Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 20. 20:37 #10421
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Húha, hát én ma olvastam egy pletykaszerű valamit, miszerint Damon meg fog halni a 4x15-ben. blink.gif Olyan ideges lettem, hogy rögtön fel is borult az egész napirendem és még tanulni sem bírtam ezmiatt. rohog.gif

Szóval az van, hogy Ian nemrég posztolta ezt a képet Twitterre és ezt írta hozzá: "Damon Salvatore contemplating man's existential dilemma..." és állítólag a napgyűrűje nincs rajta. Ami megmagyarázhatja azt a posztot, amit Nina tweetelt: "@zach_roerig and I shooting a scene for episode 415 - it's been an emotional roller coaster ride kind of week" és ehhez csatolta ezt a képet, amin úgy látszik, mintha Elenán Damon gyűrűje lenne (nagyobbnak látszik legalábbis Elena gyűrűjénél). Ehhez pluszba még Kat Graham is ilyeneket írt, hogy "Wrapped episode 415, one of the most epic episodes ever shot..." meg "in season 4 its 415, Jule Plec wrote it and I cried when I read the script". És erre válaszul írta még Nina, hogy "Agreed. Ditto.. That it was. Epic and heart wrenching..." Szóval elég gyanús. unsure.gif Ilyen dolgok keringenek a neten, hogy Damon meghal a 4. évad második felében és az 5. évadban jön vissza, hogy megtörje a köteléket közte és Elena között. Vagy lehet, hogy ezt a halált úgy értik, hogy ő kapja meg a gyógyírt és ember lesz. Viszont az előbbi állításomat meg kell cáfoljam, ugyanis a 4x15-ben nem halhat meg Damon, mert Ian nemrég posztolt a 4x16-os szövegkönyvéről egy képet.

Ezek mind csak találgatások, teóriák a részemről (és mások részéről), úgyhogy nem kell komolyan venni őket, de gondoltam megosztom veletek a gondolataimat, mert én szeretem ilyeneken törni a fejem. smileeee.gif Én úgy vagyok vele, hogy - bármennyire is fájna Damon elvesztése - a halála felpezsdítené a sorozatot és egy új, váratlan fordulatot hozna bele. De persze csak úgy lenne ez jó, hogy később visszajön. biggrin.gif De addigis, legalább mindenki felkapná a fejét, hogy "Hoppá, az írók ezt is meg merték lépni!". Komolyan gondolom, hogy jót tenne már a sorozatnak egy igazi dráma, mert nagyon lagymatagok a részek mostanában. Az meg már más kérdés, hogy a nézettség földmag közeli mélységbe süllyedne Damon ideiglenes elvesztése miatt. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, cintia0023, Vampire Lady, Vampiregirl1, Adrianna, Kyra99
2013. január 20. 20:47 #10422
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2013.01.20. 20:37)
Húha, hát én ma olvastam egy pletykaszerű valamit, miszerint Damon meg fog halni a 4x15-ben. blink.gif Olyan ideges lettem, hogy rögtön fel is borult az egész napirendem és még tanulni sem bírtam ezmiatt. rohog.gif
Szóval az van, hogy Ian nemrég posztolta ezt a képet Twitterre és ezt írta hozzá: "Damon Salvatore contemplating man's existential dilemma..." és állítólag a napgyűrűje nincs rajta. Ami megmagyarázhatja azt a posztot, amit Nina tweetelt: "@zach_roerig and I shooting a scene for episode 415 - it's been an emotional roller coaster ride kind of week" és ehhez csatolta ezt a képet, amin úgy látszik, mintha Elenán Damon gyűrűje lenne (nagyobbnak látszik legalábbis Elena gyűrűjénél). Ehhez pluszba még Kat Graham is ilyeneket írt, hogy "Wrapped episode 415, one of the most epic episodes ever shot..." meg "in season 4 its 415, Jule Plec wrote it and I cried when I read the script". És erre válaszul írta még Nina, hogy "Agreed. Ditto.. That it was. Epic and heart wrenching..." Szóval elég gyanús. unsure.gif Ilyen dolgok keringenek a neten, hogy Damon meghal a 4. évad második felében és az 5. évadban jön vissza, hogy megtörje a köteléket közte és Elena között. Vagy lehet, hogy ezt a halált úgy értik, hogy ő kapja meg a gyógyírt és ember lesz. Viszont az előbbi állításomat meg kell cáfoljam, ugyanis a 4x15-ben nem halhat meg Damon, mert Ian nemrég posztolt a 4x16-os szövegkönyvéről egy képet
Ezek mind csak találgatások, teóriák a részemről (és mások részéről), úgyhogy nem kell komolyan venni őket, de gondoltam megosztom veletek a gondolataimat, mert én szeretem ilyeneken törni a fejem. smileeee.gif Én úgy vagyok vele, hogy - bármennyire is fájna Damon elvesztése - a halála felpezsdítené a sorozatot és egy új, váratlan fordulatot hozna bele. De persze csak úgy lenne ez jó, hogy később visszajön. biggrin.gif De addigis, legalább mindenki felkapná a fejét, hogy "Hoppá, az írók ezt is meg merték lépni!". Komolyan gondolom, hogy jót tenne már a sorozatnak egy igazi dráma, mert nagyon lagymatagok a részek mostanában. Az meg már más kérdés, hogy a nézettség földmag közeli mélységbe süllyedne Damon ideiglenes elvesztése miatt. rohog.gif

látom ez nem csak engem sokkolt máma blink.gif
megmondom őszíntén bár merész húzás lenne de nekem nem tűnik jó ötletnek. Az a szint ami most van sem elég jó nem h iant kiírni a kövi évadig mondjuk, akk nem hiszem h a nézettség elsegítené a sorozatot az évad berendeléséig.
De eszembe jutott most más is
ugye van ez a Silas dolog aki a holtakat feltámasztaná
és mi van akk ha a drága professzorunk vmiért damont is feláldozza és majd silas feltámasztja a holtakat damonnel együtt. Lehet ám h ez hülyeség, igazából csak így tűnik logikusnak h Damon h a fenébe hallhat meg , miért nincs senki aki segítené v vmi.
Elena meg készülhet mert ha miatta mert rajta van a gyűrűje hal meg Damon én személyesen szúrom le egy karóval az fix
2013. január 20. 23:17 #10423
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2013.01.20. 10:28)
Igen, ezen már én is gondolkoztam:D Lehet, hogy vannak vmi "takarítók", mint anno a Bűbájos boszikban:D 
Egyébként teljesen egyett értek azzal, amit írtál. Nekem semmi bajom sincs Damonnal,de ez nekem se jön be így. Sokkal jobb volt mikor csak flörtölgettek egymással. Engem még az idegesít sokszor, hogy írják az emberek, hogy Stefan állandóan nyávog meg minden. Hát basszus most jött össze a szerelme a tesójával. Ahhoz képest nem is vág le nagy hisztit, én nem is tudom mit csinálnék. De úgy veszem észre, hogy most végre bekeményít és remélem oda is teszi magát kicsit:D Már nem örülnék, ha megint Elena után kóstatna, főleg ezek után. Rebeka-val jó kis párost alkotnának sztem:) Kérem vissza Elijaht és Kathrine-t, rakjanak csak rendet MF-ben. Kicsit elszabadult minden.


Ezt a nyávogás dolgot én se értem,egy hisztis pasi egyáltalán nem ilyen. smileeee.gif
Rebekaht én is bírom,meg régen ugye őt szerette is,szóval még jó dolog is kijöhet ebből...De azért azt se szeretném,hogy akkor 1 rész múlva ők már járnak biggrin.gif Mondjuk Rebekah nem az a nagyon csajos,olvadozós típus,szóval ettől talán nem kell félni. biggrin.gif
Elijah tényleg jöhetne vissza,ő szerintem Klaustól is nagyobb arc. biggrin.gif Ma is néha eszembe jut az a jelenet mikor egy marék kaviccsal bebombázta a kávézó vagy kajálda üvegfalát. biggrin.gif
2013. január 20. 23:22 #10424
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Azért ezek szerintem elég meredek következtetések néhány kis felbontású kép alapján. blink.gif Meg nem is gondolnám,hogy képesek az egyik főszereplőt kiírni,főleg nem úgy,hogy még hátravan kb. 7 rész az évadból,esetleg egy bazi nagy évad végi cliffhangernek el lehetne lőni. De nem is szeretném,ha megölnék Damont,az úgy már megint nem lenne az igazi. Mondjuk ha még egy olyan jelentéktelen szereplőt,mint Matt sem mertek eddig kiírni,akkor szerintem Damonra sincs sok esély. biggrin.gif
Meg a szereplők elég sokszor eljátszották már ezt az "úristen,a legdurvább rész lesz a következő" és hasonló kijelentéseket.
De persze ki tudja,lehet,hogy tényleg bekeményítenek unknw.gif
Viszont az meg megint olyan gáz,hogy aztán a következő évadban visszajön,eddig persze senkit nem tudtak megmenteni.Úgyhogy inkább ezt az egészet ne is játsszák el szerintem tongue.gif
2013. január 20. 23:25 #10425
Jal
Jal
 
