Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 18. 20:49 #10401
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
2. adag! biggrin.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Galexa93
2013. január 18. 20:53 #10402
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Utolsó adag! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Galexa93
2013. január 18. 20:56 #10403
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2013.01.18. 19:22)
Nagyon sajnáltam Stefant, amikor Rebekah kimondatta Elenával az igazságot, de szerintem megérdemelte, jobbat is találhatna Elenánál, nem értem miért nem tudja már túltenni magát rajta! Elena csak menjen pajzánkodni Damonnel és csináljon magával, amit akar.

Nem értem, hogy miért pajzánkodás az, ha két szerelmes lefekszik egymással. Sokszor említik ezt a Stefan-pártiak, és ezen képtelen vagyok túlsiklani. Mintha Stefan és Elena nem feküdtek volna le egymással. Csak ugye nekik volt vagy 10 rész, mire összejöttek, Damonnek és Elenának pedig ehhez 3 évad kellett, mindaddig csak gyűltek az érzelmek, majd a 4. évadban robbant a bomba, miután Elena vámpírrá változott. Az már más tészta, hogy minek kellett a reggeli ágytornát is mutatni, szerintem teljesen felesleges volt, de hát ez már nem az ő hibájuk. Erre meg csak annyit tudok mondani, hogy Stefan is akarta már Elenát a reggeli órákban, ha jól emlékszem még a 2. évadban, mire Elena mondta, hogy nem lehet, iskolába kell mennie.
Egyébként a többivel egyetértek, Szilaj engem sem különösebben érdekel.
12 felhasználónak tetszik: allyangel, Misao, Vampire Lady, Vampiregirl1, Adrianna, House Of Wax, rencsi95, An_d_a, Beba13, LadyAlexa, Nita09, Kyra99
2013. január 18. 21:27 #10404
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2013.01.18. 20:56)

Egyébként a többivel egyetértek, Szilaj engem sem különösebben érdekel.


Szilaj...rofl.gif A vadprofi paripája. cool.gif Szinte látom ahogy sas-sebességel suhan Mystic Falls utcái fellett. Fogadjunk repülni is tud, ha már az originalok is ennyire be vannak gyúlladva tőle. pardon.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1, Daxy, Adrianna, House Of Wax, An_d_a, Beba13, LadyAlexa, Nita09, Kyra99
2013. január 18. 23:12 #10405
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.01.18. 21:27)
Szilaj...rofl.gif A vadprofi paripája. cool.gif Szinte látom ahogy sas-sebességel suhan Mystic Falls utcái fellett. Fogadjunk repülni is tud, ha már az originalok is ennyire be vannak gyúlladva tőle. pardon.gif

De az a poén, hogy még mindig van valaki, aki a legfélelmetesebb, a legerősebb, a leggonoszabb. Pedig ez elméletileg Klaus lett volna, de a harmadik évadtól már senki sem félt tőle úgy igazán. Ezt a Szilajt is behozzák majd, hogy "hűdegonosz", aztán a következő évadban megint jön valami nagy hatalom, aki mindenek felett áll, már látom előre. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, Vampiregirl1, Adrianna, Vampire Lady, House Of Wax, An_d_a, Nita09, Kyra99
2013. január 19. 01:46 #10406
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Ezt muszáj minden Delena fannak megnéznie! nevet2.gif Exactly my feelings... wub2.gif
12 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Adrianna, Vampire Lady, Lolla, Daxy, rencsi95, Beba13, LadyAlexa, Rékakroki72, Kyra99, xxxddd
2013. január 19. 13:36 #10407
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2013.01.19. 01:46)


Ez angyon beteg..az a sikítás!!! smileeee.gif De amúgy tényleg néhol uyganezt éreztem! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Kyra99
2013. január 19. 20:10 #10408
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Catch Me If You Can-Clip wink.gif
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, allyangel
2013. január 20. 01:25 #10409
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Én arra lennék kíváncsi,hogy miután így összetörik a suli berendezését,másnap a takarítók szó nélkül mindent helyretesznek és rendelnek új asztalokat,székeket,szekrényeket,ajtókat? rohog.gif
Meg az igazgatót és a többi tanárt,diákot sem zavarja,hogy vkik rendszeresen amortizálják a sulit? laugh.gif
Oké,hogy ez egy sorozat,de azért ennyire még maradhatnánk a realitás talaján,mert amúgy senkit egy mp-re sem izgat,hogy mit hagytak ott maguk után és nem fognak-e nyomozni amiatt,hogy mi történt.

