Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 09. 23:31 #10581
- törölt felhasználó -    
Elena a sorozat első felében valóban áldozat volt, mindez csupán azért mert hasonmás, és mert vámpírok közé keveredett. ( ami amúgy is elkerülhetetlen lett volna ) Klaus megkeserítette az életét, amit nem érdemelt meg sad.gif ( elvesztette a szüleit, és annyi hibája volt hogy bele szeretett Stefanba ), megölték, majd feléledt, és akkoriban még végig az lebegett a szeme előtt hogy inkább én , de másnak ne essen baja. Mit mondott Damonnek amikor hagyta volna h Bonnie egyedül szálljon szembe Klaussal ?? ( magánakcióba kezdett és Elijah val tárgyalt aki még akkor félelmetes volt, majd feláldozta volna magát akár még úgy is hogy nem éled fel) És most mit tesz az ellen hogy Jeremy egyre nagyobb veszélyben legyen ? dry.gif Mit meg nem tett volna hogy ne veszítse el Jenna-t, Ric-et, és az utolsó élő ember akit még a családjában tudhat egy őrült elmebeteg professzor kezében van, aki fene tudja mit tervez a sráccal. A salvatore testvérekkel is játszadozik, mert ez már nem normális mennyire nem tud dönteni közöttük. reklamalo.gif Erre épül a sorozat de attól még nem elfogadható sztem. Rosszabb már mint Kat. Anno amikor Damon együtt volt azzal a riporter nővel hirtelen nem jut eszembe a neve, Elena nem volt annyira kiakadva ettől, sőt nagyon nem hatotta meg, Stefant szerette, akkor most nem az lenne a normális ha kicsit sem bántaná ha teszem azt Stefan Rebekah-val bújik ágyba? blink.gif És itt még mondhatjuk hogy azért zavarja mert a gyilkosával jött össze, de amikor Stefan a képébe vágta hogy az a baja hogy még nem látta őt úgy hogy nem belé szerelmes, igen érdekes fejet vágott. Sőt dry.gif amikor volt a nagy táncos rész a negyedik évadban Elena minden igézés nélkül vágta Stefan képébe hogy ő már nem a régi, már nem szereti stb.
9 felhasználónak tetszik: lostgirl, Jessy, Misao, Adrianna, cintia0023, Nita09, marti27, Zsuzsy93, Vampire Lady
2013. február 10. 11:11 #10582
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.02.09. 23:24)
lol persze fogjunk rá mindent Elena-ra, vajon akkor elfelejtettétek miért kellet Rebekah-t "eldobozolni" 3x09-ben...
Elijah átverése?!, és most komolyan Klaus fogjátok itt védeni?, Kol is magának kereste problémát, még 1 picit se sajnáltam ami lett vele... wow eza forum kezd egyre furább és furább lesz...  blink.gif

blink.gif Senki sem fog semmit Elenára dry.gif Mindegyik szereplő követett el hibákat ,igen Elena is.Csak annyi ,hogy ő is bekeményített és nagyon sok dologban benne van a keze.És mégis ez az ártatlan viselkedése mindezek után már idegesítő. cool.gif
10 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, cintia0023, Barbus87, Jessy, An_d_a, olsenfan.., Zsuzsy93, chelseagirl18, Vampire Lady
2013. február 10. 11:14 #10583
Boyfriend fan
Boyfriend fan
visszatérő vendég
 
StátuszNem tudod ki vagyok igazából!Nem tudod mit érzek!De egyet tudok:Seniki.Sem.Ismer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 58
Azonosító: 194972
Offline offline
Én imádom a vámpírnaplókat!Hihetetlen hogy egy ember egyszerre 2 szerpet is eltud játszani!Nagyon jol csinálja mind a 2 szerepét!NAgyon össze illik Elena és Stefan!De demon és Kathryn is ! wub.gif beer.gif
2013. február 10. 12:25 #10584
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Amúgy nekem olyan sejtéseim vannak,hogy vagy nincs is semmilyen gyógyír,vagy csak egy személynek lesz elég,is kitör a háború rolleyes.gif
OFF: Caroline szemét beszólása már a 9gag-re is felkerült rohog.gif Ha nem Klaus-nak mondta volna,talán még tetszett is volna rolleyes.gif de így csak még nagyobb - csúnya szavacska - lett a szemembe dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. február 10. 15:01 #10585
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.02.10. 12:25)

