Starity

Elhunyt Michael Jackson

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 02. 20:25 #81
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet(Trinny @ 2009. July 2. - 19:17)


Hallod mennyi idétlen dolgot mondanak már! Egyszerûen nagyobbnál nagyobb hülyeségeket találnak ki...meg ez a felülés is....hjjaajhhh reklamalo.gif ohmy.gif fool.gif omg.gif
de igazából...néha még szeretném is elhinni hogy igaz...tényleg megint csak azt tudom mondani hogy még mindig jobb lenne ha bújkálna valahol minthogy meghalt... sad.gif
2009. július 02. 21:09 #82
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Én nem értem, miért kell még halála után is piszkálni, cikkezni róla. És még most is csak rossz dolgokat hozza fel a sajtó.
Van egy mondás, miszerint halottról csak jót, vagy semmit.
Nem lehetne, hogy Jackot nyugton hagyják, halála után is? Ha már az életében nem kímélte õt a sajtó... sad.gif
2009. július 02. 23:16 #83
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 2. - 21:09)
Én nem értem, miért kell még halála után is piszkálni, cikkezni róla. És még most is csak rossz dolgokat hozza fel a sajtó.
Van egy mondás, miszerint halottról csak jót, vagy semmit.
Nem lehetne, hogy Jackot nyugton hagyják, halála után is? Ha már az életében nem kímélte õt a sajtó... sad.gif



Ez az!! Szeretném egyszer jól seggberúgni õket reklamalo.gif biggrin.gif
Különben én mindig úgy voltam vele hogy bárki bármit mondhat, a tehetségét akkor is el kell ismerniük. Egyszerûen nem érdekel milyen hülyeségeket mondanak róla, én szeretem a zenéjét és õt magát is, és ezen semmilyen hír nem fog változtatni. és hát remélem hogy van aki még így gondolja smileeee.gif blush.gif
2009. július 02. 23:25 #84
- törölt felhasználó -    
Akárki akármit ír róla, a tehetségét senki nem vonhatja kétségbe, és azt sem hogy élõ legenda volt.
Viszont az már beteges amit mûvelnek, hogy minden szemetet írnak. Tudom hogy el kell adni a lapokat, de akkor legalább adják el azzal, hogy pl soha nem látott fotókat közölnek, és nem azt terjesztik, hogy él.
Azt hiszem, Gajcsinak igaza van abban, hogy halottról vagy jót, vagy semmit.
Egyébként sajnálom, hogy csak most ismertem meg a zenéit a halála kapcsán, azért jó lett volna, ha valaki rugdos, hogy "ezt meg ezt hallgasd meg" sad.gif
2009. július 02. 23:29 #85
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline

Ha nem bánjátok, majd létrehozok egy olyan topikot, mondjuk a beszélgetõs részlegbe, ahol akik nem ismerték eddig, megismerhetik.

Vannak kedvenc, ritkán látott videóim, pl a YouTube-ra is most ezrével kerülnek fel, infók, idézetek, stb...

Mit szóltok?


Mennem kell, sziasztok sad.gif
2009. július 03. 13:27 #86
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Szerintem jó ötlet. Én is rengeteg új videót találtam, sok érdekesség van smileeee.gif
Nagy kár hogy ezek mind csak most kerülnek elõ... sad.gif
2009. július 06. 14:56 #87
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
A legfrissebb infók szerint, ma fogják eltemetni szûk családi körben a sajtót kizárva...holnap meg a búcsúztató abban a bizonyos centerben és ahogy megkapják az engedéjt átszállítják Neverlandre smileeee.gif
2009. július 06. 18:52 #88
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. July 6. - 14:56)
A legfrissebb infók szerint, ma fogják eltemetni szûk családi körben a sajtót kizárva...holnap meg a búcsúztató abban a bizonyos centerben és ahogy megkapják az engedéjt átszállítják Neverlandre smileeee.gif



Szerintem nagyon jó lenne ha Neverland-en temetnék el. Imádta azt a helyet. Ahogy õ is mondta : Neverland õ maga volt. smileeee.gif
Olyan szomorú hogy múltidõben beszélek róla sad.gif
2009. július 06. 22:45 #89
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Hát, nálam megint eltört a mécses ... ez van cray.gif cray.gif cray.gif
Beyoncé fantasztikus. Libabõrös lettem.

[youtube=Beyoncé - Michael Jackson emlékére, Essence Festival]6mQYxNycJRw[/youtube]


Össze-vissza mindenféle sz@r kering a neten, nem is hozok inkább a gyászszertartással kapcsolatos híreket, majd úgyis meglátjuk.

Holnap (kedd) magyar idõ szerint 19 órától a Reflektor TV élõ adásban közvetíti a gyászszertartást.
Én inkább a CNN-re szavazok...


[youtube=Beyoncé - Halo-ja, rajongói videó (A You Are Not Alone nem gyakran vetített, angyalkás verziójából is vannak benne részletek)]Tms4ui98v1c[/youtube]


2009. július 24. 19:26 #90
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Éowyn @ 2009. July 2. - 23:29)
Ha nem bánjátok, majd létrehozok egy olyan topikot, mondjuk a beszélgetõs részlegbe, ahol akik nem ismerték eddig, megismerhetik.

Vannak kedvenc, ritkán látott videóim, pl a YouTube-ra is most ezrével kerülnek fel, infók, idézetek, stb...

Mit szóltok?

Jó ötlet. user posted image
------------------------------------

Idézet
Házkutatás után mind többen gyanúsítják Michael Jackson orvosát azzal, hogy õ okozta a sztár halálát.


Még nem gyanúsított, de a nyomozó hatóságok célkeresztjében van Michael Jackson háziorvosa. Miután ugyanis szerdán házkutatást tartottak a texasi Hustonban lévõ klinikáján, hogy a gondatlanságból elkövetett emberölés vádjához bizonyítékokat találjanak, tegnap ki is hallgatták az orvost, aki a sztár mellett volt, amikor annak leállt a szíve és megpróbálta életre kelteni is õt. Igaz, mint kiderült, abszolút szakszerûtlenül: még ártott is vele a haldokló vagy már el is hunyt énekesnek.

Az eddigi vizsgálatok szerint Michael Jackson nem sokkal a halála elõtt rendkívül erõs, egyébként csakis kórházban, orvosi felügyelet mellett alkalmazható fájdalomcsillapítót kapott injekció formájában, és valószínûleg ettõl állt le a szíve. Az orvos az ügyvédje révén tagadja, hogy õ adott volna injekciót Jacksonnak.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!