És akárki akármit mond,igenis szemétség amit Elena csinál. Tőlem egész nyugodtan legyen Damonnal,már az előző évad végén se bántam volna,ha őt választja,csak zárják már le ezt az unalmas szálat. Akkor újra Stefant választotta - aminek persze örültem,mert én az öcsköst bírom jobban,és ő meg odavan Elenáért - és reméltem,hogy végre vége lesz ennek a szerelmi háromszögnek. Erre ott folytatják ahol abbahagyták,sőt még rosszabb lett.
Tudom,hogy a Delena fanok szeretik ezt mondani,de Elena nem volt szerelmes 3 éve Damonba,ez tényleg bullshit. Hányszor megmondta neki,hogy ő Stefant szereti és mindig is őt fogja. Vagy már persze akkor is hazudott? Nem hinném. Nem azt mondom,hogy nem érzett iránta az utóbbi időben semmit,de az is marhaság,hogy titkon mindig őt szerette. blink.gif
Szóval igenis kicsit hamar jött ez a jöjjünk össze Damonnel dolog,főleg annak fényében,hogy még az első részben,mikor már vámpír volt,akkor is azt mondta,hogy élete legjobb döntése volt,hogy Stefant választotta. 2 résszel később meg már halálosan szerelmes Damonba. #facepalm
Ha úgyis össze akarták őket hozni,akkor ezt sokkal normálisabban is meg lehetett volna csinálni.
De azért akinek van testvére,az ha mélyen a szívébe néz,érzi,hogy ezt nem igazán lehetne megcsinálni egy olyan testvérrel aki szeretünk,főleg nem így.Akármennyire is szerelmes vagyok vkibe.
7 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampire Lady, mikieger, Xelly, Misao, cintia0023, marti27
2013. január 20. 01:48 #10410
- törölt felhasználó -    
A Született feleséges rész.. _nevet.gif _nevet.gif behalok rohog.gif rohog.gif

7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, rencsi95, Vampire Lady, allyangel, Daxy, Adrianna, xxxddd
2013. január 20. 10:28 #10411
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Jessy @ 2013.01.20. 01:25)
Én arra lennék kíváncsi,hogy miután így összetörik a suli berendezését,másnap a takarítók szó nélkül mindent helyretesznek és rendelnek új asztalokat,székeket,szekrényeket,ajtókat? rohog.gif 
Meg az igazgatót és a többi tanárt,diákot sem zavarja,hogy vkik rendszeresen amortizálják a sulit?  laugh.gif 
Oké,hogy ez egy sorozat,de azért ennyire még maradhatnánk a realitás talaján,mert amúgy senkit egy mp-re sem izgat,hogy mit hagytak ott maguk után és nem fognak-e nyomozni amiatt,hogy mi történt.
És akárki akármit mond,igenis szemétség amit Elena csinál. Tőlem egész nyugodtan legyen Damonnal,már az előző évad végén se bántam volna,ha őt választja,csak zárják már le ezt az unalmas szálat. Akkor újra Stefant választotta - aminek persze örültem,mert én az öcsköst bírom jobban,és ő meg odavan Elenáért - és reméltem,hogy végre vége lesz ennek a szerelmi háromszögnek. Erre ott folytatják ahol abbahagyták,sőt még rosszabb lett.
Tudom,hogy a Delena fanok szeretik ezt mondani,de Elena nem volt szerelmes 3 éve Damonba,ez tényleg bullshit. Hányszor megmondta neki,hogy ő Stefant szereti és mindig is őt fogja. Vagy már persze akkor is hazudott? Nem hinném. Nem azt mondom,hogy nem érzett iránta az utóbbi időben semmit,de az is marhaság,hogy titkon mindig őt szerette. blink.gif 
Szóval igenis kicsit hamar jött ez a jöjjünk össze Damonnel dolog,főleg annak fényében,hogy még az első részben,mikor már vámpír volt,akkor is azt mondta,hogy élete legjobb döntése volt,hogy Stefant választotta. 2 résszel később meg már halálosan szerelmes Damonba. #facepalm
Ha úgyis össze akarták őket hozni,akkor ezt sokkal normálisabban is meg lehetett volna csinálni.
De azért akinek van testvére,az ha mélyen a szívébe néz,érzi,hogy ezt nem igazán lehetne megcsinálni egy olyan testvérrel aki szeretünk,főleg nem így.Akármennyire is szerelmes vagyok vkibe.


Igen, ezen már én is gondolkoztam:D Lehet, hogy vannak vmi "takarítók", mint anno a Bűbájos boszikban:D
Egyébként teljesen egyett értek azzal, amit írtál. Nekem semmi bajom sincs Damonnal,de ez nekem se jön be így. Sokkal jobb volt mikor csak flörtölgettek egymással. Engem még az idegesít sokszor, hogy írják az emberek, hogy Stefan állandóan nyávog meg minden. Hát basszus most jött össze a szerelme a tesójával. Ahhoz képest nem is vág le nagy hisztit, én nem is tudom mit csinálnék. De úgy veszem észre, hogy most végre bekeményít és remélem oda is teszi magát kicsit:D Már nem örülnék, ha megint Elena után kóstatna, főleg ezek után. Rebeka-val jó kis párost alkotnának sztem:) Kérem vissza Elijaht és Kathrine-t, rakjanak csak rendet MF-ben. Kicsit elszabadult minden.
2 felhasználónak tetszik: marti27, Jessy
2013. január 20. 10:28 #10412
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Jessy @ 2013.01.20. 01:25)
Én arra lennék kíváncsi,hogy miután így összetörik a suli berendezését,másnap a takarítók szó nélkül mindent helyretesznek és rendelnek új asztalokat,székeket,szekrényeket,ajtókat? rohog.gif 
Meg az igazgatót és a többi tanárt,diákot sem zavarja,hogy vkik rendszeresen amortizálják a sulit?  laugh.gif 
Oké,hogy ez egy sorozat,de azért ennyire még maradhatnánk a realitás talaján,mert amúgy senkit egy mp-re sem izgat,hogy mit hagytak ott maguk után és nem fognak-e nyomozni amiatt,hogy mi történt.

Ezen már én is gondolkoztam. wtf.gif Vagy hogy például hogy van pénzük minden egyes összetörés után autót venni?Oké,hogy ez Amerika,meg minden,de tudtommal egyikük sem dolgozik,ha kapnának is valamilyen pénzt,az biztos nem lenne elég arra,hogy mindig új kocsit,telefont vagy más dolgokat shoppingoljonak. rolleyes.gif fool.gif Szóval vannak itt érdekes dolgok. rohog.gif 110.gif
2013. január 20. 10:54 #10413
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2013.01.20. 10:28)
Ezen már én is gondolkoztam. wtf.gif Vagy hogy például hogy van pénzük minden egyes összetörés után autót venni?Oké,hogy ez Amerika,meg minden,de tudtommal egyikük sem dolgozik,ha kapnának is valamilyen pénzt,az biztos nem lenne elég arra,hogy mindig új kocsit,telefont vagy más dolgokat shoppingoljonak. rolleyes.gif  fool.gif Szóval vannak itt érdekes dolgok. rohog.gif  110.gif

sztem igézéssel szerzik be a jobbnál jobb telókat, meg kocsikat XD de gondolom julie a szerelmi sok szöget érdekesebbnek látja mintha néha az ilyen dolgokat magyaráznák meg egy-egy jelenetben

a delena meg nálam is sántít hiába pártolom őket, olyan szempontból hogy túl gyorsan v inkább rosszul felépítve. 3 évadon keresztül sokkal összetettebb volt ha úgy vesszük, most meg pár rész alatt felborult minden. Elena talán damont már meggyőzte de engem nem sikerült. és biztos vagyok benne h ez az évad remélem h nem de ugyan így fog végig haladni, aztán a legvégén fordul egyet az egész , és megint csak stelena lesz majd.

Egyébként már arra is gondoltam h a gyógyírt Klaus fogja bevenni, mert julie mindig hangoztatja h Kat csak akk jön vissza ha Klaus nem bánthatja. Szval vagy ember lesz vagy Tyler elüldözi v még rosszabb.
De ez most úgy van h kettőnek kell bevenni? mert rebekah ezt mondta nekik nem? v elértettem volna?
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, Jessy
2013. január 20. 18:03 #10414
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2013.01.20. 10:28)
Ezen már én is gondolkoztam. wtf.gif Vagy hogy például hogy van pénzük minden egyes összetörés után autót venni?Oké,hogy ez Amerika,meg minden,de tudtommal egyikük sem dolgozik,ha kapnának is valamilyen pénzt,az biztos nem lenne elég arra,hogy mindig új kocsit,telefont vagy más dolgokat shoppingoljonak. rolleyes.gif  fool.gif Szóval vannak itt érdekes dolgok. rohog.gif  110.gif


Engem az nem is idegesít annyira,hogy gyakran váltogatják a telefonjaikat,mert tudom,hogy a sorozatoknak/filmeknek fontos a termékelhelyezéssel kapott pénz vagy vmilyen más előny (még a szakdogám is ilyesmiről írom biggrin.gif ),de azért azon mindig röhögök egy sort,hogy elképzelem ahogy pl. Stefan és Damon két harc/üldözés/Elena megmentése között elugrik vmelyik közeli nagyvárosba és új mobil előfizetést köt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampire Lady
2013. január 20. 18:06 #10415
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.01.20. 10:54)
sztem igézéssel szerzik be a jobbnál jobb telókat, meg kocsikat XD de gondolom julie a szerelmi sok szöget érdekesebbnek látja mintha néha az ilyen dolgokat magyaráznák meg egy-egy jelenetben
a delena meg nálam is sántít hiába pártolom őket, olyan szempontból hogy túl gyorsan v inkább rosszul felépítve. 3 évadon keresztül sokkal összetettebb volt ha úgy vesszük, most meg pár rész alatt felborult minden. Elena talán damont már meggyőzte de engem nem sikerült. és biztos vagyok benne h ez az évad remélem h nem de ugyan így fog végig haladni, aztán a  legvégén fordul egyet az egész , és megint csak stelena lesz majd. 
Egyébként már arra is gondoltam h a gyógyírt Klaus fogja bevenni, mert julie mindig hangoztatja h Kat csak akk jön vissza ha Klaus nem bánthatja. Szval vagy ember lesz vagy Tyler elüldözi v még rosszabb. 
De ez most úgy van h kettőnek kell bevenni? mert rebekah ezt mondta nekik nem? v elértettem volna?


Ahhoz,hogy Klaus ez bevegye tényleg vmi nagy dolognak kell történnie,vagy akarata ellenére lesz,ahogy Rebekah szeretné. biggrin.gif
Nem tudom,de lehet,hogy vmi ilyesmivel fogják innen kiírni és áttenni a The Originalsba. Mondjuk teljesen nem vághatják el a szálát szerintem,mert ha a spinoff nem jön be a népnek,akkor vhogy majd biztos vissza akarják hozni a VD-be. Kattel meg csak megbékélnek egyszer. biggrin.gif Klaus sem olyan durva már,mint régebben. biggrin.gif

Szerintem nem kell két vkinek bevenni a szert,legalábbis nekem így ez nem rémlik,Rebekah csak arra mondta,hogy Stefan Elena kedvéért bevette volna,nem? unknw.gif
2013. január 20. 18:15 #10416
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.01.20. 18:06)
Ahhoz,hogy Klaus ez bevegye tényleg vmi nagy dolognak kell történnie,vagy akarata ellenére lesz,ahogy Rebekah szeretné. biggrin.gif
Nem tudom,de lehet,hogy vmi ilyesmivel fogják innen kiírni és áttenni a The Originalsba. Mondjuk teljesen nem vághatják el a szálát szerintem,mert ha a spinoff nem jön be a népnek,akkor vhogy majd biztos vissza akarják hozni a VD-be. Kattel meg csak megbékélnek egyszer. biggrin.gif Klaus sem olyan durva már,mint régebben. biggrin.gif
Szerintem nem kell két vkinek bevenni a szert,legalábbis nekem így ez nem rémlik,Rebekah csak arra mondta,hogy Stefan Elena kedvéért bevette volna,nem? unknw.gif

de ha elenának szánják alapból akk stefan hogyan vehetné be vele együtt? v megoszthatják? az jó lenne, mert én akk jeremynek szánnám ha esetleg nagyon megőrülne és ric sorsára jutna, meg damonnek v elenának h a sirebond gondok megszűnjenek
am bele gondoltam h ha klaus inná meg, akk a többiek ugyan úgy vámpírok maradnának e akik tőle származnak v sem. én ezzel a gondolattal is eljátszanék , újra mindenki ember ... na mondjuk az érdekes lenne, inkább ne
2013. január 20. 18:47 #10417
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.01.20. 18:15)
de ha elenának szánják alapból akk stefan hogyan vehetné be vele együtt? v megoszthatják? az jó lenne, mert én akk jeremynek szánnám ha esetleg nagyon megőrülne és ric sorsára jutna, meg damonnek v elenának h a sirebond gondok megszűnjenek 
am bele gondoltam h ha klaus inná meg, akk a többiek ugyan úgy vámpírok maradnának e akik tőle származnak v sem. én ezzel a gondolattal is eljátszanék , újra mindenki ember ... na mondjuk az érdekes lenne, inkább ne


Ha létezik is biztos nincs belőle túl sok,de szerintem nem csak egy főnek jutna. Legalábbis én úgy vettem ki a dolgot,hogy igazából ha közülük mindenki meg akarna gyógyulni,akkor megihatná. De lehet,hogy majd az lesz a nagy talány,hogy nincs belőle elég. Vagy ugye egyáltalán nem létezik. biggrin.gif
Az tényleg érdekes,hogy ha Klaus inná meg,akkor az hatással lenne-e a "leszármazottaira"? blink.gif
2013. január 20. 19:16 #10418
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.01.20. 18:47)

Az tényleg érdekes,hogy ha Klaus inná meg,akkor az hatással lenne-e a "leszármazottaira"? blink.gif

hát ahhoz képest h rebekah klausnak szánja, és erről mindenki tud, még sem gondoltak bele h akkor velük mi lenne

am sztem a gyógymód az nem olyan formában létezik ahogy ők hiszik lehet h kell hozzá más is mondjuk egy áldozat v ilyesmi, az úgy felpörgetné a dolgokat nem csak úgy h simán megisszák aztán kész
1 felhasználónak tetszik: Jessy
2013. január 20. 20:17 #10419
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.01.20. 18:15)
am bele gondoltam h ha klaus inná meg, akk a többiek ugyan úgy vámpírok maradnának e akik tőle származnak v sem. én ezzel a gondolattal is eljátszanék , újra mindenki ember ... na mondjuk az érdekes lenne, inkább ne

Az, hogy Klaus beveszi a gyógyírt, miért hatna a "leszármazottakra"? biggrin.gif Mások állapotára nem hiszem, hogy hat, csak arra, aki bevette. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. január 20. 20:20 #10420
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2013.01.20. 20:17)
Az, hogy Klaus beveszi a gyógyírt, miért hatna a "leszármazottakra"? biggrin.gif Mások állapotára nem hiszem, hogy hat, csak arra, aki bevette. unsure.gif

hát csak az alapján hogy ha ő meghal akk a többiek is gondoltam erre, de erre nem fog sor kerülni gondolom am sem
de ha még is és mondjuk klaus ember lenne akk tuti megölnék mert ha rájuk semmi hatással nem lenne, akk már nyugodtan végezhetnének vele, és azt nem akarom
596 oldal 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!