Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 26. 19:37 #11161
- törölt felhasználó -    
Számomra már nyilvánvalóvá vált hogy ki az aki igazi rajongó, és ki nem. Amikor felröppent a hír h Nina nem engedi maga nélkül Ian-t játszani a filmben, elég sokan összeírogatták a hülyeséget, és meglepődtem hogy olyan is akiről azt hittem nagy rajongó és nem divatból meg stb..főleg h a hír kamu volt.
mindenki esetében akkor kell elhinni valamit ha saját maguk mondják...
2013. május 26. 19:48 #11162
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.26. 19:37)
Számomra már nyilvánvalóvá vált hogy ki az aki igazi rajongó, és ki nem. Amikor felröppent a hír h Nina nem engedi maga nélkül Ian-t játszani a filmben, elég sokan összeírogatták a hülyeséget, és meglepődtem hogy olyan is akiről azt hittem nagy rajongó és nem divatból meg stb..


A bulvársajtó sokszor mocskos dolgokat firkál a sztárok magánéletéről. Legutóbb a híres japán rockénekesről, Gacktról. A bulvármédia azzal vádolja őt, hogy megerőszakolt egy nőt még évekkel ezelőtt, aki idáig hallgatott. Ez már nagyon durva: bűncselekménnyel vádolni egy sztárt teljesen alaptalanul. Természetesen a hírnek semmi valóságalapja nincs, így az énekes olyan pert akasztott ennek a lapnak a nyakába, hogy belepusztulnak az biztos! Ezek után sok TVD rajongó hisz néhány bulvárcikknek, amelyek szerint Ian és Nina szakítottak??? Kérlek!
2013. május 26. 20:39 #11163
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.26. 19:37)
Számomra már nyilvánvalóvá vált hogy ki az aki igazi rajongó, és ki nem. Amikor felröppent a hír h Nina nem engedi maga nélkül Ian-t játszani a filmben, elég sokan összeírogatták a hülyeséget, és meglepődtem hogy olyan is akiről azt hittem nagy rajongó és nem divatból meg stb..főleg h a hír kamu volt. 
mindenki esetében akkor kell elhinni valamit ha saját maguk mondják...

már csak azért is hiteltelenek ezek szakitos pletykák... mostanit is asszem usweekly kezdte ami 2011ben megerösitette hogy nina terhes omg.gif
tiszta szenzácio hajhász banda pardon.gif
véleményem szerint mindketten felnött emberek megvan a tervük a nyári vakáciora és stb, ian con-kra jár nina meg kipiheni magát és találkozgat régi ismikkel mellesleg juliustol mikor fogatás megkezdödik lesz elég dolga (lásd Kelena!S5) szal ha 5 percett nem töltenek együtt máris szakitottak? wtf.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Kyra99
2013. május 26. 20:43 #11164
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.26. 19:37)
Számomra már nyilvánvalóvá vált hogy ki az aki igazi rajongó, és ki nem. Amikor felröppent a hír h Nina nem engedi maga nélkül Ian-t játszani a filmben, elég sokan összeírogatták a hülyeséget, és meglepődtem hogy olyan is akiről azt hittem nagy rajongó és nem divatból meg stb..főleg h a hír kamu volt. 
mindenki esetében akkor kell elhinni valamit ha saját maguk mondják...


