Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 20. 13:28 #1641
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (sh1nEE. @ 2010.08.20. 13:07)
istenem de várom már. smileeee.gif és pont a szülinapomon (09.09-én) jön ki a 2. évad. *-* legalábbis amerikában.. ^^


Nekem meg a szülinapom előtti nap biggrin.gif 10.-én születtem tongue.gif laugh.gif
2010. augusztus 20. 14:16 #1642
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Michael Trevino interjú
THANKS: http://www.diaries-online.gportal.hu/

Egy remek második évados, és főleg Tyler-centrikus interjú készült Michael Trevinoval a TV Fanatic által, érintve a természetfölötti lények eljátszását, a farkasokat, Tyler karakterének fejlődését, a kapcsolatát Mason Lockwooddal, és hogy mire számíthatunk Tyler-től az elkövetkezendő epizódokban.


Mire várhatunk a második évadban?
Épp a harmadik részt forgatjuk, és elmondhatom, hogy rengeteg Lockwood lesz mindenhol. Látjuk Tylert nap, mint nap, és sok jelenetet, ami a házamban játszódik. Ami nem történt meg az első évadban. Nem hiszem, hogy meg tudtuk ismerni Tylert teljes egészében, csak egy dühöngő, erőszakos gyerek részét. Most láthatjuk majd, hogy milyen Tyler, amikor nyugodt, és nem akar senkit megverni. A harmadik rész egy nagyon nagy rész. Lesz benne valami nagyon fontos, amit Tyler észrevesz, és ez hatalmas felismerés lesz számára.

Az első évad alatt Tyler egy elég temperamentumos ember volt. Mennyire vagy izgatott, hogy természetfeletti lényt játszhatsz?
Több sztori fog futni egyszerre, és ezek megmutatják Tyler különböző oldalait. Ahogy mondtad, az egész első évad alatt azt mutattuk meg, hogy milyen forrófejű volt, mindenkibe belekötött. Nem csak ezért, de az, hogy belefolyok a természetfeletti eseményekbe, és rájöjjek a vérfarkas származásomra, satöbbi, nem egy nehéz feladat, de valami olyasmi, amiért izgulhatok. Nem volt sok Tyler az első évadban, úgyhogy sok dolog van, ami most rám ruházódott ebben az évadban. Kész vagyok rá!

Kell sminkelni téged vagy valami pótlékot hordanod az átváltozásokhoz?
Nem. Amennyit eddig csináltam, az pár zöld hátteres munka volt. Igazából jól használjuk a CGI-t, és pár dolgot sikerrel kipróbáltunk rajta. Nincs róla szó, hogy az arcommal kéne bármit csinálni egyelőre.

Képzeld el, hogy látod magad.
Nekem már a szezonzáró epizódban is sokk volt, amikor a szemem átváltozott, mivel soha nem volt rá alkalmam, hogy korábban lássam. A fanokkal láttam; mindenki mással, aki nézte akkor a tévét. Nagyon izgalmas volt. Most már csak ennél izgatottabb vagyok, hogy lássam, hogyan oldják meg az átváltozást. Azt hiszem még mindig azon gondolkoznak, hogyan oldják meg.

Sok önfelismerés lesz Tyler számára idén?
Igen. A nagybátyám, Mason Lockwood jön a városba. Nagyon nagy szerepe lesz, hogy megbirkózzak a dolgokkal. Tud pár infót és titkot, amit megoszthat velem, ahogy a személyiségét is. Rajta is ül az átok, a Lockwood átok, úgyhogy ellátja Tylert apró információkkal.

Milyen Tyler kapcsolata a nagybátyjával?
Nem túl közeli, mivel Mason mindig is a család fekete báránya volt. Nem sokat járt Mystic Falls-ban. Egy kicsit volt itt, aztán eltűnt. A visszatérése - a bátyja halála miatt - furcsa. Nem közeliek, de Tyler-nek nincs apja többé, és szüksége van egy idősebb férfi támogatására. Mason ott lesz neki, és segít fejlődnöm.

