Starity

Kétszer ugyanaz a ruha?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. május 25. 21:40 #1
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Szavy témája ( http://starity.hu/forum/topik/67973-sztarok-egyforma-ruhaban/ ) alapján eszembe jutott, hogy van ez a baromság, fõleg nõknél, hogy "ciki" 2x ugyanabban a ruhában feltûnni. Fogalmam sincs róla, hogy miért alakult ki ez, aki tudja írja ide. Nektek mi a véleményetek róla?
2009. május 25. 21:58 #2
- törölt felhasználó -    
Engem senkinél sem zavar. És azt sem értem, miért fújják fel, hogy egy sztár kétszer ugyanabban a ruhában van, mondjuk utcán, vagy rendezvényen. Úgy pl rendezvényen ok, h eltelik egy bizonyos idõ, de az viszont gáz ha két egymást követõ nap. Amúgy ha magamnál/ismerõseimnél ha zavarna is, akkor sem tudnék mit tenni, én sem, és a baráti köröm sem vagyunk milliomos-csemeték sajnos. smileeee.gif
2009. május 25. 22:02 #3
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Sztem egyszerû a magyarázat. Ha egy nõ megvesz egy tuti ruhát, úgy érzi, ezt csak õ találta meg, csak rá passzol és stb. És hát aztán ha meglátja szembejönni az utcán a gyöngyszemet...már nem is egyedi, elkezdi vizslatni, hogy a másikon jobban áll-e és ha ne adj Isten igen, vége a világnak... biggrin.gif hát én nem tartozom ebbe a kategóriába, de pl. erre kiváló megoldás a turibolt. az tuti nem jön szembe veled az utcán. smileeee.gif
2009. május 25. 23:43 #4
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Turibolt smileeee.gif smileeee.gif
2009. május 25. 23:52 #5
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Hát ha vkinek futja minden napra új ruha, akkor gratula meghajolo.gif , de a legtöbb átlag ember ezt nem teheti meg. Természetesen ugyanazt egymást követõ napon nem veszem fel és még arra is figyelek... na ezt inkább példával jellemzem, mert nem tudom megfogalmazni. dry.gif Na szóval amikor kresszre jártam akkor nem minden nap csak pl hétfõ, szerda, pénteken voltam ott. Akkor figyeltem rá, hogy ezeken a napokon különbözõ ruhákat vegyek fel, mert akik ott vannak azok csak azt látják, nem azt hogy pl kedden vagy csütörtökön másba voltam. Na szóval azért ilyenekre figyelek, de mivel nincs egy szobányi ruhám, így nem sok közül válogathatok. De ha megtehetném se járnék mindig másba, mert azért veszek egy ruhát mert tetszik, hordani akarom és nem azért hogy 1*felvegyem és "dobjam". Bocs a hosszúságért és köszi, hogy elolvastad. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2009. május 26. 00:16 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
én sem vagyok milliomos, szóval nálam is ismétlõdnek a kollekciók bizonyos idõközönként biggrin.gif de szerintem egy sztárnál ciki, nekik bõven van mibõl minden eseményre új ruhát venni.
az meg hogy szembejön velem a ruhám az utcán, szerintem vicces biggrin.gif

errõl Lindsay Lohan Nem férek a bõrödbe c. filmje jutott eszembe, amikor a suliba egy másik lányon meglátta az ugyanolyan felsõt, és kifordította rohog.gif
2009. május 26. 06:08 #7
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Engem baromira nem zavar, minek kellene 5 ezer ruha? Akár egy sztáron is... felõlem akár még 2 nap egymás után is felveheti, egyedül az zavarna ha nem lenne tiszta vki ruhája, ami valljuk be azért 2 nap alatt egy póló mondjuk nem igen lesz dzsuvás. Hacsak nem olyan az ember munkája, akkor cserélje le persze. biggrin.gif
2009. május 26. 18:15 #8
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
engem nem érdekel ha 1 híresség vagy ismerõsöm ugyanabban a ruhában van többször is...magamnál meg pláne nem zavarna,de mivel van egypár ruhám tudom váltogatni...pl az szerintem full igénytelenség 1 pólót 2 napon át hordani,max ha kimosta elõtte de én mondjuk 2x 1 héten nem megyek ugyanabban a szerelésben suliba az biztos...egyébként meg a sztároknak simán lenne pénzük minden nap új szerkóra,ha nem több tízezerért vásárolnának olyan cuccot,ami máshol kijön pár százból is ($ értékben persze biggrin.gif)
a másik meg,ha szembe jön velem az utcán...fúhúúú na annál zavaróbb nincs is :S de érdekes módon csak az "olcsóbb" felsõimet látom viszont,ami meg márkásabb és 5000 felett volt azt nem pfff biggrin.gif turiban meg nem fogok vásárolni,mert én más levetett holmiát fel nem húzom ha ki van mosva ha nem,ki tudja ki hordta elõtte blink.gif

