Starity

Segítsetek!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 16. 12:56 #1
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Segítségre lenne szükségem. Valamiért nem tudom olvasottnak jelölni a topicokat. Hiába kattintok rá, hogy olvasottnak jelölöm ugyanúgy megmarad a felkiáltójel. Kiléptem és beléptem, de a probléma megmaradt. Nem tudja valaki, hogy ez mitõl lehet? Régebben nem volt ilyen problémám. Elkezdtem használni egy másik böngészõt és egy ideig mûködött, de már ott is jelentkezik a probléma. Csak az itthoni gépemen jelent problémát. Ha máshol jelentkezek be, akkor minden tökéletesen mûködik. Valaki tud valami megoldást? Elég zavaró, hogy soha nem tudom, ha valahova új hozzászólás vagy új téma érkezik.
2010. augusztus 31. 22:17 #2
Hannahmiley
Hannahmiley
Britney Spears Mania!!!
 
StátuszMost kevesebbet vagyok a gépnél, szóval avatarokat nem tudok készíteni, SORRY!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 1414
Csatolások: 233
Azonosító: 128944
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2009.06.16. 12:56)
Segítségre lenne szükségem. Valamiért nem tudom olvasottnak jelölni a topicokat. Hiába kattintok rá, hogy olvasottnak jelölöm ugyanúgy megmarad a felkiáltójel. Kiléptem és beléptem, de a probléma megmaradt. Nem tudja valaki, hogy ez mitõl lehet? Régebben nem volt ilyen problémám. Elkezdtem használni egy másik böngészõt és egy ideig mûködött, de már ott is jelentkezik a probléma. Csak az itthoni gépemen jelent problémát. Ha máshol jelentkezek be, akkor minden tökéletesen mûködik. Valaki tud valami megoldást? Elég zavaró, hogy soha nem tudom, ha valahova új hozzászólás vagy új téma érkezik.

Lehet, hogy valami vírus... Sztem telepítsd újra a géped, és talán megoldodik a probléma...
2010. augusztus 31. 22:48 #3
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Hannahmiley @ 2010.08.31. 22:17)
Lehet, hogy valami vírus... Sztem telepítsd újra a géped, és talán megoldodik a probléma...


Ez már több, mint 1 éve volt azóta már régen megoldódott. Sőt azóta már nincs is olyan lehetőség, hogy téma olvasottnak jelölése, de azért köszi a választ.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!