Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 14. 11:14 #10241
- törölt felhasználó -    
Hát ez fos volt. Ultra nagy fos. Most azért csalódtam a történetszálban egy kicsit. Gondoltam, hogy Delenának befellegzik hamar, de legalább még pár epizódig kiélvezhettük volna.. cry.gif
11 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, An_d_a, rencsi95, Adrianna, Nita09, Vampire Lady, xxxddd, pink_bunny, LadyAlexa, Alison Lerman
2012. december 14. 11:44 #10242
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.14. 11:14)
Hát ez fos volt. Ultra nagy fos. Most azért csalódtam a történetszálban egy kicsit. Gondoltam, hogy Delenának befellegzik hamar, de legalább még pár epizódig kiélvezhettük volna..   cry.gif


Ezekszerint nem csak nekem voltak gondjaim ezzel az epizóddal. unsure.gif Shane profeszor habratyol össze-vissza a Silas vagy ki a fenéről,Jeremy egy használhatatlan vadász,Delenának megint fuccs egy ideig...Caroline dettó idegesítő,Klausnak semmi szerepe sem volt azonkívűl,hogy lemészárolt 12 hibridet (mint anno Damon New Orleansban 12 embert - az irónia) meg festett egy hópelyhet. rohog.gif Lockwood mama halála meg kész röhej volt most nem azért. Legalábbis a zene ami ment a jelenet alatt nagyon nem illett oda. rofl.gif Mindegy,gondolom nem mondok sok újdonságot azzal,hogy egyáltalán nem várós a Januári visszatérés. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: An_d_a, Adrianna, Nita09, Vampire Lady, Beba13, pink_bunny
2012. december 14. 12:02 #10243
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.12.14. 11:44)
Ezekszerint nem csak nekem voltak gondjaim ezzel az epizóddal. unsure.gif  Mindegy,gondolom nem mondok sok újdonságot azzal,hogy egyáltalán nem várós a Januári visszatérés. pardon.gif

Ja, első gondolatom az volt, hogyha ilyen pocsék lenne, biztosan abbahagynám a nézését. De éhezem a Delena-epizódokra, így muszáj rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, Vampire Lady, pink_bunny
2012. december 14. 12:29 #10244
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.14. 11:14)
Gondoltam, hogy Delenának befellegzik hamar, de legalább még pár epizódig kiélvezhettük volna..   cry.gif

mikor Shane prof Silas-rol magyarázott felse tudtam fogni mit is mondott csak néztem ki a fejembol "hogy mi?" amugy akármennyire is szar érzés de Damon-nek megkellett tennie azt amit megtett, és most Elena-n a sor hogy harcoljon Damon-ért ezzel is bizonyitva nem sire-bond volt a felelös a hancurozásokért amiben tuti lesz még részünk, Stelena-ért nem aggodnék mivel mert ugyis vitatkoztak a promoban laugh.gif és még (talán) Stefan is tudomást szerez Delena hancurol és át megy "all caps rage"-be remélem majd Elena jol kiosztja öt, és mivel Damon szabaddá tette Elena-t nagyon ajánlom hogy Stefan ne mozduljon rá (hogy visszaszerezze magának) mert akko én leszek nagyon morci igy van elég indok amiért nem szereztem a karakterét s3 ota ha ne kelljen még 1 indokot hozzárakni a listához
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, Beba13
2012. december 14. 13:33 #10245
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.12.14. 11:44)
Mindegy,gondolom nem mondok sok újdonságot azzal,hogy egyáltalán nem várós a Januári visszatérés. pardon.gif

Nem várós... ohmy.gif HOGY NEM VÁRÓS...??? acute.gif Ha jól tudom, oda meg vissza vagy Kol-ért éshát ő visszatér a kövi epizódban! laugh.gif Gondoltam csak megemlítem... rohog.gif

Amúgy az új részben Klaus mészárlása annyira undorító volt!!! Pont előtte ettem egy kakaóscsigát és nem hazudok ha azt mondom, majdnem kihánytam. bad.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, pink_bunny, katie993
2012. december 14. 14:11 #10246
Lola123
Lola123
új tag
 
