Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 19. 15:33 #9841
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Sokkkal jobb volt,mint amire számítottam laugh.gif Az első rész nagy csalódás volt számomra,de evvel a résszel rendbehozták a szálakat valamennyire.Nagyon imádom a régi-új Damont,nagyon tetszett a Alaricos jelenet,csak kicsit idegesít,hogy a halott szereplők mindig visszatérnek.Ennek ellenére nagyon tetszett a rész,remélem most már jó irányba megy a sorozat thumbup2.gif yess.gif
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2012. október 19. 16:19 #9842
- törölt felhasználó -    
4X02 online,felirattal
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1, Minimanó94, aníítaaa, An_d_a
2012. október 19. 16:45 #9843
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Nekem tetszett ez a rész,akárki akármit is mond laugh.gif Amúgy Julie komolyan arra a pár másodpercre mondta,hogy hot vampire sex?! _nevet.gif Nem is történt semmi,bezzeg mikor Elena Damonből ivott,akkor még volt valami,de abban semmi rolleyes.gif Szegény Jeremy,ő is csomószor szívott,mint ahogy Bonnie is unsure.gif A tyler/caroline szexet meg már kissé unom,hogy mindenhol és mindig csinálják rolleyes.gif Damon pedig cuki volt,ahogy Alaric sírjánál tartott beszédet erről az egészről,és teljesen igaza is volt rohog.gif szegénykét sajnálom,mint Alaric miatt,mint amiatt,hogy mindig ő a rossz,és szív ő is folyton cray.gif Mikor Elena meg állandóan hányt,lehet,hogy én vagyok kissé beteg,de végigröhögtem _nevet.gif Stefi meg bevágta a durcát pilot.gif Az a Conor vagy ki pedig nagyon kiszúrta magának Tylert rohog.gif És kíváncsi leszek,mit akarnak kihozni abból,hogy egyedül Jer látta csak azt a tetkót happy.gif
8 felhasználónak tetszik: Brittany, Vampire Lady, allyangel, Kyra99, Adrianna, aníítaaa, pink_bunny, xxxddd
2012. október 19. 17:53 #9844
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszett happy.gif
Szerintem tényleg nagyon jó rész volt.Az elejétől kezdve tetszett a Stelenás részek is eléggé kibírhatóak voltak.Damon beszólásai nagyon nagyon voltak főleg a japános,meg amikor a vadásszal beszélt azon is sokat nevedtem nevet2.gif
Fura volt,hogy Elena folyton hányt.A Delenás jelenetek nagyon tetszettek,viszont Stefant kicsit sajnáltam,dehát így járt.
Bonniet is nagyon sajnáltam,szegény tényleg midig szív.
A Damon/Alaric-os jelenet nagyon megható volt
cray.gif nekem tetszett,hogy visszahozták,bár nem vártam.Szerintem jó lenne,ha máskor is "visszatérne".
És az,hogy csak Jeremy látta terkót nagyon fura volt blink.gif meg a vadász nekem nem valami szimpatikus,de nem is ijedtem meg tőle
Szerintem jobb rész volt mint az első és kíváncsian várom a folytatást.
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, xxxddd
2012. október 19. 17:54 #9845
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Izgi kis rész volt, nem vitás. Hát én azon a temetésen behaltam, komolyan. _nevet.gif Annyira vicces volt az egész. Ahogy Damonék ott beszéltek, de 20 méterrel arrébb Caroline&Tyler is hallotta. Milyen menő már. cool.gif
Ez az új vadász... uhh, kiráz tőle a hideg. Készségesen nyújtogatta a verbénás kezét mindenkinek, ez is milyen lol volt. rohog.gif Kemény fából faragták, az biztos. Még egy olyan ártatlan emberlányt is képes leszúrni, mint April... csakis a saját célja érdekében. rolleyes.gif Stupid bastard. Az mondjuk érdekes volt, amikor csak Jeremy látta a karján a tetoválást. Szerintem csak azok látják, akiknek az ereiben vámpírvadász vér csordogál. Elvégre a Gilbert ősök azok voltak.
Ez az April lány nagyon aranyos (mondjuk én szerettem ezt a csajszit már a The Nine Lives of Chloe King-ben is), el is döntöttem, hogy Jeremy-vel fogom shippelni. rohog.gif Ja meg ebben a részben a Stefan&Bonnie jelenet is bejött és még az is megfordult a fejemben, hogy 'hoppá, ezek nem is lennének rosszak együtt!'. Tudom, őrülségnek hangozhat, de akkoris elképzeltem őket egy pár perc erejéig... blush.gif
A Delena jelenetek megint toppon voltak nálam, de a vége... omg! Rendesen bekönnyeztem, amikor a lámpásokat meggyújtották és elengedték + a legvége, amikor Damon ott ült Alaric sírjánál. cry.gif A szívem szakadt meg. sad.gif
Nah szóval egybevetve jó rész volt, várom a következőt! wink.gif
(Csak nekem hiányzik a 'Previously on The Vampire Diaries' a részek elejéről? :'D Ez az új opening olyan béna... unsure.gif )
11 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, MMatarolis, Vampiregirl1, zsuzsye, rencsi95, Adrianna, Beba13, Katttah, pink_bunny, SmileyZ, xxxddd
2012. október 19. 17:57 #9846
- törölt felhasználó -    
öhmm hát akk asszem csak én vagyok úgy azzal hogy ez a rész teljesen jó volt, mármint nekem pl az is nagyon tetszik hogy april amolyan régi elena féle, árva, és mit ne mondjak eléggé keményen indul neki mystic falls-ban az élet, sok mindent ki lehetne belőle hozni
Damon a végén Alariccal... ohmy.gif sad.gif ...mindenben igaza volt sztem, és aztán mondom ha alaric is ott terem akk padlót fogok, viszont még is vártam hogy lássam...és ott volt... cray.gif nekem annyira hiányzik ez a páros, hogy az nem igaz, damon az akit sztem a leginkább megviseltek ezek a dolgok, és ha bele gondolok nem kellett volna alaricot megölni, mármint most fog csak igazán hiányozni, ezek az utolsó percek nagy hatással voltak rám, főleg amikor alaric egy utolsó mondattal még rátesz egy lapáttal unsure.gif
azt hiszem nagy hiba volt alaricot kiírni
és engem nem fog zavarni ha még mutatják, sőt külön követelem, akár még vissza is hozhatnák egy varázslattal, v nem tudom, de nekem személyszerint remek lenne, az meg nem érdekel ki mennyire utálja már ha a halottakat mutatják

elenát sajnáltam, már ránézni is rossz volt, de ha nincs damon akk öldöklés lett volna miközben stefan szerint az ő módszerével megakadályozható...tetszik hogy stefan az aggódo, damon pedig a hidegfejű , aki tisztábban látja a dolgokat, ez olyan első évados, bár damon mindig reálisan gondolkozott

az pedig h a végén volt ez a búcsúzkodás ... nem azért de ha belegondolok akk nem volt felesleges, mármint amennyi embert már elveszítettek... engem ez a rész se zavart
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, xxxddd
2012. október 19. 19:33 #9847
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
"Úszó lámpások az égen..El tudod ezt hinni? A japán lámpa egy szimbólum, a múlt elengedésére. Nos, közölnék valamit. Nem vagyunk japánok. Tudod mik ők? Gyerekek. Mintha meggyújtanának egy gyertyát, ami mindent rendbe hozna. Vagy elmondanának egy imát, vagy úgy teszünk, mintha Elena nem úgy végezné, mint a többi gyilkos vámpír. Buta, tévhitű, bosszantó kisgyerekek. Tudom, mit fogsz mondani. 'Ettől jobban érzik magukat, Damon.' És akkor? Meddig? Egy percig? Egy napig? Mit számít ez? Mert a végén, amikor mindenkit elveszítesz, minden gyertya, minden ima
hiábavaló lesz, mert az egyetlen dolog, amid marad az a lyuk az életedben, ahol az a valaki, akivel törődtél, létezett. És egy kődarab. Egy születési dátummal faragva amiben biztos vagyok, hogy rossz. Ahhh. Szóval... Köszönöm barátom. Köszönöm, hogy itt hagytál vigyázni mindenkire. Mert most hosszú időre el kéne mennem. Nem kaptam meg a lányt. Emlékszel? Itt ragadtam harcolni az öcsémmel. És vigyázni a gyerekekre. Sokkal tartozol nekem."
cray.gif heart.gif
12 felhasználónak tetszik: Daxy, An_d_a, rencsi95, Jeanne, Lolla, Adrianna, Zsuzsy93, Katttah, Nita09, pink_bunny, SmileyZ, xxxddd
2012. október 19. 20:37 #9848
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.10.19. 19:33)
"Úszó lámpások az égen..El tudod ezt hinni? A japán lámpa egy szimbólum, a múlt elengedésére. Nos, közölnék valamit. Nem vagyunk japánok. Tudod mik ők? Gyerekek. Mintha meggyújtanának egy gyertyát, ami mindent rendbe hozna. Vagy elmondanának egy imát, vagy úgy teszünk, mintha Elena nem úgy végezné, mint a többi gyilkos vámpír. Buta, tévhitű, bosszantó kisgyerekek. Tudom, mit fogsz mondani. 'Ettől jobban érzik magukat, Damon.' És akkor? Meddig? Egy percig? Egy napig? Mit számít ez? Mert a végén, amikor mindenkit elveszítesz, minden gyertya, minden ima
hiábavaló lesz, mert az egyetlen dolog, amid marad az a lyuk az életedben, ahol az a valaki, akivel törődtél, létezett. És egy kődarab. Egy születési dátummal faragva amiben biztos vagyok, hogy rossz. Ahhh. Szóval... Köszönöm barátom. Köszönöm, hogy itt hagytál vigyázni mindenkire. Mert most hosszú időre el kéne mennem. Nem kaptam meg a lányt. Emlékszel? Itt ragadtam harcolni az öcsémmel. És vigyázni a gyerekekre. Sokkal tartozol nekem."
cray.gif  heart.gif


