Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 16. 20:39 #10661
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cyrano73 @ 2013.02.16. 20:20)
Elena John lánya, tehát ő is Gilbert. Valójában unokatestvérek  biggrin.gif

Tényleg! omg.gif ,erről teljesen elfeledkeztem ,köszi!
2013. február 17. 16:26 #10662
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Sparkling @ 2013.02.16. 19:15)
Nekem olyan jutott eszembe ,hogy most egy kis szünet lesz és csodálkoztam is ,hogy nem.Remélem Jer valahogy viszzajön(lehethogy Silas által) ,én nagyon szerettem őket Binnie-val és most ,hogy volt valami Jeremy meghal.Kat-nek meg nagyon örültem kb.10 másodpercig,aztán megutáltam ,de nem tudok rá haragudni ,örülök ,hogy visszajött. smileeee.gif Én arra vagyok kiváncsi ,hogy ki lesz Silas ,ha feltámad ,úgy gondolom milyen alakot ölt, vagy marad szobornak? rohog.gif
Most néztem meg azt a részt a 2.évadból ,amikor Rose elrabolja Elenát ,hogy odaadja Elijah-nak.Bonnie Jeremy vérének segítségével találja meg ,merthogy vérrokonok.De nem úgy volt ,hogy Elenát örökbefogadták? blink.gif


De,vérrokonok,csak inkább unokatesók.Mert Elena apja Jeremy apjának a testvére volt,nem? smileeee.gif

Szerk.: nem vettem észre,hogy már megválaszolták a kérdést blush.gif
2013. február 17. 17:13 #10663
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.02.17. 16:26)
De,vérrokonok,csak inkább unokatesók.Mert Elena apja Jeremy apjának a testvére volt,nem? smileeee.gif
Szerk.: nem vettem észre,hogy már megválaszolták a kérdést  blush.gif

Nem baj,én csak a kedvenc részeimet néztem meg újra és feltűnt.Nem is tudom már ,hogy John bácsi melyik részben tűnt fel ,teljesen összevissza néztem. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Jessy
2013. február 17. 18:10 #10664
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Én még csak most néztem meg a 14. részt, de nagyon kiakadtam rajta. Abban azért csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy kiszámítható volt, hogy csak egy gyógyír van, mert könyörgom, mondta itt valaki, hogy több is akad? NEM! Soha senki sem mondta, szóval nekem az volt mindig fura, hogy mindenki reménykedett, hogy majd ő is meggyógyul. Ami meg ezt a Katherine visszatér dolgot illet, örülök neki, ha már egyszer Damon "majdnem rendes" lett, Kolt meg megöltek amiért még mindig nagyon pipa vagyok. Mondjuk, ami meglepett, hogy Tylernek el kellett húznia a csíkot. Vagyis végre valahára, szabad a pálya és végre lehet Klaroline. Mondjuk én most nem hiányolom a Killer Klaust, mert majd szerintem most lendül csak igazán akcióba, hiszen végre szabad.
Amúgy abban nagyon reménykedem, hogy Jeremy viseli a gyűrűt és felébred (mondjuk azt nem értem miért mondják, hogy halott az előzetesben?), mert nem szeretném ha meghalna. Az nagy érvágás lenne, mondjuk most már megvan a gyógyír vagyis immáron feleslegessé vált szegényem, de csaknem lesz igazam. Ne legyen!
Azért drága Bonnie boszit is sajnálnám ha meghalna. Mondjuk szerintem őt megmentik Stefanék. Mert mindennek ő a kulcsa, ami már r*hadtul idegesít. Sorry. mellow.gif Én kíváncsi vagyok most mi lesz, mert végtére is, megvan a gyógyír, ami valljuk be nagyon nagy pofára esés volt. Klaus szabad, épp itt az alkalom, hogy jól S*ggbe rúgjon mindenkit, kivéve természetesen Carolinét, mert őt szereti!!! wub.gif
Tudjátok ki jöhetne már nagyon vissza? ELIJAH!!! biggrin.gif Vele lenne csak teljes a kör.
Mondjuk én erre a bizonyos Silasra is kíváncsi vagyok.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. február 17. 18:18 #10665
Vyca20
Vyca20
visszatérő vendég
 
StátuszIf God is for us, who can be against us?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.10.
Hozzászólás: 433
Csatolások: 0
Azonosító: 130981
Offline offline
szegény Jer sad.gif Kathrine-t nem lehetett kihagyni smileeee.gif
A Caroline és Tylors-es rész nagyon tetszett.^^
Klaust pedig egyre jobban szeretem smileeee.gif wub.gif
2013. február 17. 18:32 #10666
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Idézet
Én még csak most néztem meg a 14. részt, de nagyon kiakadtam rajta. Abban azért csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy kiszámítható volt, hogy csak egy gyógyír van, mert könyörgom, mondta itt valaki, hogy több is akad? NEM! Soha senki sem mondta, szóval nekem az volt mindig fura, hogy mindenki reménykedett, hogy majd ő is meggyógyul. Ami meg ezt a Katherine visszatér dolgot illet, örülök neki, ha már egyszer Damon "majdnem rendes" lett, Kolt meg megöltek amiért még mindig nagyon pipa vagyok. Mondjuk, ami meglepett, hogy Tylernek el kellett húznia a csíkot. Vagyis végre valahára, szabad a pálya és végre lehet Klaroline. Mondjuk én most nem hiányolom a Killer Klaust, mert majd szerintem most lendül csak igazán akcióba, hiszen végre szabad. 
Amúgy abban nagyon reménykedem, hogy Jeremy viseli a gyűrűt, mert nem szeretném ha meghalna. Az nagy érvágás lenne, mondjuk most már megvan a gyógyír vagyis immáron feleslegessé vált szegényem, de csaknem lesz igazam. Ne legyen! 
Azért drága Bonnie boszit is sajnálnám ha meghalna. Mondjuk szerintem őt megmentik Stefanék. Mert mindennek ő a kulcsa, ami már r*hadtul idegesít. Sorry.  Én kíváncsi vagyok most mi lesz, mert végtére is, megvan a gyógyír, ami valljuk be nagyon nagy pofára esés volt. Klaus szabad, épp itt az alkalom, hogy jól S*ggbe rúgjon mindenkit, kivéve természetesen Carolinét, mert őt szereti!!!   
Tudjátok ki jöhetne már nagyon vissza? ELIJAH!!!  Vele lenne csak teljes a kör. 
Mondjuk én erre a bizonyos Silasra is kíváncsi vagyok.

Teljesen igazad van én is ugyanígy vagyok vele.Ki mondta,hogy több gyógyír van meg Elijah is jöjjön vissza hamar meg mindig kiirják a jó szereplőket,ugye Kolt,meg most nagy valószínüséggel Jeremyt(mondjuk ne legyen igazam)és annak meg örülök hogy Kat végre visszajött. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. február 17. 19:51 #10667
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (aníítaaa @ 2013.02.17. 18:32)
Teljesen igazad van én is ugyanígy vagyok vele.Ki mondta,hogy több gyógyír van meg Elijah is jöjjön vissza hamar meg mindig kiirják a jó szereplőket,ugye Kolt,meg most nagy valószínüséggel Jeremyt(mondjuk ne legyen igazam)és annak meg örülök hogy Kat végre visszajött. smileeee.gif


Hát én is reménykedek abban, hogy lassan Elijah is hazavánszorog és helyrehozza a dolgokat, mert azt hiszem itt lenne az ideje. laugh.gif
2013. február 17. 19:56 #10668
- törölt felhasználó -    
KlarolineA 04×14 Down The Rabbit Hole című epizódban Tyler bizonytalan időre elhagyta Mytic Falls-t. Vajon előfordulhat, hogy Klaus most kap egy esélyt Caroline-tól? A hibridet alakító Joseph Morgan a minap interjút adott az E!Online-nak, és a szavaiból arra lehet következtetni, hogy ez könnyen megeshet! Bár azt nem árulhatta el, hogy pontosan kivel fog Klaus összegabalyodni, annyit mondott, hogy a rajongóknak van okuk várni a 18. részt.

“Klaus tulajdonképpen még nem is csókolózott a sorozatban. Egyszer ugyan megcsókolta Caroline-t, de akkor Tyler testében volt. Talán végre történni fog vele valami ezen a téren. Másfél évig minden epizódban fel voltam öltözve a CW-n, ami szerintem rekordnak számít! Az írók gondoltak egyet, úgyhogy most nagyon sok időt töltök az edzőteremben.” heart.gif heart.gif pompom.gif heart.gif heart.gif

http://vampirnaplok.hu/
7 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Vampiregirl1, lostgirl, mikieger, Jessy, Kyra99, rencsi95
2013. február 17. 20:32 #10669
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.17. 19:56)
KlarolineA 04×14 Down The Rabbit Hole című epizódban Tyler bizonytalan időre elhagyta Mytic Falls-t. Vajon előfordulhat, hogy Klaus most kap egy esélyt Caroline-tól? A hibridet alakító Joseph Morgan a minap interjút adott az E!Online-nak, és a szavaiból arra lehet következtetni, hogy ez könnyen megeshet! Bár azt nem árulhatta el, hogy pontosan kivel fog Klaus összegabalyodni, annyit mondott, hogy a rajongóknak van okuk várni a 18. részt.
“Klaus tulajdonképpen még nem is csókolózott a sorozatban. Egyszer ugyan megcsókolta Caroline-t, de akkor Tyler testében volt. Talán végre történni fog vele valami ezen a téren. Másfél évig minden epizódban fel voltam öltözve a CW-n, ami szerintem rekordnak számít! Az írók gondoltak egyet, úgyhogy most nagyon sok időt töltök az edzőteremben.” heart.gif  heart.gif pompom.gif  heart.gif  heart.gif 
http://vampirnaplok.hu/


Oké, most már van okom várni az elkövetkező részeket, ha másért nem is, a Klaus Caroline vonal miatt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, mikieger
2013. február 17. 20:37 #10670
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.02.17. 20:32)
Oké, most már van okom várni az elkövetkező részeket, ha másért nem is, a Klaus Caroline vonal miatt. biggrin.gif

Az ám smileeee.gif Joseph beveti magát (mondjuk a Ben Hurban sem szégyenlősködött blush.gif blush.gif )
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Minimanó94
2013. február 17. 23:30 #10671
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.17. 19:56)

“Klaus tulajdonképpen még nem is csókolózott a sorozatban. Egyszer ugyan megcsókolta Caroline-t, de akkor Tyler testében volt. Talán végre történni fog vele valami ezen a téren. Másfél évig minden epizódban fel voltam öltözve a CW-n, ami szerintem rekordnak számít! Az írók gondoltak egyet, úgyhogy most nagyon sok időt töltök az edzőteremben.” heart.gif  heart.gif pompom.gif  heart.gif  heart.gif 

Huuuha, akkor itt nem csak egy szimpla csók lesz... biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Vampiregirl1, Minimanó94, rencsi95
2013. február 18. 08:25 #10672
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.02.17. 18:10)
Én még csak most néztem meg a 14. részt, de nagyon kiakadtam rajta. Abban azért csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy kiszámítható volt, hogy csak egy gyógyír van, mert könyörgom, mondta itt valaki, hogy több is akad? NEM! Soha senki sem mondta, szóval nekem az volt mindig fura, hogy mindenki reménykedett, hogy majd ő is meggyógyul. Ami meg ezt a Katherine visszatér dolgot illet, örülök neki, ha már egyszer Damon "majdnem rendes" lett, Kolt meg megöltek amiért még mindig nagyon pipa vagyok. Mondjuk, ami meglepett, hogy Tylernek el kellett húznia a csíkot. Vagyis végre valahára, szabad a pálya és végre lehet Klaroline. Mondjuk én most nem hiányolom a Killer Klaust, mert majd szerintem most lendül csak igazán akcióba, hiszen végre szabad.
Amúgy abban nagyon reménykedem, hogy Jeremy viseli a gyűrűt és felébred (mondjuk azt nem értem miért mondják, hogy halott az előzetesben?), mert nem szeretném ha meghalna. Az nagy érvágás lenne, mondjuk most már megvan a gyógyír vagyis immáron feleslegessé vált szegényem, de csaknem lesz igazam. Ne legyen!
Azért drága Bonnie boszit is sajnálnám ha meghalna. Mondjuk szerintem őt megmentik Stefanék. Mert mindennek ő a kulcsa, ami már r*hadtul idegesít. Sorry.  mellow.gif Én kíváncsi vagyok most mi lesz, mert végtére is, megvan a gyógyír, ami valljuk be nagyon nagy pofára esés volt. Klaus szabad, épp itt az alkalom, hogy jól S*ggbe rúgjon mindenkit, kivéve természetesen Carolinét, mert őt szereti!!!  wub.gif 
Tudjátok ki jöhetne már nagyon vissza? ELIJAH!!! biggrin.gif Vele lenne csak teljes a kör.
Mondjuk én erre a bizonyos Silasra is kíváncsi vagyok.


Már nem viseli a gyűrűt, azóta, hogy Alaric meghalt. Elég sok gubanc volt a gyűrűvel, így nem hiszem, hogy rajta volt. Kathrine pedig honnan tudott a gyógyírról, titokban végig követte volna Elenáékat, miközben egy ős vámpír is volt a szigeten? Rebekah miért nem érezte meg őt soha, hogy Katerina követi őket? Elijah pedig a következő részben jönni fog, ez biztos!
2013. február 18. 13:36 #10673
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2013.02.18. 08:25)
Már nem viseli a gyűrűt, azóta, hogy Alaric meghalt. Elég sok gubanc volt a gyűrűvel, így nem hiszem, hogy rajta volt. Kathrine pedig honnan tudott a gyógyírról, titokban végig követte volna Elenáékat, miközben egy ős vámpír is volt a szigeten? Rebekah miért nem érezte meg őt soha, hogy Katerina követi őket? Elijah pedig a következő részben jönni fog, ez biztos!

Szerintem is kikukázták már azt a gyűrűt. Alariccal is úgy volt, hogy ha sokadszorra vette hasznát a gyűrűnek, előtört belőle a gyilkológép alteregója, szóval Elenácska tutira kidobatta Jeremyvel is.
Hát, a Katherine dologról meg szerintem meg fogunk tudni majdnem mindent, mert általában el szokta mesélni hirtelen felbukkanásainak okát. Én arra tippelnék, hogy mástól hallott Silasról és a gyógyírről. Katherine nem olyan, aki mások követése közben nem kezd el vért szívogatni a kiszemeltjei nyakából, vagy szimplán legyilkolászni mindenkit. Ha a rendezők azzal akarnák magyarázni Katherine előkerülését, hogy követte őket mióta van ez a gyógyírtéma, akkor utaltak volna rá furcsa dolgokkal (pl. ágreccsenések, sötét női alak felbukkanása itt-ott, stb.).
2013. február 18. 15:33 #10674
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2013.02.18. 08:25)
Már nem viseli a gyűrűt, azóta, hogy Alaric meghalt. Elég sok gubanc volt a gyűrűvel, így nem hiszem, hogy rajta volt. Kathrine pedig honnan tudott a gyógyírról, titokban végig követte volna Elenáékat, miközben egy ős vámpír is volt a szigeten? Rebekah miért nem érezte meg őt soha, hogy Katerina követi őket? Elijah pedig a következő részben jönni fog, ez biztos!

rajta volt : https://dl.dropbox.com/u/28670184/gyuru.png de úgy sem használ neki
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Kyra99, Minimanó94
2013. február 18. 15:39 #10675
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.17. 19:56)
KlarolineA 04×14 Down The Rabbit Hole című epizódban Tyler bizonytalan időre elhagyta Mytic Falls-t. Vajon előfordulhat, hogy Klaus most kap egy esélyt Caroline-tól? A hibridet alakító Joseph Morgan a minap interjút adott az E!Online-nak, és a szavaiból arra lehet következtetni, hogy ez könnyen megeshet! Bár azt nem árulhatta el, hogy pontosan kivel fog Klaus összegabalyodni, annyit mondott, hogy a rajongóknak van okuk várni a 18. részt.
“Klaus tulajdonképpen még nem is csókolózott a sorozatban. Egyszer ugyan megcsókolta Caroline-t, de akkor Tyler testében volt. Talán végre történni fog vele valami ezen a téren. Másfél évig minden epizódban fel voltam öltözve a CW-n, ami szerintem rekordnak számít! Az írók gondoltak egyet, úgyhogy most nagyon sok időt töltök az edzőteremben.” heart.gif  heart.gif pompom.gif  heart.gif  heart.gif 
http://vampirnaplok.hu/

Remélem jól következtetünk. Nagyon happy lennék ha történne valami blush.gif
2013. február 18. 18:17 #10676
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
extrém hosszu 4x15 weblip #2
5 felhasználónak tetszik: lostgirl, elena21, SmileyZ, Vampire Lady, aníítaaa
2013. február 18. 19:13 #10677
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Ők itt elvileg Nina (Katherine) és Daniel (Elijah) a 4x18 / 4x19 epizódok forgatásán.
Remélem ez tényleg azt jelenti, hogy számíthatunk Elijahra is hamarosan. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: cintia0023, marti27, Vampire Lady
2013. február 18. 20:29 #10678
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Kyra99 @ 2013.02.18. 19:13)
Ők itt elvileg Nina (Katherine) és Daniel (Elijah) a 4x18 / 4x19 epizódok forgatásán. 
Remélem ez tényleg azt jelenti, hogy számíthatunk Elijahra is hamarosan. smileeee.gif


Vagyis lehet, hogy Katherine azért vetette be magát mert összedolgozott drága jó Elijah barátunkkal? rohog.gif
2013. február 19. 18:36 #10679
misa16
misa16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.14.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 9
Azonosító: 122743
Offline offline
Imádom a sorozatot és imádtam Elenát is de ami sok az sok. Úgy veszem észre, hogy lassan minden körülötte folyik ráadásúl kiszámítható is. Most h Jeremy meghalt biztos kikapcsolja az érzelmeit és ölni fog..stb. Stefan megint megpróbál rárabolni, de ő válltig állítja h Damon-t szereti. Ne mááááááááááááááár. Ebben mi az izgalmas. Minden csak róla szól!
2013. február 19. 21:21 #10680
- törölt felhasználó -    
Daniel (ELIJAH) ! w00t.gif wub.gif yahoo.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, marti27, Alison Lerman, Minimanó94, BunnyGirl
596 oldal 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!