Az ifjú színésznõ még sosem találkozott kolléganõjével, de meg van gyõzõdve róla, hogy elevenen fogja õt felfalni.
Megan Fox, a Transformers csinos szereplõje bevallotta, hogy halálosan fél Angelina Jolie-tól. Szerinte a sokgyermekes sztár olyan hihetetlenül erõs . A két hölgyet sokszor hasonlították már össze, mivel mindketten játszottak már akciófilmben. Vagyis inkább Megan-t mérik Angie-hez.
„Még nem volt szerencsém találkozni vele, de igyekszem is elkerülni, mert, bevallom õszintén, nagyon félek tõle. Õ olyan erõs és tehetséges, fogadni mernék, hogy élve felfalna.” – mondta Megan.
Megan Fox retteg Angelinától
2009. június 03. 16:22
#2
Kicsi Megan, sok Shia LaBeouf-ot kell megenned reggelire, hogy Angie-féle szupernõ legyél (ja és fõleg hajat mossál sokat
)
2009. június 03. 16:38
#3
Remélem találkoznak, és Angie jóllakik
(És aztán talán végre megszabadulhatunk ezektõl az idióta meganfoxkitörliaseggét hírektõl
)
2009. június 03. 16:40
#4
Idézet(Cynthia @ 2009. June 3. - 15:38)
Remélem találkoznak, és Angie jóllakik
(És aztán talán végre megszabadulhatunk ezektõl az idióta meganfoxkitörliaseggét hírektõl
)
you made me lolling on the floor laughing my ass off
ááááááááááá hihihihi ezjóóóóóóó
2009. június 03. 16:41
#5
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet(Cynthia @ 2009. June 3. - 15:38)
Remélem találkoznak, és Angie jóllakik
(És aztán talán végre megszabadulhatunk ezektõl az idióta meganfoxkitörliaseggét hírektõl
)
Ha zavarnak ezek a hírek, miért olvasod õket?
2009. június 03. 16:45
#6
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
Idézet(inspiredboy @ 2009. June 3. - 15:22)
Kicsi Megan, sok Shia LaBeouf-ot kell megenned reggelire, hogy Angie-féle szupernõ legyél (ja és fõleg hajat mossál sokat
)

Idézet(Cynthia @ 2009. June 3. - 15:38)
Remélem találkoznak, és Angie jóllakik
(És aztán talán végre megszabadulhatunk ezektõl az idióta meganfoxkitörliaseggét hírektõl
)
Nekem is van jópár kedvencem, mégsem teszem fel, hogy éppen melyik percben tüsszentett egyet...
Különben is ezek a Megan Fox-ról szóló hírek, szinte mindig OFFként végzik.
2009. június 04. 12:51
#7
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(bajer @ 2009. June 3. - 16:45)
Különben is ezek a Megan Fox-ról szóló hírek, szinte mindig OFFként végzik. 
Vajon miért...
2009. június 04. 18:02
#10
Idézet(Dani94 @ 2009. June 4. - 17:54)
vajon hanyadik menetbe üti ki Angie? 
Nem kiüti, felfalja
2009. június 04. 18:11
#14
|
|
zilindaStarity realist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.03. Hozzászólás: 3966 Csatolások: 22042 Azonosító: 48314 offline
|
van rá lehetõség??
akkor ennyi erõvel arról is indíthatnánk témát, hogy kiszel tündi ma kozmetikusnál járt, és kiszedette a szemöldökét.. vagy arról, hogy gyõzi új színváltós cipõt vett..
és mégsem teszi senki.. vagy mégis?
akkor ennyi erõvel arról is indíthatnánk témát, hogy kiszel tündi ma kozmetikusnál járt, és kiszedette a szemöldökét.. vagy arról, hogy gyõzi új színváltós cipõt vett..
2009. június 04. 18:14
#15
|
|
larus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.09. Hozzászólás: 561 Csatolások: 57 Azonosító: 92636 offline
|
Idézet(zilinda @ 2009. June 4. - 16:11)
van rá lehetõség??
akkor ennyi erõvel arról is indíthatnánk témát, hogy kiszel tündi ma kozmetikusnál járt, és kiszedette a szemöldökét.. vagy arról, hogy gyõzi új színváltós cipõt vett..
és mégsem teszi senki.. vagy mégis?
akkor ennyi erõvel arról is indíthatnánk témát, hogy kiszel tündi ma kozmetikusnál járt, és kiszedette a szemöldökét.. vagy arról, hogy gyõzi új színváltós cipõt vett..
Jó kis téma. Hajrá!
A lényeg, hogyha nem érdekel nem kell vele törõdni.
2009. június 04. 18:15
#17
Idézet(larus @ 2009. June 4. - 18:09)
Oké, oké unjátok, hogy mindig Megan Foxról hoz híreket. Dehát ha van rá lehetõség miért ne tehetné? 
Szerintem arra is van lehetõség, hogy mindenki magáról hozzon híreket...megasztán én tartom magam annyira, h pl Nikki Reed-rõl tudnék gyártani híreket, és minden nap nyitnék egy off témát. Örülök neki h Brittany-nek Megan a kedvence, de akkor sem kéne szétoffolni vele mindent. És az a baj, hogy ezt nem csak én gondolom így. De mivel aki ismer, az tudja, hogy meg merem mondani h mivan ezért nem fogok sunnyogni. Szal szerintem ez már sok(k). Nekem legalábbis. És ne jöjjön nekem senki azzal h ha nem tetszik ne olvassam, mert mindenki olvas mindent, aki meg nem az .... azt nem írom le mert úgyis kikeresztezik...
Eddig so-so szerettem Megan-t, de mostmár hányingerem van tõle...---->erre volt jó..
2009. június 04. 18:17
#18
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Mondom még egyszer:
Nem tetszik, nem érdekel titeket, akkor mi a francért olvassátok el?
Nem kell mindenre rákattintani. De legalább ne fossátok tele OFF kommentekkel a topikot...
Nem tetszik, nem érdekel titeket, akkor mi a francért olvassátok el?
2009. június 04. 18:18
#19
Idézet(Necros @ 2009. June 4. - 18:17)
Mondom még egyszer:
Nem tetszik, nem érdekel titeket, akkor mi a francért olvassátok el?
Nem kell mindenre rákattintani. De legalább ne fossátok tele OFF kommentekkel a topikot... 
Nem tetszik, nem érdekel titeket, akkor mi a francért olvassátok el?
aha...méghogy a csajok a hisztisek...
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:



