Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 22. 18:07 #10961
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2013.04.22. 18:01)
Hjaj,akkor én lennék a legboldogabb heart.gif  rohog.gif  Team Klefan wub.gif

hát amennyi gif készült már róluk lol2.gif csak fogom a fejem , bár már Kath és Elena is össze lett boronálva , de nyugi azért ez nem fog megtörténni, hacsak nem vmi beteg állat veszi át a sorozatot biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Vampire Lady, Nina 10
2013. április 23. 16:00 #10962
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Itt van pár kép, a héten érkező részből.wink.gif
10 felhasználónak tetszik: rencsi95, Nina 10, marti27, Vampire Lady, Zsuzsy93, mikieger, Alison Lerman, Minimanó94, Galexa93, BunnyGirl
2013. április 23. 16:52 #10963
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon bejön ez a Rebekah végre nem a gyógyírról beszél , remélem vissza tér a régi énje már hiányzik thumbsup.gif
8 felhasználónak tetszik: rencsi95, Nina 10, Vampire Lady, Zsuzsy93, mikieger, DestinyD, Minimanó94, BunnyGirl
2013. április 24. 14:25 #10964
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
4x20 Webclip #3

7 felhasználónak tetszik: lostgirl, Zsuzsy93, AliceGlam, Vampire Lady, marti27, DestinyD, Minimanó94
2013. április 24. 21:07 #10965
DestinyD
DestinyD
új tag
 
StátuszSziasztok!♥ Újra itt.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 10
Azonosító: 200676
Offline offline
Sziasztok! Én is imádom a Vámpírnaplókat, és szeretnék csatlakozni ehhez a közösséghez. Kedvenc szereplőim Rebekah, Klaus, Kath és Tyler.smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Évike12, Nina 10, AliceGlam, rencsi95
2013. április 24. 23:06 #10966
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Gyerekek, én nem hiszem el! Ez a rész nagyon felhúzta az agyamat, több szempontból is! dry.gif
Ugye gondolom mindenki olvasta azt a cikket, miszerint Jeremy még ebben az évadban visszatér. Persze én is arra asszociáltam, hogy tuti majd valahogy visszahozzák a többiekkel együtt, arra biztos nem számítottam, hogy állandó karakter marad (sajnos) és erre most?!?! Láttuk 2 percre, Silas jóvoltából! blink.gif
Abban a pillanatban lecsaptam volna a laptomom tetejét, (de rájöttem mennyire féltem s nem rajta akarom kitölteni a haragom rohog.gif ) annyira mérges voltam! Most komolyan, ennyire láttuk csak viszont, ez volt az a nagy visszatérés, mert akkor megeszem a kalapom, ha igen! reklamalo.gif
A rész nem tetszett, két eseményszálat leszámítva. smileeee.gif
Először is a Matt-Rebbekkah dialógusok tetszettek nagyon és Bekkah új énje is, ha úgy tetszik bejön, úgy látszik tényleg szeretné vissza a halandóságot.
A másik a Caroline Tyler táncjelenet is nagyon érzelmesre sikeredett, végre Michaelt is sikerült beerőltetni ebbe a részbe is! tongue.gif
És az utána következő jelenet, amikor Klaussal néznek farkasszemet, akkor kicsit megijedtem, bár inkább csak a hanghatások miatt, mert nagyon dramatizálták a helyzetet, de egyébként a végkifejletet tudhattuk, hiszen Klaus mostmár nem igen tenne Car ellen. De ki tudja? rolleyes.gif
Ja, arra még azért kíváncsi vagyok, most, hogy Silas megkaparintotta a 'Cure't, hogyan tovább. Vagy a Salvatore brothersnek megint sikerül kijátszaniuk?!
Kicsit úgy tűnik, mintha kezdenének Juliék kifogyni az ötletekből! pardon.gif tongue.gif


Idézet (Évike12 @ 2013.04.22. 16:07)
Egy stills kép a She's Come Undone"-ból.  smileeee.gif 
Ha ez egy csókkal folytatódna és lennék a legboldogabb  a világban blush.gif  rohog.gif


Hát még én! rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Nina 10, Vampiregirl1, Misao
2013. április 25. 14:54 #10967
DestinyD
DestinyD
új tag
 
StátuszSziasztok!♥ Újra itt.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 10
Azonosító: 200676
Offline offline
Néhány kép amiket imádok. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Minimanó94, Nina 10, Galexa93
2013. április 25. 17:58 #10968
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Na lássuk csak most jutottam el odáig, hogy le tudom írni a véleményemet az elmúlt részről. Hát kétes érzelmeket ébresztett fel bennem az egyszer szent. Olvastam a cikket miszerint Jer vissza fog térni a sorozatba, Na de így? Ne már. Majdnem hátast dobtam, mikor kiderült, hogy Jer testében Silas manipulálja szegény Bonniet.. Aztán a Bonnie boszi és Silas vonal, szerintem egészen gyenge volt. A végére lett volna érdekes, de aztán semmi. Amúgy meg várható volt, hogy Bonnie hogy megszabadítsa a világot és jüt tegyen, majd valahogy el akarja tüntetni Silasat, de ez majd higgyétek el, félrecsúszik és az ötödik évadban már arról lesz szó, hogy öldösik meg megint az amúgy halott természetfelettieket. reklamalo.gif És ez valahogy bosszant, mondjuk így visszakapnánk Alaricot, ha már egyszer Matt Davis Cult sorozata kaszát kapott. rohog.gif Meg aztán visszajönne az összes kripta vámpír is, ne már! Amúgy a Bonnie- Jeremy szál viszont szép lett volna, ha lett volna. rohog.gif
Elena, na a drágalátos Elena. Hát egyszerűen utálom. Komolyan! Stefan és Damon meg... papucs mindkettő. Hol a régi jó öreg Damon Salvatore a megszokott szarkazmusával? Nekem ugyan nem kell egy féltékeny, piás, folyton alkoholizáló vámpír reklamalo.gif
Ami megmentette számomra ezt a részt az kifejezetten a Car-Klaus szál volt. Az a félmosoly Klaus száján, MINDENT megért. Tetszett a végén a Klaus Tyler dolog is, mondjuk nem örültem Tyler visszatérésének. Nagyon nem kell ő ide! rohog.gif A Becca, Matt szál eleinte felesleges volt, de a végére azért hálás voltam érte. laugh.gif
Igazából nem voltam elragadtatva annyira ettől a résztől, sem. De mindezektől eltekintve várom a következőt... Klausos lesz. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: rencsi95
2013. április 25. 17:58 #10969
- törölt felhasználó -    
4.23 - GRADUATION: HIVATALOS EPIZÓDISMERTETŐ

KI VESZI BE A GYÓGYÍRT? - Az érettségi napján Mystic Falls-t szellemek lepik el, hogy törlesszék régi adósságukat, s hogy beteljesítsék természetfeletti végzetüket. Damon élete veszélybe kerül egy szellemmel való találkozás után, eközben Matt és Rebekah összefognak, hogy megállítsák azt a szellemet, aki meg akarja találni a gyógyírt. Ahogyan az emberek és szellemek is összegyűlnek a ballagási ceremónián, a segítség egy nem várt hőstől érkezik. Caroline egy megható és váratlan ajándékot kap, Bonnie terve pedig a fátyol lezárásához vezet. Elena hoz egy döntést a Salvatore testvérekkel kapcsolatban, majd drámai módon összecsap Katherine-nel. Végül, Stefan egy borzasztó dolgot fedez fel a Silas-t körülvevő rejtélyből. forrás

új poszter rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Nina 10, lostgirl, Alison Lerman, Vampire Lady, Galexa93, Vampiregirl1, BunnyGirl, nicol bellox, rencsi95, standoffan
2013. április 25. 18:30 #10970
- törölt felhasználó -    
Sztem ez vmi elképesztő jóra sikerült ... egy filmnek simán elmenne
9 felhasználónak tetszik: Nina 10, Beba13, Vampire Lady, AliceGlam, Zsuzsy93, nicol bellox, rencsi95, benyaw93, Alison Lerman
2013. április 25. 19:29 #10971
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.25. 18:30)
Sztem ez vmi elképesztő jóra sikerült ... egy filmnek simán elmenne

Azt az úristenit, ez valami elképesztően jó lett good.gif
Igazi profi munka, kivéve a hang, lehetett volna jobb minőségben, de amúgy tényleg remek. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Alison Lerman
2013. április 25. 19:33 #10972
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2013.04.25. 19:29)
Azt az úristenit, ez valami elképesztően jó lett  good.gif 
Igazi profi munka,  kivéve a hang, lehetett volna jobb minőségben, de amúgy tényleg remek.  thumbsup.gif

hát ott nagyon üt amikor Hayley mondja hogy ha elfutsz még túlélheted ( v vmi ilyesmi ) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Évike12
2013. április 26. 14:31 #10973
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az új részt, és most az először bejött. blink.gif Lehet mert Elena alig szerepelt, nem tudom.. rohog.gif És hogy Klausnak gyereke lesz, hát erre nem számítottam. ohmy.gif de megnézném hogy nevelgeti a kis királyt. rofl.gif Na meg lehet összejön Klaus azzal a szőke csajjal, aki nézte a festőt. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Misao, Toxic
2013. április 26. 18:57 #10974
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Na jó,ez a rész szánalmas volt. Ezt a Klaus-Hayley babás kártyát mi az amatőr szerepjátékunkba(!!)használtuk fel,csak nem klaus és hayley-nél,hanem másik random párosnál blink.gif Engem ez nem sarkallt arra,hogy elkezdjem nézni az originalst,sőt. Még az eleje,az a kocsis boszis hayley-s rész jó volt,de utána nagyon nem. Nem kérek többet Julie ötlethiányos és kiszámítható és fantáziátlan dolgaiból. Még a tvd-t nézni fogom,de ezt nem,nagyon elszúrták mindkettőt. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, marti27, Vampire Lady, Nita09
2013. április 26. 19:32 #10975
- törölt felhasználó -    
Hát nekem bejött a rész ... nem is kicsit. biggrin.gif
Klaust még jobban megismerhettük, igen sok érzelmes pillanata volt,X de ugyan akkor nem hagyta el magát... és csak megmutatta ki a halhatatlan biggrin.gif ( leszámítva a tőrt ) Minden egyes jelenete remek volt, Joseph oda tette magát, mosolygott wub.gif sírt sad.gif dühöngött biggrin.gif , hát elég sok minden volt .
Elijah ismét hozta a formáját...a második évad végén haragudtam rá hogy megmentette Klaust és Stefiéket meg elárulta , de most már örülök hogy ennyire kitart a családja mellett és próbálja ismét egyben tartani. És még ő is megkönnyezte a részt , aranyosak smileeee.gif X Rebekah dühöngése érthető volt, de most feleslegesnek éreztem
Az viszont kicsit sem tetszett ahogyan Elijah elbúcsúzott Kath-től.X Mi volt ez ? Julie Alkonyat 2-őt nézett ? dry.gif , de am szép volt az is , de én máshogy képzeltem volna el, azért sajnálom Kath-et , eltüntette Klaust az útból de megint magányos maradt. unsure.gif
Az Originals eddig tetszik, új környezet, hangulat, bár ez a trónörökös nem semmi , hogy erre nem számítottam az fix. DE mondjuk ha belegondolok elég jó húzás. Ki gondolná hogy képesek egy vámpírsorozatban megoldani egy ilyet? XD vannak kiskapuk úgy látszik. Klaust nem féltem hogy elpuhulna , de be ne szívassanak hogy a babával lesz majd vmi, szülessen csak meg , bár ezt még elképzelni is r**adt nehéz nekem. most komolyan egy baba??? rohog.gif rohog.gif Hát ez kész.
2 felhasználónak tetszik: mikieger, rencsi95
2013. április 26. 22:46 #10976
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
A mai nappal a CW berendelte sorozatnak a The Originals-t. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Évike12, rencsi95
2013. április 27. 03:32 #10977
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2013.04.26. 22:46)
A mai nappal a CW berendelte sorozatnak a The Originals-t. smileeee.gif

forrás
hát népség eza plot ez komplett vicc volt laugh.gif legalább is klayley baba bejelentése után, Elena-nak, Katherine-nek, Rebekah-nak jár a pacsi friends.gif Elijah jo volt de Kalijah miatt csalodást okozott, gyakorlatilag dobta Katherine egy babáért aki nem is az övé és még bratyojának se kell, és Klaus hála az égnek nem fogja rontani a levegöt MF-ben végre laugh.gif szal amilyen röhelyes vol eza plot nézös lesz rohog.gif

jah és 4x21 ext. promo
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, benyaw93
2013. április 27. 08:06 #10978
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.26. 19:32)
Hát nekem bejött a rész ... nem is kicsit.  biggrin.gif 
Klaust még jobban megismerhettük, igen sok érzelmes pillanata volt,X de ugyan akkor nem hagyta el magát... és csak megmutatta ki a halhatatlan  biggrin.gif ( leszámítva a tőrt ) Minden egyes jelenete remek volt, Joseph oda tette magát, mosolygott wub.gif  sírt sad.gif  dühöngött  biggrin.gif , hát elég sok minden volt . 
Elijah ismét hozta a formáját...a második évad végén haragudtam rá hogy megmentette Klaust és Stefiéket meg elárulta , de most már örülök hogy ennyire kitart a családja mellett és próbálja ismét egyben tartani. És még ő is megkönnyezte a részt , aranyosak  smileeee.gif  X Rebekah dühöngése érthető volt, de most feleslegesnek éreztem
Az viszont kicsit sem tetszett ahogyan Elijah elbúcsúzott Kath-től.X  Mi volt ez ? Julie Alkonyat 2-őt nézett ?  dry.gif  , de am szép volt az is , de én máshogy képzeltem volna el, azért sajnálom Kath-et , eltüntette Klaust az útból de megint magányos maradt.  unsure.gif 
Az Originals eddig tetszik, új környezet, hangulat, bár ez a trónörökös nem semmi , hogy erre nem számítottam az fix. DE mondjuk ha belegondolok elég jó húzás. Ki gondolná hogy képesek egy vámpírsorozatban megoldani egy ilyet? XD vannak kiskapuk úgy látszik. Klaust nem féltem hogy elpuhulna , de be ne szívassanak hogy a babával lesz majd vmi, szülessen csak meg , bár ezt még elképzelni is r**adt nehéz nekem. most komolyan egy baba???  rohog.gif  rohog.gif  Hát ez kész.


Nekem is tetszett! biggrin.gif
2013. április 27. 12:55 #10979
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Sajnos csak csatlakozni tudok a negatív vélemények sorában,mert ez valami olyan vontatott és unalmas volt,hogy majdhogynem elbóbiskoltam közben. wake-up.gif Klausnak kölke lesz? Mivan? nevet2.gif Tipikus apa figura, mindig is mondtam én. acute.gif Most komolyan ennél szánalmasabb öltettel nem tudtak volna előrukkolni? Már régóta nem a vámpírkodásról szól ez, mert ezek a napon járnak,esznek,isznak,mekiznek,buliznak,tanulnak,iskolai-bálokon ütik el a hétvégét, és most már gyerekük is lehet. Ez egyre jobb coffee.gif Inkább prábálnák az eredeti sorozat színvonalán csiszolni,ahhelyett hogy berendelnek egy spin-offot, aminek annyi értelme van mint az itteni nap sütésnek,mivel utána folyton esik. reklamalo.gif Ez így megy tovább úgy el fogják kasszálni mint a huzat és ami azt illeti nem is bánnám, a 2. évad óta nem a régi ez a sorozat és valami azt súgja soha nem is lesz már.
9 felhasználónak tetszik: House Of Wax, mikieger, marti27, Vampiregirl1, Vampire Lady, Alison Lerman, BunnyGirl, Bessie, Nita09
2013. április 27. 14:22 #10980
- törölt felhasználó -    
Azért annyival ne írjuk le a The Originals-t hogy "trónörökös születik", azt kész. Lesz még benne bőven más is , igaz ötletem sincs jelenleg. Bár az egyetlen bajom ezzel az az Alkonyat. Ott mi is történt? Vámpír + ember -> gyerek + a nagyszerelme egy vérfarkas...itt egy kicsivel másabb a dolog : hibrid + vérfarkas -> ötletem nincs mi lesz ebből gondolom hibrid v tudom is én.
Most elég hülyeségnek tűnik az egész, de én bizom benne hogy jól kitalálják a folytatást...képzelem Julie mikor olvasta az alkonyat 4-et mennyire megakarhatta valósítani ezt a gyerek dolgot... blink.gif a vicces az hogy régen még mondhattam nagy szájjal: A TVD nem utánozza az alkonyatot ---> erről ennyit _nevet.gif cray.gif kb röhögök és sírok egyszerre
7 felhasználónak tetszik: Misao, mikieger, Nina 10, Vampire Lady, Alison Lerman, Kyra99, Nita09
596 oldal 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!