Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 20:07 #10801
- törölt felhasználó -    
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif biggrin.gif biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Évike12, Zsuzsy93, Vampire Lady, Vampiregirl1, Alison Lerman
2013. március 28. 21:18 #10802
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.03.28. 20:01)
Hát, a szmoking/öltöny az még rajtam is jól áll. Sőt, minden férfin. thumbsup.gif


Ez így van! smileeee.gif
2013. március 29. 00:09 #10803
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Nekem a képek alapján Elena ruhája tetszik eddig a legjobban. Szerintem egyáltalán nincsenek rajta geometriai formák,inkább batikolt hatású az egész,ami nagyon jól feldobja az alapszínt.A mellrésze pedig kifejezetten csodás!
Egyébként szerintem Caroline ruhája is jó választás,különleges,illik hozzá. smileeee.gif Rebekahból tényleg nem sok látszik,de biztos az övé is remek lesz,bár nekem a sárga nem kedvencem és a szőke hajhoz is kicsit necces lehet,de Claire Holt mindenhogy gyönyörű. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampire Lady, Daxy
2013. március 29. 01:17 #10804
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Hát, kissé le vagyok maradva, illetve voltam, mivel most pótoltam, az eddig nem látott részekkel így elég fura lesz beszámolóm a 15. részről, laugh.gif
De ezt meg kell említenem, mert nem tudom, ki, hogy van vele, de végre tényleg izgi a sorozat, amit ebben az évadban eddig még nem nagyon érzékeltem. Most szinte minden tetszik, még Nina színészi játéka is, aki eddig nem teljesített valami jól, de egyre csak nő a szememben ez a csaj! Én konkrétan végig sírtam ezt az epizódot, a vége pedig... cray.gif Nem is tudom, mikor láttam, illetve melyik sorozatban láttam ilyen érzelmes befejezést. Talán azért is tetszett ennyire, mert most, egy kicsit úgy éreztem, mintha az első évadokban lennénk, illetve most is olyan jó a sorozat, mint 2009ben. De azt, hogy egy ilyen, számomra fontos szereplőt kiiktattak, nem tudom megbocsátani a készítőknek, de ezzel a gyönyörű jelenettel valamennyire kompenzálták a halálát. A többi rész is baromi jó, remek a színészi játék, izgi a sztori és nem szenved és vonaglik a cselekmény 40 percen keresztül, Ian és Klaus még mindig isteni színészek, meg hát esztétikai szempontból sem rosszak! wink.gif És végre már nem haldoklik a sorozat! yess.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. március 29. 01:29 #10805
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Emígy csak én látom úgy,hogy Bonnie ruhájának a felső része tökre úgy néz ki,mint Elenáé,csak más színben?
2013. március 29. 05:36 #10806
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
wáááá, annyira imádom ezt a sorozatot smileeee.gif bár most, hogy Elena behülyült már nem annyira kedvelem a karakterét, de mindenki más igen smileeee.gif kétségtelen, hogy a 4. évad is bővelkedik izgalmakban, de már nagyon várom az Originals-t ^^ Delena wub.gif
2013. március 29. 07:49 #10807
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
4.19 - Pictures Of You: Hivatalos epizódismertető
SPOILER
SZALAGAVATÓ MYSTIC FALLS-BAN - Miután megszületik egy döntés, mely feldühíti Klaus-t, Elijah egy életet megváltoztató kihívást javasol Rebekah-nak. Caroline eközben rádöbben, hogy a gondosan felépített terve, miszerint megszervezi a tökéletes Szalagavató Bált, tönkre megy, mert Elena félbeszakítja, így Caroline a vidám hangulatban lévő Klaus-tól kér megoldást a problémájára. Azzal a szándékkal, hogy továbblépjenek, Elena, Stefan és Damon mindhárman részt vesznek a bálon, de az est kicsúszik az ellenőrzésük alól, hiába minden erőfeszítésük. Mikor Elena egy olyan helyzetbe kerül, amire senki sem számított volna, Matt Rebekah-hoz fordul segítségért. Végül, Bonnie egy borzalmas felfedezést tesz, Klaus pedig kap egy üzenetet, mely mindent megváltoztathat.SPOILER VÉGE

4x19 előzetes
5 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Vampire Lady, lostgirl, marti27, rencsi95
2013. március 29. 08:06 #10808
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2013.03.29. 01:29)
Emígy csak én látom úgy,hogy Bonnie ruhájának a felső része tökre úgy néz ki,mint Elenáé,csak más színben?