A következő évadban ott veszitek fel a történet szálát, ahol letettétek?
Igen. Pontosan az autóbalesettől, amikor Caroline kórházban került, és Katherine lenyisszantotta John bácsi ujjait. Pontosan ott kezdődik a következő évad, ahol abbamaradt. Remek szezon premiert írtak, és alig várjuk, hogy mindenki lássa.

Tudjuk, hogy kerestél egy farkast, akivé átváltozhatsz; megtaláltad már?
Nem hiszem, hogy már megtettük volna a végső döntést. De eljátszottam pár farkas gondolatával, és meg is valósítottuk őket. A teszteket igazi farkasokkal csinálták, úgyhogy ha jól tudom, még mindig tartanak a "meghallgatások". Valami lenyűgöző. Annyira szép állatok, és nagyon titokzatosak tudnak lenni. De ezek a farkasok emberek közt nevelkedtek, nagyon jól viselkednek. Amikor majd morogniuk kell, akkor remélem, hogy azt is meg tudják majd oldani.

Van valami közös bennetek Tyler-rel?
Van egy vérmérséklete időről időre, ahogy mindenkinek. Az egyetlen dolog, amiben szerencsém van, hogy nagyon atlétikus vagyok, és rengeteget sportoltam a középiskolában. Jó buli őt játszani, felfedezhetem a belső őrjöngést, amivel rendelkezem. Néha amikor az emberek dühösek, szeretnénk teli torokból üvölteni. Amikor dolgozni megyek, verekednem kell Steve McQueen-el, és jól el kell látnom a baját, kiadhatom az agressziómat rajta, és szerintem jól működik. *nevet*

Habár Tyler kapcsolata nem volt a legjobb az apjával, látni fogjuk, ahogy gyászolja?
Oh, igen. A szezon premierben látjuk majd, hogy Tyler hogyan birkózik meg azzal, hogy az apja nincs többé. Amit mondhatok, hogy nem lesz szép látvány. Elég viharosan kezeli.

Trevino azt is megígérte, hogy lesznek visszatekintések a múltba, főleg az alapító családokról és a Salvatore családról. Szükségtelen mondani, hogy mennyire várjuk.
6 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, Domcicc, csicsi20, Fuller, amira17, marti27
2010. augusztus 20. 21:35 #1643
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
[quote=benyaw93,2010.08.20. 01:21~936918]Itt is van az új előzetes magyar felirattal.
Jó szórakozást hozzá! tongue.gif


jaj de jó... már alig lehet kibírni a szeptembert, köszi a videót smileeee.gif
2010. augusztus 20. 22:48 #1644
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.08.19. 22:35)
És egy újabb kép!! wub.gif

Új Still HQ! Katherine!! thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: csicsi20, BunnyGirl, Fuller, marti27
2010. augusztus 20. 23:51 #1645
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
+1 HQ tag nélkül
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. augusztus 20. 23:54 #1646
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2010.08.20. 01:21)
Itt is van az új előzetes magyar felirattal.
Jó szórakozást hozzá! tongue.gif


Isteeni jó hogy feliratozva van meghajolo.gif meghajolo.gif KÖszi meghajolo.gif thumbsup.gif wub.gif
2010. augusztus 20. 23:54 #1647
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2010.08.20. 23:51)
+1 HQ tag nélkül


Ez nagyon jó kép wub.gif wub.gif
2010. augusztus 21. 00:14 #1648
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
The Vampire Diaries 2.01 – The Return (Visszatérés)

