Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 19. 21:32 #10681
- törölt felhasználó -    
http://www.etonline.com/tv/130720_Nina_Dobrev_Talks_Jeremy_Death_and_Vampire_Diaries_Season_Four/index.html
interjú Nina-val aki mesél Elenáról miként fogja átvészelni tudjuk ki elvesztését ( persze sztem erre mind számítottunk, de elég nagy kihívás lesz ez neki, hiszen Kat karakterét még nehezebb lesz így elkülöníteni Elenáétól )
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Adrianna
2013. február 19. 21:50 #10682
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.19. 21:32)

interjú Nina-val aki mesél Elenáról miként fogja átvészelni tudjuk ki elvesztését


Tudjuk ki? Mármint Voldemort? nevet2.gif
Tessék kimondani a nevét! biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: Kyra99, Cintii, Vampiregirl1, Vampire Lady, Alison Lerman, Bessie, Rékakroki72, An_d_a, rencsi95, Adrianna, BunnyGirl
2013. február 19. 22:33 #10683
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.02.19. 21:50)
Tudjuk ki? Mármint Voldemort? nevet2.gif 
Tessék kimondani a nevét! biggrin.gif

Gondolom nem akart spoilerezni...
2013. február 19. 22:39 #10684
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.02.19. 21:50)
Tudjuk ki? Mármint Voldemort? nevet2.gif 
Tessék kimondani a nevét! biggrin.gif

háhá, ezen nagyon jót nevettem thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna
2013. február 19. 23:14 #10685
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2013.02.19. 22:33)
Gondolom nem akart spoilerezni...


Nem mondod. Dumbledoret idéztem,btw pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Kyra99, Cintii, Vampire Lady, Alison Lerman, Adrianna
2013. február 20. 17:27 #10686
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Szerintem nem fog ez történni,de gondoltam megosztom,kíváncsi vagyok a véleményekre rolleyes.gif
TVD "4x18 "Elijah meg fogja csókolni Katherine ', mert azt gondolja, hogy ő Elena.
(forrás: Stefan Salvatore Hungary)
2013. február 20. 17:38 #10687
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.02.20. 17:27)
Szerintem nem fog ez történni,de gondoltam megosztom,kíváncsi vagyok a véleményekre rolleyes.gif 
TVD "4x18 "Elijah meg fogja csókolni Katherine ', mert azt gondolja, hogy ő Elena.
(forrás: Stefan Salvatore Hungary)

hát én ezt nehezen akarom elhinni, már csak az kéne h elijah gondol egyet és belezúg elenába ( nem az lenne a logikus ha Kat-et szeretné ?? ) nekem itt ne kavarjanak be ilyen hülyeségekkel már elnézést, Elijah csak maradjon Kat-nél, mit akarna ő Elenától ? nem elég már így is Damon meg Stefan ?
4 felhasználónak tetszik: Jessy, mikieger, Adrianna, Kyra99
2013. február 20. 22:22 #10688
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.02.19. 23:14)
Nem mondod. Dumbledoret idéztem,btw pardon.gif


Ahogy érzed. closedeyes.gif
2013. február 22. 03:15 #10689
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x16 promo (3hét szünet nea.gif )
12 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, bee101, lostgirl, Vampiregirl1, aníítaaa, rencsi95, Zsuzsy93, Beba13, Toxic, Rekahhh, BunnyGirl, Kyra99
2013. február 22. 12:41 #10690
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x16 ext. promo (mivan nem csak Salvatore tesok fognak nekkid Elena-t látni? és Caroline mit keres ott?) unsure.gif
12 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampiregirl1, rencsi95, Zsuzsy93, Adrianna, Vampire Lady, Beba13, Toxic, Rekahhh, BunnyGirl, Kyra99, aníítaaa
2013. február 22. 13:03 #10691
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2013.02.22. 12:41)
4x16 ext. promo (mivan nem csak Salvatore tesok fognak nekkid Elena-t látni? és Caroline mit keres ott?) unsure.gif


És köntösben... ohmy.gif Gondolom, hogy Elena mellett akar lenni, bár neki most nem hiszem, hogy ez sokat számít.
És ez a rész, Jeremy cray.gif Azt hittem, hogy végre megszabadulunk Shane-től erre Silas az ő alakjában fog garázdálkodni . Kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki a helyzetből. Talán megint sikerül megszerettetni Elenát? Nagyon sajnáltam az egész rész alatt, még el is sírtam magam, mikor végre felfogta mit történt. És az utolsó jelenet a házzal, erre nincsenek szavak... cry.gif
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, Beba13, katie993, Kyra99
2013. február 22. 16:44 #10692
- törölt felhasználó -    
Szilas igazi arcát szerintem pár hétig biztosan nem fogjuk látni... Elena minden részben össze tud omlani, hihetetlen, a vámpírlét alapköve, hogy nincsenek érzések, nincs emberség, ennek ellenére Elena a tökéletes ember megtestesítője. Ez már összekapottabb epizód volt, a legjobb rész az volt, amikor Damon megölelte Bonnie-t. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, Vampire Lady, Jessy, Minimanó94, Vampiregirl1, lostgirl, katie993, Kyra99, rencsi95
2013. február 22. 18:44 #10693
- törölt felhasználó -    
Hát gyerekek én cray.gif hiányozni fogsz ház ...
Nahát akkor kifejtem az érzéseimet én is coffee.gif - kezdjük azzal hogy VÉGRE thumbsup.gif Damon és Stefan jelenet ami nekem nagyon tetszett, úgy örülök neki h képesek voltak a régi Damon és Stefan ként viselkedni , még ha Elenáról is volt szó, de nem ütötték egymást, nem veszekedtek..ez hiányzott, köszönöm ezt a jelenetet , és hát tudjuk Stefi te nem tetted volna meg amit Damon igen. Így szokott ez lenni, és tetszett is. ( jó húzás volt Damon nagyon good.gif )
Aztán ott van Elena - na gyerekek végre poénos lesz, hogy ez mekkora XD mondjuk ha belegondolok lehet h már mindkettő tesó látta a pucér testét, de én valahogy nem lennék erre ennyire büszke blush.gif pardon.gif , am lássuk be kellett már ez az Elena , bár számítottam néhány régi Jer emlékre de így sem volt rossz, ráadásul már majdnem kikapcsolta az érzéseit Damon nélkül is ...
Klauskát hiányoltam, mondom mikor veri már ki Carolineka kezéből a telefont, igaz ő most nem ezzel foglakozik
Silas meg a végén amikor rákérdezett Bonnie-nál hogy elmondta e már látszott hogy Silas az, sőt amikor a vadászunk felvetette ezt a nem tudjuk milyen az arca dolgot, is rá lehetett jönni. de jó húzás
Végül... számomra a ház felgyújtása, és Jeré ahogy ott égett vitt mindent. JObban fájt mint Elena kiborulásai.
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Zsuzsy93, Minimanó94, lostgirl, katie993, Kyra99
2013. február 23. 09:43 #10694
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Én csak annyit tudok hozzáfűzni a sorozathoz, hogy engem egyre jobban kiakaszt Elena, emberként még elviseltem, hogy ilyen, de vámpírként ez már nem járja. Azt hittem ha már egyszer átváltozott, legalább nem fog minden részben sírni, meg játszani a szegény megtört kislány mártír halálát. dry.gif
Mondjuk nekem van egy személyes véleményem arról, hogy szerintem mikor siklott ki a sorozat, azzal, hogy kiírták Alaricot!!!! Na azt nem kellett volna! dry.gif Nekem azóta vannak komoly bajaim a sorozattal. Alaric, előtte Jenna - aki nem volt annyira nagy szereplő, de akkor is én hiányolom, ráadásul pont akkor halt meg mikor már mindent tudott, szerintem hasznos karakter lett volna, aztán most meg Jeremy? Ne már! Ki lesz a következő főszereplő, aki elbúcsúzik? Mert én már azt várom, hogy bejelentik: Elbúcsúzunk a következő részben valamelyik Salvatore testvértől, vagy Klaustól, na akkor bejelentem, addig néztem csak. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: lostgirl, katie993, Kyra99, aníítaaa
2013. február 23. 10:06 #10695
- törölt felhasználó -    
Imádom a sorozatot , az egyetlen dolog ami le tud kötni.
Stefan Salvatore a kedvenc karakterem.Jól tudja megformálni az aggódó és szerelmes vámpírt.Bár az is nagyon bejött , mikor a gonosz oldalát mutatta meg.Az 1. résztől kezdve ő a kedvencem.A másik kedvenc karakterem Elijah.Ő az inteligens és megbízható ősi vampírkènt ismertem meg , aki bármit megtenne a családjáért.
Damon-t az 1. évadban nagyon szerettem , de amit műveltek vele a 3. évadra ...borzasztó , pedig remekül játazotta a gonosz vámpírt.Elena karaktere nem jött be soha ,( bár Nina remek színésznő) Katherine szerepe sokkal jobban bejön.
Remélem még sokáig tart a sorozat . mert nélküle elég üresek lesznek a napjaim...
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, Jessy
2013. február 23. 14:45 #10696
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
SPOILER
Na végre valami. Hihetetlen, hogy az első izgalmas rész elött kell várnunk 3 hetet. Mert ez már nagyon kellett, már most érzem, hogy igazi vérfrissítés(hihi) lesz. Elena végre csinál valmi érdekeset, amiből következik, hogy Damon is fog(régi szép idők, amikor ez a kettő még nem függött össze). Gondolom Elena most a Salvatore házban lakik, ami nekem annyira bejön. Az a meztelenkedős rész, Istenem, majd' lehidaltam, amikor láttam. VÉGRE. Csupa nagybetűvel. Tetszik, hogy végre kicsit visszatérnek a sulis események, mert ezalatt a 4 évad alatt(ami nekik 1 év volt) egyre kevesebbet szerepelnek sulis részek, kivéve a bálok, ugye, de az kell, hogy ott történjen valami izgalmas. Csodálkozom, hogy tavaly nem buktak meg a többiek...(érdekel is engem, csak jó ilyen hülyeségen gondolkodni rolleyes.gif )
Már belenyugodtam Jer halálába, de az a házas dolog engem is kiakasztott... mármint a Salvatore testvérem igazán befejezhetnék, hogy a dilis, agymosott Elenának is minden mozdulatát jóváhagyják. Ilyenkor bezzeg semmit nem kérdőjeleznek meg neki. Most persze Kat is eltűnik megint, Klaus is, Tyler is. Bonnie bekattant, remélem Rebekah még időben szól a többieknek Shane-ről. Maradt Damon, Stefan, Elena és Caroline, ja meg Matt de Ő nem sok vizet zavar, néha berakják, hogy sírjon a kocsiban(de ha az utolsó kettő közül valamelyiket kiírják én beperelem őket). Nem értem, hogy a "Silas mindenkit feltámaszt, aki miatta hal meg"-ből hogy jött a "mindenkit, akit mi szerettünk", majd a "minden természetfeletti lényet"... mármint eleve. Jennát vagy Benett nagyit miért támasztaná fel? Mert szépen pislognak a többiek? Amúgy nekem eddig le sem esett, hogy csak a természetfeletti lényeg vannak a túlvilágon. De gondoljunk bele kik térnének akkor vissza: Anna, Vicki, a sírbeli vámpírok(mi is lett velük...?), Isobel, Lexi(! heart.gif ), az Ősi vámpírok, akik meghaltak... már azt sem tudom, hogy a halottak közül, ki volt természetfeletti, ki nem. De ezek közül a 70 %-a bosszút akar majd. A többiek sosem engednék ezt, de szerintem Bonniet simán ráveszi Silas, hogy csinálja meg a beleegyezésük nélkül is.
Az utolsó részben nagyon tetszett a Bonnie-Damon ölelés, bár ha Bonnie-nak nincs átmosva az agya talán meghatóbb lett volna, illetve a Damon-Stefan "újra együtt" dolog(márcsak párszáz év és újra együtt amcsifociznak), és nagyon tetszett, amikor Meredith és Stefan társalgott, mert vigyorogtam, mint a vadalma, mondván, hogy "ezek igazából házasok".
Hupsz kicsit sokat írtam, ne haragudjatok.
SPOILER
5 felhasználónak tetszik: mikieger, Zsuzsy93, Vampire Lady, Kyra99, aníítaaa
2013. február 24. 11:31 #10697
- törölt felhasználó -    
    Meredith és Stefan közös jelenetei engem is meg mosolyogtattak. rolleyes.gif Elvégre a kémia tökéletesen meg van köztük, és el is játszottam az ötlettel hogy lehetnének Steredith v Merfan v tudom is én hogy rakják össze a nevüket laugh.gif
    Caroline számomra egyre unszimpatikusabb, nem tartom vmi jó bnőnek, és hát véleményem szerint megint kezd idegesítővé válni - aztán lehet h csak számomra
    Silas meg egy őrület. Én ezzel tudnám jellemezni. Igazából még az sem tiszta számomra hogy mi ő, de ha jobban figyeltem volna ... bár ez most még annyira nem izgat. Az pedig h mit tervez valójában .. mert az tuti hogy még sok mindenről nem tudunk ( am nagyon eredeti ötlet volt ez , kb mint anno amikor Ric ként szivatta őket Klaus most meg Shane ként Silas )
    A sulinak meg én is örülök , azért nekem is hiányzott, voltak ott jó jelenetek
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Minimanó94
2013. február 24. 13:33 #10698
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Rekahhh @ 2013.02.23. 14:45)
SPOILER Nem értem, hogy a "Silas mindenkit feltámaszt, aki miatta hal meg"-ből hogy jött a "mindenkit, akit mi szerettünk", majd a "minden természetfeletti lényet"... mármint eleve. Jennát vagy Benett nagyit miért támasztaná fel? Mert szépen pislognak a többiek? Amúgy nekem eddig le sem esett, hogy csak a természetfeletti lényeg vannak a túlvilágon. De gondoljunk bele kik térnének akkor vissza: Anna, Vicki, a sírbeli vámpírok(mi is lett velük...?), Isobel, Lexi(! heart.gif ), az Ősi vámpírok, akik meghaltak... már azt sem tudom, hogy a halottak közül, ki volt természetfeletti, ki nem. De ezek közül a 70 %-a bosszút akar majd. A többiek sosem engednék ezt, de szerintem Bonniet simán ráveszi Silas, hogy csinálja meg a beleegyezésük nélkül is.