és milyen igaza volt itt neki...
az meg hogy én hogy vélekedek Elena-rol teljesen mindegy ha a többség (gyakorlatilag itt mki rajtam kivül) pont ellekezöjét gondolja szal...
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.09. 23:31)

És most mit tesz az ellen hogy Jeremy egyre nagyobb veszélyben legyen ?

lássuk csak Connor tuszul ejtette Jeremy-t, és mivel Stefan terve enyhén mondván is hasztalannak bizonyult igy ö egy maga (pár hetes vámpirként) rátámadt a vámpir vadász Connorra és az epizod végén meg is ölte...
és mikor Kol szemelte ki öt és pluszba még Damon-t is megszugerálta hogy ölje meg Jeremyt, erre mit lépett Elena megölték Jeremyvel együtt Kolt igy 3 legyet ütöttek egy csapásra, Jeremy élete megmentve, Hunter's Mark-ja instant teljes lett, és Damon is megszabaditva Kol megigézésétöl
ez sem elég még?
Idézet
A salvatore testvérekkel is játszadozik, mert ez már nem normális mennyire nem tud dönteni közöttük.

Stefan-l szakitottak annak vége annyi pápá, és mi még nem tudjuk miröl beszélnek abban a webclip-ben, mellesleg mért menne vissza ahoz az emberhez aki számára ö csak egy elromlott játék amit megkell javitani és jol emlékszem 2x20-ban még a jövöt sem tervezgetett Stefan-l igaz 4x01 azt mondta hogy "i'll be with you, forever, if i want [x]" és a legutobbi epizodban Damont kérte arra hogy mindketten használják ezta cure-t és akko együtt élhetnék végig az emberi életüket szal elég egyértelmü kit választott eza sirebond cucc csak utolso reménység Stelena-soknak, Elena meg nem Katherine nem árt ezt nem elfejelteni és igy visszanézve nem csoda hogy azt mondatták vele hogy "its ok to love them both, i did" Katherine mindig is Stefan-t preferálta, Damon csak amolyan potlék volt számára.. és már megint tul hosszura vettem a témát amire majd két sorban megmondjátok mért nincs igazam smileeee.gif oh és Shane na ö aztán egy mesteri manipulátor még Stefan-nál is sokkal jobb...
2013. február 10. 15:43 #10586
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
4x15 cool.gif
Elena milyen kemény biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Toxic, Daxy, Vampire Lady, Galexa93, standoffan
2013. február 10. 16:14 #10587
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Lehet ezt szépíteni,de Elenát egy teljesen ellenszenves karakterré formálták a készítők. Erről se a színésznő,se Stefan senki csakis a történet íróji tehetnek. Hangsúlyozom nekem 2 évadon keresztül + még a 3. évad elején se volt az égvilágon semmi bajom a főhősnővel. Onnantól szakadt el a cérna amikor Damon képébe vágta,hogy az iránta érzett szerelme probléma. Teher. Lassan már egy éve hogy elhangzott ez, mégis milyen nagy hatása van még mindig. Személyszerint nekem azóta a hideg futkos a hátamon amint meghallom egyáltalán beszélni a csajt. Irritáló lett az egész személyisége legalábbis számomra. Nem mondom, hogy az original-familía olyan kedves volt vele,gyakorlatilag folyamatosan ki akarják nyírni őt meg a szereteit, viszont Elena nem egyszer kapott lehetőséget a béke kötésre. Nem Klaussal, vele biztos nem (vele senki XD) Rebekahval viszont nem volt fair. Egy még el nem követett tett miatt hátba döfni szegény csajt - anno Damon is megjegyezte 'harsh' volt egy kicsit. Utána itt van Elijah aki tényleg egy gentlemen volt vele, ő meg folyamatosan ellene szövetkezett. Legutóbb ugyanez volt Kolal is. Értem én,külön - Elena számára nem túl kedvező - céljaik voltak,de Kol hajlandó lett volna alkudozni vele, Elena erre megtervezte a meggyilkolását még reggel mosogatás közben. A házban lezajlott azt követő búnyó mindkét karakter részéről volt önvédelem.
Mielőtt még túlságosan beleélem magam emlékezzünk, hogy ez csak egy sorozat. pardon.gif Egyre elcs*szetebb storylinnal. Elena meg már régen nem az áldozat, ugyanis lassan mindenki kihal melette. mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: cintia0023, Jessy, Vampiregirl1, An_d_a, Adrianna, chelseagirl18, aníítaaa, Vampire Lady
2013. február 10. 16:27 #10588
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Engem is az zavar, hogy Elena nagyon idegesítő karakter lett.
A mostani részben, ha nem lett volna Rebekah eluntam volna az egészet unsure.gif , régebb Elena sokkal szimpatikusabb volt, és az első évadba nagyon is kedveltem, de már egyre rosszabb lesz a karaktere.
Amit még nagyon hiányolok azok a halandó emberek, mert egy normális szerepű halandó sincs benne. Vagy áldozat, vagy csak simán semmit nem csinál. Kéne már egy főbb ember is ebbe az egészbe.
Na mindegy a mostani résszel úgy voltam, hogy izgalmas volt, de ha a következőbe már nem lesz valami tetőpontja a Gyógyíres sztorinak akkor elegem lesz belőle, mert már így is úgy elhúzták ezt a szálat, hogy mindjárt elszakad, mint egy régi bugyigumi laugh.gif
Na de remélem most már lesz valami azzal az emberré változtató szerrel.
Klaus pedig most is hozta a formáját, Caroline pedig már kaphatna valami sorsdöntő szerepet, és ne csak vergődjön a két srác között.
2013. február 10. 16:29 #10589
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.02.10. 16:14)
lassan mindenki kihal melette. mellow.gif

Hát nekem van egy olyan érzésem hogy Jeremy lesz az. Végülis a karaktere most éli fénypontját. Lehet hogy már nem terveznek vele hosszú távra, és Kat G. is azt mondta h sírva fakadt a forgatókönyvön ( Bonnie val is elég jól egymásra találtak , meg Elenára is nagy hatással lesz a halál eset. Damoné már túl egyértelmű lenne. Persze végképp nem szeretném ha Jer-t is kiírnák

Az meg hogy Elena Damont is bele akarja vonni ebbe a gyógyírbe nevetséges. Damon nem ember akar lenni, csak azt h szeressék, h ő is szerethesse Elenát , bűntudat nélkül, mert ugye folyton az lebegett a szeme előtt hogy Stefi ott van, és ő szereti a testvérét is, hányszor bizonyítsa még be hogy ezt mindenki lássa. Most meg jön ezzel Elena, hát tényleg nem látja h Damon mit akar? Elena gyerekeket , öregséget kb mindent amit régen Stefivel, és amit Stefan is a mai napig. Az pedig necces hogy ő ember akarna lenni meg az is akart maradni, míg Damon már nem. Car is talán a 2. évadban mondta neki hogy amíg ő ember Stefan meg vámpír nincs közös jövőjük. Akk nem értem h tervezi.
2013. február 10. 18:16 #10590
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.10. 16:29)
Az meg hogy Elena Damont is bele akarja vonni ebbe a gyógyírbe nevetséges. Damon nem ember akar lenni, csak azt h szeressék, h ő is szerethesse Elenát , bűntudat nélkül, mert ugye folyton az lebegett a szeme előtt hogy Stefi ott van, és ő szereti a testvérét is, hányszor bizonyítsa még be hogy ezt mindenki lássa. Most meg jön ezzel Elena, hát tényleg nem látja h Damon mit akar? Elena gyerekeket , öregséget kb mindent amit régen Stefivel, és amit Stefan is a mai napig. Az pedig necces hogy ő ember akarna lenni meg az is akart maradni, míg Damon már nem. Car is talán a 2. évadban mondta neki hogy amíg ő ember Stefan meg vámpír nincs közös jövőjük. Akk nem értem h tervezi.

