Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 13. 08:54 #10901
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
4x19 webclip magyar

3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rolllllleee, Minimanó94
2013. április 13. 11:10 #10902
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nina 10 @ 2013.04.13. 08:54)
4x19 webclip magyar

Hát engem valahogy nem nyűgöz le Elena akciója... ha szalagavatós ruhámat lenyúlnák furesz.gif
biztos h kitépném Elena összes haját a helyében...ez megmagyarázza Caroline szokatlanul ronda ruháját is, nem tudom h Elena mért nem tudott valahonnan előszedni egy másikat ahelyett h tőle vette volna el...hülye kis.. lett, de legalább most utálom és nem sajnálom
6 felhasználónak tetszik: Nina 10, Katttah, Adrianna, rencsi95, Cintii, Miley-fan09
2013. április 13. 14:02 #10903
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Javaslom ezt a cikket azoknak akik visszavárják Jeremy-t wink.gif

http://vampirnaplok.hu/spoilerek-pentekre/#comments
2013. április 13. 15:04 #10904
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Azta de rég írtam ide (meg úgy starity-re egyáltalán). biggrin.gif Amúgy meg oda meg vissza vagyok attól hogy Katherine visszajött, hiányzott már a kis bics. cool.gif A jelenetei Elijahval 2000 darabra törték a szívemet mert már 2. évad óta shippelem őket. sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, Minimanó94, Adrianna, Vampire Lady, mikieger
2013. április 15. 18:00 #10905
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Nina 10, lostgirl
2013. április 15. 21:58 #10906
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Webclip #2 MAGYAR

2013. április 16. 16:32 #10907
- törölt felhasználó -    
Ahogy elnézem itt a dolgokat megint csak etetnek minket...kötve hiszem h Stefan lelépne még is hova? max egy napig azt annyi, nem tudom miért kell folyton ezt felhozni , vmelyikük állandóan elhagyni készül a várost, komolyan ez már engem idegesít
A másik meg...ugye Julie drága felhozta már azt a teóriát is hogy Stefan meg Car esetleg jobban össze melegedhetne , amit feltételezem nem gondolt kicsit sem komolyan csak normális infó helyett a hülyeségeket mondja , a folytonos félrebeszélése..kötve hiszem h a barátságukon kívül bármi lenne köztük dry.gif
ez is csak azért húzott fel mert telnek itt a napok várom h vmi jó spoilert eláruljon , de csak a hülyeséget olvasom állandóan, akk inkább ne is mondana semmit
nem igaz h nem képesek lecseréli már...
5 felhasználónak tetszik: lostgirl, Misao, Nina 10, Vampire Lady, Zsuzsy93
2013. április 16. 16:42 #10908
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.16. 16:32)
Ahogy elnézem itt a dolgokat megint csak etetnek minket...kötve hiszem h Stefan lelépne még is hova? max egy napig azt annyi, nem tudom miért kell folyton ezt felhozni , vmelyikük állandóan elhagyni készül a várost, komolyan ez már engem idegesít
A másik meg...ugye Julie drága felhozta már azt a teóriát is hogy Stefan meg Car esetleg jobban össze melegedhetne , amit feltételezem nem gondolt kicsit sem komolyan csak  normális infó helyett a hülyeségeket mondja , a folytonos félrebeszélése..kötve hiszem h a barátságukon kívül bármi lenne köztük  dry.gif 
ez is csak azért húzott fel mert telnek itt a napok várom h vmi jó spoilert eláruljon , de csak a hülyeséget olvasom állandóan, akk inkább ne is mondana semmit 
nem igaz h nem képesek lecseréli már...


Paul is nyilatkozta, hogy az lenne a legjobb, ha Stefan egy kicsit eltűnne Elena mellől, de szegénynek sose jön össze, amit szeretne a TVD-vel kapcsolatban, ugyh ezt én sem tartom valószínűnek.
Car+Stefan páros? Na ne máááár...Julie-nak nincs szerelmi élete és látszólag ezen a sorozaton éli ki magát. Ha ezt meg megri lépni én nem tudom mit csinálok... grrr.gif
Jó volt az új Elena...kb egy részig. De most már uncsi és teljesen átlátszó. Remélem vki ledugja a torkán a cure-t, de attól tartok, hogy ez az Elena már marad erre az évadra:(
5 felhasználónak tetszik: rencsi95, Adrianna, Nina 10, Vampire Lady, Zsuzsy93
2013. április 16. 16:58 #10909
- törölt felhasználó -    
Idézet (lostgirl @ 2013.04.16. 16:42)
Paul is nyilatkozta, hogy az lenne a legjobb, ha Stefan egy kicsit eltűnne Elena mellől, de szegénynek sose jön össze, amit szeretne a TVD-vel kapcsolatban, ugyh ezt én sem tartom valószínűnek. 
Car+Stefan páros? Na ne máááár...Julie-nak nincs szerelmi élete és látszólag ezen a sorozaton éli ki magát. Ha ezt meg megri lépni én nem tudom mit csinálok... grrr.gif 
Jó volt az új Elena...kb egy részig. De most már uncsi és teljesen átlátszó. Remélem vki ledugja a torkán a cure-t, de attól tartok, hogy ez az Elena már marad erre az évadra:(

Julie nálam már jó ideje kiverte a biztosítékot... reklamalo.gif
annyi féle képpen lehetne a történetet tovább vinni nem pedig vontatott unalmas kiszámítható formában ahogyan ő csinálja , csak vki cserélné már le , miatta úgy kaszálják el az 5. évadot mint a sz...r. ( jobban mondva a 6.at mert gondolom még az 5. meglesz )

" A Caroline-Stefan páros rajongói számára jó hír, hogy Julie nyíltan vállalja: szívesen látná őket egy párként. Azt is mondta, hogy elképzelhető, hogy a szerelmi háromszög hamarosan szerelmi négyszöggé fog alakulni… " Julie ezt mondta akk kérdem én normális?? blink.gif ( bele keverte caroline tyler párosba klaust, hogy a sz...ba lehetne stefant is belehozni? ez úgy hülyeség ahogy van és kb lehetetlen is ha nem akar már tényleg telenovellát)
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, Nina 10, Vampire Lady
2013. április 16. 17:08 #10910
- törölt felhasználó -    
" A Caroline-Stefan páros rajongói számára jó hír, hogy Julie nyíltan vállalja: szívesen látná őket egy párként. Azt is mondta, hogy elképzelhető, hogy a szerelmi háromszög hamarosan szerelmi négyszöggé fog alakulni… "

Szerelmi négyszög?omg.gif Semmi értelme nem lenne. Caroline és Stefan jók együtt, de csak barátként.
4 felhasználónak tetszik: Jeanne, Vampire Lady, Zsuzsy93, Adrianna
2013. április 16. 19:08 #10911
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Carina MacKenzie a Zap2it munkatársa a rajongók Twitteren feltett kérdéseire válaszolt, amik egytől-egyig a Pictures Of You című epizóddal voltak kapcsolatosak!

1. Lesz bálkirály/bálkirálynő választás? Ha igen, akkor lesz közös táncuk?
Igen, mindkettőt választanak majd. Majd azt is láthatjuk, ahogy Elena, úh "kampányol" Rebekah-nak, az új szobatársának és egyetlen barátjának.

2. Matt vesz majd valakinek csuklódíszt?
Nos, Matt lesz Bonnie és Caroline partnere, viszont ők mind szigorúan csak a barátságzónában vannak, így sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, hogy vesz-e nekik. Úgy értem... a srác most egyedül él egy hatalmas házban, de még mindig rendelt kaját kell ennie. Talán szed egy kis csokor virágot és ráteszi egy hajgumira, vagy valami.

3. Hány ártatlan gimis sérül majd meg?
Csak egy. Mégis egy csomó nem-annyira-ártatlan természetfeletti lény sérül majd meg ez által az egy személy által. Silas résen lesz és szinte mindenki alakját felveszi majd a városban, amivel mindenki sebezhetővé válik.

4. Mire számíthatunk Delena fronton?
Shhh. Annyit mondhatok, valaki használni fogja a "barát" (itt pasinak értendő) szót. De ne legyünk túl izgatottak! Az eddigi gimis táncok közül, amiken Damon indokolatlanul vett részt, ez lesz számára a legrosszabb.

5. Matt és Rebekah fognak táncolni?
Elmondhatnám, de akkor meg kellene ölnöm téged. Vagy valaki a The CW-tól ölne meg engem. Annyit elárulhatok, hogy Matt véleménye Rebekah-ról ebben az epizódban meg fog megváltozni. Amióta a lány nem képes használni a vámpírképességeit, teljesen új megvilágításba került.

6. Elenának lesz hivatalos partnere a bálra, vagy a Salvatore-ok csak rajta fogják tartani a szemüket?
Nem lesz hivatalos partnere, viszont nem csak azért lesznek ott a fiúk, hogy bébiszitteljék. Stefan és Damon eltökélt szándéka, hogy visszakapcsoltassák Elena emberségét. Ehhez lesz A-, B- és C-tervük is készenlétben.

7. Bonnie fog táncolni valakivel?
Igen! Bonnie táncolni fog. Valójában, Bonnie elég látványos lesz ebben az epizódban. Kat Graham kiemelkedő teljesítményt fog nyújtani Bonnie-ként, aki benevez a bánat, düh és erő hullámvasútjára.

8. Stefan felkéri majd Caroline-t egy táncra az este folyamán?
Igen! Igen! Igen! Caroline és Stefan fognak együtt táncolni... és a lány azt jósolja majd, hogy a fiú egyszer találkozik majd valakivel, aki segít elfeledtetni vele Elenát. Édesek lesznek.

9. Elárulhatod, hogy Katherine szerepel-e a részben?
Ó, a mi kis Katherine-ünk biztosan hallatni fogja a hangját.

www.vampire-bite.gportal.hu
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, elena21, rencsi95
2013. április 16. 19:32 #10912
- törölt felhasználó -    
na akk delena téren annyi lesz az egésznek most már tuti..csak remélni merem h Damon fogja aztán ott hagyja Elenát a p..a, elnézést a kifejezésért, de ez a nő az agyamra megy teljesen, am meg mit esznek rajta? ( oké nina gyönyörű rolleyes.gif de már kissé túlzás dry.gif h ennyire bele legyenek zúgva a csajba vis Elenába )
Matt ből meg elég nagy vesztest csináltak ( az anyja vmi katasztrófa ha jól emlékszem rohog.gif ) a barátai meg le sem sz..ják, most kivételesen kapott pár sort ebben a részben ha csak nem ő lesz az az egy gimis aki megsérül, mert akk kicsivel többet szerepelhet szegényem rolleyes.gif
Caroline pedig végre értelmeset mondott .. csak az a gáz h Stefan az életben nem fogja túl tenni magát Elenán mert Julie mániája ez a nagy szerelem dry.gif

u.i. nagyon remélem h vki rendbe teszi elenát, leginkább car-nek örülnék, mert ráférne ( ne hogy már ő legyen a félelmetes vámpír akivel nem tudnak elbánni ( Kath múltkori nyakkitörős akciója ismét el kéne thumbsup.gif ))
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. április 16. 21:27 #10913
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
már lassan tudathasadásom lesz ettől a sorozattól rohog.gif Ninát szeretem nagyon jó színésznő az biztos és Katherine-t is bírom de Elena se kikapcsolva se bekapcsolva nem jó dry.gif unom, hogy minden körülötte forog és már az se érdekel, hogy Stelena vagy Delena, pedig régen határozottan tudtam melyik csapatnál vagyok rolleyes.gif átmentem Klaroline-be de itt meg nincs semmi sad.gif
Stefan és Caroline na ne már!! Stefan-t én Rebekah-nak szánnám de úgy se az lesz
egy nagyon szenvedélyes,jó szerelem kéne ami be is teljesül wub.gif és nem szerelmi3szög meg 4szög, mert ugye egy kapcsolat 2 emberből áll de a producernő nem tud számolni,Pleck csak játszik velünk és ígérgeti a nagy semmit
2013. április 16. 21:42 #10914
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2013.04.16. 16:42)
Jó volt az új Elena...kb egy részig. De most már uncsi és teljesen átlátszó. Remélem vki ledugja a torkán a cure-t, de attól tartok, hogy ez az Elena már marad erre az évadra:(

http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/758325662.jpg good.gif
részemröl remélem Klaus számára tartogatják a "cure"-t márha nem lesz sun&moon curse féle deja vu-nk biggrin.gif bár stefan-böl simán kinézném ha lepaszirozná cure-t elena torkán dry.gif gyakorlatilag eddig az egész évadban ezt volt mániája "elena needs to be fixed" azta amnéziás spoilert(gyakorlatilag arrol szolt hogy cure használata után az adott egyén elfelejti vámpiros életét ugy komplett modon) elnézve nem csodálkoznák ha stefan cure-s terve balul sülne el és a kimenete ellenkezöje lenne amit akart de teoriák helyett inkább várjuk ki mit sütnek ki belöle
2013. április 17. 11:13 #10915
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsuzsy93 @ 2013.04.16. 21:27)
már lassan tudathasadásom lesz ettől a sorozattól rohog.gif Ninát szeretem nagyon jó színésznő az biztos és Katherine-t is bírom de Elena se kikapcsolva se bekapcsolva nem jó dry.gif  unom, hogy minden körülötte forog és már az se érdekel, hogy Stelena vagy Delena, pedig régen határozottan tudtam melyik csapatnál vagyok rolleyes.gif átmentem Klaroline-be de itt meg nincs semmi sad.gif 
Stefan és Caroline na ne már!! Stefan-t én Rebekah-nak szánnám de úgy se az lesz
egy nagyon szenvedélyes,jó szerelem kéne ami be is teljesül wub.gif  és nem szerelmi3szög meg 4szög, mert ugye egy kapcsolat 2 emberből áll de a producernő nem tud számolni,Pleck csak játszik velünk és ígérgeti a  nagy semmit


Engem sosem érdekelt, hogy Stelena vagy Delena, nekem mindegy, én nézem, mert szeretem a sorozatot. biggrin.gif
2013. április 17. 16:12 #10916
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Rebekah ruhája wink.gif
http://i.imgur.com/9oGuIs8.jpg
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, lostgirl, aníítaaa
2013. április 17. 16:43 #10917
- törölt felhasználó -    
Lehet e még jobban utálni Elenát? .. dry.gif hát részemről IGEN reklamalo.gif

SPOILER A szalagavató közben Damon elejt Elenának 2 'b' betűs szót a heves beszélgetésük alatt. Ezek pedig a 'boyfriend' (barát) és a 'bitch'. És igen, Elena megérdemli legalább az egyiket, miután megpróbálja megütni Damont, ami eléggé megsebzi a kötődést. http://ianjosephsomerhalder.com/

( komolyan mondom h ha vki nem vág le neki egy jó nagyot a rész folyamán én fogok..évadokon keresztül mindig mindenki vele foglalkozik, erre meg ezt csinálja? ha megmeri ütni Julie ezzel a lépéssel elásta magát előttem teljesen , még is miért kellett belőle egy r..ot csinálni ? attól még h nem érez lehetne normális is..)
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, Vampire Lady, Zsuzsy93, rencsi95
2013. április 17. 19:51 #10918
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.04.17. 11:13)
Engem sosem érdekelt, hogy Stelena vagy Delena, nekem mindegy, én nézem, mert szeretem a sorozatot. biggrin.gif

Én is szeretem és már végig nézem akárhány évados is legyen,de azért egy rendes szerelmi szál jól jönne.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2013. április 17. 20:31 #10919
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
new Promotional Poster biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, Galexa93, mikieger, elena21, Nina 10, BunnyGirl, Lolla, standoffan
2013. április 18. 18:08 #10920
- törölt felhasználó -    
4x22 - The Walking Dead hivatalos epizódismertető
    VALAMI GONOSZ — Ahogy az Érettségi napja közeledik, Caroline próbálja elterelni Elena figyelmét azzal, hogy egy egyszerű feladatra összpontosítsanak, mint a közlemények kiosztása, de Elena új megszállottsága nem inog meg. Forbes seriff behívja Damont és Stefant a korházba, ahol valaki a betegekre támadt. Még mindig kényszerítve Katherine-t, hogy segítsen neki, Bonnie nem adja fel a tervét, hogy legyőzze Silast. Ahogy egy heves szélvihartól kimarad az áram Mystic Fallsban, a szellemek hirtelen megjelennek — van aki jó szándékkal, és van akit a bosszú hajt. Zach Roerig és Claire Holt szintén
    szerepelnek. forrás


és ez még nem minden SPOILER... Egy követő írta azt, hogy: "Tennél nekem egy szívességet, Julie Plec? Egyértelműen figyelmeztess minket, ha egy főszereplő meghal, mert Jeremy és Alaric halála borzasztó volt." Julie válasza erre pedig minden volt, csak nem megnyugtató: "Akkor talán hagyjátok ki a finálét. Vagy bújjatok egy doboz Kleenex (papírzsebkendő) mögé. "forrás

Nem akarok vészjósló lenni de sztem az akitől búcsúzunk az Kath, és meg is indokolom... Matt, April, Tyler az akik sztem rajta kívül még szóba jöhetnek ( Damont és Stefant nem számolom bele ) és engem egyikük sem nagyon hatna meg, de Kath az már sokkolna rendesen, és az is lehet h Elena r..c üzemmódba állása nem véletlenül van, mert lehet hogy így akarják Elenával pótolni őt ( megissza a gyógyírt és kitudja miért meghal, megöli Elena mondjuk - ezt nem tartom kizártnak sőt. ) de ne legyen igazam
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, Jeanne, Vampire Lady, kurrek
596 oldal 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!