Az RTL már össze dobta az új sorozatainak egy promót!
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)
2010. június 04. 17:55
#942
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Peti_1992 @ 2010.06.04. 17:50)
Az RTL már össze dobta az új sorozatainak egy promót!
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
Úristen!
2010. június 04. 17:56
#943
|
|
Jessy♥F1♥ addict |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.23. Hozzászólás: 3076 Csatolások: 15340 Azonosító: 37540 offline
|
Idézet (Peti_1992 @ 2010.06.04. 17:50)
Az RTL már össze dobta az új sorozatainak egy promót!
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
egész jó sorozatok lesznek,az újakba is biztos belenézek
na legalább nem fordították félre a címét
Stefan hangja ebből 2 mp-ből elég jónak tűnt,bár azért természetesen nem übereli az eredetit
2010. június 04. 17:59
#944
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Peti_1992 @ 2010.06.04. 17:50)
Az RTL már össze dobta az új sorozatainak egy promót!
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
http://rtlklub.hu/sorozatok/ajanlo/videok/92133
Csak Stefan szólal meg.
Ezt a promot tök jól megcsinálták.
Stefan hangja elég érdekes, én Damonéra leszek nagyon kíváncsi.
Idézet
Ezeknek meg mi bajuk van?
2010. június 04. 18:05
#945
|
|
Jessy♥F1♥ addict |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.23. Hozzászólás: 3076 Csatolások: 15340 Azonosító: 37540 offline
|
nem tudom,ahhoz képest,hogy mindenki attól rettegett,hogy vmi borzalmas fejhangja lesz a szereplőknek,eddig Stefan szinkronja szerintem teljesen vállalható,persze majd hosszú távon lehet róla pontosabb véleményt mondani,nekem így elsőre nem rossz,nem hiszem,hogy temetni kéne
2010. június 04. 18:13
#946
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Hú, nekem nem jön be a szinkronhangja, de harmadik nézésre egész elviselhető. Azért kíváncsi leszek a többiek hangjára. Mondjuk ezt a promót most tök jól megcsinálta az RTL.
2010. június 04. 21:45
#950
|
|
Eve87the one; the only |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.08. Hozzászólás: 1328 Csatolások: 3515 Azonosító: 122165 offline
|
Le a kalappal az Rtl előtt, nagyon jól összerakták a promot.
A szinkron meg már csak ilyen, egyedül a Gilmore Girls szinkronjára tudom azt mondani hogy jó lett, talán még jobban hangsúlyoznak mint az eredeti hangok.
Majd Damon hangjára leszek kíváncsi hogy hogy fog átjönni ez a viccelődés, élcelődés. Remélem nem rontják el nagyon.
A szinkron meg már csak ilyen, egyedül a Gilmore Girls szinkronjára tudom azt mondani hogy jó lett, talán még jobban hangsúlyoznak mint az eredeti hangok.
Majd Damon hangjára leszek kíváncsi hogy hogy fog átjönni ez a viccelődés, élcelődés. Remélem nem rontják el nagyon.
2010. június 04. 21:54
#951
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Most már el kéne kezdenem nézni ezt a sorit... Nina Dobrev valahogy nagyon idegesít... anyum nézi és csak néhány jelenetet láttam belőle, igazából a 2 vámpírtesó meg a boszicsaj miatt nézek bele, mert az ő karakterük elég érdekes... na ezt jól megírtam
2010. június 04. 22:00
#952
|
|
marti27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 651 Csatolások: 640 Azonosító: 114724 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.04. 21:54)
Most már el kéne kezdenem nézni ezt a sorit... Nina Dobrev valahogy nagyon idegesít... anyum nézi és csak néhány jelenetet láttam belőle, igazából a 2 vámpírtesó meg a boszicsaj miatt nézek bele, mert az ő karakterük elég érdekes... na ezt jól megírtam 
Érdemes nézni. Szerintem nagyon jó.
csak ajánlani tudom
2010. június 04. 22:17
#954
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.04. 22:06)
Aham, jókat hallok róla, azért is határoztam el magam. 
Tényleg nagyon jó! Annyira izgalmas minden egyes rész. Nagy fan leszel.
2010. június 05. 16:43
#959
|
|
Qiny |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 902 Csatolások: 338 Azonosító: 125906 offline
|
Most rá értem és az elejétől a végéig elolvastam a hozzászólásaitokat. Ahogyan kétkedőből fanatikussá váltatok az valami eszméletlen. Hangosan nevettem a beszólásaitokon. Köszönöm. Egyébként én is megnéztem az összes részt, mind a 22-őt. Kicsit ütös a vége. Jujj. A Második évadban lesz néhány kemény dolog az tuti. Már nagyon várom a folytatást.
Szerintem Stefan
helyes de Damon
dögösebb. És Alaric
sem egy rossz pasi. Ha le kellene tennem a voksom valamelyik pasi mellett én a tanár bácsira szavaznék, csak hogy ne maradjon le ő sem.
Szerintem Stefan
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:













