Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 12. 13:56 #11081
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
SPOILER Most Rebekah&Matt hogy jönnek össze ha R elmegy NO-ba? Amúgy jó rész volt,vicces beszólásokkal,megható jelenetekkel,jó színészi játékkal. Több rész is lehetett volna ilyen jó... rolleyes.gif
2013. május 12. 17:12 #11082
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2013.05.11. 13:05)
Tekintsük át a negyedik évad utolsó részének legfontosabb elemeit!
-Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt és Phoebe Tonkin ez után az epizód után elhagyják a sorozatot (átmennek a The Originals című új sorozatba), de még vendégszereplőként visszatérhetnek a későbbi évadokban.
-Steven R. McQueen és Michael Trevino szintén kilépnek a főszereplői státuszukból.
-Terítékre kerül Stefan-Elena-Damon és Klaus-Caroline-Tyler szerelmi háromszöge, valamint Rebekah és Matt románca is.
www.vampire-bite.gportal.hu


ohmy.gif WTF?! Így esély sem lesz Klaroline kapcsolatára ha kiszáll a sorozatból. Megőrülök. dry.gif blink.gif
Michael Trevino eddig sem volt főszereplő, ebben az évadban egy kezemen meg tudom számolni az epizódokat, amiben emlékezeteset alakított, vagy egyáltalán szerepelt. De, ha itt állítgatják, hogy Tyler még kevesebb szerephez jut, így még azt is el tudom képzelni, hogy Car szingli lesz. blink.gif
2013. május 12. 17:13 #11083
LeahWesley
LeahWesley
új tag
 
Státuszthank you for helping the Hungarian Rebecca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 201722
Offline offline
I love it because my brother is one of the protagonists king bro keep it up
2013. május 12. 17:18 #11084
- törölt felhasználó -    
S P O I L E R veszély!
Amikor megláttam, hogy Alaric megjelent konkrétan majdnem elsírtam magam, annyira hiányzott az egész sorozatból, Lexiről nem is beszélve. sad.gif Nagyon szépen megírt jelenetek voltak, még az is tetszett mikor Elena végre beismerte Jeremy sírjánál, hogy fáj neki.
Viszont szerintem az egész sorozat olyan irányba halad.. nem egyszer kaszáltam már el, de a kíváncsiságom erősebb az unalomnál amit a nézése közben érzek, szóval már harmadjára kapott tőlem esélyt, de ha az ötödik évad sem lesz összeszedettebb tényleg kaszálni fogom. Ideje lenne már tényleg belátni, hogy a Stefan-Damon-Elena háromszög már annyira kifújt, már semmi izgalom nincs benne, inkább az egész erőltetettnek tűnik... Jó lenne végre összekapná magát Julie az 5. évadra..
5 felhasználónak tetszik: burberrykataria, Alison Lerman, Vampire Lady, xxxddd, MycySmiley
2013. május 12. 17:24 #11085
burberrykataria
burberrykataria
új tag
 
Státusznéz magadra nézd meg ki lettél lehet állati jó de te mbrenek születtél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 2
Azonosító: 201704
Offline offline
Idézet (Szélhámos @ 2013.05.12. 17:18)
S P O I L E R veszély!
Amikor megláttam, hogy Alaric megjelent konkrétan majdnem elsírtam magam, annyira hiányzott az egész sorozatból, Lexiről nem is beszélve. sad.gif  Nagyon szépen megírt jelenetek voltak, még az is tetszett mikor Elena végre beismerte Jeremy sírjánál, hogy fáj neki. 
Viszont szerintem az egész sorozat olyan irányba halad.. nem egyszer kaszáltam már el, de a kíváncsiságom erősebb az unalomnál amit a nézése közben érzek, szóval már harmadjára kapott tőlem esélyt, de ha az ötödik évad sem lesz összeszedettebb tényleg kaszálni fogom. Ideje lenne már tényleg belátni, hogy a Stefan-Damon-Elena háromszög már annyira kifújt, már semmi izgalom nincs benne, inkább az egész erőltetettnek tűnik... Jó lenne végre összekapná magát Julie az 5. évadra..

na igen az is jó lenne ha Elena már választana
2013. május 12. 17:39 #11086
- törölt felhasználó -    
Idézet (burberrykataria @ 2013.05.12. 17:24)
na igen az is jó lenne ha Elena már választana

a fináléban sor fog kerülni rá...és állítólag annak aki hoppon marad sokkal nagyobb dologgal kell megbirkóznia "készüljön fel az eddig legnagyobb csavarra"
hát engem már nagyon érdekel a finálé biggrin.gif
2013. május 12. 17:43 #11087
burberrykataria
burberrykataria
új tag
 
