Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 20. 23:04 #10941
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kyra99 @ 2013.04.20. 21:42)
Az enyhe igazság... rolleyes.gif
Szeretem a sorozatot, de néha annyira logikátlan és lehetetlen dolgok vannak benne, hogy legszívesebben falba verném a fejemet.  smileeee.gif

Én nem tagadom hogy 80%-ban abszolút a színészek miatt nézem. 10% pedig a remény arra hogy egyszer még fellendülhet olyan jóvá amilyen régen volt. Nagyon megszerettem és bár láthatóan gyengül tudjuk jól ki miatt akit most nem neveznék nevén, de annyit elárulok róla hogy Julie Plec reklamalo.gif még azért vannak izgalommal teli részek. És újabb 10% azért mert bár nem a legjobb de még mindig jó leszámítva azt a sok szerelmi szöget amit már nehezen hiszek hogy nem untak meg a színészek.
Persze hozzá teszem Julie elég hanyag munkát végez ilyen téren. Ismerősen cseng másnak is hogy Damon az első évad folyamán eltervezte hogy Stefan testvére életét megfogja keseríteni ? Mintha Elijah is ilyesmit hallott volna Klaus szájából a mostani részben.
Mindig ugyan azt az alapot használja fel átformálva ( Tyler Klaus CAr - STefan Damon Elena , és még sorolhatnám )
6 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampire Lady, mikieger, Adrianna, Beba13, Nina 10
2013. április 21. 08:59 #10942
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2013.04.20. 13:30)
Nem csodálom, hogy sorozatminimumot ért el ez a rész és alig nézték. Ha így haladunk, a következő lesz az utolsó évad. A szomorú az, hogy én már nem is hiányolnám, már csak megszokásból nézem. mellow.gif 
Azt sem értem minek a spin-off sorozat. Inkább koncentráljanak egyre, és hozzák vissza a régi színvonalat, mert ha egyre nem képesek figyelni, akkor kettőre pláne nem. Julie-t meg váltsák le, de azonnal... dry.gif

Szerintem az Originals jobb lesz. biggrin.gif Engem a nézettség nem érdekel, nem azért nézem a TVD-t. Amerikában több száz millióan élnek, a Vámpírnaplókkal egy időben sok más műsor is mehet éppen a TV-ben, például egy bugyuta valóságshow. biggrin.gif
2013. április 21. 09:22 #10943
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.04.21. 08:59)
Szerintem az Originals jobb lesz. biggrin.gif  Engem a nézettség nem érdekel, nem azért nézem a TVD-t. Amerikában több száz millióan élnek, a Vámpírnaplókkal egy időben sok más műsor is mehet éppen a TV-ben, például egy bugyuta valóságshow. biggrin.gif

