Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 04. 09:11 #2081
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
És akkor a tagmentes verzió beer.gif
5 felhasználónak tetszik: Beba13, Domcicc, Eve87, Bessie, laura96
2010. október 04. 12:38 #2082
- törölt felhasználó -    
Sajnos a következő rész (5.) levetítése után 1 hét szünet várható. sad.gif
Így a 6. részt csak október 21-én láthatjuk leghamarabb.
2010. október 04. 15:18 #2083
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (yxcv90 @ 2010.10.04. 12:38)
Sajnos a következő rész (5.) levetítése után 1 hét szünet várható.  sad.gif 
Így a 6. részt csak október 21-én láthatjuk leghamarabb.


Várható volt, de legalább most a CW ne tartson annyi szünetet. Tavaly elég szellősek voltak a szünetek. blink.gif blink.gif
2010. október 04. 18:18 #2084
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Hát a téli szünet mindig hosszú, de ezek az ünnepek meg bajnokságok csak egy-egy hetesek/naposok, még egészen kibírható smileeee.gif
De hogy decembert hogy fogjuk túlélni..? mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2010. október 04. 19:20 #2085
Nikkibaba
Nikkibaba
új tag
 
StátuszIan Somerhalder ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.16.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 36
Azonosító: 125236
Offline offline
Sziasztok!

Nemrég találtam csak rá a fórumra, nagyon tetszenek a képek, és köszi minden infót smileeee.gif
Nagyon nem örülök neki, hogy most megint szünet lesz sad.gif A második évadot is alig bírtam kivárni dry.gif Hát mi lesz így velem egy hétig? ohmy.gif
Nekem Damon és Caroline a kedvencem wub.gif Bár szerintem Damon nem szereti már Katherine-t, mivel elég súlyosan koppant szegényem, nagyon leoltotta a csaj sad.gif Amúgy szegény Damont mindig bántják (most nem az érzelmi, hanem a fizikai bántásra gondolok), de most érzelmileg is gallyra ment sad.gif Szerintem már inkább Elena érdekli, mert ő is rájött arra, hogy mennyivel másabb, mint a régi szerelme. De hát ki tudja smileeee.gif Lehet, hogy még képes lenne szeretni. Viszont Nagyon nagy hatással van Stefan-ra Katherine felbukkanása... ez nekem gyanús, bár jobban örülnék a Damon-Elena, Stefal-Katherine párosnak biggrin.gif
2010. október 04. 19:58 #2086
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nikkibaba @ 2010.10.04. 19:20)
Sziasztok!
Nemrég találtam csak rá a fórumra, nagyon tetszenek a képek, és köszi minden infót smileeee.gif
Nagyon nem örülök neki, hogy most megint szünet lesz sad.gif A második évadot is alig bírtam kivárni  dry.gif Hát mi lesz így velem egy hétig?  ohmy.gif 
Nekem Damon és Caroline a kedvencem  wub.gif  Bár szerintem Damon nem szereti már Katherine-t, mivel elég súlyosan koppant szegényem, nagyon leoltotta a csaj sad.gif Amúgy szegény Damont mindig bántják (most nem az érzelmi, hanem a fizikai bántásra gondolok), de most érzelmileg is gallyra ment sad.gif Szerintem már inkább Elena érdekli, mert ő is rájött arra, hogy mennyivel másabb, mint a régi szerelme. De hát ki tudja smileeee.gif Lehet, hogy még képes lenne szeretni. Viszont Nagyon nagy hatással van Stefan-ra Katherine felbukkanása... ez nekem gyanús, bár jobban örülnék a Damon-Elena, Stefal-Katherine párosnak biggrin.gif



Egyetértek biggrin.gif én is jobban örülnék Damon-Elena, Stefal-Katherine párosnak wub.gif sztem valahogy Elena jobban összeillik Damon-nal mint Stefan-nal, de ez csak a mi véleményünk rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Brittany, Adrianna
2010. október 05. 13:16 #2087
Jay_Grl
Jay_Grl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.27.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 491
Azonosító: 67438
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.10.02. 21:10)
Elhoztam keret nélkül de sajna tagos de így is szuper! biggrin.gif  Nekem tetszik mind a két variáció!! wub.gif  wub.gif


Thank you. w00t.gif meghajolo.gif
2010. október 05. 20:44 #2088
lolagirl5
lolagirl5
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.04.
Hozzászólás: 2471
Csatolások: 47936
Azonosító: 22645
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.10.04. 09:11)
És akkor a tagmentes verzió  beer.gif


nagyobb méretben. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Beba13, Domcicc, lilith77, katie993, Eve87, Bessie
2010. október 06. 16:26 #2089
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Majd meghalok, hogy tudjam, hogy fogjuk-e még látni David Anders-t ebben az évadban a Vampire Diaries-ben?