Státusznéz magadra nézd meg ki lettél lehet állati jó de te mbrenek születtél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 2
Azonosító: 201704
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.12. 17:39)
a fináléban sor fog kerülni rá...és állítólag annak aki hoppon marad sokkal nagyobb dologgal kell megbirkóznia "készüljön fel az eddig legnagyobb csavarra"
hát engem már nagyon érdekel a finálé biggrin.gif

igen engem is már nagyon kíváncsi vagyok smileeee.gif már lassan 5 éve ezt várjuk smileeee.gif
2013. május 12. 17:52 #11088
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.12. 17:39)
a fináléban sor fog kerülni rá...és állítólag annak aki hoppon marad sokkal nagyobb dologgal kell megbirkóznia "készüljön fel az eddig legnagyobb csavarra"
hát engem már nagyon érdekel a finálé biggrin.gif

Minden egyes alkalommal mikor úgy tűnt végre választott, valami bedobtak, hogy mégse az legyen a végső döntése, és lehessen tovább nyújtani a háromszöget, mint a rétestésztát... rolleyes.gif

Amúgy csak nekem fordult meg a fejemben, hogy Stefan és Caroline..? unsure.gif Pláne Lexi csípkelődése után biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Vampire Lady, rencsi95, xxxddd
2013. május 12. 17:54 #11089
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.12. 17:39)
a fináléban sor fog kerülni rá...és állítólag annak aki hoppon marad sokkal nagyobb dologgal kell megbirkóznia "készüljön fel az eddig legnagyobb csavarra"
hát engem már nagyon érdekel a finálé biggrin.gif


Ha igaz, akkor szerintem (Csak saját felelősségre elolvasni ez az én véleményem.) Elenácska Stefant fogja választani, és így a hoppon maradó Damon pedig bánatában beveszi a gyógyírt. Hiszen nála van. Nekem ez így logikus, vagy lehet, hogy csak ezt akarják elhitetni velünk, bár 4 évados tapasztalat alapján mondva, inkább már előre a szánkba rágják a történetet, hogy mire számítsunk! De majd kiderül! Ha olyan nagy csavar lenne, akkor biztos nem Elena vagy Rebbekah venné be a Cure-t hiszen mindenki arra számít. Caroline szinte esélytelen, mert az ő élete emberként nem vezetne sehová a történetben, és senki sem akarja azt az énjét visszakapni.
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. május 12. 18:07 #11090
- törölt felhasználó -    
Idézet (burberrykataria @ 2013.05.12. 17:43)
igen engem is már nagyon kíváncsi vagyok smileeee.gif már lassan 5 éve ezt várjuk smileeee.gif

én arra h hogyan fog kiderülni az h elena a kötelék miatt szerette e v alapból is damont..mert ehhez a köteléket kell megszüntetni nem? vagy is akkor vagy egyikük ember lesz, ami sztem nem valószínű, vagy pedig kitalálnak egy légből kapott ötletet , és ezzel nevetségessé válik a gyógyír utána keresgélésük is, ami ez miatt volt legfőképpen.
ha viszont a kettő közül egyik sem jön be, akk meglepnek majd, de másként hogyan derülhetne ki valósak e az érzései vagy sem?
2013. május 12. 19:50 #11091
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.12. 17:39)
a fináléban sor fog kerülni rá...és állítólag annak aki hoppon marad sokkal nagyobb dologgal kell megbirkóznia "készüljön fel az eddig legnagyobb csavarra"
hát engem már nagyon érdekel a finálé biggrin.gif


Én úgy gondolom, hogy egészen az utolsó rész utolsó másodpercéig nem fog kiderülni, hogy kit választ. Nekem úgy tűnik, hogy most Damont fogja választani( Paul többször nyilatkozta, hogy jó lenne, ha Stefan kicsit lelépne a városból, ez pont remek alkalom lenne), aztán majd a következő évadban szétmennek, utánna megint egy kis dráma és kezdődik minden előről. Nem hiszem, hogy Julie meg merné lépni a "végleges" választást. És egyébként is hogy tudná? Úgy is kavarás lesz a háromszögben MINDIG, mindegy, hogy épp kivel van Elena... Inkább hagyni kéne a háromszöget a francba és mindhárom szereplőnek új párt találni. Ha Stefant össze meri hozni Caroline-nal én befejeztem a sorozatot, ez a nő elmebeteg. De persze ez csak saját vélemény:)
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Alison Lerman
2013. május 12. 21:06 #11092
- törölt felhasználó -    
Idézet
"Julie vegyen példát az Odaátról! A 8. évad végén jár, de még most is izgalmas és szórakoztató és már berendelték a 9. évadot is. "

Teljesen egyetértek veled!A baj az,hogy Julie mára már teljesen kinyírta a sorozatot. blink.gif
Amúgy remélem,hogy Ric marad és most,hogy a Cult-ot kaszálták látok rá esélyt w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: mikieger, Brittany, Nina 10, Vampire Lady, Vampiregirl1
2013. május 13. 16:50 #11093
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x23 webclip #1
9 felhasználónak tetszik: lostgirl, AliceGlam, Beba13, aníítaaa, Vampire Lady, Alison Lerman, Zsuzsy93, nicol bellox, Selly 13
2013. május 15. 19:32 #11094
- törölt felhasználó -    
SPOILER
Mire számíthatunk a The Vampire Diaries fináléja kapcsán? - Maria
NATALIE: Mindenki számára nyilvánvaló, hogy a sorozat fináléjában nagyon sokan halálos fenyegetésnek lesznek kitéve. Emlékeztek az Elena-Damon képre? A seb, melyet a lány kezel, hasonló ahhoz, mely a második évadban majdnem végzett Damon-nel. Jó, hogy van egy gyógyír a városban.forrás

Saját véleményem szerint nem fogja Damon bevenni, mert ritka nagy hülyeség lenne, hiszen emberként azon lenne h vissza változzon, inkább Klaus vére menti majd meg, talán ezúttal nem kell senkinek sem a rabszolgájának lennie mint anno Stefan. Ha viszont még is beveszi akkor amondó vagyok hogy nem a kívánt hatást fogja elérni, hanem egy egészen nagy meglepetést fog okozni a gyógyír hatása, mert azt nehezen hiszem el hogy nincs semmi hátulütője a dolognak.
szval én klaus vérére tippelek...aminek biztos lesz ára, és az lehet h az lesz h elena vegye be a gyógyírt kalus hibrid gyártásához, de arra kath is jó lenne, szval az is lehet h kath tokrán nyomják majd le, akár egy elena bosszúnak is elmenne, hiszen most kath végezni akar vele, bonnie átverése miatt, ezzel lerendezhetnék..de én nem akarom h ember katherine legyen, se ember elena..de inkább hagyjuk a találgatást, hiszen már mindjárt választ kapunk mindenre ... jah és sztem damon-t fogja választani mert stefan vmi felfedezést tesz silas ügyében az előzetes alapján ami sztem lefoglalja majd rendesen
3 felhasználónak tetszik: mikieger, aníítaaa, Zsuzsy93
2013. május 16. 01:38 #11095
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Question: Any hints about who takes the cure in the Vampire Diaries finale? —Kate
Ausiello: Three, actually. 1) It’s not who I thought it would be. 2) Julie Plec is a genius. 3) Julie Plec is a genius.
dry.gif
(forrás) kétlem hogy különösebb forditás szükséges ehez
2 felhasználónak tetszik: Évike12, Vampire Lady
2013. május 16. 06:48 #11096
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Kíváncsi vagyok már arra a fordulatra, aminek köszönhetően zseninek titulálta. Mert szerintem ezzel nem mindenki ért egyet. De meglátjuk,,, smileeee.gif
2013. május 16. 18:56 #11097
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (xbloodyvampire @ 2013.05.01. 22:40)
04x23 Graduation ~ HQ Stills

+1 Promoshoot HQ
(nem emlékszem, hogy lett volna ekkorában, de ha igen akkor bocsi)
15 felhasználónak tetszik: Minimanó94, AliceGlam, Vampire Lady, xbloodyvampire, House Of Wax, Galexa93, nicol bellox, Lolla, Toxic, Selly 13, zsofeeh, SmileyZ, Lady Suzy, alexahemingway, standoffan
2013. május 17. 09:43 #11098
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
SPOILER!

Mi volt ez?? Az utolsó 1 percet leszámítva teljesen kiszámítható volt az egész. Ha ez nem lett volna, valószínűleg kaszálnám, de Silas/Stefan miatt lehet visszatérek még az évadnyitóra. Az amit Stefan karakterével művel Julie, felháborító. Miért ő szenved mindig? Remélem ezzel a csavarral jóvá teszi vhogy. Paul biztos jó lesz ebben a szerepben, mindig is erre vágyott. És bár tudtam, hogy ez lesz, de még mindig nem hiszem el, hogy Elena Damont választotta. Titkon reméltem, hogy hagyják már ezt a háromszöget a fenébe. Megint nagyon be lett harangozva ez az évadzáró, de én úgy érzem, hogy megint csak felültettek.
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. május 17. 14:18 #11099
- törölt felhasználó -    
SPOILER!! SPOILER!! SPOILER!!

Nagyon tetszett az évadzáró! biggrin.gif Bonnie-t sajnáltam, Jernek nagyon örültem. Katerina kapta a gyógyírt, de hogyan?! Apám, rá aztán nem számítottam. rohog.gif
Hát, az utolsó 1 percből semmit nem értettem. rohog.gif Odáig minden tiszta volt, aztán... kész... Most mi van? Valaki elmagyarázhatná! ohmy.gif blink.gif
2013. május 17. 14:24 #11100
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
SPOILER
1.remélem meghal elena
2. ez tök hülyeség volt?!
3.Ez a Klaroline moments nem volt túl nagy szám, legalább ennyi élvezetet bele vihetett volna
4.ez borzalmas befejezés volt, az előzetesben annyira izginek tűnt, és ez meg, hát igen, ez szar volt.
dry.gif
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Katttah, Nita09
596 oldal 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!