Kezdetben talán, mert az új sorozatoknál még jobban igyekeznek, hogy nagy nézettségük legyen, de aztán ott is ellustulnak és az érezhető lesz... De nekem már most sem jön be annyira a promó alapján. smileeee.gif Lehet, hogy téged nem érdekel, de a készítőket meg a csatornát csak ez érdekli és ha nem éri meg nekik ezen dolgozni, mert nem hozza vissza a kellő pénzt meg érdeklődést, akkor bizony törlik a sorozatot. Ami már nincs messze, ha így haladunk, mert nagyon kevesen nézik a TVD-t. Gossip Girl is ugyanígy végezte a rossz írókkal, pedig az elején az is nagyon jó volt és azt is imádtam. Nagyon rizikós szerintem, hogy Klausék átmennek külön sorozatba. Ki tudja mi lesz nélkülük.
4 felhasználónak tetszik: Kyra99, Misao, Vampire Lady, Jeanne
2013. április 21. 12:02 #10944
- törölt felhasználó -    
Az egyszer biztos hogy nem szívbajosak a Cw-nél, Nem fogom elfelejteni mennyi mindent megtettek a rajongók a TSC-ért , de persze nulla esély volt rá hogy berendeljék a 2. évadját.
Nincs megfelelő nézettség --> kasza
És pontosan ezért mert egyszer már végig csináltam ezt / az a sok reménykedés hogy talán unsure.gif már ott tartott az egész hogy a rajongók küldenek pénzt..káosz. totális káosz / nem vagyok hajlandó ugyan ezt a TVD-nél is. Nem viselem el ha Julie továbbra is ott marad mert az az ő lelkén szárad ha elkaszálják. Ott vannak egytől egyig olyan színészek akik szívüket lelküket beleteszik a karakterükbe, nem azt érdemlik hogy a sorozat ne kapjon egy illő befejezést ha már annyi munkát fektettek bele míg Julie mit csinál?
Reggel felkel hoppá ohmy.gif boronáljuk össze most Silas-t meg Bonnie-t wink.gif hu de remek ötlet, aztán valahogy majd pár rész után képbe jön Matt is, és megint egy szép szerelmi háromszög. reklamalo.gif
Biztos vagyok benne hogy nagyon szerethette a geometriát. dry.gif
Nem mellesleg Ian szavaiból mikor az új Elenáról beszél, ki lehet venni hogy elég rendesen unja már ezt a szerelmi nem mondom ki szöget, de Paul-nak is elege lehet. Azért örülnek badass gilbert-nek mert addig sem kettejük között vacilál
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Jeanne, Vampire Lady, Zsuzsy93, Adrianna, mikieger
2013. április 21. 20:29 #10945
- törölt felhasználó -    
Most komolyan ,Julie Plec hol él??? ohmy.gif
Ez a rész a No comment kategóriát érte el nálam.Egyetlen dolog ami tetszett benne az a Bonnie-Elena "harc" volt a vége felé.
Elena húzásai pedig egyre butuskábbak.Most komolyan ,ruhalopás?
Már meg sem lepődök a nézettséget illetően.
Aztán meg jün ezekkel a szerelmi 3-4-5 szögekkel... 110.gif
Egyébként szerintem Bonnie fog meghalni.Igy volt ez Ric-el ,Jer-el is.Nagyobb jelentőséget kapnak a sorozatban.Erre puff meghalnak.Szerintem is Stefan fogja bevenni a gyógyirt ,lesz egy (Julie szerint) teljesen új szerelmi 3(?)szög és ott lesz Silas az új főgonosznak.Ezzel ki is tölthetik az 5. évadot.
Csak ne legyen igazam.
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, mikieger, Vampiregirl1
2013. április 22. 09:41 #10946
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Nálam ez a rész nem sokat mondott. Nem volt benne semmi izgalmas, ami miatt mégegyszer megnézném. Bonnie és Elena "harca" sem volt egy nagyotmondó dolog. Damon alig kapott szerepet, ahogy Elijah is. Ha egyszer visszahoznak valakit, akkor miért nem rendesen, miért csak részenként egy percre?
A részben egyetlen egy dolog volt, ami még tetszett is, az pedig Tyler visszatérése. Örültem, hogy végül visszajött, hacsak kis időre is. Klausról kiderült, hogy legalább nem szemét, mert simán megölhette volna.
Bár vároma következő részt, de engem ez az Original nem izgatott fel, bevallom én csak Elenáért, Damonért és Klausért bézem, oké, hogy ő bent lesz ebben a sorozatban, de valahogy nem izgat, mondjuk tuti meg fogom nézni, de még az is lehet, hogy véül megszeretem, sosem lehet tudni. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. április 22. 10:22 #10947
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2013.04.21. 09:22)
Kezdetben talán, mert az új sorozatoknál még jobban igyekeznek, hogy nagy nézettségük legyen, de aztán ott is ellustulnak és az érezhető lesz... De nekem már most sem jön be annyira a promó alapján. smileeee.gif Lehet, hogy téged nem érdekel, de a készítőket meg a csatornát csak ez érdekli és ha nem éri meg nekik ezen dolgozni, mert nem hozza vissza a kellő pénzt meg érdeklődést, akkor bizony törlik a sorozatot. Ami már nincs messze, ha így haladunk, mert nagyon kevesen nézik a TVD-t. Gossip Girl is ugyanígy végezte a rossz írókkal, pedig az elején az is nagyon jó volt és azt is imádtam. Nagyon rizikós szerintem, hogy Klausék átmennek külön sorozatba. Ki tudja mi lesz nélkülük.


Sajnos tisztában vagyok azzal, amit írsz, de ne legyen igazad. rohog.gif Én csak reménykedem. biggrin.gif
2013. április 22. 10:27 #10948
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sparkling @ 2013.04.21. 20:29)
Most komolyan ,Julie Plec hol él??? ohmy.gif 
Ez a rész a No comment kategóriát érte el nálam.Egyetlen dolog ami tetszett benne az a Bonnie-Elena "harc" volt a vége felé.
Elena húzásai pedig egyre butuskábbak.Most komolyan ,ruhalopás?
Már meg sem lepődök a nézettséget illetően.
Aztán meg jün ezekkel a szerelmi 3-4-5 szögekkel... 110.gif 
Egyébként szerintem Bonnie fog meghalni.Igy volt ez Ric-el ,Jer-el is.Nagyobb jelentőséget kapnak a sorozatban.Erre puff meghalnak.Szerintem is Stefan fogja bevenni a gyógyirt ,lesz egy (Julie szerint) teljesen új szerelmi 3(?)szög és ott lesz Silas az új főgonosznak.Ezzel ki is tölthetik az 5. évadot.
Csak ne legyen igazam.


Mivel a gyógyír már Silasnál van, nem tudom honnan veszitek, hogy Stefan fogja bevenni a gyógyírt. Kétlem, hogy Silas kiadja a kezéből, amikor végre sikerült megszereznie. Mellesleg úgy látom, hogy Klaus ereje eltörpül az övé mellett. Óriási előny az, ha valaki képes az alakváltásra, bárkit megtéveszthet. biggrin.gif
2013. április 22. 10:33 #10949
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.21. 12:02)
Az egyszer biztos hogy nem szívbajosak a Cw-nél, Nem fogom elfelejteni mennyi mindent megtettek a rajongók a TSC-ért , de persze nulla esély volt rá hogy berendeljék a 2. évadját. 
Nincs megfelelő nézettség  --> kasza
És pontosan ezért mert egyszer már végig csináltam ezt / az a sok reménykedés hogy talán unsure.gif  már ott tartott az egész hogy a rajongók küldenek pénzt..káosz. totális káosz / nem vagyok hajlandó ugyan ezt a TVD-nél is. Nem viselem el ha Julie továbbra is ott marad mert az az ő lelkén szárad ha elkaszálják. Ott vannak egytől egyig olyan színészek akik szívüket lelküket beleteszik a karakterükbe, nem azt érdemlik hogy  a sorozat ne kapjon  egy illő befejezést  ha már annyi munkát fektettek bele míg Julie mit csinál? 
Reggel felkel hoppá  ohmy.gif boronáljuk össze most Silas-t meg Bonnie-t  wink.gif hu  de remek ötlet, aztán valahogy majd pár rész után képbe jön Matt is, és megint egy szép szerelmi háromszög.  reklamalo.gif 
Biztos vagyok benne hogy nagyon szerethette a geometriát.  dry.gif 
Nem mellesleg Ian szavaiból mikor az új Elenáról beszél, ki lehet venni hogy elég rendesen unja már ezt a szerelmi nem mondom ki szöget, de Paul-nak is elege lehet. Azért örülnek badass gilbert-nek mert addig sem kettejük között vacilál


Bevallom, én is unom már ezt a "szerelmi háromszög" szálat. A sorozatban szereplő színészek nagyon jók. Szerintem az Originals jobb lesz, de egyszerűbb lenne a Vámpírnaplókra koncentrálni.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. április 22. 10:40 #10950
- törölt felhasználó -    
Idézet (kurrek @ 2013.04.22. 09:41)
Nálam ez a rész nem sokat mondott. Nem volt benne semmi izgalmas, ami miatt mégegyszer megnézném. Bonnie és Elena "harca" sem volt egy nagyotmondó dolog. Damon alig kapott szerepet, ahogy Elijah is. Ha egyszer visszahoznak valakit, akkor miért nem rendesen, miért csak részenként egy percre? 
A részben egyetlen egy dolog volt, ami még tetszett is, az pedig Tyler visszatérése. Örültem, hogy végül visszajött, hacsak kis időre is. Klausról kiderült, hogy legalább nem szemét, mert simán megölhette volna. 
Bár vároma  következő részt, de engem ez az Original nem izgatott fel, bevallom én csak Elenáért, Damonért és Klausért bézem, oké, hogy ő bent lesz ebben a sorozatban, de valahogy nem izgat, mondjuk tuti meg fogom nézni, de még az is lehet, hogy véül megszeretem, sosem lehet tudni. tongue.gif


Ha unalmas a TVD, nézzetek inkább Trónok harcát! rohog.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. április 22. 15:29 #10951
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2013.04.22. 10:27)
Mivel a gyógyír már Silasnál van, nem tudom honnan veszitek, hogy Stefan fogja bevenni a gyógyírt. Kétlem, hogy Silas kiadja a kezéből, amikor végre sikerült megszereznie. Mellesleg úgy látom, hogy Klaus ereje eltörpül az övé mellett. Óriási előny az, ha valaki képes az alakváltásra, bárkit megtéveszthet. biggrin.gif

onnan h julie maga mondta az egyik vámpír megfogja inni a gyógyírt és emberré fog változni,
jah meg h az évadzáróban érteni fogjuk ki hogy áll a delena stelena háromszögben - feltételezem a köteléket tisztázzák majd ( csak ne azzal h Elena ember lesz persze ezt kétlem, és emberként dönt majd köztük
2013. április 22. 16:07 #10952
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Egy stills kép a She's Come Undone"-ból. smileeee.gif
Ha ez egy csókkal folytatódna és lennék a legboldogabb a világban blush.gif rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99, Nina 10, mikieger, marti27, rencsi95, Alison Lerman, Galexa93, standoffan
2013. április 22. 16:12 #10953
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.22. 15:29)
onnan h julie maga mondta az egyik vámpír megfogja inni a gyógyírt és emberré fog változni,
jah meg h az évadzáróban érteni fogjuk ki hogy áll a delena stelena háromszögben - feltételezem a köteléket tisztázzák majd ( csak ne azzal h Elena ember lesz persze ezt kétlem, és emberként dönt majd köztük


Jah, értem, így világos, de a fórumtárs nem azt írta, mint te. biggrin.gif
2013. április 22. 16:52 #10954
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2013.04.22. 16:07)
Egy stills kép a She's Come Undone"-ból.  smileeee.gif 
Ha ez egy csókkal folytatódna és lennék a legboldogabb  a világban blush.gif  rohog.gif

hát már ne legyen köztük semmi hiszen klaus elmegy, azzal ne húzzák az agyam hogy az utolsó részben car is beadja a derekát, és utána meg am sem lesz köztük semmi hiszen ismétlem Klaus elhúz /sajnos
egyszóval ha eddig nem jöttek össze komolyabban akk már ne is, vszínünek tartom hogy ha a tvd 5. évada lesz az uccsó, az Oiiginals meg megy szépen megszakítás nélkül akk a Klaroline-ról letehetünk végleg..hacsak a tvd után az originals át nem vesz pár szereplőt mekkora lenne A vámpírnaplókat elkaszálták, de nincs gond, mert páran mennek át az Originals-ba , ezt simán eltudom képzelni
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Kyra99
2013. április 22. 17:08 #10955
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.22. 16:52)
hát már ne legyen köztük semmi hiszen klaus elmegy, azzal ne húzzák az agyam hogy az utolsó részben car is beadja a derekát, és utána meg am sem lesz köztük semmi hiszen ismétlem Klaus elhúz /sajnos
egyszóval ha eddig nem jöttek össze komolyabban akk már ne is, vszínünek tartom hogy ha a tvd 5. évada lesz az uccsó, az Oiiginals meg megy szépen megszakítás nélkül akk a Klaroline-ról letehetünk végleg..hacsak a tvd után az originals át nem vesz pár szereplőt mekkora lenne A vámpírnaplókat elkaszálták, de nincs gond, mert páran mennek át az Originals-ba , ezt simán eltudom képzelni

Nos, én azért örülök legalább egy csóknak, vagy ilyesmi. De nekem az is elég lenne ha megint pucér felső testel mászkálna rohog.gif Az Originalsban szerintem nem fogják Caroline-t átvenni, ha vége van a tvd-nek akkor sem, de azért én reménykedek benne. Mert szerintem remek páros lennének. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, mikieger
2013. április 22. 17:26 #10956
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2013.04.22. 17:08)
Nos, én azért örülök legalább egy csóknak, vagy ilyesmi. De nekem az is elég lenne ha megint pucér felső testel mászkálna  rohog.gif  Az Originalsban szerintem nem fogják Caroline-t átvenni, ha vége van a tvd-nek akkor sem, de azért én reménykedek benne. Mert szerintem remek páros lennének.  smileeee.gif

Julie észjárását tekintve képes lenne rá hogy így oldja meg a problémát ha adott esetben a TVD-t kaszálnák ( bár a fene se tudja én még bízom az ellenkezőjében smileeee.gif , leginkább a gyógyír húzta le az egészet eddig, de ezt is letudják végre az évad végén- hogy tudták eddig elhúzni blink.gif )
Igen remek páros lenne , aranyosak is együtt de csak amíg így vannak , a Delena is addig volt jó amíg ténylegesen össze nem jöttek, onnantól kezdve már egy csók sem jelentett annyit - a szállodás jelenet óta nem tudták nálam elérni azt a hatást dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Kyra99, Évike12, Nita09
2013. április 22. 17:42 #10957
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.21. 12:02)
Az egyszer biztos hogy nem szívbajosak a Cw-nél, Nem fogom elfelejteni mennyi mindent megtettek a rajongók a TSC-ért , de persze nulla esély volt rá hogy berendeljék a 2. évadját. 
Nincs megfelelő nézettség  --> kasza
És pontosan ezért mert egyszer már végig csináltam ezt / az a sok reménykedés hogy talán unsure.gif  már ott tartott az egész hogy a rajongók küldenek pénzt..káosz. totális káosz / nem vagyok hajlandó ugyan ezt a TVD-nél is. Nem viselem el ha Julie továbbra is ott marad mert az az ő lelkén szárad ha elkaszálják. Ott vannak egytől egyig olyan színészek akik szívüket lelküket beleteszik a karakterükbe, nem azt érdemlik hogy  a sorozat ne kapjon  egy illő befejezést  ha már annyi munkát fektettek bele míg Julie mit csinál? 
Reggel felkel hoppá  ohmy.gif boronáljuk össze most Silas-t meg Bonnie-t  wink.gif hu  de remek ötlet, aztán valahogy majd pár rész után képbe jön Matt is, és megint egy szép szerelmi háromszög.  reklamalo.gif 
Biztos vagyok benne hogy nagyon szerethette a geometriát.  dry.gif 
Nem mellesleg Ian szavaiból mikor az új Elenáról beszél, ki lehet venni hogy elég rendesen unja már ezt a szerelmi nem mondom ki szöget, de Paul-nak is elege lehet. Azért örülnek badass gilbert-nek mert addig sem kettejük között vacilál