StátuszI'm Rusher Girl!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.23.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 184329
Offline offline
Sziasztok!Ki látta már a 4×09 epizódját? bokkod.gif bokkod.gif bokkod.gif
2012. december 14. 14:16 #10247
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.12.14. 13:33)
Nem várós... ohmy.gif  HOGY NEM VÁRÓS...??? acute.gif Ha jól tudom, oda meg vissza vagy Kol-ért éshát ő visszatér a kövi epizódban! laugh.gif Gondoltam csak megemlítem... rohog.gif 
Amúgy az új részben Klaus mészárlása annyira undorító volt!!! Pont előtte ettem egy kakaóscsigát és nem hazudok ha azt mondom, majdnem kihánytam. bad.gif


Én azt reméltem,hogy Kol ebben a részben tér vissza és majd ő húzza ki a tört Rebekahból nem az a pufi April akit most már ezért se szeretek. rohog.gif Delenaban egy kicsit csalódtam ez minden. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampire Lady, Vampiregirl1, An_d_a, xxxddd, pink_bunny
2012. december 14. 15:29 #10248
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszett a rész és várom a következőt.Mondjuk sok dolognak nem láttam értelmét ,mint pl:Klaus megölte Tyler anyját és a 12 hibridet.Héjlikét meg hagyta nyugton...
Na mindegy ,teljesen feleslegesnek találom azt a 12 hibridet megölte ,de megszokhattuk ,hogy Klaus csinál dolgokat amikbe nem gondol bele... dry.gif
A Delena részek jók voltak thumbsup.gif Kivételesen örültem neki.Voltak köztük szép részek. smileeee.gif
Erről jut eszembe!Szeretném vissza a Bonnie-Jeremy párost.Már majdnem azt hittem ,hogy lehet valami az autónál ,de tudom ,hogy erre nem sok esély van sad.gif
A Stefan-Caroline barátság is tetszik.Fogalmam sincs mit akarnak kezdeni Aprillel.A következő részt várom.
2012. december 14. 15:39 #10249
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Klaus + karácsonyi zene + mészárlás = boldogság rohog.gif heart.gif És most morbidnak tűnhetek,de ez volt szinte az egyetlen,ami tetszett az epizódba laugh.gif Várjunk,nem,még a hópelyhes festmény is rofl.gif Na szóval,gondoltam,hogy ennyi lesz delenának,de lassan már úgy vagyok vele,hogy nekem8,mivel végül úgyse őt fogja választani pardon.gif Rühellem Hayleyt. rolleyes.gif Jobban is beindulhatna a történetszál,bár ilyen szempontból ez az évad eddig nem tűnik olyan izgalmasnak,esetleg hogyha már nem csak az a gyógymódkeresősdi menne rolleyes.gif bonnie és jer párossal nincs bajom,és nem is lesz,bár én azt gondoltam,shane proffal fog összejönni sorry.gif
6 felhasználónak tetszik: rencsi95, Misao, Vampire Lady, An_d_a, xxxddd, laszloboti
2012. december 14. 17:14 #10250
- törölt felhasználó -    
Hát ez a rész...hogy is mondjam...SZAR volt
Delena...ennek már az igazi elkezdődése is elcseszett volt a kötődés kitalálásával..és nem azért de most Damon a kötődést kihasználva kérte meg rá h Elena, szó szerint hagyja őt békén és miért? h Stefan boldog legyen? blink.gif mad.gifs ez az egész csak akk fog helyre jönni ha megint ember lesz,
akk most válasszak a delena és az vámpír elena között? ez aztán rohadtul fer reklamalo.gif

És még Damon az önző meg amiket a drága Caroline róla mondott?
egyfelől Stefannak is megvan a maga korszakai azzal az instabil önuralmával, és mondanom sem kell h Damon-t még mindig messze felöl múlja azzal amiket művelt eddig, nem jó értelemben
másfelől Damonnek miért kell folyton folyvást mást maga elé helyeznie, azzal törődnie h Stefannak mi a jó, másnak megfelelően dönteni? Miért nem lehet végre BOLDOG? és ez julienak is szól, a hülye kötődéses agyszüleményével. Értem én ennek a lényegét, biztos jó ötletnek tűnt kitatlálni ha per pillanat nem jutott kreatívabb ötlet az eszébe. CSak érdekes módon a stelenába ekkora akadály még sosem ütközött a 3 évad során mint ez.
Konkrétan ott tartunk hogy vagy DELENA vagy VÁMPÍR ELENA, mert ez a kettő nagyon nem akar összeférni és sok értelme volt akk a vámpírrá válásnak ha max egy évadig tart majd. De persze miért is ne? várhatom h Elena megint ember legyen mert gondolom majd csak akk derül ki h szereti e igazán damont v sem.. Igaz addig még kitalálhatnak megint valamit.
Damon egyébként nagyon aranyos volt. Rossz volt látni ahogyan már szenvedett , túlságosan szereti az öccsét, és nem elég önző. Ez vele a baj. Stefan meg csak hisztizze ki magát, mást úgy sem tud, amibe belekezd az évadban egymás után cseszi el mindet. Jeremyvel is mit csinált? oké h vszínüleg ő az egyetlen vadász, de ha már miatta van ez az egész, miért pont DAMON az aki helyrehozza? és ilyenkor érzem azt h a jó oldalt pártolom damon oldalát
szerettem stefant régebben, de ez kezd egyre jobban eltűnni, főleg mert Damon szívja meg állandóan, mintha eddig nem lett volna neki elég.

Klaus pedig már ismeri a dörgést. Caroline aranyos kedves = elterelő hadművelet. Kezdem azt érezni ennek a Klaroline-nak is még nagyon messze van az igazi kibontakozása, mert nem vmi valósak azok a pillanatok amiket együtt töltenek. EGy két alkalommal talán. Tetszett a kis leszámolása is. Mind megérdemelték, még hogy végeznek Klaussal, ahhoz korábban kellett volna felkelniük. Elég volt egyszer koporsóban látni és égni. Többet nem ajánlom

És Stefan végre rátappintott a lényegre: mivel jobbak klausnál? ők talán nem írtottak ki embereket akiknek ugyanúgy volt családjuk. na mindegy. Én megsajnáltam Klaust és megértem h Carolt is kinyírta , mit képzelnek ezek h vele szórakoznak. Jelenleg segít nekik a gyógyírben még ha nem is hátsó szándék nélkül. De már igazán békén hagyhatnák.
Am Tyler nekem szimpi lett. Jó h életben maradt. Talán helyre jön a karaktere, és vége szakad ennek az egész ki a király! uralkodásának, sőt biztos.

Tudom hogy hosszú lett de január 17-éig úgysem lesz új rész.
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2012. december 14. 17:27 #10251
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom, lesz-e Klaroline-ból valami. Amikor bekerült Car életébe Tyler, majd kiugrottam a fotelból, annyira szurkoltam nekik. Ugyanez volt a harmadik évadban Klausszal is. Szerintem ezt bármeddig lehetne folytatni, mindig lesz egy olyan ember, akinek a szerelmi életéért ennyire aggódhatunk. Én már letettem Klaus és Caroline kapcsolatáról, mert a csaj mindent elszúr, nem látja meg, mennyi szép dolog van Klausban. Persze, nem egy görög hős, de igaza volt akkor, amikor azt mondta, mindenki életében vannak szörnyű cselekedetek, amiket elkövetett. Szóval nem igaz, hogy a Stelena-fanok nem látják, mennyit szenvedett már Damon. Az első epizód óta folyamatosan. Stefánia mindent megkap, még ha időbe is telik, övé Katherine, övé Elena, meg a jófiúszerep, de igazán kijárna már egy kis happy ending nekünk is. dry.gif wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rencsi95, allyangel, An_d_a, xxxddd, pink_bunny, Alison Lerman
2012. december 14. 17:59 #10252
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Ahh... Annyira éreztem, hogy ez lesz, túl kiszámíthatóak az írók. A fenéért se csinálnának valami izgalmasat. Ez kutyakaki volt ahhoz képest amilyen epizódok voltak, nemhogy félévad zárók. Ráadásul megint nem örülhetett a Delena fanbase túl sokáig. Várható volt persze, hogy ez lesz, de pont most? Meg kell mondani túl türelmesnek tartanak minket, és azok is vagyunk, de ha továbbra is elcseszik, én már nem tudom mit csinálok. Nagyon, nagyon, nagyon ki kell majd engesztelniük ezért, mert hiába szednék szét őket, úgyis ők lesznek az endgame. Csak az a kérdéses milyen módon fogják összehozni őket... Csak ne gyógymóddal, mert komolyan mondom bemászok a monitorba és leütök mindenkit. Egyébként most úgy az egész nem tetszett, egy darab jelenet nem volt amit bírtam volna. Silah is vagy ki még meg sem jelent, de már az agyamra megy. Biztos vagyok benne, hogy tőle kell majd félni ezúttal, aztán belőle is nyuszi lesz. Uhh. Egyébként meg én nem kérek Klaroline-ból, hidegen hagynak, Tylerrel jobban szerettem, de őket is szétszedték, nehogy már egy pár együtt maradjon. Őket viszont sajnálom. You better be good, writers.

