bocsánat
The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)
2012. november 05. 20:44
#10021
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
MINDENKINEK VÉLASZOLVA: félreírtam
igen igen Matt, csak annyi sorozatot nézek a neveket keverem
bocsánat
bocsánat
1 felhasználónak tetszik:
Toxic
2012. november 06. 16:30
#10025
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
The Originals S4 Promoshoot HQ
27 felhasználónak tetszik:
Toxic,
Melcsi1997,
Misao,
tothferi5,
Lolla,
Cintii,
Adrianna,
Vampiregirl1,
SmileyZ,
rencsi95,
Vampire Lady,
rolllllleee,
Rékakroki72,
allyangel,
Brittany,
BunnyGirl,
Nita09,
Zsuzsy93,
pink_bunny,
Katttah,
House Of Wax,
An_d_a,
Jessy,
nicol bellox,
Lady Suzy,
Selly 13,
standoffan
2012. november 07. 02:01
#10026
|
|
Daxy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.19. Hozzászólás: 879 Csatolások: 20 Azonosító: 37310 offline
|
uj promo vid, bár semmi extra nincs benne
7 felhasználónak tetszik:
Toxic,
Vampire Lady,
allyangel,
Adrianna,
Vampiregirl1,
pink_bunny,
Nita09
2012. november 08. 22:46
#10027
|
|
allyangelchicken-y.™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.21. Hozzászólás: 2143 Csatolások: 97 Azonosító: 133609 offline
|
4x07. - My Brother's Keeper epizódképek
(aww, my Delena & Klaroline heart
)
(aww, my Delena & Klaroline heart
16 felhasználónak tetszik:
Vampire Lady,
Daxy,
MMatarolis,
Vampiregirl1,
Rékakroki72,
Lolla,
rencsi95,
An_d_a,
BunnyGirl,
Beba13,
LadyAlexa,
Nita09,
Lady Suzy,
Selly 13,
Coco Selly,
standoffan
2012. november 08. 23:39
#10028
|
|
Vampire Ladykiss me or kill me. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 2397 Csatolások: 151 Azonosító: 156029 offline
|
Idézet (allyangel @ 2012.11.08. 22:46)
4x07. - My Brother's Keeper epizódképek
(aww, my Delena & Klaroline heart
)
(aww, my Delena & Klaroline heart
Már eldöntöttem,hogy ez a rész nagyon jó lesz számomra(legalább is remélem)
Kezdem azt sejteni,hogy nem a főszereplők közül lesz valaki Miss Mystic Falls,ezzel vagy Aprilre vagy a többi félig ismeretlen lányra gondolok.
2012. november 09. 08:01
#10029
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
KATHERINE'S BACK!!!
12 felhasználónak tetszik:
House Of Wax,
rolllllleee,
Vampire Lady,
Vampiregirl1,
Daxy,
Rékakroki72,
allyangel,
Lolla,
Adrianna,
An_d_a,
Beba13,
Nita09
2012. november 09. 09:12
#10030
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
Idézet (Misao @ 2012.11.09. 08:01)
KATHERINE'S BACK!!!
erre vártam
2012. november 09. 09:30
#10031
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
13 felhasználónak tetszik:
Vampire Lady,
rolllllleee,
Vampiregirl1,
Daxy,
Katttah,
TizzyHeart,
Adrianna,
An_d_a,
nicol bellox,
BunnyGirl,
Beba13,
Nita09,
pink_bunny
2012. november 09. 14:52
#10032
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (allyangel @ 2012.11.08. 22:46)
4x07. - My Brother's Keeper epizódképek
(aww, my Delena & Klaroline heart
)
(aww, my Delena & Klaroline heart
Az utolsó Klaroline kép kivételével az összes HQ-ban.
15 felhasználónak tetszik:
Rékakroki72,
mikieger,
allyangel,
Lolla,
Katttah,
csicsi20,
Misao,
Adrianna,
Vampiregirl1,
Nita09,
Lady Suzy,
Vampire Lady,
Coco Selly,
pink_bunny,
standoffan
2012. november 09. 16:06
#10034
Sziasztok!
Valaki tudna nekem olyan linket adni , ahol meg tudom nézni az új részt feliratosan?
Valaki tudna nekem olyan linket adni , ahol meg tudom nézni az új részt feliratosan?
2012. november 09. 17:02
#10036
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Ez a Jeremy fiú nagyon hot volt ebben a részben.
Amúgy Aprilkát csak én rühellem,de nagyon mostmár?
Tipikus nyafi-elena 2. Van valami a csaj röhögésében és sírásában ami idegesít.
u.i: ez az! Tudtam,hogy ez lesz! Igazán ebben a részben döbbentem rá,hogy Stefan mennyire kétségbeesetten akarja vissza az ember-elenát. A vámpír énjét nem képes elfogadni (Damonnal ellentétben) Küll. lényegesen jobb epizód volt mint az előző,sőt sokkal jobb - de még mindig van egy pár dolog amit furcsálok,de ez ink. megtartom magamnak.
Amúgy Aprilkát csak én rühellem,de nagyon mostmár?
u.i: ez az! Tudtam,hogy ez lesz! Igazán ebben a részben döbbentem rá,hogy Stefan mennyire kétségbeesetten akarja vissza az ember-elenát. A vámpír énjét nem képes elfogadni (Damonnal ellentétben) Küll. lényegesen jobb epizód volt mint az előző,sőt sokkal jobb - de még mindig van egy pár dolog amit furcsálok,de ez ink. megtartom magamnak.
8 felhasználónak tetszik:
Adrianna,
Vampire Lady,
allyangel,
Vampiregirl1,
An_d_a,
Rékakroki72,
mikieger,
pink_bunny
2012. november 09. 17:49
#10037
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Katherinnek nagyon örülök. A promo alapján ismét feltűnt hogy Nina mennyire eltérően és mennyire jól tudja hozni a két figurát. Szerintem brutál jó a csaj
A heti epizód még várat magára, de mindjárt nekiesek.
2012. november 09. 19:44
#10039
|
|
Vampire Ladykiss me or kill me. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 2397 Csatolások: 151 Azonosító: 156029 offline
|
Imádtam ezt a részt.Nem gondoltam volna,hogy a múlt heti után ennyire rendbehozzák ezt az egészet.Tudtam,hogy Stefan csak az ember Elenát szereti,ez elég érthető volt.Nagyon tetszett,amikor Damon durci volt Stefre
Nagyon várom a következő részt,remélem jól összehozzák.Akármilyen formában,de Katherine-t akarom!
2012. november 09. 20:17
#10040
Nekem is nagyon tetszett.Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz,Damon (megnit) kimutatta,hogy mennyire önzetlenül szereti Elenát Stefannal ellentétben.Bírtam a vagény gyilkolós Elenát.Ezt a pillantatot imádam
Ja és amikor megláttam,hogy Kath visszatért visítottam örömömben nagyon remélem,hogy ő nem csak Elena képzeletében tér vissza,de erre sajnos kicsi az esély.
Ja és amikor megláttam,hogy Kath visszatért visítottam örömömben nagyon remélem,hogy ő nem csak Elena képzeletében tér vissza,de erre sajnos kicsi az esély.
9 felhasználónak tetszik:
Vampiregirl1,
Vampire Lady,
allyangel,
Adrianna,
nicol bellox,
Lolla,
An_d_a,
LadyAlexa,
pink_bunny
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline










