Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 25. 16:40 #2001
Csaszi
Csaszi
visszatérő vendég
 
Státusz"Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül." - Helen Keller
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.22.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 70
Azonosító: 129727
Offline offline
Az összes videó egyszerűen fantasztikus!! wub.gif wub.gif wub.gif
Ian nagyon helyes!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Team Nian
2010. szeptember 25. 18:38 #2002
dakota
dakota
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.01.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 134221
Offline offline
Outstanding Collection !

Thank-you so much Hugs Dakota wub.gif
2010. szeptember 25. 18:50 #2003
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
én is meglestem a 3. részt biggrin.gif
Egyre jobban tetszik ez a vérfarkas szál, jól meg lett csinálva.Amin meglepődtem, hogy Mason próbált védekezni az átváltozás ellen, vagyis, hogy inkább próbálta magát távol tartani a külvilágtól, amikor átváltozik a láncos cuccal, csak ugye Tyler bezavart.Szegény Damon, sajnáltam.először a kocsinál, amikor Elena búcsúzott Stefan-tól, aztán a végén a Gilbert háznál.Pedig Damon bizonyította, hogy neki fontos Elena, a nyíl elé vetette magát.Oké megértem, hogy Elena dühös amiért Damon megölte Jeremy-t, de nemtudom mit várt egy vámpírtól, akit azelőtt dühített fel unsure.gif Caroline nagyon tetszik vámpírként, sokkal kedvelhetőbb lett a karakter és szerethetőbb is...sajnáltam is a végén, hogy el kellett engednie Matt-et sad.gif és ismét volt a végén Katherine yahoo.gif
Hajrá Kevin, csak így tovább, eddig elégedett vagyok. rolleyes.gif
2010. szeptember 25. 21:10 #2004
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.09.25. 18:50)
én is meglestem a 3. részt biggrin.gif
Egyre jobban tetszik ez a vérfarkas szál, jól meg lett csinálva.Amin meglepődtem, hogy Mason próbált védekezni az átváltozás ellen, vagyis, hogy inkább próbálta magát távol tartani a külvilágtól, amikor átváltozik a láncos cuccal, csak ugye Tyler bezavart.Szegény Damon, sajnáltam.először a kocsinál, amikor Elena búcsúzott Stefan-tól, aztán a végén a Gilbert háznál.Pedig Damon bizonyította, hogy neki fontos Elena, a nyíl elé vetette magát.Oké megértem, hogy Elena dühös amiért Damon megölte Jeremy-t, de nemtudom mit várt egy vámpírtól, akit azelőtt dühített fel  unsure.gif Caroline nagyon tetszik vámpírként, sokkal kedvelhetőbb lett a karakter és szerethetőbb is...sajnáltam is a végén, hogy el kellett engednie Matt-et  sad.gif és ismét volt a végén Katherine yahoo.gif
Hajrá Kevin, csak így tovább, eddig elégedett vagyok. rolleyes.gif


Kicsit én (is) haragszom Elenára. Oké, Damonnak nagy szerencséje volt a gyűrűvel, de Katherine nem a legjobbat hozta ki belőle. És oké, hogy gyenge vigasz, hogy Damon bocsánatot kért, de ahonnan indult a sorozat elején, ez nagy szó. Plusz a nyíl elé vetette magát, ami megint csak lehet, hogy "semmiség", mivel neki tulajdonképpen nem ártott a nyíl, de megmentette Elena életét, és azért ez nem semmi!
Masont egyre jobban kedvelem. Mondjuk ez a küzdés engem is meglepett, mert ha elviekben valamennyire tudatánál van, akkor úgysem bánt senkit.
2010. szeptember 25. 21:19 #2005
Beba13
Beba13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.02.
Hozzászólás: 1828
Csatolások: 11194
Azonosító: 119256
Offline offline
Én is megnéztem, már kétszer smileeee.gif Spoiler!
Egyre szimpatikusabb Caroline karaktere. Vámpírként sokkal jobb, mint emberként, remélem nem lesz Ő is úgy, mint Vicki... Aki vzsont egyre unszimpatikusabb az Elena. Szegény Damon mindent megtesz, hogy visszakapja, Ő meg csak kihasználja. Apropó Damon. Nagyon sajnáltam, amikor Elena elküldte, és tök igaza volt, amikor azt mondta, hogy Elena és Katherine nem csak külsőleg hasonlítanak...
Kíváncsi leszek Katherine múltjára, a Petrova névből én arra gondolok, hogy valahonnan Oroszországból származhat.
A vérfarkas szál egyre jobban tetszik. Szerintem jó, hogy normális méretű farkasok vannak, nem medveméretűek, mert ez így élethűbb smileeee.gif Masont egyre jobban megkedvelem, pedig amikor megérkezett nagyon nem volt szimpi. Arra majd kíváncsi leszek, hogy Tyler át fog-e változni, illetve mikor (ha) fog rájönni arra, hogy léteznek vámpírok. Illetve ha rájön, és megtudja kik azok, akkor a Salvatore família nyakig lesz a lében, az tuti...
Amy karaktere nekem nagyon unszimpatikus. Tudta, hogy Matt Caroline-nal van, mégis rányomult.

