Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 18. 15:16 #281
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez igaz. Mikor elhurcolták Katherine-t, a srácok, még emberek voltak.
Bár Katherine tette õket vámpírrá, nem biztos, hogy õ is ölte meg õket. De mivel a vámpírvér 1 nap alatt kiürül a szervezetükbõl, Katherine harapása után meg is kellett mindkettõnek halnia.
Ám az a csaj sem volt szívbajos. Egyszerre két testvért szédíteni biggrin.gif Mi lesz ha újra találkozik Damonnal? blush.gif Biztos újra a magába bolondítja biggrin.gif
De az is lehet, hogy Damon megöli bosszúból.

Vikit én is bírtam. Kár, hogy kiírták a sorozatból. Damonnal jó párost alkottak. Milyet buliztak a házban rohog.gif
Mikor megláttam Damont táncolni ooo.gif padlózott az állam!!!!

Az is érdekes, hogy az 1800-as években mennyire másképp viselkedett Stefan és Damon.
Ja és ott van Elena öccse is. Már õ is kezd kutatni a vámpír téma iránt biggrin.gif

Érdekes dolgok lesznek még w00t.gif wub.gif
2010. február 18. 15:19 #282
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 18. - 15:16)
Ez igaz. Mikor elhurcolták Katherine-t, a srácok, még emberek voltak.
Bár Katherine tette õket vámpírrá, nem biztos, hogy õ is ölte meg õket. De mivel a vámpírvér 1 nap alatt kiürül a szervezetükbõl, Katherine harapása után meg is kellett mindkettõnek halnia.
Ám az a csaj sem volt szívbajos. Egyszerre két testvért szédíteni  biggrin.gif Mi lesz ha újra találkozik Damonnal?  blush.gif Biztos újra a magába bolondítja  biggrin.gif
De az is lehet, hogy Damon megöli bosszúból.

Vikit én is bírtam. Kár, hogy kiírták a sorozatból. Damonnal jó párost alkottak. Milyet buliztak a házban  rohog.gif
Mikor megláttam Damont táncolni ooo.gif padlózott az állam!!!!

Az is érdekes, hogy az 1800-as években mennyire másképp viselkedett Stefan és Damon.



De viszont ha figyeltünk, akkor abba a részbe mindkettõjüket megharapta Katherine. Damon ivott is a vérébõl a rész elején ha jól emlékszem. Na majd átfutom még egyszer és keresek logikus magyarázatot biggrin.gif

Damon & Vicki azzal a bulizással valami eszelõs volt. Szerintem Vicki jó vámpír lett volna. Kicsit zûrös. "Vampire with issues" ahogy Elena mondta smileeee.gif

Hát alapvetõen más volt az 1800-as évek. Meg amit láttunk belõlük, ott még emberek voltak.
2010. február 18. 15:27 #283
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Tudom, csak azt akartam mondani, hogy a harapás és a srácok halála egy nap alatt kellett, hogy megtörténjen. Azt viszont még nem mutatták, mi történt. Úgy emlékszem.

Viki is jó lett volna ha átesik a hirtelen átváltozás utáni nagy étvágyon smileeee.gif
Lehet, hogy lesz még valami az "édeshármas" dologban. Damon bízik Elenaban, nem használta rajta azt az akarat irányítós dolgot (csak egyszer próbálta még a legelején), de utána nem. És milyen jót buliztak Georgiaban biggrin.gif Elena még meg is mentette Damon életét smileeee.gif


Na megindult a fantáziám biggrin.gif
2010. február 18. 15:30 #284
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 18. - 15:27)
Tudom, csak azt akartam mondani, hogy a harapás és a srácok halála egy nap alatt kellett, hogy megtörténjen. Azt viszont még nem mutatták, mi történt. Úgy emlékszem.

Viki is jó lett volna ha átesik a hirtelen átváltozás utáni nagy étvágyon  smileeee.gif
Lehet, hogy lesz még valami az "édeshármas" dologban. Damon bízik Elenaban, nem használta rajta azt az akarat irányítós dolgot (csak egyszer próbálta még a legelején), de utána nem. És milyen jót buliztak Georgiaban  biggrin.gif Elena még meg is mentette Damon életét  smileeee.gif


Na megindult a fantáziám  biggrin.gif


Nem bánnám, ha történne köztük valami. Elég csavaros a sztori és kiszámíthatatlan. Néha tényleg leesett az állam. Sõt szerintem minden részben volt olyan hogy leesett az állam. Vicki halálánál, Elena örökbefogadásánál, Lexi megölésénél, meg amikor Annaról és Benrõl kiderült, hogy vámpír, meg hogy Katherine él és virul valahol, meg ilyenek. A forgatókönyv írók elõtt le a kalappal.
2010. február 18. 16:39 #285
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2805
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet(bötti @ 2009. May 25. - 16:45)
hát nem tudom mit hoznak ki belõle. biggrin.gif Nekem pl. a Twilight egyáltalán nem jött be, ez reméljük jobb lesz biggrin.gif



most komolyan... Nem rossz az a film, csak úgy mint sok más könyvnél ezt is össze kellett sûríteni alig két órába... mad.gif dry.gif Mondjuk csinálnak benne furcsa bakikat, például a márciusi párás levegõ miatt betett ventillátort az óra végéig kiteszik a terembõl laugh.gif Bár lehet, hogy túl hideg kezdett lenni... _nevet.gif Bár akkor mért nem kapcsolták egyszerûen ki?... reklamalo.gif
2010. február 18. 17:13 #286
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Beckie @ 2010. February 18. - 16:39)
most komolyan... Nem rossz az a film, csak úgy mint sok más könyvnél ezt is össze kellett sûríteni alig két órába... mad.gif  dry.gif  Mondjuk csinálnak benne furcsa bakikat, például a márciusi párás levegõ miatt betett ventillátort az óra végéig kiteszik a terembõl laugh.gif  Bár lehet, hogy túl hideg kezdett lenni... _nevet.gif Bár akkor mért nem kapcsolták egyszerûen ki?...  reklamalo.gif


Nekem a Twilight is tetszett, meg ez is. Bár meg kell hagyni hogy a Twilight könyvbe ezerszer jobb, mint filmen. De ez VD topic ám smileeee.gif

2010. február 20. 12:41 #287
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Biztos már a 2. évad!

Már én is értesültem róla, hogy a CW hivatalosan bejelentette, hogy lesz
második évadja a VD-nek. Igaz amúgy is várható volt a folytatás – a nagy siker miatt – én mégis nyugodtabb vagyok, hogy végre hivatalosan is meg lett erõsítve. Gondolom ezzel minden rajongó így van. smileeee.gif
Bár ha valaki követi twitteren az eseményeket, a színészek tweetjeibõl is rájöhetett, hogy minden bizonnyal forgatnak. Most mindenki Atlantában van és gõzerõvel folytatják a munkálatokat. Ezenkívül semmi különöset nem írtak, de azért azt megemlíteném, hogy egyre több követõje van a színészek és a sorozat twitterjeinek is. Ez is mutatja, milyen népszerûek – a színészek meg is köszönték, hogy ilyen remek rajongóik vannak

dance.gif
2010. február 21. 12:35 #288
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
sztem a 2. és a 3. kép a legobb meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. február 23. 11:50 #289
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Kis spoiler:

Sorry, but I only have some good news for you Damon-Elena shippers: Stefan may get a taste of human blood again soon, which may change his personality a bit, and I can’t imagine that goes over well with good girl Elena. Katherine, on the other hand, would love it, right? Also, you’ll never guess whose body is going to be found? Vicki! So this means that (a) she really is dead and not coming back as boss Kevin Williamson told us and (cool.gif Jeremy is so gonna find everything out, right? That has to be where all this is heading, given that he’s realizing that there are vampires in Mystic Falls. The only question is: What will Damon do when he is found out? Shudder.

Ajajaj, Stefan újra emberi vért iszik? Hupsz. Lesz itt gond. Vicki végül tényleg nem jön vissza... pedig annyira reménykedtem... sad.gif


...lesznek itt még nagy események, alig bírom kivárni. Még van egy hónap a következõ részig sad.gif[/
2010. február 26. 15:56 #290
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
wub.gif SPOILER biggrin.gif

"Akkor szeretni fogod az évead utolsó epizódjait. Julie Palec azt mondta, hogy fókuszálni fognak a kapcsolatokra. Látni fogjuk, hogy Damon többet érez majd Elena iránt, mint barátság, annak ellenére, hogy Elena emberi lény. Ez ironikus, mert Damon utál minden emberi dolgot."

+ Cast Info

David Andres áprilistól tagja a VD-nek

A fiatal színész jelenleg a 24 címû sorozatban játszik, de a lényeg, hogy áprilistól a Vampire Diariesben is látni fogjuk. Elena és Jeremy nagybátyját, Jonathan Gilbertet fogja alakítani, aki a hírek szerint "kisebb zûrök" miatt fog felfûnni a sorozatban.

2010. február 28. 14:54 #291
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Olyan pletykák keringenek , hogy IAN & INA egy pár blink.gif
Remélem igaz ! Tudtok valamit ? laugh.gif biggrin.gif

+

http://images2.fanpop.com/image/photos/930...26-1024-768.jpg


http://images2.fanpop.com/image/photos/930...730-640-480.jpg
2010. március 01. 07:21 #292
- törölt felhasználó -    
Keringhetnek...de a képek mást mondanak...
Sajnos nem Nina a szerencsés leányzó....Nekem nem tetszik a csaj blink.gif ....Nézzétek meg ti is... sad.gif
http://justjared.buzznet.com/2010/02/28/ia...an-auld-couple/
2010. március 01. 10:04 #293
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Szerintem Ian nagy nõcsábász. Pont most tettem fel egy Decemberi partyról képeket. Oda is ezzel a lányzóval érkezett, de Ninával is elég érdekes szituba keveredett. Ki tudja mi az igazság. Lehet mindkettõvel kavar smileeee.gif

Egyébként több oldalon néztem én is, hol ezt mondják hol azt, úgyhogy már nem tudom...

PL itt egy website:
WHO DATED WHO? Site

Mondjuk az tény, hogy egyre sûrûbben mutatkoznak kettesben, és több paparazzi fotó készül "közeli" szitukban. Egyébként meg a kép amit belinkeltél, az sem biztos, hogy Február 28-i, vagy hogy idei... láttunk már ilyet, nem egyszer...

VISSZA a sorozathoz: smileeee.gif

CHILDREN OF THE DAMNED KÉPEK
1 felhasználónak tetszik: boocherhix
2010. március 02. 13:36 #294
- törölt felhasználó -    
Remélem tud valaki segíteni nekem:) Szóval ha valakinek megvannak a gépen a The Vampire Diaries könyvek magyarul az el tudná nekem küldeni a nagyclaudia1992@gmail.com címre? Elõre is köszi:) Egyébként imádom a sorozatot. Eleinte csak Ian miatt kezdtem el nézni, mára meg a kedvenc sorozatom lett:) Csak térne már vissza:)
2010. március 02. 16:02 #295
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Promo: Good To Go!

--> VIEW IT HERE <--

Spoilermentes biggrin.gif
2010. március 02. 16:07 #296
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(digirl @ 2010. March 2. - 13:36)
Remélem tud valaki segíteni nekem:) Szóval ha valakinek megvannak a gépen a The Vampire Diaries könyvek magyarul az el tudná nekem  küldeni a nagyclaudia1992@gmail.com címre? Elõre is köszi:) Egyébként imádom a sorozatot. Eleinte csak Ian miatt kezdtem el nézni, mára meg a kedvenc sorozatom lett:) Csak térne már vissza:)


Segítettem biggrin.gif

Hát igen. Március 25-ig még mindig sok idõ van, de egyre csökken smileeee.gif Én se bírom már, legalábbis nehezen. Én a vámpíros téma miatt kezdtem nézni, aztán Ian bolond lettem smileeee.gif wub.gif
2010. március 02. 17:59 #297
- törölt felhasználó -    
Idézet(Brittany20 @ 2010. March 2. - 16:07)
Segítettem  biggrin.gif

Hát igen. Március 25-ig még mindig sok idõ van, de egyre csökken smileeee.gif Én se bírom már, legalábbis nehezen. Én a vámpíros téma miatt kezdtem nézni, aztán Ian bolond lettem smileeee.gif  wub.gif


Köszönöm még1x:) Hát igen csökken..lassa.... smileeee.gif Én sosem voltam Ian fan, láttam pár sorozatát elõtte smileeee.gif, de amikor az elsõ részben megjelent a TVD-ben és mondta Hello Brother áááá ott tudtam, hogy imádni fogom biggrin.gif biggrin.gif
2010. március 02. 18:00 #298
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(digirl @ 2010. March 2. - 17:59)
Köszönöm még1x:) Hát igen csökken..lassa.... smileeee.gif Én sosem voltam Ian fan, láttam pár sorozatát elõtte smileeee.gif, de amikor az elsõ részben megjelent a TVD-ben és mondta Hello Brother áááá ott tudtam, hogy imádni fogom  biggrin.gif  biggrin.gif


Hasonlóan voltam vele smileeee.gif Én nem is tudtam igazán elõtte hogy ki az az Ian Somerhalder biggrin.gif
2010. március 02. 21:51 #299
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. March 2. - 18:00)
Hasonlóan voltam vele smileeee.gif Én nem is tudtam igazán elõtte hogy ki az az Ian Somerhalder biggrin.gif

A LOST-ban is szívdöglesztõ volt Ian. Pault meg még nagyon régen láttam egy sorozatban (nevét nem tudom) és vérfarkast alakított. thumbsup.gif Imádtam. A Viasat3 vetítette. Szívesen megnézném még egyszer, csak a címe kiment a fejembõl mad.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2010. március 03. 09:43 #300
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. March 2. - 21:51)
A LOST-ban is szívdöglesztõ volt Ian. Pault  meg még nagyon régen láttam egy sorozatban (nevét nem tudom) és vérfarkast alakított.  thumbsup.gif Imádtam. A Viasat3 vetítette. Szívesen megnézném még egyszer, csak a címe kiment a fejembõl  mad.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Nem az Wolf Lake sorozat volt? Mary Elisabeth Winstead játszott még benne. Mondjuk én nem láttam, de szerintem ebben alakított vérfarkast. Ian képek alapján tényleg szívdöglesztõ pasi volt a Lostban is. Sajnos arról is lemaradtam, majd pótolom a hiányt.

Mindenesetre a Salvatore testvérpárt jobban megválasztani se lehetett volna. Isteni pasi mindkettõ. Mondjuk fõként Ianért dobog a szívem. Meg annak is örülök, hogy a lány fõszereplõk se ismert, népszerû színésznõk. Nina, Katerina és Candice is szuperul játszik. meghajolo.gif
596 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!