Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 29. 19:42 #10821
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Kövezzetek meg, de nekem marhára nem tetszett ez a rész. Igaz, Klaus és Caroline téren jó jelenetek voltak, de itt is inkább a vége felé. Nekem most Katherine se tetszett, túl 'az új vadult Elenás' szerepbe volt. És láttam az előzetest is, amibe Stelena fronton lesznek jelenetek, és én Delena párti vagyok, így a következő részért se fogok szerintem rajongani. Nem tudom, hogy csak én gondolom így, de szerintem egyre rosszabb részek vannak. De meg kell hagyni Elijah miatt érdemes volt megnézni. heart.gif
2013. március 29. 21:59 #10822
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
SPOILER
Nem írok semmiről, ezt megkell nézni, an meg leírták már előttem.
De A Klaus & Carolien jelenetek. Na de hölgyeim.. blush.gif Olyan kis édesek még mindig. Lassan haladunk a cél felé, mivel elég makacs mindkettő, d eha oda értünk, ott minden lesz spiteful.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Vampire Lady, mikieger, Alison Lerman, MissHamilton, BunnyGirl
2013. március 29. 22:16 #10823
- törölt felhasználó -    
Látom, hogy sokaknak nagyon tetszett ez a rész. Én is így vagyok vele. biggrin.gif Komolyan mondom, hogy alapítok egy vámpír elmegyógyintézetet és bezárom Elenát a legsötétebb cellába Katerina mellé. rohog.gif Eddig egyetlen r*ancom volt, Katerina, most már kettő is akad [Elena és Katerina].biggrin.gif Na, hülyéskedést félretéve, nagyon örültem Elijahnak, és a Klaroline jelenetek is jól sikerültek. beer.gif Továbbra is a régi Elenát akarom vissza, de az őrült is bejön. wub.gif wub.gif
6 felhasználónak tetszik: mikieger, rencsi95, Nina 10, kurrek, Alison Lerman, MissHamilton
2013. március 30. 09:31 #10824
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Én egy valamit nem értek. Ha kinyírnak egy karaktert, akkor mi a fenének írják ki a színész nevét? A mostani résznél vettem észre, hogy kiírták Steven nevét, holott Jeremy már pár része halott. Vagy úgy vannak vele, hogy Steven csak szerepel benne, még ha 2 másodpercre is, de legalább szerepel?
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Alison Lerman
2013. március 30. 09:34 #10825
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.03.30. 09:31)
Én egy valamit nem értek. Ha kinyírnak egy karaktert, akkor mi a fenének írják ki a színész nevét? A mostani résznél vettem észre, hogy kiírták Steven nevét, holott Jeremy már pár része halott. Vagy úgy vannak vele, hogy Steven csak szerepel benne, még ha 2 másodpercre is, de legalább szerepel?


Végülis igen, a vissza emlékezés - vagy "Previously on The Vampire Diaries" résznél láttuk. Amúgy én se nagyon értem...think.gif
2 felhasználónak tetszik: Évike12, mikieger
2013. március 30. 11:44 #10826
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Online online
SPOILER!

Nekem is nagyon tetszett a tegnapi rész, de először azt a gondolatot ötlöttem ki, hogy Kath szerintem csak azért adta oda Elijahnak a gyógyírt, hogy majd utánna megy és happy lesz minden, csak épp ráfázott.
Amúgy én még mindig imádom Elenát, nekem Damon után ő a kedvencem és hidegen hagy mit csinál, mert imádom. Végre nem az a szende kislány, aki volt és ölni is mer, ami persze nem jó, de hát ez van. Mondjuk az előzetesben lévő, nem érzek irántad semmi, kicsit k*csög volt, de hát ez van..nem hiszem, hogy Damon komolyan elhitte a dolgot, hisz a csaj nem érez semmit, nincsenek érzeései, ezt Damon is tudja, hogy milyen..
Kíváncsi leszek a kövi részre, mert azok a ruhák..*.*