Jenna is visszajönne. Klausnak már nem tom mi miatt, de kellett egy hasonmás, egy boszi meg egy vámpír. Jennát vámpírrá változtatta és úgy ölte meg, tehát ő is természetfeletti lénynek számít(ott).
Benett nagyi meg boszi volt. (Vagy az nem számít természetfelettinek? unsure.gif)
2013. február 24. 13:40 #10699
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kyra99 @ 2013.02.24. 13:33)
Jenna is visszajönne. Klausnak már nem tom mi miatt, de kellett egy hasonmás, egy boszi meg egy vámpír. Jennát vámpírrá változtatta és úgy ölte meg, tehát ő is természetfeletti lénynek számít(ott). 
Benett nagyi meg boszi volt. (Vagy az nem számít természetfelettinek? unsure.gif)

őő sztem úgy értette hogy mi érdeke lenne Benett-et v Jenna-t feltámasztania Silas-nak
de végül is ő gondolom tesz rá arra hogy kik kapják vissza azokat akiket elvesztettek, nem hinném hogy ezzel foglalkozna, csak megakarja szüntetni az a világot, az h jó darabig teljesen máshogy volt beállítva ez az egész és úgy volt h csak azokat támasztja fel akik érte haltak meg, úgy tűnik h nem pontosan így van
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. február 24. 13:45 #10700
Mysz
Mysz
visszatérő vendég
 
StátuszI'm brave. I'm honest... and kind. Yeah, I am Divergent.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 0
Azonosító: 129787
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.24. 13:40)
őő sztem úgy értette hogy mi érdeke lenne Benett-et v Jenna-t feltámasztania Silas-nak
de végül is ő gondolom tesz rá arra hogy kik kapják vissza azokat akiket elvesztettek, nem hinném hogy  ezzel foglalkozna, csak megakarja szüntetni az a világot, az h jó darabig teljesen máshogy volt beállítva ez az egész  és úgy volt h csak azokat támasztja fel akik érte haltak meg, úgy tűnik h nem pontosan így van


Amúgy szerintem végül senki sem lesz feltámasztva, majd Siles valahogy meg lesz ölve, vagy nem tudom, de egyszerűen nem hiszem, hogy annyi szereplő hirtelen visszatérne...
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, Kyra99, Vampire Lady
596 oldal 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!