TV Guide: Nem épp nagy tűzijáték közepette tűnt el, ugye? Az igazság az, hogy mostanra elvileg elment, de ebben a hosszú, a Katherine elleni küzdelemmel teli évadban Elena közeli rokonai – vér szerinti és nem másmilyen rokonok – érdeknek majd a lány megmentésére és elég sok csavar van a családfájában.
2010. október 06. 16:27 #2090
- törölt felhasználó -    
nagyon tetszik ez a sorozat nekem smileeee.gif Nina a legjobb beer.gif
2010. október 06. 18:35 #2091
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.10.06. 16:26)
Majd meghalok, hogy tudjam, hogy fogjuk-e még látni David Anders-t ebben az évadban a Vampire Diaries-ben?
TV Guide: Nem épp nagy tűzijáték közepette tűnt el, ugye? Az igazság az, hogy mostanra elvileg elment, de ebben a hosszú, a Katherine elleni küzdelemmel teli évadban Elena közeli rokonai – vér szerinti és nem másmilyen rokonok – érdeknek majd a lány megmentésére és elég sok csavar van a családfájában.

Nekem nem hiányzik John.. Az évad fénypontja volt, mikor elhúzta a csíkot!! beer.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Beba13
2010. október 06. 19:10 #2092
Nikkibaba
Nikkibaba
új tag
 
StátuszIan Somerhalder ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.16.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 36
Azonosító: 125236
Offline offline
Én azt furcsállom, hogy Jeremy kimaradt a múltheti epizódból... Vagy csak én emlékszem rosszul? unsure.gif (Ez megeshet, mert péntek hajnalban néztem meg kómás fejjel, és hát főként Damonra koncentráltam tongue.gif )
2010. október 06. 21:29 #2093
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2010.10.06. 16:26)
Majd meghalok, hogy tudjam, hogy fogjuk-e még látni David Anders-t ebben az évadban a Vampire Diaries-ben?
TV Guide: Nem épp nagy tűzijáték közepette tűnt el, ugye? Az igazság az, hogy mostanra elvileg elment, de ebben a hosszú, a Katherine elleni küzdelemmel teli évadban Elena közeli rokonai – vér szerinti és nem másmilyen rokonok – érdeknek majd a lány megmentésére és elég sok csavar van a családfájában.


Én örülnék, ha visszatérne. biggrin.gif Szerintem esély is van rá, ha nem is ebben az évadban, hanem a következőben. Különben nem hagyták volna az írok életben a karakterét. Legalábbis szerintem. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Eve87
2010. október 07. 15:55 #2094
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Episode 2x06 - Plan B
9 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, Eszty Morgan, marti27, Adrianna, Eve87, Bessie, zsofeeh, laura96
2010. október 08. 08:38 #2095
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
ÚRISTEN!! ÚRISTEN!! Még sosem voltam úgy, hogy azonnal leírjam a véleményem, de most egyszerűen muszáj!!

Na, aki a múlt héten fanyalodott, az most duplán visszakapta, mert fantasztikus epizód volt! Teljesült a kívánságom, és megtudhattuk Mason múltjában a piszkos kis foltot!
És hát kiderült, hogy a mi Masonunk nem is olyan ártatlan!! Ő és Katherine?? Azt hittem, hogy leszédülök a fotelből!! Te ATYAÉGG! Hát tisztára kész vagyok!! De erre még mindjárt visszatérek!! beer.gif
És még a Salvatore testvéreket is beköpte! Sejtettem, hogy nem lesz komoly bajuk, de azért egy kicsit megijedtem!!
Na, meg amikor Caroline megverte & megrugdosta! _nevet.gif _nevet.gif
Damon nem is olyan démoni, mert nem ölte meg Lizt.. És azt nagyon bírtam, mikor Elena mondta neki, hogy ez a Damon az ő barátja.
Stefan meg elkezdett emberi vérrel táplálkozni. Igazából örülök is neki, meg nem is. Mert tényleg erősebbnek kell lennie, és most Elenával majd megpróbálják kontrollálni ezt az egészet, de szerintem veszett fejsze a nyele, és ez az egész csak arra lesz jó, hogy újra visszatáncoljon Katherine karjaiba.
Áh, és amikor Caroline bemutatkozott az anyukája előtt!! Igazából nem értem meg Lizt, mert oké, hogy egész életében a vámpírok ellen harcolt, de azért láthatná, hogy Damon - még ha nem is tiszta jóindulatból - de sokat segített neki, és hát ugye ami nagyon fontos, hogy nem ölte meg. Pedig lehet, hogy ha pár hónappal ezelőtt derül ki ez az egész, úgy átharapta volna a torkát, hogy még pislogni sem marad ideje!! Carolinet nagyon sajnálom sad.gif sad.gif Az anyja nem érdekli, Katherine meg szorosan a nyomában, nincs könnyű helyzetben.
Na de.. Mason és Katherine! Te jóóóóóóó ég!! ÉN még mindig nem térek magamhoz!! Bár azt most nem is tudom, hogy tudja e, hogy ő igazából vámpír.. de akkor is. Ó TE JÓÓÓ ÉÉÉGGG!!