lol még hogy Damon nem akarna ember lenni... nem ártana ujra nézni 2x12 végét smileeee.gif minden vágya az hogy ember lehessen és szerelmével tölthetse el életét, amugy mellesleg Damon azért nem akart bele menni a dologba mert attol fél hogy ha megtenné és Elena is akkor Elena visszamenne Stefan-hoz és mint ember nem tudná kizárni az érzéseit ahogy vámpirként megteheti ha ugy akarja pont erre célzott Shane is legalább is ezzel akarta manipulálni öt mert Damon az egyetlen aki nem hisz/bizik Shane fura storyjának oh és nem ártana ujra nézni Shane és felesége jelenetett smileeee.gif Stefan szimplán azért akar ember lenni mert azt hiszi hogy akkor a ripper "alterego" megszünik létezni minden ujra normális lesz...
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. február 10. 18:19 #10591
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.10. 16:29)
Hát nekem van egy olyan érzésem hogy Jeremy lesz az. Végülis a karaktere most éli fénypontját. Lehet hogy már nem terveznek vele hosszú távra, és Kat G. is azt mondta h sírva fakadt a forgatókönyvön ( Bonnie val is elég jól egymásra találtak , meg Elenára is nagy hatással lesz a halál eset. Damoné már túl egyértelmű lenne.  Persze végképp nem szeretném ha Jer-t is kiírnák.

Nekem is van egy ilyen érzésem ,sajnos.Jeremy az egyik kedvenc karakterem ,Bonnieval imádtam őket.Nekem ezért is volt a 2.évad a csúcs.Remélem nem Jeremy ,sőt az lenne a legjobb ,hogyha senki sem halna meg ,mert már nagyon elegem van belőle.Én teljesen kivoltam Ric és Jenna halála miatt.Annyira hiányoznak sad.gif A negyedik évad egyre csak lefelé megy.
2013. február 10. 18:22 #10592
- törölt felhasználó -    
Szerintem mincs azzal semmi gond ,hogy Stefan ember akar lenni csak azért ,hogy megszűnjön a ripper énje.Szörnyű lehet neki is,a két énje között vergődve.Már annyiszor visszaesett.
Oh,tényleg!Én azon gondilkodtam ,hogy mi lenne ,ha Kat kapná a gyógyírt és ő változna emberré?
2013. február 10. 18:26 #10593
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sparkling @ 2013.02.10. 18:22)
 
Oh,tényleg!Én azon gondilkodtam ,hogy mi lenne ,ha Kat kapná a gyógyírt és ő változna emberré?

Na az lenne egy érdekes húzás, de sok esély szerintem nincs rá, mivel akkor már nem lenne az az igazi Kathernie, de végül is nem tudjuk milyen lenne emberként biggrin.gif
2013. február 10. 18:28 #10594
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sparkling @ 2013.02.10. 18:22)
Szerintem mincs azzal semmi gond ,hogy Stefan ember akar lenni csak azért ,hogy megszűnjön a ripper énje.Szörnyű lehet neki is,a két énje között vergődve.Már annyiszor visszaesett.
Oh,tényleg!Én azon gondilkodtam ,hogy mi lenne ,ha Kat kapná a gyógyírt és ő változna emberré?