KATHERINE BOSSZÚSZOMJASAN TÉR VISSZA – Onnan folytatva, ahol az első évad fináléja zárult, Elena egy rémálomba csöppenve tér haza, amikor megtalálja John bácsit és Jeremyt. Forbes seriffet a kórházban Matt, Bonnie és Damon támogatja, amíg arra vár, hogy megtudja, hogy Caroline túléli-e az autóbalesetet. Elenával folytatott, meglehetősen zavart beszélgetése után Damon az első, aki rájön, hogy Katherine visszatért. Katherine érkezése arra buzdítja Stefant és Damont, hogy kiderítsék, hogy mit akar, hogy miért jött vissza és hogy milyen veszélyt jelent azokra, akiket szeretnek. Eközben a még mindig az apja halálának hatása alatt álló Tylert meglepi, amikor sármos és rejtélyes nagybátyja, Mason Lockwood megérkezik, hogy megvigasztalja a családot.
11 felhasználónak tetszik: amira17, Csinibaba, Beba13, Nesquik, BunnyGirl, Fuller, funny18, szöszke03, marti27, csicsi20, Domcicc
2010. augusztus 21. 00:29 #1649
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2010.08.20. 01:21)
Itt is van az új előzetes magyar felirattal.
Jó szórakozást hozzá! tongue.gif

áhh már nagyon várom w00t.gif és köszi meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl15
2010. augusztus 21. 00:39 #1650
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.21. 00:14)
The Vampire Diaries 2.01 – The Return (Visszatérés)
KATHERINE BOSSZÚSZOMJASAN TÉR VISSZA – Onnan folytatva, ahol az első évad fináléja zárult, Elena egy rémálomba csöppenve tér haza, amikor megtalálja John bácsit és Jeremyt. Forbes seriffet a kórházban Matt, Bonnie és Damon támogatja, amíg arra vár, hogy megtudja, hogy Caroline túléli-e az autóbalesetet. Elenával folytatott, meglehetősen zavart beszélgetése után Damon az első, aki rájön, hogy Katherine visszatért. Katherine érkezése arra buzdítja Stefant és Damont, hogy kiderítsék, hogy mit akar, hogy miért jött vissza és hogy milyen veszélyt jelent azokra, akiket szeretnek. Eközben a még mindig az apja halálának hatása alatt álló Tylert meglepi, amikor sármos és rejtélyes nagybátyja, Mason Lockwood megérkezik, hogy megvigasztalja a családot.


Nagyon érdekes. Már tényleg alig várom, mint ti. wub.gif thumbsup.gif Köszi az ismertetőt smileeee.gif
2010. augusztus 21. 12:18 #1651
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Huhh én még új vagyok a Starity-n, hiszen ma regisztráltam, de azért el is küldeném első hozzászólásomat biggrin.gif Van egy oldalam, ami Ninával (Elena/Katherine) és Iannal (Damon) foglalkozik, és tegnap lefordítottam egy cikket, ki is tettem az oldalra, de gondoltam itt is megosztom veletek! smileeee.gif Az oldalam, ha valakit esetleg érdekel:
http://www.vd-couple.gportal.hu/

A Zap2It munkatársa, Carina MacKenzie két napja posztolt egy cikket, amiben sok érdekességet leírt a Vampire Diariessel kapcsolatban. Persze nagy része csak feltevés, de néhány kérdése valóban rejtélyes és elgondolkodtató jellegű. Igen, ugyanis Carina olyan kérdéseket gyűjtött össze a cikkjében, amit talán minden VD fanatikus szívesen megtudna, amikre tényleg jó lenne megtudni a választ a 2. évadban, hiszen tényleg érdekesek és elgondolkodtatóak. Íme a cikk. Jó szórakozást hozzá! wink.gif

ERŐSEN SPOILERES TARTALOM!
Egy dolog, amit biztosan imádunk a Vampire Diariesben az az, hogy nem maradnak a kérdések sokáig megválaszolatlanul. Nem kell várnunk 6 évadot arra, hogy megtudjuk, miért vannak a szigeten - ha értitek az utalásomat (a Lost-ra gondolt xD lol).
Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem hagytak néhány talányt itt és ott. Az első évad fináléja egyfajta sorsfordító csavar volt.
Úgy gondoltam, hogy még a 2. évados, szeptember 9.-ei premier előtt összeállítok néhány kérdést, amin igazán elgondolkodtam Mystic Falls kis csapatával kapcsolatban. Ha valamit esetleg kihagytam, írd le nekem nyugodtan a komment részben. Szeretném hallani a ti gondolataitokat is!