Amennyiben ez alatt engem értettél, én sose vallottam magma nagy rajongónak, szeretem őket,de nem vagyok elvakult és tegyükfel negatív cikk jelenik meg róluk megvizsgálom mennyire tartom valószínünek a hírt és aszerint írok véleményt,mert a legtöbben (általánosítok) csak rávágjátok,hogy "áááeznemigaz!"
Honnan tudod,hogy nem kamu? Ez most visszafele is működik...
Nina meg szerintem valósággal kivirult mióta megjelentek a hírek,hogy szakítottak Iannal és már nem azért,de eddig meggbízható forrásnak bizonyult oldalak is megerősítették ezt,persze ettől még lehet,hogy kacsa - én nem tudom,mint a legtöbben én is csak találgatok. Nekem pusztán szemetszúrt a tény,hogy azóta a bizonyos pletyka óta Nina sülve-főve a barátnőjievel strandol,éttermekbe jár,bulizik és végre egy korabeli fiatal lányhoz mérten éli az életét. Nem Ian állatvédő találkozóin mükődik közre,vagy vele barangol Ázsiában, meg ilyen elhagyott szigeteken búvárkodik, sőt már egy hotelben se nagyon szálnak meg mostanában - ami azért határozottan elgondolkodtató. Mindegy, ez az én véleményem, gondolom itteni fórumozók fele (vagymindenki) nem ért ezzel egyet, most mit mondjak - van ilyen... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. május 26. 21:07 #11165
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
The Vampire Diaries - Season 3 - New Stills
03x03 The End Of The Affair ~ 03x04 Disturbing Behavior ~ 03x14 Dangerous Liaisons
6 felhasználónak tetszik: Daxy, Vampire Lady, Toxic, Galexa93, Minimanó94, standoffan
2013. május 26. 23:47 #11166
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.05.26. 20:43)
Amennyiben ez alatt engem értettél, én sose vallottam magma nagy rajongónak, szeretem őket,de nem vagyok elvakult és tegyükfel negatív cikk jelenik meg róluk megvizsgálom mennyire tartom valószínünek a hírt és aszerint írok véleményt,mert a legtöbben (általánosítok) csak rávágjátok,hogy "áááeznemigaz!" 
Honnan tudod,hogy nem kamu? Ez most visszafele is működik...
Nina meg szerintem valósággal kivirult mióta megjelentek a hírek,hogy szakítottak Iannal és már nem azért,de eddig meggbízható forrásnak bizonyult oldalak is megerősítették ezt,persze ettől még lehet,hogy kacsa - én nem tudom,mint a legtöbben én is csak találgatok. Nekem pusztán szemetszúrt a tény,hogy azóta a bizonyos pletyka óta Nina sülve-főve a barátnőjievel strandol,éttermekbe jár,bulizik és végre egy korabeli fiatal lányhoz mérten éli az életét. Nem Ian állatvédő találkozóin mükődik közre,vagy vele barangol Ázsiában, meg ilyen elhagyott szigeteken búvárkodik, sőt már egy hotelben se nagyon szálnak meg mostanában - ami azért határozottan elgondolkodtató. Mindegy, ez az én véleményem, gondolom itteni fórumozók fele (vagymindenki) nem ért ezzel egyet, most mit mondjak - van ilyen... unsure.gif

Én valamilyen szinten egyetértek veled, de Daxyval is. Szerintem maradjunk annyiban, hogy az ő dolguk, és nekünk semmi közünk hozzá. Majd ha akarják, elmondják mi van. pardon.gif Persze ha sokáig nem látjuk őket együtt sehol, az gyanakvásra ad okot, de hát na, ha valami nem megy, ne is erőltessék. Azért remélem, hogy nem igaz, mert bár nem követem figyelemmel a magánéletüket (már amennyi maradt nekik belőle), szerintem szépek (voltak) együtt meg összeillenek.
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. május 27. 08:36 #11167
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.05.26. 20:43)
Amennyiben ez alatt engem értettél, én sose vallottam magma nagy rajongónak, szeretem őket,de nem vagyok elvakult és tegyükfel negatív cikk jelenik meg róluk megvizsgálom mennyire tartom valószínünek a hírt és aszerint írok véleményt,mert a legtöbben (általánosítok) csak rávágjátok,hogy "áááeznemigaz!" 
Honnan tudod,hogy nem kamu? Ez most visszafele is működik...
Nina meg szerintem valósággal kivirult mióta megjelentek a hírek,hogy szakítottak Iannal és már nem azért,de eddig meggbízható forrásnak bizonyult oldalak is megerősítették ezt,persze ettől még lehet,hogy kacsa - én nem tudom,mint a legtöbben én is csak találgatok. Nekem pusztán szemetszúrt a tény,hogy azóta a bizonyos pletyka óta Nina sülve-főve a barátnőjievel strandol,éttermekbe jár,bulizik és végre egy korabeli fiatal lányhoz mérten éli az életét. Nem Ian állatvédő találkozóin mükődik közre,vagy vele barangol Ázsiában, meg ilyen elhagyott szigeteken búvárkodik, sőt már egy hotelben se nagyon szálnak meg mostanában - ami azért határozottan elgondolkodtató. Mindegy, ez az én véleményem, gondolom itteni fórumozók fele (vagymindenki) nem ért ezzel egyet, most mit mondjak - van ilyen... unsure.gif

Nem dehogy is ezt nem neked szántan írtam smileeee.gif Ez olyan általános. Pár hete azt írták meg h Nina nem akar ugyanabban a filmben játszani Ian-nel. Ezt már különféle módokon mondták már, szval ebben azért is hiszek h így van mert már nyilatkozták is , többször szó esett ilyenről. Aztán jött a kamu cikk ami ennek az ellentéte és én csak néztem h aki ismeri őket ne higgye már el. Igazából semmit sem érdemes addig amik saját maguk nem mondják. Az embert meg felidegesítik ilyenekkel. Igaz rám csak Ian-ék esetében igaz, nagyon más sztárt nem ismerek.( már amennyire őket meglehetett ismerni) biggrin.gif A divatrajongóktól meg már frászt kapok. Az h ők mindig mindent tudnak ( nem célzás senkire a fórumon ) de közben meg a sok hülyeséget összehordják..
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. május 27. 08:46 #11168
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.05.26. 20:43)
Amennyiben ez alatt engem értettél, én sose vallottam magma nagy rajongónak, szeretem őket,de nem vagyok elvakult és tegyükfel negatív cikk jelenik meg róluk megvizsgálom mennyire tartom valószínünek a hírt és aszerint írok véleményt,mert a legtöbben (általánosítok) csak rávágjátok,hogy "áááeznemigaz!" 
Honnan tudod,hogy nem kamu? Ez most visszafele is működik...
Nina meg szerintem valósággal kivirult mióta megjelentek a hírek,hogy szakítottak Iannal és már nem azért,de eddig meggbízható forrásnak bizonyult oldalak is megerősítették ezt,persze ettől még lehet,hogy kacsa - én nem tudom,mint a legtöbben én is csak találgatok. Nekem pusztán szemetszúrt a tény,hogy azóta a bizonyos pletyka óta Nina sülve-főve a barátnőjievel strandol,éttermekbe jár,bulizik és végre egy korabeli fiatal lányhoz mérten éli az életét. Nem Ian állatvédő találkozóin mükődik közre,vagy vele barangol Ázsiában, meg ilyen elhagyott szigeteken búvárkodik, sőt már egy hotelben se nagyon szálnak meg mostanában - ami azért határozottan elgondolkodtató. Mindegy, ez az én véleményem, gondolom itteni fórumozók fele (vagymindenki) nem ért ezzel egyet, most mit mondjak - van ilyen... unsure.gif


Az, amit te megbízható forrásoknak nevezel, csupán feltételezések, nem többek puszta pletykáknál. Az újságírók a sztárok magánéletével kapcsolatban rendszerint tévednek, mellékesen hozzáteszem, hogy gyakran olyan valótlan ostobaságokat firkálnak, hogy az ember a fejét fogja. Azért mert mostanában nem találkoznak olyan sűrűn, nem jelenti azt, hogy szakítottak. A legjobb haverom sem találkozott már egy hónapja a barátnőjével, de ettől még együtt vannak. rohog.gif Nem mintha rám tartozna Nina és Ian magánélete.
Csak egy kicsit bosszantó, hogy sok ember készpénznek veszi azt, amit a médiában és a TV-ben hall, lát, olvas. "Leadták a Tv-ben", "olvastam a NEW YORK Times-ban", és akkor mi van? biggrin.gif Rengeteg dezinformációval bombáznak minket nap, mint nap.
2013. május 27. 10:34 #11169
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.05.27. 08:46)
Az, amit te megbízható forrásoknak nevezel, csupán feltételezések, nem többek puszta pletykáknál. Az újságírók a sztárok magánéletével kapcsolatban rendszerint tévednek, mellékesen hozzáteszem, hogy gyakran olyan valótlan ostobaságokat firkálnak, hogy az ember a fejét fogja.



Nem mondod w00t.gif Én sem ma regisztráltam az oldalra, tisztába vagyok vele mennyire manipulatív a média, ezalatt azt is megjegyzem,hogy azért valjuk be a "nian" románc valami b*zinagy reklám a sorozatnak, és rengeteg rajongójuk van, ezért nem értem miért állítanának azok az újságok/oldalak olyan híreket,hogy szakítottak ha nem is igaz. Ez nekik hol jó,hogy veszítenek az olvasóikból? Sehol. De mint Adrianna is írta előttem az ő magánéletük,nem ránk tartozik,noha ilyenkor meg felmerül a kérdés,hogy mennyit szerepelnek a médiába,és mennyi is maradt meg abból a bizonyos magánéletből? Én csak itt megjegyeztem,hogy Nina milyen jó - eddig sose látott - képeket tölt fel a whosay oldalára és érdekes módon egyiken sem szerepel Ian, inkább ilyen idézetek.
2 felhasználónak tetszik: Katttah, Adrianna
2013. május 27. 12:01 #11170
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.05.27. 10:34)
Nem mondod w00t.gif Én sem ma regisztráltam az oldalra, tisztába vagyok vele mennyire manipulatív a média, ezalatt azt is megjegyzem,hogy azért valjuk be a "nian" románc valami b*zinagy reklám a sorozatnak, és rengeteg rajongójuk van, ezért nem értem miért állítanának azok az újságok/oldalak olyan híreket,hogy szakítottak ha nem is igaz. Ez nekik hol jó,hogy veszítenek az olvasóikból? Sehol. De mint Adrianna is írta előttem az ő magánéletük,nem ránk tartozik,noha ilyenkor meg felmerül a kérdés,hogy mennyit szerepelnek a médiába,és mennyi is maradt meg abból a bizonyos magánéletből? Én csak itt megjegyeztem,hogy Nina milyen jó - eddig sose látott - képeket tölt fel a whosay oldalára és érdekes módon egyiken sem szerepel Ian, inkább ilyen idézetek.


Hát, igen, elég nagy reklám a sorozatnak. biggrin.gif
2013. május 28. 17:59 #11171
- törölt felhasználó -    
Ian és Nina párkapcsolata kétségkívül jót tesz a sorozatnak. Ezt nem vitathatja senki sem. Azonban én biztosra veszem hogy az ő szerelmük nem puszta ócska reklámfogás, hanem valódi. Sok minden alátámasztja. Az évek során számomra bebizonyították. Pl azzal hogy abszolút nem reklámozzák magukat, nem árulnak el semmit kettejükről, és elég kevés kép szerepel róluk ahol mondjuk csókolóznak. Azért ha azt nézzük hogy mennyiszer kibeszélhetnék a közös életük mindennapjait nem? ... és mégsem teszik
Az hogy most együtt vannak e vagy sem igazából mindaddig amíg ők nem mondják nem tudhatjuk. Egyenlőre azt támasztották alá hogy nincs szakítás, és ismerve őket nem meglepő ha nem rohantak a médiába hogy rögtön kibeszélhessék az embereknek mi is van pontosan. Sosem volt a szokásuk most sem változott. Ian egy mondata meg stb arra ad gyanakvást hogy nincs gond köztük. Ennyi amiből építkezhetünk.

Azt viszont nem értem hogy abból hogy az együttlétük jót tesz a sorozatnak miért befolyásolna a szennylapokat? Soha az életben nem tiszteltek semmit sem. Hányszor meghamisították az interjút, volt hogy az illető semmit nem mondott mégis kitaláltak valami jó kis szöveget helyette..ráadásul már más halálát is okozták a paparazzók akiket úgyszintén nem tartok sokra. Addig még oké ha nem zavarva fényképezgetnek, de amikor már ennyire pofátlanok egyszerűen csak nézek hogy mi van. Szval az hogy a szakításuk jó e a sorozatnak vagy sem r*hadtul nem érdekli az újságírókat véleményem szerint.

utólag pedig még megjegyezném hogy a delena jelenetek során én mindig hitelesebbnek éreztem az egészet, mert úgy jött át mint ha valóban nem csak egy színészi játékot látnék hanem két egymásba szerelmes embert, akik között a kémia nagyon ott van.
Azt gondolom hogy akiknek tartom őket amilyennek számomra elég bizonyíték rá h nem szemfényvesztők
Ian nagyon jó ember, akárki akármit mond, reklámfogásból nem csinálná azt amiket csinál, Nina pedig úgyszintén. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Adrianna, Minimanó94, Vampire Lady
2013. május 28. 22:29 #11172
ByLizzy
ByLizzy
új tag
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 197726
Offline offline
Sziasztok!
Imadom a sorozatot, es olvastam (szinte mindehol) hogy a konyvet is erdemes elolvasni, mert nagyon jo, (bar szinte egy teljesen masik sztori) es nemtudom, hogy kell letolteni, vagy elolvasni. sad.gif Ugyhogy nagyon lecci valaki segitene blush.gif vagy elkuldene nekem? Koszi meghajolo.gif amugy nagyon varom az 5. evadot 110.gif (<---bocsi de ezt muszaj volt kiprobalnom, tok vicces)
boombowling@gnail.com
2013. május 29. 19:06 #11173
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (ByLizzy @ 2013.05.28. 22:29)
Sziasztok! 
Imadom a sorozatot, es olvastam (szinte mindehol) hogy a konyvet is erdemes elolvasni, mert nagyon jo, (bar szinte egy teljesen masik sztori) es nemtudom, hogy kell letolteni, vagy elolvasni. sad.gif Ugyhogy nagyon lecci valaki segitene  blush.gif  vagy elkuldene nekem?  Koszi meghajolo.gif  amugy nagyon varom az 5. evadot  110.gif (<---bocsi de ezt muszaj volt kiprobalnom, tok vicces)
boombowling@gnail.com



Én erről az oldalról töltöttem le a könyvet: Klikk! Amúgy nem tudom hol olvastad, de én nem ajánlom a könyvet, nem azért, mert nem hasonlít a sorozatra, hanem mert egyszerűen nem értem miért olvastam el én régebben. pardon.gif
2013. május 30. 17:03 #11174
- törölt felhasználó -    
Érdeklődnék kinek van meg Elena nyaklánca?? most készülök megrendelni, és szeretném tudni hogy akinek van , elégedett e, v hát na. biggrin.gif valóban olyan jó-e mint amilyennek tűnik, mert most nagyon rá vagyok kattanva hogy nekem is legyen. Nem is értem hogy eddig miért nem gondoltam erre.
2013. június 01. 08:15 #11175
- törölt felhasználó -    
Penshoppe interjú:
http://lifestyle.inquirer.net/106161/interview-with-the-vampires

2 hetes! biggrin.gif Aki tud angolul! biggrin.gif
2013. június 01. 09:57 #11176
- törölt felhasználó -    
A fotósorozat készítése alatt egy interjú is készült a színészekkel, amit itt elolvashattok. Az interjú és a képek még a barcelonai BloodyNightCon előtt készültek, amikor még nem röppentek fel a szakításról szóló pletykák.

Éreztem Ian viselkedésén, hogy kimerült (nemrég érkezett Kínából és ma már repül is Spanyolországba), míg Nina barátságos és könnyű kijönni vele. Egyszerűen csak meg akartam ölelni az interjú alatt. Ian keze folyton Nina körül volt, mintha be akarnák pótolni a külön töltött időt. Azt hiszem ez vot az egyetlen alkalom, amikor együtt lehettek a sűrű időbeosztásuk miatt. Nina vidám és nyugodt a képeken. Milyen édes ez a lány. "Imádom a ruhákat, amiket viselek" - mondta a Penshoppe ruhákat viselve a fotózáson. "Szeretem a vicces, alkalmi ruhákat és határozottan várom a Fülöp-szigeteket."