Státuszescape
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.13.
Hozzászólás: 669
Csatolások: 5
Azonosító: 79489
Offline offline
Én azt szeretném ha Elena halna már meg végre! Engem már nagyon idegesít!!! blush.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, chelseagirl18
2013. január 21. 17:27 #10426
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Jal @ 2013.01.20. 23:25)
Én azt szeretném ha Elena halna már meg végre! Engem már nagyon idegesít!!!  blush.gif

omg.gif na jo én inkább erre nem is mondok semmit elég ezt látni egy bizonyos rétegtöl tumblr-n dry.gif
amugy Damon haláloz kapcsolodo teoriákhoz éppen pont passzol eza tavalyi fanvideo
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. január 21. 21:19 #10427
- törölt felhasználó -    
REVELATION Trailer by Joseph Morgan starring Persia White
http://youtu.be/3SICTmdS7gA
tudom h nem TVD vel kapcsolatos de sztem nagyon jó

jah meg most már az is kering a neten h damon meghal elena meg kikapcsolja az emberségét, hát egyre jobb de már bonnie halálát is rebesgetik, jó lenne ha tisztáznák végre mert már komolyan kezdek aggódni
2013. január 21. 22:02 #10428
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Damon meghal, tőlem haljon meg mind. biggrin.gif

http://25.media.tumblr.com/1d1ab9adbd78474b567f2dbda65ec327/tumblr_mgyg0ktMTL1ra6i9ao1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, mikieger
2013. január 22. 13:57 #10429
- törölt felhasználó -    
Amire alapozzátok Damon halálát, az véleményem szerint csak egy homályos fotó, amiről azt hallottam, hogy állítólag Ian tette fel a twitterre. Ezt én valószínűtlennek tartom. Egy: 6 évadra írta alá a szerződést. biggrin.gif Kettő: ilyen spoilert egyetlen színész sem próbálhat meg kiszivárogtatni a karaktere jövőjéről. Ian egyébként nem rég felrakta a szövegkönyvét a twittere, ami a 4. évad 16. részére vonatkozik. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. január 22. 13:58 #10430
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jal @ 2013.01.20. 23:25)
Én azt szeretném ha Elena halna már meg végre! Engem már nagyon idegesít!!!  blush.gif

Gonosz vagy! dry.gif
2013. január 22. 14:01 #10431
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.01.20. 23:22)
Azért ezek szerintem elég meredek következtetések néhány kis felbontású kép alapján. blink.gif Meg nem is gondolnám,hogy képesek az egyik főszereplőt kiírni,főleg nem úgy,hogy még hátravan kb. 7 rész az évadból,esetleg egy bazi nagy évad végi cliffhangernek el lehetne lőni. De nem is szeretném,ha megölnék Damont,az úgy már megint nem lenne az igazi. Mondjuk ha még egy olyan jelentéktelen szereplőt,mint Matt sem mertek eddig kiírni,akkor szerintem Damonra sincs sok esély. biggrin.gif 
Meg a szereplők elég sokszor eljátszották már ezt az "úristen,a legdurvább rész lesz a következő" és hasonló kijelentéseket.
De persze ki tudja,lehet,hogy tényleg bekeményítenek unknw.gif 
Viszont az meg megint olyan gáz,hogy aztán a következő évadban visszajön,eddig persze senkit nem tudtak megmenteni.Úgyhogy inkább ezt az egészet ne is játsszák el szerintem  tongue.gif


Kifejezném egyetértésemet. wink.gif Én sem vonnék le semmilyen következtetést egy vacak, homályos fotó alapján. biggrin.gif
2013. január 22. 14:19 #10432
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.01.22. 13:57)
Amire alapozzátok Damon halálát, az véleményem szerint csak egy homályos fotó, amiről azt hallottam, hogy állítólag Ian tette fel a twitterre. Ezt én valószínűtlennek tartom. Egy: 6 évadra írta alá a szerződést. biggrin.gif  Kettő: ilyen spoilert egyetlen színész sem próbálhat meg kiszivárogtatni a karaktere jövőjéről. Ian egyébként nem rég felrakta a szövegkönyvét a twittere, ami a 4. évad 16. részére vonatkozik. biggrin.gif

1, senki se gondolja hogy Damon kinyirnák a soribol az marha nagy böszmeség lenne
2, az hogy forgato könyvet kapott... lol egyértelmü hogy kapott mért ne kapna? és ha ghost!damon lenne mért ne találkozhatna ghost!ric-l? stb stb stb
3, sztem jobb ha felse hozom még1szer ezta teoriát nem célom fokozni azta elégedetlenséget ami igy olvashato az itteni hozzászolásokbol smileeee.gif
majd ugyis meglátjuk mi lesz és akkor majd lehet örülni/boszonkodni/szomorkodni vagy akár utálni öket smileeee.gif
2013. január 22. 16:20 #10433
Jal
Jal
 