SPOILER VÉGE!
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. március 30. 15:05 #10827
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát én most egyszerre két részt gyűrtem le, mert egy kicsit lemaradtam, de, hogy őszinte legyek nem győzött meg a mostani rész sem. Oké, én mondjuk egy kicsit nagyobb Klaus- Caroline részre számítottam, de ez se volt rossz. Ez a Silas meg kezd nagyooon az agyamra menni. Hol itt, hol ott tűnik fel, de közben úgy, hogy azt se tudod, ki ő. dry.gif Ami viszont pozitívum, hogy elég sok Stefan-Damon jelenet volt, aminek örültem. És Lexi, annyira hiányzik... cray.gif Na de Elena... ohmy.gif Hát szerintem kezdünk átesni a ló túloldalára, mert most szerepcsere lesz? Katherine lesz a good Elena meg a bad girl? Mert lassan tényleg ott fogunk tartani. Kathernie karakere még változhat, főleg Elijah miatt. -Ja és akkor ha már itt tartunk, tudisten mióta nem volt benne, erre feltűnik és máris lekapja Katherinet??? Vagyis hát ugye Elenát... rohog.gif Ott majdnem felrúgtam az asztalt. rohog.gif
NA akkor összegzés:
Delena vonal: egy nagy SEMMI!!! Minek kellett akkor szétszedni a Stelenát? blink.gif
Stelena vonal: dettó. rohog.gif
Klaus és Caroline: Na, na na végre lesz már valami!!! laugh.gif
Damon: Imádtam... heart.gif Nélkül már nem nézném.
Stefan: Hát most olyan semmilyen sem volt. sad.gif Pedig imádom őt is. rohog.gif
Elena: NO, Katherine: YES. Becca: BIG NOO!!! Silas: dry.gif
1 felhasználónak tetszik: MissHamilton
2013. március 30. 15:32 #10828
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik Silas titokzatossága, ez a képessége pedig rendesen felerősíti őt
Kath sosem lesz jó ettől ne féljen senki...néha néha az érzelmes oldalát láthatjuk de még messze van attól hogy a manipulatív r..ból jó kislánnyá váljon biggrin.gif Ráadásul most hogy az ősök elmennek a színről nem is tudom hogy alakulhat e közöttük Elijah-val valami szorosabb kapcsolat is...ez pedig vonatkozik a Klaroline-ra is.
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, MissHamilton
2013. március 30. 16:10 #10829
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.03.30. 09:31)
Én egy valamit nem értek. Ha kinyírnak egy karaktert, akkor mi a fenének írják ki a színész nevét? A mostani résznél vettem észre, hogy kiírták Steven nevét, holott Jeremy már pár része halott. Vagy úgy vannak vele, hogy Steven csak szerepel benne, még ha 2 másodpercre is, de legalább szerepel?



Szerintem Michael Trevinot, és Candice Accolát is sokszor kiírják, pedig ugye pl. Tyler a bújkálások stb. miatt rengeteg részből kimaradt, pedig a legtöbb helyen úgy tüntetik fel, mintha eddigi epzódban benne lett volna! blink.gif
2013. március 30. 17:26 #10830
MissHamilton
MissHamilton
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 197292
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.03.30. 15:32)
Nekem tetszik Silas titokzatossága, ez a képessége pedig rendesen felerősíti őt
Kath sosem lesz jó ettől ne féljen senki...néha néha az érzelmes oldalát láthatjuk de még messze van attól hogy a manipulatív r..ból jó kislánnyá váljon  biggrin.gif Ráadásul most hogy az ősök elmennek a színről nem is tudom hogy alakulhat e közöttük Elijah-val valami szorosabb kapcsolat is...ez pedig vonatkozik a Klaroline-ra is.


Szerintem sem kell attól félni, hogy mostantól Kath lesz az erkölcs. Pont az szeretem benne, hogy egy r*banc ugyan, de vannak érzései. Bár őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy amit Elijah-nak mondott igaz volt-e, de reménykedem benne, hogy igen. Én ettől a The Originals-tól egy kicsit tartok is. Elmegy Klaus, Elijah és Rebekah is...mi lesz így az eredeti sorozattal? Szóval én kíváncsi vagyok rá, de tartok is tőle. De, ha átviszik Kath-et is, akkor nincs semmi akadálya ( sajnos ezt viszont kétlem, mert akkor Nina-nak sok dolga lenne ). Persze, ha nem éri meg nekik, akkor nem is lesz Originals...
2013. március 30. 19:47 #10831
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.03.30. 15:32)
Nekem tetszik Silas titokzatossága, ez a képessége pedig rendesen felerősíti őt
Kath sosem lesz jó ettől ne féljen senki...néha néha az érzelmes oldalát láthatjuk de még messze van attól hogy a manipulatív r..ból jó kislánnyá váljon  biggrin.gif Ráadásul most hogy az ősök elmennek a színről nem is tudom hogy alakulhat e közöttük Elijah-val valami szorosabb kapcsolat is...ez pedig vonatkozik a Klaroline-ra is.


