The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)
2010. június 05. 22:13
#961
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Hát gyerekek, engem is megvettek a 2. évadra... még van azért az 1. évadból, de tényleg jó a sztori...a kosztümös részek nagyon tetszenek, azok a ruhák...
Mióta kiderült, hogy Katherine nincs a sírban, szinte biztos vagyok benne, hogy a fináléban visszatér Mystic Fallsba..., ha beletrafáltam, röhögni fogok
2010. június 06. 10:10
#962
A szinkron elég érdekes lesz, nagyon utálni fogom, de erőt veszek magamom és megnézem, végülis a sztori nem változik, csak az a hang........
Egyébként most olvastam, hogy elvileg John bácsi (David Anders) állandó szereplő lesz 2.évadban. A sorozatjunkie hírvasárnapban írták. Nem tudom mennyire megbizható ez a hír, de anno david azt nyilatkozta, hogy még visszatér a 2.évadban. Tuom sokan utáljátok, de én örülnék neki
2010. június 06. 16:03
#964
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (digirl @ 2010.06.06. 10:10)
A szinkron elég érdekes lesz, nagyon utálni fogom, de erőt veszek magamom és megnézem, végülis a sztori nem változik, csak az a hang........
Egyébként most olvastam, hogy elvileg John bácsi (David Anders) állandó szereplő lesz 2.évadban. A sorozatjunkie hírvasárnapban írták. Nem tudom mennyire megbizható ez a hír, de anno david azt nyilatkozta, hogy még visszatér a 2.évadban. Tuom sokan utáljátok, de én örülnék neki 
Én imádom David Anderst, úgyhogy nagyon remélem, hogy ha nem is állandóként, de visszatér.
2010. június 06. 18:28
#965
|
|
Eve87the one; the only |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.08. Hozzászólás: 1328 Csatolások: 3515 Azonosító: 122165 offline
|
Idézet (digirl @ 2010.06.06. 10:10)
A szinkron elég érdekes lesz, nagyon utálni fogom, de erőt veszek magamom és megnézem, végülis a sztori nem változik, csak az a hang........
Egyébként most olvastam, hogy elvileg John bácsi (David Anders) állandó szereplő lesz 2.évadban. A sorozatjunkie hírvasárnapban írták. Nem tudom mennyire megbizható ez a hír, de anno david azt nyilatkozta, hogy még visszatér a 2.évadban. Tuom sokan utáljátok, de én örülnék neki 
Hát én is örülnék neki, nagyon szeretem a színészi játékát.
2010. június 06. 20:11
#967
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Qiny @ 2010.06.06. 19:15)
Most kezdődik egy film a FILM+-on. Aki szereti Ian Somerhaldert nézze. Az elsüllyedt város kincse. 
Átkapcsoltam, köszi, hogy szóltál.
Kis csírának néz ki itt még, nem tudom mikori film lehet.
2010. június 06. 21:14
#968
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Nah, mivel nem volt jobb dolgom, ledaráltam a maradék részeket is és hát mit mondhatnék: igazad volt Bessie, a sorozat rajongótábora bővült a személyemmel.
A sztorit jól csűrik-csavarják, halnak itt meg rendesen. Innentől inkább fehérezek, mert lehet spoiler.
Akkor a karakterekről:
Elenát elég jól hozza Nina, egészen megkedveltem a csajt (nem gondoltam volna). Persze vannak idegesítő megmozdulásai, de azok csak olyanok, ami már a Twilightban is idegesített Bellánál, tehát nem olyan eget rengetőek.
Stefan és Damon karaktere egyszerűen csillagos ötös, olyan jók együtt, mint a Salvatore testvérek, hogy néha kifeküdtem a párbeszédektől, és persze Damon alázásaitól. Basszus, Iannek kajak zsigerből jön a szemétség, de nagyon jó áll neki
Stefan persze a hősszerelmes meg minden, bírom őt is. Igazából én nem vagyok egyik teamben sem . Én azt mondom, azért mégis csak Elena és Stefan egy pár, de nem bánnám, ha lenne valami majd a 2. évadban Elena és Damon között.
Bírom azokat a párbeszédeket is, mikor a kis szemét bepróbálkozik a csajszinál.
Bonnie eléggé változott, de még mindig az egyik legjobb szereplő és a boszis vonallal megvettek, tehát én nem haragszom rá, hogy kicsit arcoskodik.
A többi karaktert most nem nagyon részletezném, Jeremy már kikészít, remélem vámpír lesz, azt nem fog hisztizni; Annát sajnáltam, de hát ez van...
És persze Katherine... igen, mindenképp számítottam rá a fináléban, de azért még így is ütött. Még úgy is, hogy már a csóknál gyanakodtam, hogy na ez nem lehet Elena, akármilyen jófiú volt Damon... (megjegyzem az a csók elég nem semmi volt...)
Hirtelen ennyi lenne az észrevétel
Hoztam néhány képet (úgy láttam, még csak taggal vannak fent).