Hogyan vált Pearl (Kelly Hu) és Anna (Malese Jow) vámpírrá?
Anna halála határozottan azt a célt szolgálta, hogy Jeremyt a "tele-vagyok-tinis-aggályokkal, szedjünk-be-néhány-pirulát-és-igyunk-rá-vért" nevű szakadék szélére sodorja, de én tényleg nagyon fogom hiányolni Malese Jow-t a sorozatban - mindig olyan vicces volt látni Anna "játékát" Damonnel. Habár ezek az aranyos vámpírok meghaltak és eltávoztak, a múltjukat még mindig rejtély övezi. Remélem, hogy láthatjuk majd még őket visszatérni visszaemlékezős részekben, és kapunk egy kis bepillantást abba, hogy ki változtatta át őket - vagy hogy éppen egyikük változtatta-e át a másikat.

Miért nem mentette meg Grayson Gilbert életét a gyűrű az autóbalesetben?
Ha Grayson Gilbert (Jeremy apja, Elena örökbefogadó szülője) viselte a mágikus gyűrűt, amikor az autó véletlenül a folyóba hajtott, akkor miért nem hozta őt vissza az életbe? A víz hatástalanította volna a gyűrűt? Olyan, mint egy olcsó karóra. És miután meghalt, John bácsi hogy szerezte meg a kezéről [a gyűrűt]?
(Olvastam a kommenteket a cikk alatt, és ott sokan azt írták, hogy az a gyűrű természetes halál ellen nem véd, csak a természetfeletti lények ellen, szóval rejtély megoldva :])

Mi is pontosan a kapcsolat Katherine és Elena között?
Tudjuk, hogy a vámpírok nem tudnak szaporodni, szóval az nem lehet, hogy Elena közvetlen leszármazottja Katherine-nek. Plusz, a sok-sok generáció, ami köztük van, az azonos megjelenésüket nagyon valószínűtlenné tenné. Katherine kifejlesztett valamiféle klónozó technikát? Elvégre elég sok éve volt, hogy kísérletezgessen.

Miért állt le Stefan az embervér ivással?
A sorozatban azt mondja, hogy "megvolt rá a maga oka", hogy átállt a mókusdiétára, de pontosan semmit sem tudunk Stefan életéről 1864 és 2009 között, kivéve azt, hogy egy ideig főiskolai srácként melózott. 150 Salvatore év van még, amibe belenézhetünk - lássuk!

Ki változtatta át Katherine-t és mikor?
Amúgy meg hány éves is ez a csaj? Damon ugyanolyanná vált, mint amilyen Katherine volt egykoron: először átváltoztatták, majd összetörték a szívét. Damonnel Katherine tette ezt, de Katherine-nek vajon ki okozta ezeket a veszteségeket?

Emily Bennett (Bianca Lawson) miért olyan hűséges Katherine-hez?
Ha néhány szempontból Katherine megmentette Emily életét a múltban, akkor részleteket akarok. Valószínűnek tűnik, hogy Katherine először veszélynek tette ki Emilyt és csak utána "mentette meg", hogy aztán kegyből szívességekkel magánál tarthassa őt egy örökkévalóságig.

Plusz: Mennyit tudtak Gilberték az örökbe fogadott lányuk származásáról? Miben mesterkedett Katherine az elmúlt egy évszázadban és hol? Tyler farkassá változása vajon kosárlabda sztárrá avatja őt? Sheriff Forbes miért nem adagolta be a lányát verbénával, amikor a Titkos Vámpírvadász Társaság megkapta az árut? És a legfontosabb kérdés: mi fog történni Mattel?

Elgondolkodtató, jó kis kérdések, amikre természetesen nem lehet pontos válaszokat adni. Várjuk csak ki a 2. évadot, lehet, hogy ezek közül sokra fény derül! wink.gif
(Saját fordítás!)
2 felhasználónak tetszik: Fuller, amira17
2010. augusztus 21. 19:13 #1652
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
“A nap végére Stefan szeretni fogja Damont” smileeee.gif

A ZapIt2 sokadik alkalommal jutott be a Vampire Diaries atlantai forgatására, ahol most Paul és Ian pont néhány érzelemmel teli jelenetet forgatott – például azt a jelenetet, ami benne van az előzetesben, hogy Damon “említést tesz” a csókról =P A forgatási szünetben készült egy rövidke interjú Paullal, aki arról beszélt, hogy mit váltott ki Stefanből Damon és Elena csókja – vagy legalább is Katerine csókja.

“Oh, a csók. Stefan első gondolata az volt, hogy ‘Meg foglak ölni. Szó szerint, darabokra foglak tépni. Ez az én gyönyörű barátnőm. Ő életem szerelme. Menj a francba.’” – mondta Wesley.

De most, hogy Stefan megtagadja az emberi vér fogyasztását, racionális fejjel gondolkodik és elgondolkodik a dolgon, mielőtt elkövetne egy testvérgyilkosságot:
“A dolog úgy áll, hogy Damon és Stefan már lejátszották korábban is ezt. Stefan csak annyit gondol magában, hogy ‘nem hagyom, hogy ezt tedd velem’. Fokozatosan rájön, hogy a haragja sehogy sem viszi előrébb Damon-nel kapcsolatban. Tűz ellen tűzzel harcolni csak annyit eredményez, hogy megégeted magad.”
3 felhasználónak tetszik: funny18, amira17, allyangel
2010. augusztus 21. 19:15 #1653
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Igazság a szereplők mögött smileeee.gif
DVD extrák összevágott jelenetek , közben interjúk biggrin.gif

11 felhasználónak tetszik: funny18, amira17, BunnyGirl, csicsi20, Domcicc, Adrianna, Eve87, Fuller, allyangel, szöszke03, Lady Suzy
2010. augusztus 21. 20:29 #1654
- törölt felhasználó -    
Nekem a személyes kedvencem Ian Somerhalder azaz Damon.
És neked? thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Debby, Dancsy
2010. augusztus 21. 21:57 #1655
- törölt felhasználó -    
imádooom*-* ian<3nina<3 wub.gif
2010. augusztus 22. 02:46 #1656
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.08.21. 19:15)
Igazság a szereplők mögött  smileeee.gif 
DVD extrák összevágott jelenetek , közben interjúk  biggrin.gif


Ezeket keresem egy hete youtube-on, de sehogy sem akarta kidobni. Nagyon köszönöm. meghajolo.gif
Többieknek is minden infót. smileeee.gif
2010. augusztus 22. 04:22 #1657
Jay_Grl
Jay_Grl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.27.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 491
Azonosító: 67438
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.08.19. 21:20)
És a várva vár új poszter! Imádom!! Nincsenek rá szavak!! wub.gif  wub.gif


Thank you. w00t.gif meghajolo.gif
2010. augusztus 22. 14:24 #1658
- törölt felhasználó -    
Nekem Stefan.
wub.gif thumbsup.gif
2010. augusztus 22. 14:25 #1659
ssandyy
ssandyy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 617
Csatolások: 28
Azonosító: 123981
Offline offline
Idézet (Petróczki Vivien @ 2010.08.21. 20:29)
Nekem a személyes kedvencem Ian Somerhalder azaz Damon.
És neked? thumbsup.gif

nekem is smileeee.gifbiggrin.gif
azok a szemek wub.gif wub.gif wub.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Debby
2010. augusztus 22. 14:27 #1660
Debby
Debby
visszatérő vendég
 
StátuszTVD <3 DAMON <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 131895
Offline offline
Damon wub.gif wub3.gif wub2.gif drool.gif
596 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!