Engem viszont már kezd egy kicsit idegesíteni, nem bírom a prof boci szemeit, miközben nem több egy manipulatív kis k*cs*gnél rolleyes.gif Sőt, mivel lesz következő évad, bitosra veszem, hogy csak az évadzáróban derül ki, hogy néz ki drága Silas barátunk. dry.gif Ami meg a fel-felbukkanásait illeti, azokat sem díjazom, nehogy már ő legyen előnyben és ne Klausék... blush.gif Nem hajazok erősen a team Klaus felé, tényleg. rohog.gif
ÉN nem attól tartok, hogy Kath lesz jó hanem attól, hogy a jó Elena lesz rosszabb, mint Kath. pardon.gif
Lemaradtam... az ősök elmennek a színről? ohmy.gif Ejha, egy kicsit kimaradok és máris mindenből kimaradok? dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. március 30. 19:50 #10832
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Szerintem annyira kedves dolog volt Ninától és Iantől, hogy elmennek meglátogatni Kaylát smileeee.gif potyognak a könnyeim smileeee.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. március 30. 19:55 #10833
- törölt felhasználó -    
Idézet (MissHamilton @ 2013.03.30. 17:26)
Én ettől a The Originals-tól egy kicsit tartok is. Elmegy Klaus, Elijah és Rebekah is...mi lesz így az eredeti sorozattal? Szóval én kíváncsi vagyok rá, de tartok is tőle. De, ha átviszik Kath-et is, akkor nincs semmi akadálya ( sajnos ezt viszont kétlem, mert akkor Nina-nak sok dolga lenne ). Persze, ha nem éri meg nekik, akkor nem is lesz Originals...

Az első két évad volt az egész sorozat fénypontja ( sztem ) ezalatt ősök nem szerepeltek csak Klaus kb 2 v 3 rész erejéig , de nélkülük is tökéletes volt..viszont odáig jutottunk hogy ők dobják fel a storyt.. alig várjuk hogy Elijah feltűnjön, Rebekah is szórakoztató, na és persze Klaus.
A 3. évadban már jelentősen érezhető volt a "kissé kifogytunk az ötletekből" a negyedik évad eleje meg elég katasztrófa volt ahhoz képest, most kezd beindulni, de vegyük figyelembe hogy lassan már évadzáró, már jó régen izgalmas részekkel kellett volna bombázniuk minket
Az Originals-nak mindene meg van ahhoz hogy jó legyen: Elijah, Klaus, Rebekah stb, csupa olyan személyek akiket sokan szeretnek többek közt én is, de ha Julie a történetet elrontja akkor bukásra van ítélve ... És pontosan ezért tartok ettől Én is, mert Julie mostanság nem úgy gondolkodik hogy az izgalmas részeket eredményezzen.
Ráadásul már alapból azzal kellene foglalkozniuk hogy az eredeti sorozatot tegyék izgalmassá, nem a testvérsorozat megvalósításán gondolkozni.
Nekem ez a véleményem
( AM csak mellékesen mi bajuk van hogy már minden sorozathoz testvérsorozatot akarnak? bolond.gif itt a TVD, aztán az Once upon a time, meg a Pretty Little Liars..meg még kitudja...közben meg az alap sorozat kezd haldokolni lassan dry.gif ) Mert néha bedobnak egy ütős részt, aztán jó ideig meg semmi és vontatott az egész..na persze lehet ezt csak én gondolom így .
7 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93, lostgirl, Jeanne, Vampire Lady, Alison Lerman, rencsi95, marti27
2013. március 31. 09:30 #10834
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (Alison Lerman @ 2013.03.30. 16:10)
Szerintem Michael Trevinot, és Candice Accolát is sokszor kiírják, pedig ugye pl. Tyler a bújkálások stb. miatt rengeteg részből kimaradt, pedig a legtöbb helyen úgy tüntetik fel, mintha eddigi epzódban benne lett volna! blink.gif

Rólunk tudjuk, hogy élnek, csak nem mindegyik részben szerepelnek, szóval ezért nem említettem meg.
2013. március 31. 12:28 #10835
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.03.31. 09:30)
Rólunk tudjuk, hogy élnek, csak nem mindegyik részben szerepelnek, szóval ezért nem említettem meg.



Tudom, nem is azért írtam! smileeee.gif De alapvetően nem értem, hogy miért kell olyan szereplőket is kiírni, akik van, hogy legalább egymást követő 5 részben nem szerepelnek! unsure.gif
Főleg azért, mert amikor nézem azt a bizonyos részt, és kiírják, hogy Michael Trevino én meg már örülök, mint majom a farkának, hogy újra látni fogom, aztán kiderül, hogy mégse! rolleyes.gif
2013. március 31. 13:16 #10836
- törölt felhasználó -    
Az egész Somerhalder család elfogadta a meghívást a Charming Vampires Convention and Enviromental Event-re, amit Budapesten rendeznek meg júniusban. Ian-en kívül Magyarországra jön a bátyja, Robert, a sógornője Dena, az unokaöccse és az unokahúga.
http://ianjosephsomerhalder.com/

és én nem lehetek ott cray.gif vki nem tud arról hogy közvetítenék az eseményt valamelyik csatornán? nagyon remélem hogy igen, a sok sz... mellett amit leadnak nap mint nap el nem hiszem hogy pont ezt hagynák ki, amikor végre Matt és a többiek ellátogatnak hozzánk...
2013. március 31. 16:33 #10837
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.03.31. 13:16)
Az egész Somerhalder család elfogadta a meghívást a Charming Vampires Convention and Enviromental Event-re, amit Budapesten rendeznek meg júniusban. Ian-en kívül Magyarországra jön a bátyja, Robert, a sógornője Dena, az unokaöccse és az unokahúga.
http://ianjosephsomerhalder.com/
és én nem lehetek ott cray.gif vki nem tud arról hogy közvetítenék az eseményt valamelyik csatornán? nagyon remélem hogy igen, a sok sz... mellett amit leadnak nap mint nap el nem hiszem hogy pont ezt hagynák ki, amikor végre Matt és a többiek ellátogatnak hozzánk...

én is bánom hogy nem lehetek ott sad.gif remélem lesznek beszámolók,képek,videók szerintem a fókuszba megfogják említeni
2013. március 31. 17:43 #10838
bátor09
bátor09
visszatérő vendég
 
StátuszJól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.20.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 51
Azonosító: 184071
Offline offline
Nagyon-nagyon szeretem (imádom) ezt a sorozatot!! Szerintem az 2-3.évad a legjobb,de a 4.évad hű hát az!! Januárban egy barátnőm biztatására néztem meg az első évadot. Utána már sorban néztem a többi részt!! Ez nem egy szokványos vámpírokkal kapcsolatos történet. EZ a legeslegjobb!!! Gratulálok a sorozat rendezőnek,mert igazán szuper-karakteres színészeket választott!! Órákig tudnék írni erről a sorozatról,mert komolyan mondom a a függője lettem. Kár,hogy csak 4 évad van és az is május végén véget ér sad.gif sad.gif TVD FOREVER!! wub.gif wub.gif pompom.gif crazy.gif hullam.gif
2013. március 31. 18:33 #10839
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
Idézet (bátor09 @ 2013.03.31. 17:43)
Nagyon-nagyon szeretem (imádom) ezt a sorozatot!! Szerintem az 2-3.évad a legjobb,de a 4.évad hű hát az!! Januárban egy barátnőm biztatására néztem meg az első évadot. Utána már sorban néztem a többi részt!! Ez nem egy szokványos vámpírokkal kapcsolatos történet. EZ a legeslegjobb!!! Gratulálok  a sorozat rendezőnek,mert igazán szuper-karakteres színészeket választott!! Órákig tudnék írni erről a sorozatról,mert komolyan mondom a a függője lettem. Kár,hogy csak 4 évad van és az is május végén véget ér sad.gif  sad.gif TVD FOREVER!! wub.gif  wub.gif  pompom.gif  crazy.gif  hullam.gif


Lesz 5. évad is. wink.gif
2013. március 31. 18:50 #10840
- törölt felhasználó -    
A drága kis Kayla végül találkozhatott kedvenc vámpírjainkkal, és láthatóan nagyon élvezték az együtt töltött órákat biggrin.gif rolleyes.gif nagyon édesek smileeee.gif
( tudom hogy nem szabad a sorozaton kívüli képeket feltölteni de lécci most nézzétek el smileeee.gif )
15 felhasználónak tetszik: Beba13, benyaw93, Vampire Lady, Katttah, Nina 10, Alison Lerman, rencsi95, rolllllleee, elena21, BunnyGirl, Adrianna, Zsuzsy93, Lolla, marti27, Galexa93
596 oldal 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!