Ne komolyan ha Kat ember lesz akk én ... végem van ha ez megtörténik mega_shok.gif viszont ha Stefan az lenne végre teljesen fel lenne szabadulva, azért őt megnézném, de egyáltalán mi lehet a gyógyír? isznak belőle v mi? Hu de várom már a kövi részt derüljön már ki végre mi lesz pompom.gif
Idézet (Daxy @ 2013.02.10. 18:16)
lol még hogy Damon nem akarna ember lenni... nem ártana ujra nézni 2x12 végét smileeee.gif minden vágya az hogy ember lehessen és szerelmével tölthetse el életét,

akk mondom úgy hogy már nem akar (én úgy veszem ki belőle a jelenlegi felállás szerint ), végül is vámpírként leélni az életet elenával tökéletes lenne ( minek kell itt szórakozni ha már átváltoztak akk ez van ), kötelék nélkül persze, és már bele beszélték hogy csak ezért szereti őt, szval jah...igazából damont senki más nem érdekli, Stefanon kívül persze, se jer se bonnie se akárki, csak elena meg stefan., és jobban nem is félhetne attól mi lesz ha megszűnik a kötelék közöttük ( de még mindig érdekes h tyler nem lett szerelmes klausba a kötelék miatt , vis nem érzelmi alapon van, akk elena sem ezért szereti damont dry.gif )
2013. február 10. 19:43 #10595
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.10. 18:28)

akk mondom úgy hogy már nem akar (én úgy veszem ki belőle a jelenlegi felállás szerint ), végül is vámpírként leélni az életet elenával tökéletes lenne ( minek kell itt szórakozni ha már átváltoztak akk ez van ), kötelék nélkül persze, és már bele beszélték hogy csak ezért szereti őt, szval jah...igazából damont senki más nem érdekli, Stefanon kívül persze, se jer se bonnie se akárki, csak elena meg stefan., és jobban nem is félhetne attól mi lesz ha megszűnik a kötelék közöttük ( de még mindig érdekes h  tyler nem lett szerelmes klausba a kötelék miatt , vis nem érzelmi alapon van, akk elena sem ezért szereti damont  dry.gif )

sirebond cucc pusztán azért van sztem hogy Stelena-soknak még ott legyen a remény de egyszerüen undoritonak tartom ahogy kezelik Delena-t és itt leginkább Steroline duora gondolok (4x07 vége mikor közebefecserésztek, 4x08 elején is, majd 4x12 végén Stefan és azta maflást Damon-tol 100%san megérdemelte) és ha ez még nem lenne elég még Shane is szimbolikusan betapossa öt mélyebben az bizalmatlanságba és a lista akik érdekli Damon-t az gyakorlatilag egy személyes és nem kettö, amugy szerintem eza cure cucc tuti fake legalábbis aminek beállitják hogy vámpir=>ember, ez tuti Silas-é lesz hasonloképpen mint s2-ben a sun and moon curse cucc ami szintén fake lett mivel az Klaus átkának a megtörése volt a cél és természetesen a vámpir&vámpir sirebond amit 4x08ban a boszi is magyarázott nem egyenlö a hybridek sirebondjával bár egyesek nem veszik észre vagy nem esett le nekik
Idézet (Sparkling @ 2013.02.10. 18:22)
Szerintem mincs azzal semmi gond ,hogy Stefan ember akar lenni csak azért ,hogy megszűnjön a ripper énje.Szörnyű lehet neki is,a két énje között vergődve.Már annyiszor visszaesett.
Oh,tényleg!Én azon gondilkodtam ,hogy mi lenne ,ha Kat kapná a gyógyírt és ő változna emberré?

