Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 18. 19:57 #10921
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Na jó, ezt mindenkinek látnia kell! Kész! _nevet.gif

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OSPBTgxmv0o
5 felhasználónak tetszik: Jeanne, elena21, Vampire Lady, Kyra99, Alison Lerman
2013. április 18. 20:49 #10922
- törölt felhasználó -    
The Originals FB Exclusive Clip biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, marti27, Évike12
2013. április 18. 21:58 #10923
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.18. 18:08)
4x22 - The Walking Dead hivatalos epizódismertető
Nem akarok vészjósló lenni de sztem az akitől búcsúzunk az Kath, és meg is indokolom... Matt, April, Tyler az akik sztem rajta kívül még szóba jöhetnek ( Damont és Stefant nem számolom bele ) és engem egyikük sem nagyon hatna meg, de Kath az már sokkolna rendesen, és az is lehet h Elena r..c üzemmódba állása nem véletlenül van, mert lehet hogy így akarják Elenával pótolni őt ( megissza a gyógyírt és kitudja miért meghal, megöli Elena mondjuk - ezt nem tartom kizártnak sőt. ) de ne legyen igazam


Erre csak azt tudom mondani, hogy a kedves ZSŰRI Pötty imádja legyilkolni a szereplőket, meg imádja a szerelmi 4-5-6-7-8 szögeket. Komolyan mondom már, öljön meg mindenkit azt térjenek vissza szellemként és lesz The Ghost Diaries. Kevin Williamson kár hogy átadta ennek a nőnek a stáfétabotot, a részeket sokszor úgy nézem, hogy semmi kedvem hozzá. Ha Katet is megöli, akkor elmehet a jó édes p**-ba. Húúú bocsi, de ezt már kikellett írnom magamból.
4 felhasználónak tetszik: Toxic, Daxy, Adrianna, Kyra99
2013. április 19. 07:57 #10924
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.18. 18:08)
4x22 - The Walking Dead hivatalos epizódismertető
    VALAMI GONOSZ — Ahogy az Érettségi napja közeledik, Caroline próbálja elterelni Elena figyelmét azzal, hogy egy egyszerű feladatra összpontosítsanak, mint a közlemények kiosztása, de Elena új megszállottsága nem inog meg. Forbes seriff behívja Damont és Stefant a korházba, ahol valaki a betegekre támadt. Még mindig kényszerítve Katherine-t, hogy segítsen neki, Bonnie nem adja fel a tervét, hogy legyőzze Silast. Ahogy egy heves szélvihartól kimarad az áram Mystic Fallsban, a szellemek hirtelen megjelennek — van aki jó szándékkal, és van akit a bosszú hajt. Zach Roerig és Claire Holt szintén 
    szerepelnek. forrás


és ez még nem minden SPOILER... Egy követő írta azt, hogy: "Tennél nekem egy szívességet, Julie Plec? Egyértelműen figyelmeztess minket, ha egy főszereplő meghal, mert Jeremy és Alaric halála borzasztó volt." Julie válasza erre pedig minden volt, csak nem megnyugtató: "Akkor talán hagyjátok ki a finálét. Vagy bújjatok egy doboz Kleenex (papírzsebkendő) mögé.  "forrás
Nem akarok vészjósló lenni de sztem az akitől búcsúzunk az Kath, és meg is indokolom... Matt, April, Tyler az akik sztem rajta kívül még szóba jöhetnek ( Damont és Stefant nem számolom bele ) és engem egyikük sem nagyon hatna meg, de Kath az már sokkolna rendesen, és az is lehet h Elena r..c üzemmódba állása nem véletlenül van, mert lehet hogy így akarják Elenával pótolni őt ( megissza a gyógyírt és kitudja miért meghal, megöli Elena mondjuk - ezt nem tartom kizártnak sőt. ) de ne legyen igazam