http://24.media.tumblr.com/9ba9d29ea0a4a089452ca8d375f77de5/tumblr_mezwreTY6S1rmdth3o1_400.gif
11 felhasználónak tetszik: Misao, Nita09, Vampire Lady, rencsi95, Vampiregirl1, allyangel, An_d_a, xxxddd, pink_bunny, House Of Wax, Alison Lerman
2012. december 14. 19:19 #10253
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Ez a rész meg mi a fene volt?! 110.gif Az biztos,hogy most nem fogok belehalni a várakozásba,akármilyen hosszú ideig kell is várni.Azért hagyhatták volna a Delenát még,hiszen Stelena ment eddig MINDIG,de nem,ők csak másfél rész erejéig bírtak együtt maradni.Gratula,Julie mellow.gif 110.gif Ez a gyógymót is már ott jön ki,már mekkora marhaság lenne,ha Elena megint ember lenne bolond.gif Shane és Hayley pedig eltűnhetnek pardon.gif Klaus nagyon állat volt,bár nem sok értelmét láttam a lelki kirohanásának rolleyes.gif Mindenesetre,mint mondtam,nem fogok belehalni a várakozásba,ha így folytatják,nagyon megbánják tucherch.gif box2.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: rencsi95, Adrianna, xxxddd
2012. december 14. 19:25 #10254
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
-Hayley nagyon felbosszantott a Caroline-os esettel. angry.gif
-Damon nagyot nőtt a szememben, míg Elena mélyebbre süllyedt
-Nagyon jó volt viszontlátni Rebekah-t, bár April kezd az agyamra menni a visítozásával(SOMEBODY, HELP, HELP!!! omg dry.gif )
-Mostanában Tyler elég önfejű volt, ami nem jött be, de Carol halálán nagyon elérzékenyültem és sajnálom Tylert, hogy már nincs anyukája! cray.gif
-Stefannek nem kellett volna úgy a szívére venni, hogy Elena Damonnnel van/volt, jobbat érdemel nála!
-Klaus mondott néhány nagy igazságot, de kicsit haragszom rá, amiért megölte Carolt.
-Jeremy és Bonnie igazán összejöhetnének! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, xxxddd
2012. december 14. 19:31 #10255
- törölt felhasználó -    
Ez a rész nem nyerte el túlzottan a tetszésemet. Gondoltam hogy nem lesz sokáig Delena , de ennyire rövidke örömre én sem számítottam. mellow.gif Kicsit fel is bosszantott az egész rész. Shane és Hayley nagyon idegesítenek , de arra kíváncsi vagyok mi lesz ezzel az ősi boszorkányos szállal. A legnagyobb csalódást számomra mégis a Klaroline részek okozták, bár lehet csak én vártam többet az egésztől. Klaus kis mészárlása nagyon nem tetszett , arra se látok sok esélyt hogy a közeljövőben legyen valami közte és Caroline között. Kíváncsi vagyok a következő részre , de remélem nem fogják még ennél is jobban elrontani a sztorit.
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. december 14. 19:32 #10256
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2012.12.14. 19:19)
Ez a rész meg mi a fene volt?! 110.gif Az biztos,hogy most nem fogok belehalni a várakozásba,akármilyen hosszú ideig kell is várni.Azért hagyhatták volna a Delenát még,hiszen Stelena ment eddig MINDIG,de nem,ők csak másfél rész erejéig bírtak együtt maradni.Gratula,Julie  mellow.gif  110.gif Ez a gyógymót is már ott jön ki,már mekkora marhaság lenne,ha Elena megint ember lenne  bolond.gif Shane és Hayley pedig eltűnhetnek  pardon.gif Klaus nagyon állat volt,bár nem sok értelmét láttam a lelki kirohanásának rolleyes.gif Mindenesetre,mint mondtam,nem fogok belehalni a várakozásba,ha így folytatják,nagyon megbánják  tucherch.gif  box2.gif  rohog.gif

számomra különben az okozta a nagy csalódást h először volt karácsonyos rész, sok mindent vártam volna tőle, erre egy gyenge félévadzáró volt, és még sima résznek sem elég jó sad.gif
9 felhasználónak tetszik: Toxic, Vampire Lady, Misao, Vampiregirl1, Adrianna, An_d_a, allyangel, xxxddd, pink_bunny
2012. december 15. 03:41 #10257
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
ahogy elnézem a többség elég pesszimista amit Delena-t illeti unsure.gif
2012. december 15. 07:37 #10258
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.12.15. 03:41)
ahogy elnézem a többség elég pesszimista amit Delena-t illeti unsure.gif

Csak azért,mert nem maradtak együtt. dry.gif cry.gif
2012. december 15. 12:54 #10259
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Évike12 @ 2012.12.15. 12:53)
Ez a rész.. Nagyon felhúzott, szó szerint ideges lettem, sokkal de sokkal jobbat vártam, és kaptam egy ilyen valamit. Az hogy Lockwood mama meghalt szerintem semmire nem volt jó. Ez az egész szövetkezés amit csinált a ribi meg Tyler már lehetett tudni hogy balul fog elsülni.. Bár, remélem hogy Tyler azért nem hal meg..  wub.gif  Damon és Elena, ahhj, hogy minden közéjük áll.  rolleyes.gif  Caroline, jajj, hogy mit kell neked mindig csinálni, sz*rd már le Stefant, és menny szépen oda Klaushoz, és mindenki boldog. Amikor Klaus megölte a 12 hibridet, nos hát, nagyon kis szexi volt..  rohog.gif  Még reménykedem a szünet utáni részben. De összességében ez sem volt annyira-annyira rossz. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. december 15. 16:17 #10260
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.12.15. 07:37)
Csak azért,mert nem maradtak együtt.  dry.gif  cry.gif

én személy szerint Steroline páros hibáztatnám ezért ök dobták fel ezta sirebond cucc-t meg ök voltak akik megint becsmérelték Damon-t és ezzel bogarat ültetve a fülébe hogy kételkedve fogadja Elena rajongását vagy hogy nevezzem smileeee.gif hisz eddig mindig Stefan-t választotta Damon helyett, viszont nem azt mondom hogy Damon nem hiszi el hogy Elena végre öt választaná Stefan helyett csak nem 100% biztos benne na meg aztán ott volt az egész epizodos csesztetés Stefan-tol (4x08) szal az hogy "szabaddá" tette Elena volt a legjobb döntés fájo de megkellett hogy tegye és aza fagyöngyös jelenet majd kövi karácsonykor bepotolják acute.gif és itt van második fele az évadnak ahol elég valszinü hogy Elena bebizonyitsa amiben Damon kételkedett persze eza teoria jelenleg csak, Stelena miatt ugyse aggodnák ahogy Stefan átment Hulkba az epizod végén ahogy rájött Elena-t elbukta Damon javára és ahogy megint vitatkoztak 4x10 promoba talán a Delena hancurrol is tudomást szerez laugh.gif nagyon ajánlom hogy Stefan ne mozduljon rá Elena most hogy Damon "szabaddá" tette mert... tucherch.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, allyangel, katie993, An_d_a, rencsi95
596 oldal 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!