Egyébként meg jellemző, hogy ilyenkor van szünet!! De legalább csak egy hét!!! "CSAK" reklamalo.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. október 08. 10:13 #2096
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Nina Dobrev beszélt a Damon és Elena közötti „kapcsolatról”, mely talán egyszer erősebb lesz. Elena ugyanis az előző évadban adott egy lehetőséget Damon-nek, de erről már mindent tudunk.


”Damon-nek valójában van szíve, csak ő ezt nagyon sokszor nem képes felfogni. Senki se szeretett volna a barátja lenni, messze elkerülték emberek, vámpírok egyaránt, de Elena volt az, aki próbálta a jót meglátni benne. Damon avval játszotta el bónusz lehetőségét, mikor megölte Jeremy-t (akin rajta volt persze a védelmező gyűrű), így érthető, ha Elena megint utálja őt. Damon lerombolta az első évad során felépített barátságukat. A srác újraértékeli majd a barátságát Elena-val a második évadban. Érdekes lesz, ahogy próbálja helyrehozni a kapcsolatát Elena-val, mert végre rájött, hogy Katherine helyett neki Elena kell. Ez egy klasszikus mese – egy kapcsolat valamikor eléri a mélypontot, de aztán szépen lassan vagy az egyik, vagy a másik, vagy mindkettő fél kezdi újáépíteni. Szerintem a Damon-Elena kapcsolat egyáltalán nem lenne rossz, hisz Stefan és közte mindig van valami küzdelem, de Damon-nel sokkal többet szórakozna. Élné az életét. Ráadásul Katherine pedig Stefan miatt tért vissza, így könnyebben ment volna neki, ha Damon-nel van.”
5 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan, Domcicc, Beba13, Adrianna, Bessie
2010. október 08. 10:17 #2097
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.10.08. 10:13)
Nina Dobrev beszélt a Damon és Elena közötti „kapcsolatról”, mely talán egyszer erősebb lesz. Elena ugyanis az előző évadban adott egy lehetőséget Damon-nek, de erről már mindent tudunk.
”Damon-nek valójában van szíve, csak ő ezt nagyon sokszor nem képes felfogni. Senki se szeretett volna a barátja lenni, messze elkerülték emberek, vámpírok egyaránt, de Elena volt az, aki próbálta a jót meglátni benne. Damon avval játszotta el bónusz lehetőségét, mikor megölte Jeremy-t (akin rajta volt persze a védelmező gyűrű), így érthető, ha Elena megint utálja őt. Damon lerombolta az első évad során felépített barátságukat. A srác újraértékeli majd a barátságát Elena-val a második évadban. Érdekes lesz, ahogy próbálja helyrehozni a kapcsolatát Elena-val, mert végre rájött, hogy Katherine helyett neki Elena kell. Ez egy klasszikus mese – egy kapcsolat valamikor eléri a mélypontot, de aztán szépen lassan vagy az egyik, vagy a másik, vagy mindkettő fél kezdi újáépíteni. Szerintem a Damon-Elena kapcsolat egyáltalán nem lenne rossz, hisz Stefan és közte mindig van valami küzdelem, de Damon-nel sokkal többet szórakozna. Élné az életét. Ráadásul Katherine pedig Stefan miatt tért vissza, így könnyebben ment volna neki, ha Damon-nel van.”


De jóóóóóóó wub.gif wub.gif wub.gif Már a mostani részben is lehet látni erre utaló jeleket!! wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. október 08. 10:29 #2098
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Oké én is sokkot kaptam. biggrin.gif Ez egy brutál jó rész volt!