tegyük fel létezik eza cure és emberré váli Stefan amit Ripper!Stefanként tett nem fog csak ugy elmullani/meg nem történé válni mintha vmi betegség lenne, és eza cure a gyogyir rá, ez akkor is ott lesz mint emlék csak annyi változna hogy "véres" problémái már nem lesznek
2013. február 10. 20:35 #10596
- törölt felhasználó -    
Kitudja Julie miként képzeli el az egészet. Abból kiindulva hogy ennyi ideig húzzák a gyógyír dolgot .. csak azt igazolják hogy a kötelék miatt lett Elenának ilyen fontos Damon. Mert ugye Delena van amíg elméletben Elena újra ember nem lesz. És amikor az lesz lehet h ugyan azt mondja emberként mint anno, hogy mindvégig Stefan volt az igazi. Csak hát ezek után elég hülyén veszi majd ki magát, ha esetleg megint stelena lenne. Elég régóta alakult már ez a Damon Elena szerelem, de mivel ebből a háromszögből áll a story fene tudja mikor fordul megint az egész. Persze én ezt nem szeretném. A legjobb az lenne ha Elena is szépen vámpír maradna Damonnel együtt kötelék nélkül. De mindig kell vmi indok amiért küzdenek. Nagy csavar lesz a történetben de annyi az ötlet.. el se merem képzelni Julie mit talált ki.
2013. február 10. 20:38 #10597
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.02.10. 19:43)

tegyük fel létezik eza cure és emberré váli Stefan amit Ripper!Stefanként tett nem fog csak ugy elmullani/meg nem történé válni mintha vmi betegség lenne, és eza cure a gyogyir rá, ez akkor is ott lesz mint emlék csak annyi változna hogy "véres" problémái már nem lesznek

Teljesen tisztában vagyok ezzel ,nem erre gondoltam dry.gif Arra ,hogy a készetés nem lenne ott(ez nyilvánvaló).Nem is arra gondoltan ,sőt nem is írtam.Egyszerűen abbamaradnának a véres problémái ,ahogy mondtad.
2013. február 10. 20:42 #10598
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.10. 18:28)
Ne komolyan ha Kat ember lesz akk én ... végem van ha ez megtörténik  mega_shok.gif viszont ha Stefan az lenne végre teljesen fel lenne szabadulva, azért őt megnézném, de egyáltalán mi lehet a gyógyír? isznak belőle v mi? Hu de várom már a kövi részt derüljön már ki végre mi lesz pompom.gif

Csak ne Kat változzon emberré mega_shok.gif ,ő olyan jó karakter!Nekem van olyan tippem ,hogy Klaus ember lesz és így jön majd vissza Kat ,mert már nem kell félnie.
Lehet ,hogy a gyógyír valami üvegcsében van ,ki tudja?Mindenesetre derüljön már ki!
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. február 10. 20:47 #10599
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Sparkling @ 2013.02.10. 20:42)
Csak ne Kat változzon emberré mega_shok.gif  ,ő olyan jó karakter!Nekem van olyan tippem ,hogy Klaus ember lesz és így jön majd vissza Kat ,mert már nem kell félnie.
Lehet ,hogy a gyógyír valami üvegcsében van ,ki tudja?Mindenesetre derüljön már ki!

Ja,nekem is fura,hogy mindenki vissza akar változni emberré,de honnan tudják,hogy egyáltalán elég lesz-e mindenkinek,vagy hogy is van ez.. blink.gif
2013. február 10. 20:54 #10600
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2013.02.10. 20:47)
Ja,nekem is fura,hogy mindenki vissza akar változni emberré,de honnan tudják,hogy egyáltalán elég lesz-e mindenkinek,vagy hogy is van ez.. blink.gif

Már csak Carolinék nem akarnak azok lenni?Nagyon pozitívak ,lehet ,hogy kevés lesz és azt hiszik majd ,ha Klausnak beadják akkor az egész vérvonala visszaváltozna.És aztán nem így lenne rohog.gif
Én valami üvegcsére tippelek ,de hallottam rózsáról(?) és Silas véréről is.
596 oldal 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!