Én megnézte alaposan, és maga az anyag is más. "Hajtogatva" van a ruha, mitn például ennek az alsó része(most így hirtelen). Szerintem, a felső rész alapján, az ővé is szép ruha smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. március 29. 11:17 #10809
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Évike12 @ 2013.03.29. 07:49)
4.19 - Pictures Of You: Hivatalos epizódismertető
SPOILER
SZALAGAVATÓ MYSTIC FALLS-BAN - Miután megszületik egy döntés, mely feldühíti Klaus-t, Elijah egy életet megváltoztató kihívást javasol Rebekah-nak. Caroline eközben rádöbben, hogy a gondosan felépített terve, miszerint megszervezi a tökéletes Szalagavató Bált, tönkre megy, mert Elena félbeszakítja, így Caroline a vidám hangulatban lévő Klaus-tól kér megoldást a problémájára. Azzal a szándékkal, hogy továbblépjenek, Elena, Stefan és Damon mindhárman részt vesznek a bálon, de az est kicsúszik az ellenőrzésük alól, hiába minden erőfeszítésük. Mikor Elena egy olyan helyzetbe kerül, amire senki sem számított volna, Matt Rebekah-hoz fordul segítségért. Végül, Bonnie egy borzalmas felfedezést tesz, Klaus pedig kap egy üzenetet, mely mindent megváltoztathat.SPOILER VÉGE
4x19 előzetes


Akkor most Elena Stefannal is játszadozik, mint Damonnal New Yorkban? Nem tudnak vmi újat kitalálni? Kicsit uncsiii, úgyis tudjuk, hogy nincsenek érzései, nyilván megint "szívatni" akarja a népet. Vki remélem eltöri a nyakát ebben a részben is:D
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Alison Lerman
2013. március 29. 11:24 #10810
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2013.03.29. 11:17)
Akkor most Elena Stefannal is játszadozik, mint Damonnal New Yorkban? Nem tudnak vmi újat kitalálni? Kicsit uncsiii, úgyis tudjuk, hogy nincsenek érzései, nyilván megint "szívatni" akarja a népet. Vki remélem eltöri a nyakát ebben a részben is:D

Ebből az jön le, igen. Bár én már nagyon kíváncis vagyok hogy mi lesz benne ténylegesen, de még sehol sincs fent. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, mikieger
2013. március 29. 12:06 #10811
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
4x19 Promo magyar (április 18!)
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, lostgirl, mikieger, Vampire Lady, Katttah
2013. március 29. 12:57 #10812
- törölt felhasználó -    
ugyan még a részt nem láttam, de ez az előzetes.. wtf.gif bolond.gif MI EZ?? elena most játszik majd stefivel és damon-nel is??? azt hiszi Kath vagy mi a ...? ne szórakozzanak velem, én julie-val nem tudom mit csinálok ha elenából egy r... csinál, addig oké h nem érez de ez a kettő nem függ össze...ez a szerep maradjon meg Katherine-nek.
Remélem teljesen félreértelmeztem az egészet, mert ha elena ezt fogja csinálni én magam dugom le a torkán a gyógyírt aztán Silas kezébe hajítom
4 felhasználónak tetszik: Évike12, Katttah, lostgirl, Misao
2013. március 29. 13:54 #10813
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
04x19 Pictures Of You - HQ Stills
18 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, BunnyGirl, Adrianna, Toxic, Misao, Lolla, Daxy, rolllllleee, Alison Lerman, lostgirl, An_d_a, Vampiregirl1, Beba13, Nita09, Galexa93, zsofeeh, Cakey5000, standoffan
2013. március 29. 13:57 #10814
- törölt felhasználó -    
Köszi a HQ-stilleket! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Ninuska wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2013. március 29. 13:59 #10815
- törölt felhasználó -    
Ian és Nina egy tüdőbeteg, Torontóban élő kislánynak üzentek, aki Vámpírnaplók rajongó. smileeee.gif smileeee.gif
13 felhasználónak tetszik: Nina 10, marti27, Vampire Lady, Adrianna, elena21, Lolla, cintia0023, mikieger, Alison Lerman, lostgirl, An_d_a, Vampiregirl1, Nita09
2013. március 29. 14:14 #10816
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.03.29. 13:59)
Ian és Nina egy tüdőbeteg, Torontóban élő kislánynak üzentek, aki Vámpírnaplók rajongó. smileeee.gif  smileeee.gif 

Jézusom,ennyire aranyos embereket,mint Nina meg Ian még nem láttam heart.gif laugh.gif wub3.gif
Kegyetlenül édesek wub.gif
2 felhasználónak tetszik: rencsi95, mikieger
2013. március 29. 16:31 #10817
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (xbloodyvampire @ 2013.03.29. 13:54)
04x19 Pictures Of You - HQ Stills


Caroline rofl.gif
Mint akit beletekertek egy pókhálós abroszba. rohog.gif
Nekem speciel egyiknek sem tetszik a ruhája. nea.gif
Az hogy meg szinte mindegyik epizódban táncpartira mennek kész vicc. Ennyi erővel "vámpírok bálja" is lehetne a sorozat neve.
2 felhasználónak tetszik: mikieger, chelseagirl18
2013. március 29. 17:25 #10818
- törölt felhasználó -    
Ez a mai rész nekem nagyon ott volt..SPOILER
  • Katherine mindig feldob, annyira jó volt látni ami közte és Elijah között van, a vitájukkor azt éreztem hogy ne már még is csak kihasználja pedig már reménykedtem.. .aztán remélhetőleg a vége azt bizonyította hogy Katherine igenis szereti Elijah-t és keresi régi önmagát rolleyes.gif . Ennyi év bujkálás után nincs konkrétan otthona, nincs akihez hazamehetne, nem bízik meg benne senki sem, talán kimerhetem mondani hogy komolyan gondolhatja Elijah-val. Láthattuk már az emberi oldalát nem egyszer én örülnék ha ők ketten együtt lennének mindenféle manipulálás nélkül
    Na és Elijah amikor felbukkant.. a csók heart.gif de amikor könnyesek lettek a szemei én majdnem átfutottam XD a monitoron hogy megöleljem.. cray.gif
  • Komolyan nagyon vicces ez az egész helyzet..amikor már lemondok a klaroline-ról , történik valamit és újra kezdődik bennem az egész...nagyon édes volt az egész közös jelenetük. Caroline furcsa mód csöppet sem idegesített, és az a feléje intézett utolsó mosoly Klaus-tól felért mindennel. Barátok nem barátok..nagyon édesek voltak.
  • És itt vagyunk a Salvatore tesóknál..komolyan annnyira jó látni őket együtt dolgozni, lehet h ennek az az ára hogy se delena se stelena , de kit érdekel.Számomra sokkal többet ér a két testvér, amikor nem egymás fejét vágják bele a betonba.
  • Elena meg ... mit mondhatnék. Valahogy már szinte röhögtem rajta. Annyira próbált Katherine-re hasonlítani, keménykedni, mint egy gyenge utánzat. ( és pontosan ezért hatalmas díjat érdemelne Nina mert elég nevetséges hogy mind két karaktert ő játsza el, de számomra így jött le a közös jelenetük...ehhez már tényleg tehetség kell )
    Az viszont sztem elég gáz hogy Elena se emberként se most érzések nélkül sem tud a kedvencemmé válni...kezdetben tetszett aztán mostanra már nagyon nem tud érdekelni ő sem, ahogyan Rebekah se. Komolyan minden részben megkell neki magyarázni hogy tegyen már le a gyógyírről? Ha lenne eszük inkább Silas-ellen használnák valahogyan, valaki már kapcsolhatna Klauson kívül hogy nem Elena embersége most a legnagyobb gondjuk..
8 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Zsuzsy93, lostgirl, Vampire Lady, rencsi95, Évike12, Nina 10, Miley-fan09
2013. március 29. 18:19 #10819
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
SPOILER

1000x inkább Katherine mint Elena,régen is így volt de ez a rész csak megerősített ebben. Elijah-t imádtam most wub.gif a Kat-tel való kapcsolata meglepett de örültem neki. Rebekah megérdemelné a gyógyírt de nem akarom, hogy gyenge ember legyen és egyből megölnék. Elena már öl is, vigyázzunk! Azt mondom Elena legyen ember, most már ezt akarom én is,vagy kapcsolja vissza magát. Legyen erős,határozott de ha kell érezzen is. Nem tudom Katherineként mit tud jobban Nina, de úgy sokkal jobb az egész karaktere. Klaus egyem meg milyen boldog fejet vágott mikor Elijah-val beszélt telefonon. Caroline-al is jó jeleneteik voltak,végre barátok. happy.gif Nekem Tyler nem hiányzik!
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampire Lady, csaje.9999
2013. március 29. 18:57 #10820
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
SPOILER

Ez volt az évad eddigi legjobb része. Katherine megint feldobott, mint mindig. És Elijah...olyan szépek lennének Katherine-nel, már kb. azóta szeretném ezt, mióta Elijah felbukkant. Amikor Kat odaadta a gyógyírt Elijah-nak konkrétan a sírás kerülgetett. wub.gif Most tényleg hiszek neki, hogy meg akar változni, mert végül is, nincs élete azóta, hogy vámpír lett. Állandóan menekülnie kell, nincs senki, aki igazán szeretné és bízna menne...csak Elijah. Remélem ebből lesz még valami.

Elena viszont nagyon idegesített. Teljesen olyan, mintha egy Katherine02 akarna lenne, holott, az sohasem lehet belőle, mert egyrészt, nincs olyan esze ( ezzel most nem azt akarom mondani, hogy buta, de azért gondoljunk bele, Katherine pl. hogy verte át Rebekah-t a gyógyírrel ), másrészt neki nem áll jól ez az egész, nem úgy, mint Katherine-nek. Ráadásul nagyon feszülten próbálta őt utánozni is, szóval nekem nem tetszett.

Klaus és Caroline végre közelebb kerültek egymáshoz! Lassan, de biztosan haladnak! biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rencsi95, Zsuzsy93, Katttah, mikieger, Évike12, Jessy, SmileyZ, Alison Lerman, MissHamilton, BunnyGirl
596 oldal 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!