Kíváncsian várom a következő részt, a nagy találkozást biggrin.gif
2010. szeptember 25. 21:25 #2006
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Engem most már ez a holdkő is egyre jobban foglalkoztat. Mire kell vagy jó??
http://www.nagyhazi.hu/kepek/77/middle/311953.jpg
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2010. szeptember 25. 21:41 #2007
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.25. 21:25)
Engem most már ez a holdkő is egyre jobban foglalkoztat. Mire kell vagy jó??


A holdköveket tökéletesen nekem találták ki. biggrin.gif Lelki egyensúlyt teremt, harmóniát. Igazából főleg nőknek jó, mert a termékenységet is szabályozza. Igazából nem tudom, hogyan hozták össze a holdkő tulajdonságait a vérfarkasokkal, de az ókorban arra használták, hogy felerősítse a Hold tulajdonságait a Földön. Ergo ennek csak erősítenie kéne a vérfarkasokat...pedig én támogatom az érvedet, hogy a holdkő is segítette Tylert. Hát nem tudom, mi fog kisülni ebből, én bízom Kevinben ebben az ügyben, eddig is zseniális volt, most is az. smileeee.gif
De az nem jut eszünkbe, hogy Tyler élete során többszáz holdtöltét élt meg? Szerintem életkorhoz van kötve vagy szellemi érettséghez. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 25. 21:49 #2008
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.25. 21:41)
A holdköveket tökéletesen nekem találták ki. biggrin.gif Lelki egyensúlyt teremt, harmóniát. Igazából főleg nőknek jó, mert a termékenységet is szabályozza. Igazából nem tudom, hogyan hozták össze a holdkő tulajdonságait a vérfarkasokkal, de az ókorban arra használták, hogy felerősítse a Hold tulajdonságait a Földön. Ergo ennek csak erősítenie kéne a vérfarkasokat...pedig én támogatom az érvedet, hogy a holdkő is segítette Tylert. Hát nem tudom, mi fog kisülni ebből, én bízom Kevinben ebben az ügyben, eddig is zseniális volt, most is az. smileeee.gif 
De az nem jut eszünkbe, hogy Tyler élete során többszáz holdtöltét élt meg? Szerintem életkorhoz van kötve vagy szellemi érettséghez. rolleyes.gif

Szerintem életkorhoz. Most hogy így belegondolok. Tyler szerintem amint betölti a 18-at, már nem kerülheti el az átváltozást.
Viszont ez a holdkő nem hagy nyugodni! ohmy.gif wink.gif laugh.gif laugh.gif Mire kellett annyira Masonnek??
2010. szeptember 25. 22:31 #2009
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.25. 21:49)
Szerintem életkorhoz. Most hogy így belegondolok. Tyler szerintem amint betölti a 18-at, már nem kerülheti el az átváltozást. 
Viszont ez a holdkő nem hagy nyugodni! ohmy.gif  wink.gif  laugh.gif  laugh.gif  Mire kellett annyira Masonnek??


Nyilván van valami hatása, nem véletlenül tartotta magánál Tyler apja sem, najó úgyis kiderül, már "csak" pár rész. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan
2010. szeptember 25. 22:43 #2010
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.25. 22:31)
Nyilván van valami hatása, nem véletlenül tartotta magánál Tyler apja sem, najó úgyis kiderül, már "csak" pár rész. biggrin.gif


Hmmm.. mivel a Lockwoodok is az alapító családtagok közé tartoznak, a polgármester pedig nagyon vámpírellenes volt, még az is lehet, hogy az állítólagos állattámadásokat néha ő csinálta. Így alapító családként nem is volt olyan nehéz a vámpírokra kenni a dolgot, plusz a vérfarkasokról senki sem tud semmit.
2010. szeptember 25. 23:01 #2011
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
nem tudom, hogy voltak e már, mindenesetre imádom ezeket a vidiket. wub.gif blush.gif meghajolo.gif smileeee.gif

5 felhasználónak tetszik: cseh.reni, Adrianna, Brittany, BunnyGirl, wirág1901
2010. szeptember 25. 23:05 #2012
ZOZO1983
ZOZO1983
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.21.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 1
Azonosító: 96583
Offline offline
Szerintem a holdkő megakadályozza az átváltozást ezért kell Masonnek!
2010. szeptember 26. 11:53 #2013
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Fantasztikus volt ez a rész is. Sok mindent mondhatnék, de a nagyját már leírtátok. A vérfarkas megjelenése fantasztikus volt. Imádtam mikor Mason ráugrott farkasként Caroline-ra. Nagyon ütős jelenet volt. Meg amikor Tyler rászólt. Mason bácsit eddig is szerettem, de egyre jobban megkedvelem. rohog.gif Damon-Elena párbeszéd megint fantasztik volt. Imádtam azt a jelenetet, mikor a kocsi előtt Elena megcsókolta Stefant (direkt szenvedélyesen). rohog.gif Damonnak az a fej. rolleyes.gif Damonnak a feje külön említést érdemel, mikor megtudták az igazságot a vérfarkas Lockwoodokról. rohog.gif És imádnivaló jelenet volt, mikor Tyler részólt a vérfarkas Masonre és ő hallgatott rá. biggrin.gif Kat-et még mindig imádom. Bonnie. Na igen. Egyre idegesítőbb. Azért rendes volt tőle, hogy elátkozta a gyűrűt, hogy Caroline is tudjon a napon, nappal mászkálni. Alaric jelenetei nagyon jók voltak. De messze van csütörtök. _nevet.gif
2010. szeptember 26. 17:19 #2014
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.09.26. 11:53)
Fantasztikus volt ez a rész is. Sok mindent mondhatnék, de a nagyját már leírtátok. A vérfarkas megjelenése fantasztikus volt. Imádtam mikor Mason ráugrott farkasként Caroline-ra. Nagyon ütős jelenet volt. Meg amikor Tyler rászólt. Mason bácsit eddig is szerettem, de egyre jobban megkedvelem. rohog.gif Damon-Elena párbeszéd megint fantasztik volt. Imádtam azt a jelenetet, mikor a kocsi előtt Elena megcsókolta Stefant (direkt szenvedélyesen). rohog.gif Damonnak az a fej. rolleyes.gif Damonnak a feje külön említést érdemel, mikor megtudták az igazságot a vérfarkas Lockwoodokról. rohog.gif És imádnivaló jelenet volt, mikor Tyler részólt a vérfarkas Masonre és ő hallgatott rá. biggrin.gif Kat-et még mindig imádom. Bonnie. Na igen. Egyre idegesítőbb. Azért rendes volt tőle, hogy elátkozta a gyűrűt, hogy Caroline is tudjon a napon, nappal mászkálni. Alaric jelenetei nagyon jók voltak. De messze van csütörtök. _nevet.gif

Ja, de előtte nagy büszkén megjegyezte, hogy le is veheti az átkot. Most nem azt mondom, hogy Caroline jól tette, hogy megölte azt a gyereket a karneválon, vagy hogy rátámadt Mattre. De még tapasztalatlan és kezdő vámpír. Stefanna is idő kellett, mire tudta kontrollálni az ösztöneit. Épp hogy valahogy segíteni kéne a barátjának, mert nem ő tehet arról, hogy Kat átváltoztatta. Úgyhogy Bonnie leszállhatna már a seprűjéről! mad.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsife, Beba13
2010. szeptember 26. 21:00 #2015
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Ma megnéztem a 2-3 részt waah eszméletlen jó thumbsup.gif Bár én vérszomjasabb kinézetű vérfarkasra számítottam blush.gif És most figyeltem fel, hogy Tyler milyen jó pasi eddig elnyomta Damon kisugárzása, de igy hogy több szerepe van huuu kezdek érte is megőrülni blush.gif blush.gif
2010. szeptember 26. 21:34 #2016
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2010.09.26. 21:00)
Ma megnéztem a 2-3 részt waah eszméletlen jó  thumbsup.gif Bár én vérszomjasabb kinézetű vérfarkasra számítottam  blush.gif És most figyeltem fel, hogy Tyler milyen jó pasi eddig elnyomta Damon kisugárzása, de igy hogy több szerepe van huuu kezdek érte is megőrülni  blush.gif  blush.gif

És csak, hogy fokozzam a kedélyeket. wub.gif wub.gif wub.gif

http://kephost.hu/image-6F08_4C9F9E94.jpg
9 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, csicsi20, Brittany, katie993, Beba13, BunnyGirl, tothbianka, zsofeeh
2010. szeptember 27. 11:18 #2017
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.26. 21:34)
És csak, hogy fokozzam a kedélyeket.  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Hát khm... nem volt egysezrű a pasi itt. Jó ez a csávó, én már a legelején megmondtam. blush.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan
2010. szeptember 27. 11:26 #2018
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline


Damon & Elena preview 2x04 - Felirattal wub.gif
6 felhasználónak tetszik: Sixy, Domcicc, BunnyGirl, Girl_thing, marti27, tothbianka
2010. szeptember 27. 15:41 #2019
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem a sorozatot, mindig megnézem. Örülük h a Stefant alakító színész lengyel ! smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif biggrin.gif biggrin.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif
2010. szeptember 27. 18:03 #2020
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.09.27. 11:18)
Hát khm... nem volt egysezrű a pasi itt. Jó ez a csávó, én már a legelején megmondtam.  blush.gif  wink.gif

Nekem az első részben nem volt szimpatikus, szerintem a bongyi haja miatt rohog.gif rohog.gif De aztán a 2. részben valahogy sikerült megszeretnem beer.gif beer.gif
Ezt a jelenetet egyébként nagyon bírtam (ki ne bírta volna?? wub.gif wub.gif )
596 oldal 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!