Én nem aggódom Kathrine miatt, már számtalanszor kiírhatták volna a karaktert. Például, amikor Alaric testében volt Klaus, és alaposan megkínozta Katerinát. Ott dönthettek volna úgy az alkotók, hogy Kathrine-nek vége. Nem, szerintem Julie úgy van vele, hogy Kathrine miatt nem hullatnánk annyira a könnyeinket, mint például Mattért, elvégre Kathrine kezdetektől fogva gonosz és aljas, persze ettől még lehet szeretni őt. De én úgy gondolom, hogy Nina karakterei biztonságban vannak.
1 felhasználónak tetszik: Daxy
2013. április 19. 12:47 #10925
- törölt felhasználó -    
4.21 - SHE'S COME UNDONE: PROMÓCIONÁLIS FOTÓK
9 felhasználónak tetszik: lostgirl, Évike12, Nina 10, Vampire Lady, marti27, Katttah, Galexa93, kurrek, Alison Lerman
2013. április 19. 13:51 #10926
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.19. 12:47)
4.21 - SHE'S COME UNDONE: PROMÓCIONÁLIS FOTÓK

Imádom mikor megkínoznak valakit, jó nézni rohog.gif
2013. április 19. 15:35 #10927
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Elég érdekes rész volt. Nem írnék semmit, mert nem lehet összefoglalni, nézzétek meg. smileeee.gif
Kis édes Klaus megint hozta a formáját. rohog.gif
De amit adott Car-nek ruha, gyönyörű. laugh.gif
_nevet.gif
11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Nina 10, Toxic, Vampire Lady, Jessy, Katttah, Lolla, Kyra99, Adrianna, zsofeeh, Alison Lerman
2013. április 19. 15:38 #10928
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
HQ Stills - 04x21 She's Come Undone
13 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93, Nina 10, Vampire Lady, marti27, Katttah, BunnyGirl, Vampiregirl1, Lolla, Galexa93, kurrek, zsofeeh, House Of Wax, standoffan
2013. április 19. 16:53 #10929
- törölt felhasználó -    
Idézet (xbloodyvampire @ 2013.04.19. 15:38)
HQ Stills - 04x21 She's Come Undone

Ez az, kínozzátok meg azt a lotyót! Úgyis elválok tőle! rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Nina 10, mikieger, Vampire Lady, Jeanne, Katttah, Kyra99, Miley-fan09
2013. április 19. 19:16 #10930
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (xbloodyvampire @ 2013.04.19. 15:38)
HQ Stills - 04x21 She's Come Undone


Köszi szépen! meghajolo.gif
Megkérdezhetem, hogy hol találtad őket? biggrin.gif
2013. április 19. 19:22 #10931
- törölt felhasználó -    
Bocs, hogy itt kérdezem, de még csak most nézem a 3. évad 18.részét, de Stefan mikor lesz újra olyan Stefan, mint az elején ?
(Bocsi megint a kérésért, de ha lehet priviben írjátok meg, köszi ! )
2013. április 19. 21:37 #10932
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (matita @ 2013.04.19. 19:22)
Bocs, hogy itt kérdezem, de még csak most nézem a 3. évad 18.részét, de Stefan mikor lesz újra olyan Stefan, mint az elején ?
(Bocsi megint a kérésért, de ha lehet priviben írjátok meg, köszi ! )

ha Season 1-2s Stefanra gondolsz akkor soha
2013. április 20. 08:55 #10933
- törölt felhasználó -    
4.22 - The Walking Dead, avagy Bonnie és Silas

Julie Plec elárulta a TVLine-nak, hogy a banda azon lesz, hogy Silas 'kikerüljön a képből', de a
férfi tervének következményei, valamint Bonnie tettei, hogy megállítsák Silas-t és az ő tervét,
a fináléig is eltart majd.
Szellemek: "Legalább egy, ha nem is tíz ismerős arc fog majd felbukkanni esetleg." - árulta el Plec.

4.23 - Graduation
Gyógyír: Valaki be fogja venni, s ennek következményeire, annak bemutatására remek lesz az ötödik évad.
Cliffhanger-rek (Függővégek): Kettő szálon is fut majd, mely 'egy egészen új löketet, csavart, irányt ad a sorozatnak.'
Szerelmi háromszög: Julie elmondása szerint a finálé után ismét a Stefan/Elena/Damon háromszögről fog menni a találgatás.
Mindhármójukra egy teljesen más, érdekes út vár.
Szerelem?: Mikor mindennek vége van, s minden szomorú, Julie elárulta, hogy romantikus pillanatokra is számíthatunk.
Halál?: "Nevet nem mondhatok, hogy ki hal meg véglegesen, de annyit igen, hogy a fináléban rengeteg pusztítás lesz." - árulta el Julie Plec. forrás
6 felhasználónak tetszik: lostgirl, Évike12, Vampire Lady, Nina 10, kurrek, Alison Lerman
2013. április 20. 09:16 #10934
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.04.19. 21:37)
ha Season 1-2s Stefanra gondolsz akkor soha


igen arra gondoltam. köszi ! sad.gif
2013. április 20. 09:26 #10935
- törölt felhasználó -    
Az új teóriám szerint
    Stefan vagy Damon veszi be a gyógyírt - én úgy gondolom hogy Stefan lesz az még pedig azért mert az évad folyamán nagy hangsúlyt kapott az hogy tovább kéne-e lépnie Elenán hiszen a lány az átváltozását követően elég gyorsan elhidegült tőle, és testvérét választotta, persze aztán a kötelékből kifolyólag kapott egy kis reményt a srác hogy mi van ha Elena csak emiatt döntött Damon mellett. Aztán felhozták ezt az elmegyek dolgot vele kapcsolatban amit nem tartok vszínünek, viszont akk miért maradna továbbra is M.F.-ban? Általában nem dobálóznak ezzel a szóval hogy elmegyek, Damon is ezt akarta de maradt viszont okkal.
    Meg hát ez a két mondat is erről győzött meg engem:
  • Gyógyír: Valaki be fogja venni, s ennek következményeire, annak bemutatására remek lesz az ötödik évad.
  • Szerelmi háromszög: Julie elmondása szerint a finálé után ismét a Stefan/Elena/Damon háromszögről fog menni a találgatás.
    A fenti két mondatból én azt veszem ki hogy a szerelmi háromszög változását a gyógyír fogja eredményezni.
    Meg ugye nekem van az az ötletem hogy aki beveszi elfelejti vámpíréletét v vmi ehhez hasonló, és ehhez ismét kapcsolódik ugye Stefan tovább lépése. Igaz az is lehet hogy nem lesz semmi emlékezet vesztés a bevétele után. Végül is Silas-nak szánták. De ha ennyire sok időt vett igénybe a megtalálása akkor nagy árának kell lennie a megivásának.
    Elenát én alapból kizárom ebből, mert semmi értelme nem lenne ha újra ember lenne, majd csak egy kicsivel később esetleg.

    Most már Kath nálam a második helyre csúszott azt illetően hogy kitől kell majd búcsúznunk. Az első helyen Bonnie. Eddig úgy közelítettem meg a problémát hogy ki az akit én a leginkább sajnálnék, de másként kellett volna. A 4. évad első felében végig Jer volt a középpontban és láthatjuk hogy végződött. Bonnie épp úgy a középpontba került. De leginkább a kontrollálhatatlan ereje ami akár a vesztét is okozhatja egy Silas összecsapásban. Feltételezem az új gonoszunk maradni fog még. Meg anno Alaric is nagyobb szerepet kapott az évad második felében, és neki se lett szép sorsa reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Kyra99, Alison Lerman
2013. április 20. 11:58 #10936
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.20. 09:26)
 
Most már Kath nálam a második helyre csúszott azt illetően hogy kitől kell majd búcsúznunk. Az első helyen Bonnie. Eddig úgy közelítettem meg a problémát hogy ki az akit én a leginkább sajnálnék, de másként kellett volna. A 4. évad első felében végig Jer volt a középpontban és láthatjuk hogy végződött. Bonnie épp úgy a középpontba került. De leginkább a kontrollálhatatlan ereje ami akár a vesztét is okozhatja egy Silas összecsapásban. Feltételezem az új gonoszunk maradni fog még. Meg anno Alaric is nagyobb szerepet kapott az évad második felében, és neki se lett szép sorsa  reklamalo.gif



Van valami abban amit mondasz, de remélem nem ő fog meghalni. Nekem egyre jobban tetszik Bonnie, végre egy nagyon erős boszorkány lett belőle , elég mérges lennék ha tőle kéne elbúcsúznunk.
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. április 20. 13:01 #10937
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.20. 08:55)
Szerelmi háromszög: Julie elmondása szerint a finálé után ismét a Stefan/Elena/Damon háromszögről fog menni a találgatás. 

Pfff.. stelenából kaptunk évadokat, delenából meg pár részt, és már megint jön a háromszög. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, rencsi95, Vampire Lady, Vampiregirl1, Kyra99, Beba13
2013. április 20. 13:30 #10938
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Candies @ 2013.04.20. 13:01)
Pfff.. stelenából kaptunk évadokat, delenából meg pár részt, és már megint jön a háromszög. dry.gif

Nem csodálom, hogy sorozatminimumot ért el ez a rész és alig nézték. Ha így haladunk, a következő lesz az utolsó évad. A szomorú az, hogy én már nem is hiányolnám, már csak megszokásból nézem. mellow.gif
Azt sem értem minek a spin-off sorozat. Inkább koncentráljanak egyre, és hozzák vissza a régi színvonalat, mert ha egyre nem képesek figyelni, akkor kettőre pláne nem. Julie-t meg váltsák le, de azonnal... dry.gif
10 felhasználónak tetszik: Misao, rencsi95, Vampire Lady, Vampiregirl1, Toxic, mikieger, Jessy, Beba13, marti27, Nita09
2013. április 20. 13:53 #10939
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.20. 08:55)
4.22 - The Walking Dead, avagy Bonnie és Silas
Julie Plec elárulta a TVLine-nak, hogy a banda azon lesz, hogy Silas 'kikerüljön a képből', de a 
férfi tervének következményei, valamint Bonnie tettei, hogy megállítsák Silas-t és az ő tervét, 
a fináléig is eltart majd.
Szellemek: "Legalább egy, ha nem is tíz ismerős arc fog majd felbukkanni esetleg." - árulta el Plec.
4.23 - Graduation
Gyógyír: Valaki be fogja venni, s ennek következményeire, annak bemutatására remek lesz az ötödik évad.
Cliffhanger-rek (Függővégek): Kettő szálon is fut majd, mely 'egy egészen új löketet, csavart, irányt ad a sorozatnak.'
Szerelmi háromszög: Julie elmondása szerint a finálé után ismét a Stefan/Elena/Damon háromszögről fog menni a találgatás. 
Mindhármójukra egy teljesen más, érdekes út vár.
Szerelem?: Mikor mindennek vége van, s minden szomorú, Julie elárulta, hogy romantikus pillanatokra is számíthatunk.
Halál?: "Nevet nem mondhatok, hogy ki hal meg véglegesen, de annyit igen, hogy a fináléban rengeteg pusztítás lesz." - árulta el Julie Plec.  forrás

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lqcpggo2yV1qge4p3o1_400.jpg
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, Nina 10
2013. április 20. 21:42 #10940
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Az enyhe igazság... rolleyes.gif
Szeretem a sorozatot, de néha annyira logikátlan és lehetetlen dolgok vannak benne, hogy legszívesebben falba verném a fejemet. smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Misao, mikieger, Vampire Lady, Jessy, rencsi95, Adrianna, Beba13, kurrek, BunnyGirl, zsofeeh, Alison Lerman, Nita09
596 oldal 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!