csak azt tudnám ezek után illetve az ilyen megnyilvánulásai után hogy nem pártolnak át az emberek mind delenára/damonre
ez a rész felejthetetlen az biztos
2012. október 19. 21:30 #9849
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.10.19. 19:33)
"[...]Mert most hosszú időre el kéne mennem. [...]" cray.gif  heart.gif


Én ezt inkább úgy fordítottam le magamnak fejben, hogy: "Már régóta el kellett volna mennem.", azaz azt mondja, hogy már rég meg kellett volna halnia. Egyébként már nem is tudom mióta nem volt ilyen rész, ami ennyire tetszett volna. Bekönnyeztem. Főleg amikor ezt a mondatot mondta... cry.gif Lényegében amúgy az egész epizód tetszetős volt, most még a Stelena részek sem irritáltak annyira. rolleyes.gif Személy szerint nem bánnám ha az egész évad ilyesmi irányban haladna tovább, és idővel szeretném látni már a badass Elenat.
3 felhasználónak tetszik: Misao, pink_bunny, xxxddd
2012. október 19. 21:41 #9850
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2012.10.19. 21:30)
Én ezt inkább úgy fordítottam le magamnak fejben, hogy: "Már régóta el kellett volna mennem.", azaz azt mondja, hogy már rég meg kellett volna halnia.

én azt hittem arra gondol amikor stefannal megegyeztek azaz miután elena választott, a vesztes ez esetben damon félre áll, és elmegy
de ha ilyen értelemben vesszük akkor borzasztó hálás vagyok stefnek hogy vért itatott vele, mi lenne velem damon nélkül blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. október 19. 21:58 #9851
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.19. 21:41)
én azt hittem arra gondol amikor stefannal megegyeztek azaz miután elena választott, a vesztes ez esetben damon félre áll, és elmegy
de ha ilyen értelemben vesszük akkor borzasztó hálás vagyok stefnek hogy vért itatott vele, mi lenne velem damon nélkül  blink.gif

Ahh,de jó az avatarod,én is ezt akartam berakni laugh.gif
4x10:
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Minimanó94, Kyra99, Lolla, An_d_a, SmileyZ
2012. október 19. 22:04 #9852
- törölt felhasználó -    
Jaaj *-* Nagyon szeretem a Vámpírnaplókat biggrin.gif Kedvencem Elena, utána Kethrin heart.gif


szerk.: a filmek, sorozatok topikjába hivatalos videókat, HQ képeket kell feltölteni. 1-2 kisebb is jöhet alkalmanként, de Repost.gif képeket ne tegyünk már fel! meghajolo.gif - Bessie
2012. október 20. 11:58 #9853
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tegnap este én is megnéztem a következő részt El kell, hogy mondjam nagyon meghatott az utolsó pár perc. Tetszett Stefan ötlete, az emberek, emlékek elbúcsúztatására és jó ötletnek tartottam, természetesen elvártam, hogy Damon lázadjon, de azt mondjuk nem hittem volna, hogy elmegy Alaric sírjához és ott beszélget vele. Nagyon megindító jelenet volt. Végül az koronázta meg az egészet, mikor Alaric is megjelent Damon mögött. Ott aztán már végérvényesen végem lett, nem bírtam tovább. cray.gif Azt hiszem elkönyvelhetem, Alaric az utóbbi időben mindig eléri, hogy sírjak miatt. rohog.gif Szerintem ez az Elena ivott, de nem fogadta be a vért cucc elég erőltetett, Damon rendes volt, hogy segített, de ez várható volt, ő mindig ott van és lesz is, mikor Elenának szüksége van valakire aki kihúzza a slamasztikából. Én teljes mértékben megértem Stefant, mégiscsak vele van együtt Elena, ne ki joga lett volna tudni Elena állapotáról, szerintem!!!Aztán ez az új macsó ez a Connor, egy p#cs, de komolyan. Most tényleg megkéselt egy ártatlan lány, (Aprilt), csakhogy "kiugrassza a nyulat a bokorból", az egyszer fix, hogy nem normális. Tyler és Caroline nekem már sok volt, de ellensúlyozta a dolgot, Tyler "lovagiassága", hogy direkt lelövette magát. Mondjuk az nagyon ott volt!!!
Jaj még valami, én hiányoltam, drága jó Klaus barátunkat, meg Beccát. Oké, azt már megszoktam, hogy Elijah jön aztán megy, Kol meg szinte itt se volt, de hogy Klaus. Ne már! dry.gif De mindent összegezve, a Damon - Alaric jelenet volt a legjobb benne!!! heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Zsuzsy93, rencsi95, Adrianna, xxxddd
2012. október 20. 12:55 #9854
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
SPOILER
én is megnéztem a tegnap, és mit ne mondjak annyira nem nyűgözött le, mondjuk a templomi jelenetek érdekesek voltak, de volt egy egy rész ahol ellaposodott, és vonatott volt.
én nem tudom, de Elena egy kicsit idegesítő kezd lenni számomra, az első évadban Caroline-t nem bírtam, most meg pont, hogy jobban bírom, mint Elenát.
az a rész tetszett, ahol a lámásokat felengedték, de ott is Elena idegesített engem, nem tudom mért, de egyre jobban idegesít.
Damon hozta a fromályát, "az a hely foglalt" laugh.gif azért szar, hogy elveszítette a barátját.
ez az új Hunter elég veszélyesnek tűnik, de jó karakter.
összességében nem volt rossz, de jobb is lehetett volna.
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. október 20. 14:23 #9855
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Ez egy érdekes dolog. unsure.gif Nagyon sokat mond a Stelena-Delena párosításról az biztos.
9 felhasználónak tetszik: Daxy, Vampire Lady, Vampiregirl1, Jeanne, Beba13, pink_bunny, Adrianna, An_d_a, xxxddd
2012. október 20. 19:03 #9856
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x03 The Rager Clip
7 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, Jeanne, rencsi95, Beba13, An_d_a, allyangel
2012. október 20. 19:09 #9857
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.10.20. 19:03)
4x03 The Rager Clip 

Ebben a videoban Matt milyen furán néz ki ohmy.gif Mintha soványabb lenne,vagy nem tudom..
8 felhasználónak tetszik: Misao, TizzyHeart, tothferi5, Adrianna, Vampiregirl1, An_d_a, allyangel, xxxddd
2012. október 20. 19:50 #9858
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.10.20. 19:09)
Ebben a videoban Matt milyen furán néz ki  ohmy.gif Mintha soványabb lenne,vagy nem tudom..


Az nekem is feltűnt. De jól áll neki,végre nem úgy néz ki mint egy jólakott amerikai. yes.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Vampire Lady, allyangel
2012. október 20. 20:05 #9859
- törölt felhasználó -    
Imádom *_* heart.gif vampire.gif
2012. október 20. 21:12 #9860
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
18 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rolllllleee, Kyra99, Lolla, Vampiregirl1, pink_bunny, An_d_a, Minimanó94, marti27, Katttah, csicsi20, allyangel, SmileyZ, BunnyGirl, Lady Suzy, Mirjána, nicol bellox, xxxddd
596 oldal 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!