Ian milyen emlékeid vannak a legutóbbi Fülöp-szigeteki utazásodról?
Ian: Palawan-ban voltam és őszintén mondon, az egyik leggyönyörűbb hely a világon. A környezet szépségei , az emberek szeretete. A vadon élő állatok, a környezet, az emberek, az ételek egyszerűen lenyűgözőek. Sokat tanultam az utazás alatt. Nagyon sokat. Vissza akarok menni és még több időt ott tölteni.

Nina neked mit mondott Ian az utazásáról?
Nina: Az emberek szörnyűek voltak. Csak viccelek! Láttam aképeket, és nem kellett semmit sem mondania. De mondott. Sokat. Amikor láttam a képeket, többet mondtak minden szónál. Olyan gyönyörű volt, irigy vagyok, hogy nem lehettem ott. Gyönyörű hely.

Legközelebb együtt utaztok vissza?
Nina: Remélhetőleg igen. Nagyon szeretném látni a Fülöp-szigeteket.
Ian: Igen. Nagyon szeretném, ha Nina is látná.

Mi késztetett titeket arra, hogy elvállaljátok ezt a kampányt?
Ian: Ők fantasztikus emberek. Odaadóak és nagylelkűek az alkalmazottakkal és az ügyfelekkel is.
Nina: Ian mesélt a tapasztalatát és jónak tűnt. Nagy márka, remek ruhákkal. Izgatott vagyok, amiért felkértek, hogy legyek a Penshoppe része.

Milyen a mindennapi stílusotok?
Nina: Nekem az alkalmi elegancia.
Ian: Nekem az egyszerű farmer és a póló. Ami kényelmes.

Ha a felsőtök beszélhetne, mit mondana?
Ian: Az enyém azt, hogy "Mentsük meg a Földet".
Nina: Az enyém pimasz, klasszikus és egy kicsit ötletes.

Szerintetek kinek van jó ízlése?
Nina: Emma Stone.
Ian: Cary Grant.

Vannak ruhadarabok, amiket nem viselnétek?
Ian: Soha nem viselnék szőrmét. De Nina igen. Csak viccelek.

Mi a kedvencetek a szekrényetekben?
Nina: Nem tudok választani, túl sok van. Olyanok, mint a gyerekek, nem tudsz kiválasztani egy kedvencet közülük.

Már ismerjük Ian környezet iránti szenvedélyét, de mi a tiéd Nina?
Nina: Nem érdekel a környezet. Akár el is pusztíthatjuk a világot. Csak viccelek. Támogatom és segítem az alapítványt, hiszen engem is foglalkoztat a környezet. Az Ian-nel való munka felnyitotta a szemem sok dologban a környezetet illetően. Egy szervezetet is támogatok Afrikában, ami segíti a gyerekeket és voltam is náluk egy ideig.

Hogyan végződik egy napotok?
Ian: Alvással. A munka nagy mennyiségű energiát vesz el.
Nina: A mindennapjaink eléggé intenzívek. A munka és az utazás fárasztó. Szóval amikor nincs munka, akkor pihenünk.

Akár egy másik országban.
Nina: Másik kontinensen.
Ian: Spanyolországban. Csak tegnap jöttem meg Kínából.

Szóval Ian, körbeutazod a világot, képviselve mindazt, amiért küzdesz.
Ian: Igen. Néhány út nyilvános, néhány pedig képviseleti. Emberekkel találkozom. A művészet, a kereskedelem és az emberszeretet együtt jár.

Hogyan látjátok magatokat 5 év múlva?
Ian: Sokkal több alvással.
Nina: Egészen máshogy. Remélhetőleg remek dolgokat téve.
Ian: Remek filmeket forgatva, az alapítványom pedig nagyobb.
Nina: Remélem többet utazom. 10 hónapot dolgozunk egy évben és ha utazunk, nem maradunk túl sokáig. Szóval igen, remélem több lesz az utazás.