Mason egy igazi tetü. Miért kellett beköpni őket? De Damon édes volt, hogy nem nyírta ki Lizt. Mondjuk legalább így van esélye Elenaval... a vége aranyos volt, ahogy mondta is neki Elena. Kíváncsi leszek erre a Stefan ember vért iszik dologra. Szerintem is gondot fog még okozni. Caroline istennő vámpírként. Imádom! Szerintem tuti jó karakter lett. Az elején Damon nagy volt ahogy mondta, hogy ő nem akar békét. Az a fej hozzá. IMÁDNIVALÓ! Tyler karaktere is egyre szimpibb. smileeee.gif A végén elsápadtam. Katherine és Mason?! Brutális meglepetés volt ez is már megint. ÁÁÁÁÁÁÁ! Na megyek is megnézem még egyszer. Nem tudok betelni vele!
3 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan, Adrianna, Bessie
2010. október 08. 10:42 #2099
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.10.08. 10:29)
Oké én is sokkot kaptam.  biggrin.gif Ez egy brutál jó rész volt!
Mason egy igazi tetü. Miért kellett beköpni őket? De Damon édes volt, hogy nem nyírta ki Lizt. Mondjuk legalább így van esélye Elenaval... a vége aranyos volt, ahogy mondta is neki Elena. Kíváncsi leszek erre a Stefan ember vért iszik dologra. Szerintem is gondot fog még okozni. Caroline istennő vámpírként. Imádom! Szerintem tuti jó karakter lett. Az elején Damon nagy volt ahogy mondta, hogy ő nem akar békét. Az a fej hozzá. IMÁDNIVALÓ! Tyler karaktere is egyre szimpibb.  smileeee.gif A végén elsápadtam. Katherine és Mason?! Brutális meglepetés volt ez is már megint. ÁÁÁÁÁÁÁ! Na megyek is megnézem még egyszer. Nem tudok betelni vele!

Üdv a klubban! Brutál jó rész rész volt, eddig még szerintem ez volt a legjobb rész! Itt aztán volt meglepetés!! beer.gif
Mason nagyon meglepett!! Komolyan csak néztem, mint Rozi a moziban!! De én imádom még mindig! wub.gif wub.gif Szerintem Katherine őt is manipulálja elég szépen. Vagy ha egyáltalán lehetséges egy vérfarkast megigézni, akkor biztos neki köszönhető az is, hogy Mason megkapta az átkot!!
Jajj, mikor Damon mondta, hogy ő nem akar békét.. Mint egy durcás kisfiú wub.gif wub.gif Viszont mikor kiakadt a verbéna miatt, és Stefan nyugtatta.. na, ott egy kicsit megint az őrült Damont láthattuk és én ennek nagyon örültem!!

Zseniális epi volt!! Min. 10-szer meg kell néznem, az biztos!!

Szerk.:
És a következő rész promója is itt van. Igaz egy hét szünet, de legalább már van promó!
Akik még nem látták a mai/tegnapi részt szerintem ne nézzék meg a promót, majd csak az epizód után!!

2 felhasználónak tetszik: funny18, laura96
2010. október 08. 15:52 #2100
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
ÓMÁJGÁD!
A vége nagyon durva volt, de előbb a többi.
Amikor mutatták, hogyan ölt Mason, azt hittem, jaj nemár baleset, és komolyan jófiú lesz? Aztán Damonék feladása, ahogy Caroline-t fenyegette, majd a legvége...Huhuuuhhhuhh. Kis mocsok, de még mindig bírom. laugh.gif
Tyler egyre jobb, Jeremyvel kezdenek barátok lenni, ez tetszik, és megijedtem, mikor a csaj leesett a lépcsőn. rolleyes.gif
Caroline remekel, imádom thumbsup.gif Amikor elintézett mindenkit, majd "hi, mom" w00t.gif Meg ahogy Masont lecsapta. Úgy sajnálom szegényt, Katherine-nel a háta mögött nem lehet egyszerű élni...Most még Liz is szemét vele...
Damon-on nagyot nevettem, mikor odament Stefan-hoz, miután beszélt Masonnal. laugh.gif A verbénás rész isteni volt wub.gif Lizzel is írtó rendes volt, plusz, hogy Elena azt mondta, ez a Damon, akit a barátjának tart wub.gif
Stefan és a vér, fuhh. Egyetértek, ebből nagy bajok lesznek később...De tök aranyosan játszották Elenával a veszekedéseket. smileeee.gif
Najó és most a vége...Nem térek magamhoz! Ha Mason tud is Katről, akkor is elvakítja őt a "szerelem". Na tessék, kellett nekünk kívánni tegnap, hogy kapjon csajt maga mellé. laugh.gif Vicces lesz, amikor rájön a dolgokra Katherine-nel kapcsolatban.
Minek kell Katnek a holdkő?
2 felhasználónak tetszik: funny18, Adrianna
596 oldal 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!