Ó, TSC... Amúgy szerintem még pár évadot megér a sorozat. Igaz a nézettsége nem jó, de még mindig a legnézettebb CW-sorozat (itt beleszámítják a csatorna honlapján történő részek megtekintését, meg más hasonló oldalakét). A szerelmi háromszöggel kapcsolatban meg annyit, hogy azt is el tudnám képzelni, hogy ha pár éven belül miután mindenki mindenkivel össze lett boronálva, akkor az egyik karakterből homokost csinálnak, és lesz egy ilyen háromszög is.
2013. április 22. 17:48 #10958
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.04.22. 17:42)
Ó, TSC... Amúgy szerintem még pár évadot megér a sorozat. Igaz a nézettsége nem jó, de még mindig a legnézettebb CW-sorozat (itt beleszámítják a csatorna honlapján történő részek megtekintését, meg más hasonló oldalakét). A szerelmi háromszöggel kapcsolatban meg annyit, hogy azt is el tudnám képzelni, hogy ha pár éven belül miután mindenki mindenkivel össze lett boronálva, akkor az egyik karakterből homokost csinálnak, és lesz egy ilyen háromszög is.

Eljönne Klamon ideje wub2.gif heart.gif És ha nagyon muszáj lenne,akkor lehetne egy Damon-Klaus-Stefi tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, mikieger, rencsi95
2013. április 22. 18:01 #10959
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.04.22. 17:48)
Eljönne Klamon ideje wub2.gif heart.gif És ha nagyon muszáj lenne,akkor lehetne egy Damon-Klaus-Stefi tongue.gif

Hjaj,akkor én lennék a legboldogabb heart.gif rohog.gif Team Klefan wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, mikieger, rencsi95
2013. április 22. 18:04 #10960
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peti_1992 @ 2013.04.22. 17:42)
Ó, TSC... Amúgy szerintem még pár évadot megér a sorozat. Igaz a nézettsége nem jó, de még mindig a legnézettebb CW-sorozat (itt beleszámítják a csatorna honlapján történő részek megtekintését, meg más hasonló oldalakét). A szerelmi háromszöggel kapcsolatban meg annyit, hogy azt is el tudnám képzelni, hogy ha pár éven belül miután mindenki mindenkivel össze lett boronálva, akkor az egyik karakterből homokost csinálnak, és lesz egy ilyen háromszög is.

Pontosan itt a baj. Julie látja hogy a legnézettebb , ezért kényelmesen találja ki a rosszabbnál rosszabb ötleteit - Am én már csak nevetek rajta. Akkora izgalommal tudja újságolni az infókat a részekről hogy az ember olvassa és ohmy.gif Azta ez tényleg ilyen jó lesz, na már várom, felcsigázza itt az embert most is mit mondott: két olyan dolog is lesz ami miatt lerágjuk a körmünket a következő évadig , na erre befizetek
Általában amikor nagyon oda van egy részért és sejtelmesen beszél róla , de közben úgy mintha ez lenne a legjobb szinte sosem akkora durranás, de lehet hogy nekik ott nagyon izgalommal fordulatokkal telinek tűnik
Akk még az volt amikor a nap és a hold átka kamu volt, először nem is értettem h mi van, aztán h Klaus hibrid, na az mekkorát ütött...és ilyeneket most mért nem tudnak? OKé sokkolnak a halálesetekkel, amiket már kezdek kiheverni ( Ric-ét persze az életben nem fogom )n És itt merül ki a tudásuk
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1, Adrianna, rencsi95, Nita09
596 oldal 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!