Bármilyen tagalog (Fülöp-szigeteki nyelv) szó, amit tanultatok?
Nina: Mi tagalog nyelvben az őrültség?
Ian: Nakakaloka. Imádom a nakakaloka-t.

forrás
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, AliceGlam, rencsi95, Kyra99
2013. június 01. 13:05 #11177
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Tegnap végre oda jutottam, hogy lássam az új részeket. A The Originals sztorija tetszett. Remélem, hogy valami jót fognak kisütni belőle.
A VD-hez visszatérve. A régi szereplőket jó volt újra látni. Meg mosolyogtattak és elszomorítottak, amikor elmentek. Itt azt sajnáltam, hogy Kat múltjából nem jött vissza senki. Bár nemigazán tudok kit elképzelni.
Azon meglepődtem, hogy Silas Stefan hasonmása. Azt végkép nem értem, hogy minek híresztelték el a színész nevét, aki Silas-t alakította, holott végül is nem ő az igazi Silas. Amúgy én azon se lepődnék meg, ha a következő szezonba behoznák Qetsiyah-t, és vajon kire hasonlítana? * dobpergés * Elenára. A másik tippem Bonnie lenne, de azt már ellőttétek. Ha azt nézzük Nina már alakított embert, vámpírt, akkor miért ne jöhetne szóba a boszorkány is? Ennél a sorozatnál már minden összejöhet.
Abban nem gondoltam bele, hogy ki kaphatná a gyógyírt. Így most sajnálom Katherine-t, de remélem, hogy sokkal többször lesz az 5. évadban. Bonnie halála nem váltott ki semmilyen érzést se. Már nem tudom mióta tudtuk, hogy egyszer kinyírják, és megtörtént.
2013. június 01. 13:20 #11178
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.06.01. 13:05)
Tegnap végre oda jutottam, hogy lássam az új részeket. A The Originals sztorija tetszett. Remélem, hogy valami jót fognak kisütni belőle.
A VD-hez visszatérve. A régi szereplőket jó volt újra látni. Meg mosolyogtattak és elszomorítottak, amikor elmentek. Itt azt sajnáltam, hogy Kat múltjából nem jött vissza senki. Bár nemigazán tudok kit elképzelni.
Azon meglepődtem, hogy Silas Stefan hasonmása. Azt végkép nem értem, hogy minek híresztelték el a színész nevét, aki Silas-t alakította, holott végül is nem ő az igazi Silas. Amúgy én azon se lepődnék meg, ha a következő szezonba behoznák Qetsiyah-t, és vajon kire hasonlítana? * dobpergés * Elenára. A másik tippem Bonnie lenne, de azt már ellőttétek. Ha azt nézzük Nina már alakított embert, vámpírt, akkor miért ne jöhetne szóba a boszorkány is? Ennél a sorozatnál már minden összejöhet.
Abban nem gondoltam bele, hogy ki kaphatná a gyógyírt. Így most sajnálom Katherine-t, de remélem, hogy sokkal többször lesz az 5. évadban. Bonnie halála nem váltott ki semmilyen érzést se. Már nem tudom mióta tudtuk, hogy egyszer kinyírják, és megtörtént.


Elena nem lehet Qetsiyah, mert Qetsiyah Bonnie őse, egy Bennett boszi, vagyis afroamerikainak kell lennie. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beba13
2013. június 01. 16:31 #11179
kisbaba
kisbaba
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.27.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 14
Azonosító: 20780
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.30. 17:03)
Érdeklődnék kinek van meg Elena nyaklánca?? most készülök megrendelni, és szeretném tudni hogy akinek van , elégedett e, v hát na. biggrin.gif valóban olyan jó-e mint amilyennek tűnik, mert most nagyon rá vagyok kattanva hogy nekem is legyen. Nem is értem hogy eddig miért nem gondoltam erre.


Szia!

Nekem megvan, pár napja érkezett meg és nagyon örülök neki! Katherine láncát és Elena gyűrűjét még várom!

Szerintem rendeld, meg én nem bánam meg! :-)
2013. június 01. 17:39 #11180
- törölt felhasználó -    
További interjú
..néhány kérdést ki is emeltem, a többit az oldalon olvashatjátok...


Nagy energia
Jeff mondta: ,,Hatalmas energiával vettek részt a forgatáson. Nina és Ian is csodálatos. A kémia ott volt köztük. Fantasztikus élmény volt számomra, alig várom, hogy mindenki láthassa a kampányt. Ez lesz az első a Fülöp-szigeteken, hogy Hollywoodi partnerek is részt vesznek a kampányban."

Super leült a sztárpár forgatására a hónap elején, azután, hogy elkezdtek a pletykák terjengeni szakításukról. Ha volt is baj, ez nem mutatkozott meg. Nina és Ian gyengédek, édesek voltak egymással, összekulcsolt kézzel beszélgettek a Penshoppe-al.


Mit gondoltok, miért szeretik az emberek annyira a Vámpírnaplókat?
]Nina: Ian miatt, mert jóképű.(Nevet)
Ian: Nina miatt, mert gyönyörű (Nevet). Azt hiszem, ez a közönségnek szól. Ez az egész vámpírdolog olyan hatalmas volt. Van valami, ami a karaktereket nagyon érdekessé teszi, és persze a kapcsolatokat. Azt hiszem, a TVD jól ki van dolgozva.
Nina: Ez egy jó írás(könyv), jó hatása van, és nagyon jó vizuálisan is, gyönyörű. Ez egy jó show, és mi nagyon büszkék vagyunk rá. Örülünk, hogy az emberek is annyira szeretik, mint mi.

Mit gondoltok a The Originals-ról?
Nina: Én még nem láttam.
Ian: Én sem, de Szeretjük nagyon, mert van egy hét szünetünk (nevet)
Nina: Azt hallottam, nagyon felkapott lesz, és örülünk neki. De szomorú, hogy ezek a karakterek elhagyják a showt. Szerencsére ők is Atlantában maradnak, tehát az összes barátunkkal ugyanabban a városban leszünk.

Vége a negyedik évadnak. Hogyan ünnepeltétek?
Ian: Én még sehogy. (Nina felé fordul) Te elmentél Miami-ba egy időre, mert ott legalább strandidő van.
Nina: Igen, jó volt lógni barátnőkkel a tengerparton.

Hogyan változtatta meg az életeteket a hírnév?
Ian: Mi híresek vagyunk?
Nina: Mi? Tudod, ígyis úgyis. sok szempontból még mindig ugyanolyanok vagyunk, mint a show előtt.
Ian: Igen, én is.
Nina: Ne hallgass rá, hazudik. Ő teljesen megváltozott(NeveT). Csak kevesebb a magánéletünk.

Szuper aktívak vagytok a közösségi médiában: Twitter, Instagram. Ezt tudatosan csináljátok a rajongóknak?
Nina: Igen, abszolút. Ez egy új platform, új életforma, amely 7 évvel ezelőtt nem létezett. Ez teljesen megváltoztatta a világot, az életünket, a hozzáférésünket, és lehetővé vált számunkra, hogy emberekkel beszéljünk, ami csodálatos.

Hosszú órákon át dolgoztok. Mit csináltok pihenésként?
Nina: Alszok
Ian: Alszok
Nina: Filmet nézek
Ian: Filmet nézek, alszok
Nina: vacsorázok

Mi volt a legőrültebb dolog, amit egy rajongótok csinált?
Ian: Az első évben a Comic Con-on volt tőlem 6 lábra egy Wonder Woman-nek öltözött nő, a falhoz nyomott a nyakamnál fogva, és elmondta mennyire szereti a műsort. Végül meghátrált, mikor rájött, hogy a biztonságiak ki akarták vezetni. Egy pillanatra azt hittem, kiszívja a vérem. Ez volt az.
Nina: Volt egy lány jóga edzés után. Feküdt és lassan felkelt lábujjhelyen átrohant a szobán, megfogta a szőnyeget, és odajött, elkapott: Te Elena vagy? Mondom igen. Kérdezte hogy készíthetünk-e képek. Mondtam, hogy most ne mert teljesen le vagyok izzadva(kemény jóga volt).
5 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93, rencsi95, SmileyZ, Nina 10, Kyra99
596 oldal 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!