juhuhúúú valami csak most jutott eszembe...úgy a legegyszerûbb egyedinek lenni ha te magad csinálod a pólódat biggrin.gif csak kell venni 1 sima pólót hobbiboltokban meg anyagfestéket,akár gyöngyöket,flittert satöbbi és pár ezer ft-ból kijön és ilyennel tuti nem találkozol az utcán biggrin.gif én is elhatároztam már,hogy csinálok magamnak 1 f***a kis pólót,de lusta vagyok elmenni a citrom utcába kellékeket venni blush.gif biggrin.gif
2009. május 26. 18:34 #9
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Tök fura, hogy engem mennyire nem érdekel ha vkin ugyanazt a pólót látom mint magamon. blink.gif Nem tudom ez miért ilyen lényeges, világosítson fel valaki. Nem a póló számít hanem aki benne van az meg egyedi, és szerény. _nevet.gif
Természetesen a 2 napos hordási idõt én is frissen mosottan gondoltam. biggrin.gif És nem reggeltõl estig max melóban, bár nekem pl olyan a melóm hogy ott át kell öltözzek, tehát csak az oda és hazaúton (2x15 perc) hordom. Ha meg megyek vhova mondjuk hétvégén akkor persze én is mást szoktam mondjuk felvenni mindkét nap.
Turiból én sem öltöznék, de ált. az olcsóbb cuccokat vagyok kénytelen venni 5 ezer felett tabu.
2009. május 26. 18:42 #10
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Engem egyáltalán nem zavar, sõt, néhány ruhát szívesen látnék sûrûbben is a kedvenceimen, melyekben fantasztikusan néznek ki. smileeee.gif
2009. május 26. 18:55 #11
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet(Klau0604 @ 2009. May 26. - 18:15)
juhuhúúú valami csak most jutott eszembe...úgy a legegyszerûbb egyedinek lenni ha te magad csinálod a pólódat biggrin.gif csak kell venni 1 sima pólót hobbiboltokban meg anyagfestéket,akár gyöngyöket,flittert satöbbi és pár ezer ft-ból kijön és ilyennel tuti nem találkozol az utcán biggrin.gif én is elhatároztam már,hogy csinálok magamnak 1 f***a kis pólót,de lusta vagyok elmenni a citrom utcába kellékeket venni  blush.gif biggrin.gif


Ez jó ötlet, meg minden, de sajnos ehhez kreatívnak kell lenni. No meg türelmesnek. biggrin.gif

Én kisvárosba élek, szóval óhatatlan, hogy velem szembe ugyanolyan cuccba jön velem szembe egy lány. Ilyenkor én nem szoktam ideges lenni vagy akármi, poénosnak tartom. biggrin.gif De mondjuk én legtöbbször sprotcuccokba járok vagy olyanba, amit külföldrõl hoztak. biggrin.gif Úgyhogy nem mindig találkozok 'magammal' más kiadásban. smileeee.gif
2009. május 26. 20:36 #12
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Gajcsi @ 2009. May 26. - 18:55)
Ez jó ötlet, meg minden, de sajnos ehhez kreatívnak kell lenni. No meg türelmesnek. biggrin.gif


hát nekem ezzel nincs problémám wink.gif idén vizsgáztunk rajzból (mûvtöri + tervezés) és én mobiltelefont terveztem,rengeteg ötletem volt 30 perc alatt összecsaptam és kaptam rá 4 5öst biggrin.gif tongue.gif sõt még a padtársamnak is én mondtam meg,hogy mit csináljon biggrin.gif de ez már off úgyhogy befejezem biggrin.gif
2009. május 26. 20:49 #13
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
engem nem zavar, ha többször jelenek meg ugyanabban a ruhában biggrin.gif el sem tudom képzelni, hogy egy átlagos ember ne venné fel többször ugyanazt a ruhadarabot.. nagy a különbség a hírességek és az átlagember között.. jó lehet annak aki sosem vesz fel egy ruhát 2x, bár én egy alkalomra sajnálnék megvenni egy ruhát..
és szerintem vicces, hogyha emberkék összetalálkoznak, és ugyanolyan ruha van rajtuk, szerintem ebbe semmi ciki nincs..
szoval egyáltalán nem zavar, ha a kedvenceim, vagy egyéb ismerõseim vagy saját magam ugyanabban a ruhában többször jelennek/jelenek meg, kifejezetten vannak kedvenc ruháim amit szívesen látok vissza a kedvenceimen, az ismerõseimen és persze saját magamon is biggrin.gif
2009. május 26. 21:08 #14
Dani94
Dani94
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.05.25.
Hozzászólás: 1968
Csatolások: 3099
Azonosító: 30546
Offline offline
én egy ruhát nem azért veszek meg,hogy csak egyszer vegyek fel.van hogy egy nadrág napokig lese jön rólam biggrin.gif és a sztárok körébe se zavar,bár az mondjuk ciki,ha két megjelenésre ugyanabban a cuccban jelenik meg.
2009. május 26. 21:27 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet(Dani94 @ 2009. May 26. - 21:08)
én egy ruhát nem azért veszek meg,hogy csak egyszer vegyek fel.van hogy egy nadrág napokig lese jön rólam biggrin.gif és a sztárok körébe se zavar,bár az mondjuk ciki,ha két megjelenésre ugyanabban a cuccban jelenik meg.

