Starity

XFire frissítés probléma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. május 27. 16:55 #1
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Sziasztok!
Ma reggel az xp-men gond nélkül ahogy kell lefrissült az XfFire. Aztán a haverom nemrég bejelentkezett, hogy Cod 4-et játszhatnánk. Átléptem Vistára. Aztán beakartam lépni XFire-ba, a frissítést még le is szedte gond nélkül. De amikor letöltötte akkor a frissítés telepítése helyett az fogadott ami a képen fent van. Csak "TYUTYI" helyett még rendszergazda volt. Aztán megpróbáltam leokézni, és ott van amit alatta ír ablakban. Próbáltam hogy új profilt csináltam próbaképpen, és ott is megnéztem, ugyanezt csinálja. Most nemtudom mi történt, hátha valaki tud segíteni valamit.
2009. május 29. 22:26 #2
sir.brown
sir.brown
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.10.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 1
Azonosító: 95575
Offline offline
Próbáltad a 'Current user' -t bejelölni, és úgy az OK -t? Így írt ki valamit?
2009. május 29. 23:05 #3
bubuki
bubuki
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.28.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 32
Azonosító: 22281
Offline offline
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2009. May 27. - 15:55)
Sziasztok!
Ma reggel az xp-men gond nélkül ahogy kell lefrissült az XfFire. Aztán a haverom nemrég bejelentkezett, hogy Cod 4-et játszhatnánk. Átléptem Vistára. Aztán beakartam lépni XFire-ba, a frissítést még le is szedte gond nélkül. De amikor letöltötte akkor a frissítés telepítése helyett az fogadott ami a képen fent van. Csak "TYUTYI" helyett még rendszergazda volt. Aztán megpróbáltam leokézni, és ott van amit alatta ír ablakban. Próbáltam hogy új profilt csináltam próbaképpen, és ott is megnéztem, ugyanezt csinálja. Most nemtudom mi történt, hátha valaki tud segíteni valamit.



próbáld meg a cod4 multi iconjára rákattintva a tulajdonságokban van valahol egy "futtatás mint:" görgõ és ott az xp t választva
2009. május 30. 05:41 #4
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Current usernél is hibát ír ki. Próbáltam az ideiglenes profilomnál tegnap jelszót csinálni, de úgy se frissült az xfire sajnos. A cod 4 meg igazábol jó, csak az xfire jegyzi hány órát cod 4-eztem összesen, meg onnan szoktam serverekre lépni.
2009. május 30. 19:43 #5
sir.brown
sir.brown
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.10.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 1
Azonosító: 95575
Offline offline
A http://www.xfire.com/faq/#225 szerint két processzusként fut az xfire. Az egyik normál userként, a másiknak kell az UAC azonosítás. Elvileg ettõl függetlenül mûködik. Próbáltad, hogy az xfire-t meg a cod-t elindítod? Fel tudsz lépni szerverekre, illetve számolja-e a játékidõt?
2009. május 31. 07:01 #6
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(sir.brown @ 2009. May 30. - 19:43)
A http://www.xfire.com/faq/#225 szerint két processzusként fut az xfire. Az egyik normál userként, a másiknak kell az UAC azonosítás. Elvileg ettõl függetlenül mûködik. Próbáltad, hogy az xfire-t meg a cod-t elindítod? Fel tudsz lépni szerverekre, illetve számolja-e a játékidõt?

A codot vagy más játékot eltudok indítani. Az xfire meg amikor el van indítva, akkor bejön a bejelentkezési ablak, bejelentkezni próbálok, letölti a frissítést, és nem frissül, hanem az az ablak jön be ami a képen látszik fent. Viszont bejelentkezéskor a beállítások menü inaktív, így nem tudom kikapcsolni a frissítést se. Tehát végül is be se jelentkezik xfire program nekem, próbáltam az xfire-es adataimmal, windows-os adataimmal annál az ablaknál, ideiglenes profilnál még jelszót is csináltam. 2 xboxos haveromnak is jó. 1-ik csak cod 4-et játszik neten, meg kis ideje cod 2-õt, minden mást csak boxon, õ hívott volna játszani. A másikra meg este kérdeztem rá xp-n, õ pc-n is játszik, cod 4 multit meg más játékokat is. Mind a 2-nek vista sp1-e van szintén. Az xp-hez a 18wos pttm van telepítve, a biztonsági rendszeremen meg hozzá volt adva a 18 wos haulin (már töröltem onnan néhány napja), vietcong, ezek vista-hoz is vannak telepítve. Vistan van még cod 2, 4, 5, többi 18 wos játék is. Majd megpróbálom azt is hogy mikor indítom nem derítettem fel vele a játékokat.
2009. június 01. 18:46 #7
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Haverok megint hívtak játszani. Xp-n kellett hozzáadnom xfirehez a cod-ot. Aztán most este felé lefordíttattam a faq-t webfordítással megint, googleba rákerestem az uac-ra, mert uninstall után települni se akart az xfire. Aztán megpróbáltam kikapcsolni a felhasználói fiókok felügyeletét (UAC), és újraindítottam, aztán már fel is települt az xfire. Beállítottam visszakapcsoltam az UAC-ot újraindítás és azóta is jó. Arra még kíváncsi lennék ha valaki tud rá megoldást, hogy miért nem tudok kedvenc szervert hozzáadni, már az elõzõ verzióban is inaktív volt az a menü. Addig meg tudtam hozzáadni kedvenc szervert.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!