Státuszescape
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.13.
Hozzászólás: 669
Csatolások: 5
Azonosító: 79489
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.01.22. 13:58)
Gonosz vagy! dry.gif


Nem vagyok gonosz, csak elmondtam a véleményemet! Én jobban 'helyeselném'(nem ez a legjobb szó de nem jut eszembe jobb) Elena halálát, mint Damonét!
2013. január 22. 16:36 #10434
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Úgy emlékszem, hogy valaki kérte volna őket HQ-ban think.gif Íme itt vannak a hiányzó S4 promóképek természetesen HQ méretben.
Stefan heart.gif
23 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Rékakroki72, zsofeeh, Adrianna, Vampire Lady, Misao, Jeanne, Nita09, Daxy, allyangel, Galexa93, mikieger, Jessy, Toxic, Kyra99, Brittany, lostgirl, Lolla, Zsuzsy93, BunnyGirl, xxxddd, An_d_a, standoffan
2013. január 22. 18:39 #10435
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.01.22. 16:36)
Úgy emlékszem, hogy valaki kérte volna őket HQ-ban think.gif Íme itt vannak a hiányzó S4 promóképek természetesen HQ méretben. 
Stefan heart.gif


Elijah mint egy ügyvéd. rofl.gif
Ismét csak nagyon durván dolgozott rajtuk a Photoshop. unsure.gif
Főleg Dr.Fell haja alatt mutatkoznak igazán a számítógépes technika tünetei. rohog.gif Közelebről megnézve meg Elena fülének árnyalata is elég furcsa. mellow.gif
No mindegy nem szóltam, de máig nem értem miért kell valakit egy próbabává retusálni.
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2013. január 22. 18:54 #10436
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2013.01.20. 20:37)
Húha, hát én ma olvastam egy pletykaszerű valamit, miszerint Damon meg fog halni a 4x15-ben. blink.gif Olyan ideges lettem, hogy rögtön fel is borult az egész napirendem és még tanulni sem bírtam ezmiatt... rohog.gif

Ehhez az egészhez csak annyit tudnék még hozzáfűzni, hogy volt egy teória még tavaly decemberben, mikor az a twitter kép megjelent, hogy Damon meg fog halni, és így megszakítják a köteléket közte és Elena között. Plec szintén kihangsúlyozta nemrég, hogy attól még, hogy Jeremy most olyan, amilyen, még mindig képes látni a szellemeket. Tehát akár Damon szellemként is jelen lehetne, és mivel az egész évad lényege, hogy találjanak egy módot a halottak visszahozására, Damon újra feléledhetne (esetleg emberként?). Persze ezeket nem szabad komolyan venni, de ki tudja, volt már olyan, hogy egy-egy rajongói teória végül bejött.
Gondoltam, én is elmondom már, amit tudok, hogy senki se maradjon le semmiről. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Daxy, allyangel, Kyra99
2013. január 22. 22:32 #10437
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Daniel Gillies (Elijah) lesz a készülő "The Originals" spinoff harmadik főszereplője Joseph Morgan és Phoebe Tonkin mellett.
Forrás: DEADLINE
Húúúú, egyre jobban várós ez. biggrin.gif thumbsup.gif w00t.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2013. január 23. 00:04 #10438
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.01.22. 16:36)
Úgy emlékszem, hogy valaki kérte volna őket HQ-ban think.gif Íme itt vannak a hiányzó S4 promóképek természetesen HQ méretben. 
Stefan heart.gif


köszi szépen a képeket meghajolo.gif
Stefan blush.gif blush.gif wub.gif wub.gif
Damonra ezen a képen egy hajvágás ráfért volna. biggrin.gif Elenáról sem a legjobb,mi ez a nadrág? blink.gif Caroline és Rebekah viszont nagyon szépek smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2013. január 23. 16:02 #10439
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Valaki tudna egy helyet ahol az új részt megtudom nézni? blush.gif
2013. január 23. 16:13 #10440
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.01.22. 14:19)
1, senki se gondolja hogy Damon kinyirnák a soribol az marha nagy böszmeség lenne
2, az hogy forgato könyvet kapott... lol egyértelmü hogy kapott mért ne kapna? és ha ghost!damon lenne mért ne találkozhatna ghost!ric-l? stb stb stb
3, sztem jobb ha felse hozom még1szer ezta teoriát nem célom fokozni azta elégedetlenséget ami igy olvashato az itteni hozzászolásokbol smileeee.gif
majd ugyis meglátjuk mi lesz és akkor majd lehet örülni/boszonkodni/szomorkodni vagy akár utálni öket smileeee.gif


"majd ugyis meglátjuk mi lesz"
Én is erre gondolok. Jól mondod. biggrin.gif
596 oldal 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!