De ugyebár a sztároknál az a különbség, h van rá pénzük, nekünk (átlagban) nincs. Speciel én is úgy vagyok, mint te, hogy a gatyáimat addig hordom, míg lehet. Persze mosással együtt smileeee.gif
És az ua cucc esetében van olyan, hogy barátnõkkel direkt egyszerre ugyan olyan szabású, mintájú és színû cuccot veszünk. Szóval én az ikerhatás kedvelõje vagyok ismerõsöknél, idegenek meg nem izgatnak. Ha valaki bveszól miatta, az meg így járt, aki ismer, tudja, hogy milyenek a reakcióim ilyen esetekben biggrin.gif laugh.gif
2009. május 26. 21:28 #16
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. May 26. - 21:27)
aki ismer, tudja, hogy milyenek a reakcióim ilyen esetekben biggrin.gif  laugh.gif


igen,tudjuk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rohog.gif
2009. május 26. 21:30 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet(Klau0604 @ 2009. May 26. - 21:28)
igen,tudjuk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rohog.gif

biggrin.gif de te se panaszkodhatsz, má nem azé biggrin.gif tongue.gif
ON: elõzõ hszembe biggrin.gif
2010. október 28. 20:16 #18
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
Szerintem sztároknál sem ciki. Főleg ha eltelik egy bizonyos idő a két felvétel között. smileeee.gif

Az átlag embernek meg csak gratulálni tudok, ha nem vesz fel egy ruhát többször, akkor nekem is adhatna egy kis pénzt. Nekem, de szerintem nem csak nekem vannak olyan ruha darabjaim amiket imádok, és nem is tudnám kihagyni a ruhatáramból. wink.gif
2010. október 28. 20:21 #19
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Robin @ 2009.05.25. 21:40)
Szavy témája ( http://starity.hu/forum/topik/67973-sztarok-egyforma-ruhaban/ )  alapján eszembe jutott, hogy van ez a baromság, fõleg nõknél, hogy "ciki" 2x ugyanabban a ruhában feltûnni. Fogalmam sincs róla, hogy miért alakult ki ez, aki tudja írja ide. Nektek mi a véleményetek róla?


Engem személy szerint nem szokott zavarni, de azt elárulom, hogy szerintem azért alakult ki, mert ha meglátod valakin ugyanazt, akkor te lehet, hogy fiúként jót röhögsz rajta, vagy észre sem veszed, a lányok viszont egyből azon kezdenek agyalni, hogy "úristen, neki jobban áll, mint nekem" satöbbi. Megjegyzem, szerintem hülyeség xD
2010. október 28. 21:44 #20
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Szerintem a sztárok is felvehetik többször ugyanazt a ruhadarabot. Elvégre ők is emberek, és nekik is lehetnek kedvenc ruhadarabjaik, akárcsak más embereknek. smileeee.gif
Ha magamat nézem én is többször felveszem ugyanazt, de nem egymás utáni napokon. Szeretek változatosan öltözni. Na nem mintha olyan sok ruhám lenne, de variálom a meglévőket.
Az ugyanolyan ruhák néha zavarnak, néha nem. smileeee.gif Sokszor a legjobb barátnőmmel direkt ugyanazt a ruhadarabokat vesszük fel. biggrin.gif (Neki is van, és nekem is. Együtt járunk shoppingolni.)
Vicces, ahogyan néha reagálnak az emberek. Jókat szoktunk derülni. Nem egyszer azt hitték, hogy testvérek vagyunk. rohog.gif
Viszont szeretem az egyedi ruhadarabokat is. Mivel tudok varrni, így néha előkapom a gépet, és alkotok magamnak ezt-azt. Sokszor el se hiszik, hogy én csináltam. Ennek pedig meg van az az előnye, hogy az biztos nem jön velem szembe az utcán. biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!