Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 01. 12:17 #11001
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.01. 11:40)
http://vampire-d.net/news/uploads/dead.png

SPOILER Érdekes híreket kaptunk a TV Line jóvoltából. Ha igazak az infómorzsák, akkor a The Vampire Diaries egyik elhunyt szereplője visszatér - örökre.
Az oldal értesülései szerint az egyik Mystic Falls-ban ténykedő szellem talán lehetőséget kap arra, hogy örökre a mi világunkban maradjon. Silas terve, hogy megszüntesse a fátylat a mi világunk, s a Túlvilág között, ami vélhetőleg sikerül neki, mert a szellemek bosszút állnak a fináléban. A kérdés már csak az, hogy ki fog visszatérni. Íme a találgatások:  Alaric (Matt Davis) esélyes a visszatérő szerepére, hiszen Cult című sorozata kaszát kapott. Damon-nek pedig szüksége van az ivócimborájára! Jeremy (Steven R. McQueen) a másik jelölt. Elena bebizonyította, hogy nem annyira jó az életben, miután elvesztette testvérét. Lexi (Arielle Kebbel) általában vendégszereplő volt. Lehet, hogy most ennél többre lesz esélye? Kol (Nathaniel Buzolic) is esélyes lehet a feltámasztásra - épp időben, hogy csatlakozzon testvéreihez? Egy halott Eredeti vámpír is a városban fog majd kószálni. forrás
Mind a mai napig nem hiszem el hogy Alaric-ot kiírták, és abban reménykedtem  hogy vissza jöjjön végre. Amikor a Cult kaszát kapott még inkább reménykedtem , és erre ez a hír??  w00t.gif Tudom hogy most logikusan kéne gondolkozni hogy ki az akinek a legtöbb oka lehetne vissza térni de csak arra gondolok hogy Ric-nek kell. Ha Julie nem őt hozza vissza én totál kiakadok. Az utolsó utáni lehetősége Ric-nek vissza térni, senki más nem jöhet vissza helyette csak is ő.


SPOILER
Eszembe jutott, hogy, ha belegondolunk, végülis lesz ugye a The Originals, aminek hatására, több nagyobb szereplő csak néha tér vissza a TVD-be, nos, értelme az lenne, hogy visszahozzák azokat a szereplőket, akiket sokan szerettek és még tudnak is velük mit kezdeni, hiszen, akik Mysticben maradnak ők nem hiszem, hogy elegek lesznek egy teljes sorozatra, éppen ezért találták ki, hogy visszahozzák őket, hisz, így megint lesznek szereplők, akikre lehet építeni.
A másik meg az, hogy, ha tudták volna, hogy az Originals nem jön be a nézőknek és nem lett volna külön sorozat, akkor az 5. évad elején az összeset simán kinyírják és kész, de így vszínű, hogy bentmaradnak a sorozatban.
Szerintem így sokkal jobb lesz a dolog, mert simán visszatérhet az első évados feeling, hiszen ott nem voltak Ősök, akár még fel is lendítheti a dolgot, nem tudom, de az tuti, hogy én örülök neki! tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93, Kyra99
2013. május 01. 13:59 #11002
- törölt felhasználó -    
Idézet (lostgirl @ 2013.04.30. 18:37)
Tudom, hogy itt sokan nem kedvelitek Stefant, de sztem ezt a videót érdemes megnézni, gyönyörű lett, egy ideje már rákattantam  smileeee.gif 

Az az érdekes ebben a Stelena Delena kapcsolatban, hogy régen Stefivel valóságos volt a kapcsolatuk, most a negyedik évados Delena nekem nem az. De nem a kötődés miatt, hanem alapból is. Az első évadban amikor össze jöttek Elena boldog volt vele, nevettek meg minden, Damon-nel meg vagy az ágyban vannak, vagy siránkoznak. Talán csak én tartom nagyon elcseszettnek a Delenát, nem véletlenül érzem azt hogy amikor még nem voltak hivatalosan együtt ezerszer szebb pillanataik voltak amikből érdemes volt gifet csinálni biggrin.gif
Am sztem szeretik Stefit, pl én is egyszerűen az zavar ami már idegtépő most már Damon-nél is hogy Elena a minden, érte bármit, bármikor, még a lehetetlen is.
8 felhasználónak tetszik: rencsi95, Zsuzsy93, Cintii, Kyra99, Vampiregirl1, lostgirl, Vampire Lady, Nina 10
2013. május 01. 17:52 #11003
- törölt felhasználó -    
én is rábukkantam egy igen jó Delena vidire amin jól látszódik h régen mennyivel jobb volt az egész mint most, jah és nem mellesleg gyönyörű heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2013. május 01. 18:15 #11004
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Klarolineékat remélem valamikor összehozzák. Ez a Hailey-dolog most bekavart, de szerintem eléggé elrontanák a dolgokat, ha ők nem jönnének össze.. unsure.gif
Amúgy EZ a kép kiütött... rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Toxic, marti27, rencsi95, Vampiregirl1, lostgirl, Vampire Lady, Cintii, katie993, An_d_a
2013. május 01. 18:35 #11005
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
New Promotional Poster in HQ thumbsup.gif
15 felhasználónak tetszik: Daxy, Vampiregirl1, Kyra99, Brittany, Beba13, kurrek, Katttah, Adrianna, Vampire Lady, Galexa93, Nina 10, BunnyGirl, Cintii, An_d_a, standoffan
2013. május 01. 22:15 #11006
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
4. évad finálé képek!
Itt már egyértelműen látszanak SZERINTEM Elena érzései, tuti visszakapcsolja valamikor!
17 felhasználónak tetszik: Daxy, mikieger, TheDanush, Vampiregirl1, marti27, Évike12, Kyra99, csaje.9999, Vampire Lady, Galexa93, aníítaaa, Nina 10, BunnyGirl, Cintii, An_d_a, alexahemingway, standoffan
2013. május 01. 22:40 #11007
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
04x23 Graduation ~ HQ Stills
20 felhasználónak tetszik: Daxy, mikieger, TheDanush, Vampiregirl1, marti27, Toxic, Kyra99, Adrianna, csaje.9999, Vampire Lady, Galexa93, aníítaaa, kurrek, Nina 10, BunnyGirl, Cintii, katie993, An_d_a, zsofeeh, standoffan
2013. május 02. 01:16 #11008
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
végre epizod elött egy nappal csak kaptunk egy webclip-t

vagyis kettöt is lol..
7 felhasználónak tetszik: marti27, AliceGlam, Vampire Lady, lostgirl, kurrek, Nina 10, Cintii
2013. május 02. 18:21 #11009
kisbaba
kisbaba
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.27.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 14
Azonosító: 20780
Offline offline
Sziasztok!

Ki jön az Elbűvölő Vámpírok Találkozójára?

wub.gif Máááár alig várom thumbsup.gif
2013. május 02. 18:34 #11010
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Nagyon várom azt a csók jelenetet már, holnap egész nap ezen fogok izgulni blush.gif
2013. május 02. 19:10 #11011
- törölt felhasználó -    
http://www.keptarolo.hu/kep/s7471426/normal_grad_11.jpg
Sztem Klaus itt búcsúzik el tőle sad.gif Sok mindent kilehetett volna hozni ebből a kapcsolatból, de Julie.. reklamalo.gif Húzzák az agyam ezzel pedig már kezdek beletörődni h nem sok esélye van a Klaroline-nak, hacsak egyszer el nem hagyja a TVD-t Caroline . Talán nem is lenne baj ha az Originals-hoz csatlakozna, de amíg Tylert szereti lehetetlen
megjegyzem még így is meghatóbb lesz az ő búcsújuk mint mikor Tyler elment ( jó néhányszor XD)
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, marti27, kurrek, Cintii, katie993
2013. május 02. 19:16 #11012
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.02. 19:10)
http://www.keptarolo.hu/kep/s7471426/normal_grad_11.jpg
Sztem Klaus itt búcsúzik el tőle  sad.gif Sok mindent kilehetett volna hozni ebből a kapcsolatból, de Julie.. reklamalo.gif  Húzzák az agyam ezzel pedig már kezdek beletörődni h nem sok esélye van a Klaroline-nak, hacsak egyszer el nem hagyja a TVD-t Caroline . Talán nem is lenne baj ha az Originals-hoz csatlakozna, de amíg Tylert szereti lehetetlen
megjegyzem még így is meghatóbb lesz az ő búcsújuk mint mikor Tyler elment ( jó néhányszor XD)

Ugye?! Rengeteget! Sok veszekedést, kibékülést, romantikát minden ami régen volt a TVD.. De valahogy nem akarják arra a vonalra vissza vinni.. unsure.gif Én nagyon örülnék ha átmenne oda, mert akkor minden kedvenc szereplőm egy helyen lenne rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Cintii
2013. május 03. 08:32 #11013
- törölt felhasználó -    
Idézet (xbloodyvampire @ 2013.05.01. 22:40)
04x23 Graduation ~ HQ Stills

Nem tudom, de a hatodik képen Nina olyan arcot vág, amelyet Elena mostanában nem szokott. Lehet, hogy ezen a képen a régi Elenát látjuk? cool.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2013. május 03. 09:24 #11014
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
SPOILER lehet!

Én azt hittem, hogy tovább húzzák Elena kínzását, de örülök, hogy végül Matt volt az, aki segített neki. Ha Stefan vagy Damon lett volna, azzal megint csak a háromszöget bonyolították volna(ami már így is elég kusza). Mindent össze vetve a rész jó volt, szegény Caroline-t sajnáltam. Most nagyon úgy néz ki, hogy Kathrine lesz az, akitől búcsúzunk, bár nem hiszem, hogy Elena fogja "kiiktatni". Kíváncsi vagyok, milyen szellemek jönnek a következő részben:) Egy a promóban már feltűnt(:

5 felhasználónak tetszik: mikieger, kurrek, cintia0023, Vampire Lady, aníítaaa
2013. május 03. 13:10 #11015
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2013.05.03. 09:24)
SPOILER Kíváncsi vagyok, milyen szellemek jönnek a következő részben:) Egy a promóban már feltűnt(:

na azért Julie, ajánlom is hogy hozd vissza biggrin.gif beer.gif , remélem maradni is fog, nem teszik el újra "láb alól". blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. május 03. 15:25 #11016
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Idézet
na azért Julie, ajánlom is hogy hozd vissza  biggrin.gif  beer.gif , remélem maradni is fog, nem teszik el újra "láb alól". blush.gif


annak én is nagyon örülnék ha maradna thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. május 03. 16:01 #11017
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
SPOILER

Végre egy rész, ami nagyon tetszett!
Végre nem csak Damon-Elena-Stefan volt és persze, nem is a Salvatorok segítettek Elenának. Bár én szeretem a csajt, de örülök, hogy visszakapcsolta magát, mert így megint van esély sok-sok mindenre. Nem hiszem, hogy kellett volna tovább húzni a dolgot, mert, 1. akkor az lett volna mindenki baja, 2. ennyi pont elég volt belőle, hogy kínozták, abból megint az lett volna, hogy amikor visszakapcsolja az érzéseit, akkor tudja magát sajnáltatni, de ahhoz képest, amilyen volt, az az egy-két perces sajnáltatás meglepően rövid volt...xD Azt hittem, majd részeken keresztül szenveleg, de hála égnek, nem.
Klaus szerintem egy felesleges dolog volt a részbe, nem tudom, hogy minek kellett belevenni. Ne értsetek félre, szeretem őt, csak olyan kényszeres volt a dolog.
Mattnek örültem, hogy sokat szerepelt.
Ja, amúgy annyira feltűnőek a dolgok, mikor kiírnak olyan embereket szereplőnek, aki nincs is benne a sorozatban, gondolok itt, Jeremyre, tuti vissza fogják hozni és maradni is fog.
Amit már írtam is pár hpzzászólással ezelőtt, kellenek a régi arcok, ha eltűnnek az Ősiek..smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2013. május 03. 21:00 #11018
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Minden jelenet szuper volt. Nagyon tetszett a rész. meghajolo.gif
Damon a kezébe vette az irányítást,ami Elenát illeti.
2013. május 03. 21:17 #11019
- törölt felhasználó -    
SPOILER HA MÉG NEM LÁTTAD AZ ÚJ RÉSZT

Ez az rész egy az egyben első évados volt :meghajolo: :meghajolo: hihetetlenül hálás vagyok ezért - számomra minden rendben volt kivéve egy apró momentumot ami végül is az utolsó részben fog csak számítani... de hol is kezdjem?... :D
Lássuk csak :rolleyes: ...Elena kínzása tökéletesen rendben volt... volt is de nem lett túlzásba víve. Elena kis akciója lezárásnak elég is volt bebizonyítva hogy nincs oka féli Stefanéktól. Így képbe jött Kath. Neki csak annyi feladata volt hogy Elena megszökhessen. És ezután mi történt? Damon volt az aki helyre hozta a problémákat az 1. 2. évadban, mindenki előtt járva és ezúttal ismét a régi Damon-t láthattuk, aki Matt-el kijátszotta a többieket, és elérte amit annyira akartak. Bevallom remekül meg lett oldva Elena visszatérése. Hatalmas jó jelenet volt. :thumbsup:
Azt persze rossz volt látni hogy Damon arcán megint a kétely megint a "szeret vagy nem szeret" dolog amit tudjanak le végre, mert ez a kötődés dolog már engem is tönkre tesz. :cry2: Damon nem ezt érdemli. kicsit sem.

És akkor ott volt Silas Car - > hát ez haláli volt, már már vicces, de közben izgalmas és félelmetes bár az talán akkor amikor a házban voltak. Nagyon bírtam az egészet , Caroline arca - biztos te vagy az? :rohog: - és amikor Silas majdnem megölte az anyuját..fogalmam sincs miért de egyszerűen annyira szeretem őt :heart: :heart: előzetesnek hála tudtam hogy nem lesz baja, de még így is aggódtam.. :D nem szeretném hogy bármi baja legyen, mert igaz h még Matt-nél is kevesebbet szerepel, de olyan mintha mindenki anyja lenne ott, vagy nem is tudom. Lényeg a lényeg hogy remek volt sztem az egész.

Bonnie meg jön itt a kamu dumájával...már felvetettem azt h Kath -el fognak végezni,de akk még nem volt ez annyira biztos. Most vagy Bonnie-nak köszönhetően túléli Elena üldözését, vagy végleg annyi lesz neki. De akkor én ott totálisan padlót fogok. Feltételezem arra mennek hogy már nincs mit kihozni belőle,de higgyék el , még sokan szívesen elnézegetnék a sorozatban.
A másik kikötésem hogy Ric-et hozzák vissza véglegesen, de erre is hogy mennyi esély van..
2013. május 03. 23:35 #11020
- törölt felhasználó -    
A szegény Elenát most azért lengik körül, mert visszanyerte az emberiségét omg.gif Komolyan, ő a világ legszégyenletesebb vámpírja és embere. Csoda, hogy vécére el tud menni egyedül. Nem is értem, miért nézem már. Elegem van.
7 felhasználónak tetszik: lostgirl, dave095, Misao, Minimanó94, BunnyGirl, Nita09, TheDanush
596 oldal 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!