Akkor a karakterekről:
Elenát elég jól hozza Nina, egészen megkedveltem a csajt (nem gondoltam volna). Persze vannak idegesítő megmozdulásai, de azok csak olyanok, ami már a Twilightban is idegesített Bellánál, tehát nem olyan eget rengetőek.
Stefan persze a hősszerelmes meg minden, bírom őt is. Igazából én nem vagyok egyik teamben sem . Én azt mondom, azért mégis csak Elena és Stefan egy pár, de nem bánnám, ha lenne valami majd a 2. évadban Elena és Damon között.
Bonnie eléggé változott, de még mindig az egyik legjobb szereplő és a boszis vonallal megvettek, tehát én nem haragszom rá, hogy kicsit arcoskodik.
A többi karaktert most nem nagyon részletezném, Jeremy már kikészít, remélem vámpír lesz, azt nem fog hisztizni; Annát sajnáltam, de hát ez van...
És persze Katherine... igen, mindenképp számítottam rá a fináléban, de azért még így is ütött. Még úgy is, hogy már a csóknál gyanakodtam, hogy na ez nem lehet Elena, akármilyen jófiú volt Damon... (megjegyzem az a csók elég nem semmi volt...)
Hirtelen ennyi lenne az észrevétel
Hoztam néhány képet (úgy láttam, még csak taggal vannak fent).
2010. június 06. 21:53
#969
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Tudtam.
A srácoknak senki sem tud ellenállni, pedig meg sem igéztek minket.
A boszis vonalat én is szeretem. A vérfarkasos vonalra is kíváncsi vagyok. Meg Katherine-re is. Biztos okoz egy-két kényelmetlen percet a következő évadban.
Köszi a képeket.
Köszi a képeket.
2010. június 06. 21:59
#970
|
|
katie993kp |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.17. Hozzászólás: 4442 Csatolások: 9860 Azonosító: 105388 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.06.06. 21:53)
Tudtam.
A srácoknak senki sem tud ellenállni, pedig meg sem igéztek minket.
A boszis vonalat én is szeretem. A vérfarkasos vonalra is kíváncsi vagyok. Meg Katherine-re is. Biztos okoz egy-két kényelmetlen percet a következő évadban.
Köszi a képeket.
Köszi a képeket.
Lehet, hogy használnak valami bűbájt, amivel megfognak minket lányokat
2010. június 07. 22:24
#972
|
|
Eve87the one; the only |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.08. Hozzászólás: 1328 Csatolások: 3515 Azonosító: 122165 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.07. 20:25)
Nem tudom, hogy be lett-e már rakva ez a videó... szerintem jó kis opening lett volna...
Nagyon profi videó
2010. június 07. 23:14
#973
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.06.07. 20:25)
Nem tudom, hogy be lett-e már rakva ez a videó... szerintem jó kis opening lett volna...
Ez marha jó lett. Teljesen passzol a sorozathoz, fiatalos meg minden. Miért is nincs főcíme...?
2010. június 07. 23:23
#974
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.06.07. 23:14)
Ez marha jó lett. Teljesen passzol a sorozathoz, fiatalos meg minden. Miért is nincs főcíme...? 
Hát, a mai sorozatoknál már lespórolják sajnos... mondjuk a Supnatnál nekem nem hiányzik, de egy ilyen sokszereplős sorozathoz azért elkéne...
2010. június 07. 23:53
#975
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Fú, tényleg jól megcsinálták.
És most, hogy ezt leírtam beugrott, honnan volt ismerős a karakterkészlet. A Charmed-ban ezt használták a főcímben.
Jó lenne, ha lenne, de én már úgy hozzászoktam, hogy nincs.
Jó lenne, ha lenne, de én már úgy hozzászoktam, hogy nincs.
2010. június 07. 23:55
#976
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.06.07. 23:53)
Fú, tényleg jól megcsinálták.
És most, hogy ezt leírtam beugrott, honnan volt ismerős a karakterkészlet. A Charmed-ban ezt használták a főcímben.
Jó lenne, ha lenne, de én már úgy hozzászoktam, hogy nincs.
Jó lenne, ha lenne, de én már úgy hozzászoktam, hogy nincs.
Mondjuk az egész olyan Charmedes.
2010. június 08. 00:28
#978
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Engem is a Charmed opening-jére emlékeztet, de nagyon jó videó lett az tény
2010. június 08. 01:10
#980
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Nekem egyáltalán nem ugrott be a Charmed, szerintem az azért tök más... akkor már inkább a Smallville, de ahhoz is csak azt hasonlítanám, hogy minden szereplőnél ott van a rózsa, Smallville introban is volt valami ilyesmi... a betűk sem olyanok, mint a Charmedosban, meg ott van az a vérszerű cucc is, nah szóval szerintem tök más...
De ez tényleg, olyan profi, hogy simán lehetett volna, illik is a sorozathoz.
De ez tényleg, olyan profi, hogy simán lehetett volna, illik is a sorozathoz.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:











