer Klausba, oké eddig is az volt, de most ... Remélem azért Caroline meglátogatja az Ideiglenes Gilbert börtönébe! blush.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, aníítaaa, Bettyke94, csaje.9999, Bessie
2013. február 06. 20:25 #10535
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
4X15 Stand by me smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Bettyke94, Minimanó94, Vampiregirl1, standoffan
2013. február 06. 20:27 #10536
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
4x17 BTS Katherine??? Elena haja nem szokott ilyen lenni(tudom, hogy Nina haja most más, de akkor is)+ a ruhája is Katherine-es:)
9 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Vampiregirl1, Karina197, Daxy, Galexa93, Nita09, Toxic, Alison Lerman, Katttah
2013. február 06. 20:29 #10537
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2013.02.06. 20:27)
4x17 BTS Katherine??? Elena haja nem szokott ilyen lenni(tudom, hogy Nina haja most más, de akkor is)+ a ruhája is Katherine-es:)

Jaj nagyon remélem, hogy Katherine wub2.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, lostgirl, Adrianna, Katttah
2013. február 06. 20:50 #10538
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nem tudom hivatalos vagy fanmade, de akkor is nagyon... ohmy.gif
7 felhasználónak tetszik: lostgirl, Nita09, mikieger, Adrianna, Alison Lerman, BunnyGirl, standoffan
2013. február 06. 20:54 #10539
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Vámpírnaplók spoiler-ért könyörgöm! Mi várható Damon és Elena számára?
Amik jönnek, azok bizony nagy, nagy változások. "Valami történni fog a nem is olyan messzi jövőben, mely tragikus és szörnyű lesz, megváltoztatva ezzel az egész sorozatot." - árulta el Nina Dobrev. "Minden egyes emberre nagyon nagy hatással lesz. Különösképpen Elenára, Damon-re és Stefan-re, egy nagyon őrült és ellentmondásos módon. Az egész sorozat hirtelen váltani fog egyet. Robbanékony lesz." - mondta Dobrev. Ez pedig eléggé baljóslatúan hangzik. Szerintetek mi fog itt történni?
forrás: http://www.vampire-d.net/
2 felhasználónak tetszik: Karina197, lostgirl
2013. február 06. 21:00 #10540
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2013.02.06. 20:54)
Vámpírnaplók spoiler-ért könyörgöm! Mi várható Damon és Elena számára?
Amik jönnek, azok bizony nagy, nagy változások. "Valami történni fog a nem is olyan messzi jövőben, mely tragikus és szörnyű lesz, megváltoztatva ezzel az egész sorozatot." - árulta el Nina Dobrev. "Minden egyes emberre nagyon nagy hatással lesz. Különösképpen Elenára, Damon-re és Stefan-re, egy nagyon őrült és ellentmondásos módon. Az egész sorozat hirtelen váltani fog egyet. Robbanékony lesz." - mondta Dobrev. Ez pedig eléggé baljóslatúan hangzik. Szerintetek mi fog itt történni?
forrás: http://www.vampire-d.net/

fogalmam sincs, de ha kinyírnak megint egy kedvencemet, ingumburgum lesz reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
596 oldal 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!