Starity

Surface / A mélység fantomja (2005-2006)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. szeptember 29. 08:34 #1
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Letöltöttem, megnéztem, kishíján elájultam. Ennyi pénzből, ilyen profi stábbal és ilyen jó színészgárdával, ENNYIRE GYENGE ÉS ROSSZ alapötletet még nem láttam párosodni... (Na jó ez hülye szóvicc volt.)

Néha elgondolkodom, hogy ha nem lenne az ER (immár a 12. szezont kezdi LOL), és a West Wing, akkor mi lenne az NBC-vel? Az elmúlt néhány évben rettenetesen megszaporodott azoknak a produkcióknak a száma, amelyek igen csúfosan megbuktak... Abban biztos vagyok, hogy ha én lennék a döntéshozó, elolvasva egy ilyen ötletet, avagy forgatókönyvet, azt mondanám, hogy én erre én nem adok jóváhagyást, ezt teljesen felesleges leforgatni.

Szerencse, hogy nem én hoztam a döntést, mert így minden héten láthatunk egy keveset a sorozatban szereplő két szuper cicusból... Reménykedjünk, hogy valami értelmes produkció "ráteszi a kezét" Lake Bell-re és Leighton Meester-re. (Mondjuk a kezemet én is rájuk tenném. _nevet.gif )

110.gif
2005. szeptember 29. 23:28 #2
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Teljesen egyetertek. Felelmetesen gagyi sorozat, aminek kb. egyetlen jopontja a Marha altal is emlitett 2 holgyemeny. Akkor mar inkabb Threshold, vagy Invasion. Bar az ufos, nem viz alatti szornyes, de majdnem egykutya.
2005. október 02. 10:07 #3
- törölt felhasználó -    
Én szeretem a "vizes" filmeket. De ezt az íti-ébisz-dípsztár sziksz zagyvalékot köszi nem kérem én se. wacko.gif
2006. február 05. 14:39 #4
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Surface:

Amerika különböző részein szinte egyikőben észlelnek megmagyarázhatatlan mélytengerei jelenségeket. A tengerbiológus Laura Daughtery egy merülése során 5000 láb mélyen horrofilmbe illő jelenetnek lesz alanya. A Louisiana-i Richard Owen öccsét búvárkodás közben ragadja el egy hatalmas teremtmény, de senki nem hiszi el neki, hogy mindez így történt. A North Carolina-i Miles Bennett előbb egy éjszakai tengeri buli közben találkozik a lényekkel, majd később egy tojást visz haza családi akváriumába...


Stáb
Rendezõ ..... Jonas Pate, Josh Pate
Író ..... Jonas Pate, Josh Pate
Zeneszerzõ ..... (ismeretlen)

Szereplõk
Lake Bell ..... Laura Daughtery
Carter Jenkins ..... Miles
Jay R. Ferguson ..... Rich Connelly
Rade Serbedzija ..... Dr. Aleksander Cirko
Jennifer Badger ..... Kadee
Travis Brorsen ..... Ehu õrmester
Ian Anthony Dale ..... Davis Lee
Linsey Godfrey..... Caitlin

A két legjobb kritikákkal foglalkozó oldal véleményével 99% ban egyetértek de ez most pont az a 1%. Mindékt site elég negatívan ír a surfaceről, de nekem nagyon nagyon bejön.

sorozatjunkie
http://sorozatjunkie.freeblog.hu/

A családi sci-fi sorozat, vagy minek tituláljam hétfőn 20.00-tól megy az NBC-n olyan vetélytársakkal, mint a ABC Wife Swap-je (Anyacsavar), a CBS 2 sitcomja (Férjek gyöngye, How I Met...) és az éppen aktuális FOX ismétlés (House) vagy cancel-sorozat (Kitchen Confidential, Arrested Development). (A WB és a UPN nem tétel, bár a WB legnézettebb sorozata a Hetedik mennyország található ebben a sávban)

A titkos tengeri lényekről szóló sorozat anno 11.2M nézővel nyitott, most 8.5M környékén tanyázik (és ezzel még top50-es sorozat), amely idősávjában 3. helyet jelen, mivel a FOX sitcomokat nem nehéz leverni, de éppen e héten a House ismétlés 18-49-ben leverte a Surface-t, ami azért elég durva és utal arra, hogy a Surface-nek a fiatal nézők megszerzése jelenti a gondot, ugyanis ebben a korosztályban marad főleg alul a sorozat a versenyben.

Az NBC is látta ezt, ezért szinte egyetlen sorozatként a Surface-ből nem rendelt teljes évadot ősszel, csak 3 plusz epizódot, amiből vélhetően eldöntötte volna a sorozat további sorsát. Azóta hallgatás, valszeg az NBC el is döntötte...

Az addiktok szerint: 20% az esély, hogy 2006. őszén folytatódik a sorozat a 2. évaddal.

Nem fényesek a kilátások, nincs teljes évad, nincs jó nézettség - de láttunk már varjún karórát. Annyi biztos, hogy a sorozat 1. évadának utolsó, 16. részes február 6.-án lesz és várhatóan szezonfinálénak kapunk valamilyen lezárást és nem csak totális cliffhanger fog várni.

Az MSiTE is csalódott benne az 5 ből 0-t kapott a sorozat.

Tény, hogy egy "családi sci-fi" nem egy egyszeű feladat.
A kicsik se kapjanak frászt a nagytesóknak is legyen valami figyelemfelkeltő és az ősök se unják.Tehát a "szörny" legyen olyan kis "srárkány" (melyik gyerek ne bukna a sárkányra) aztán legyenek benne szép lányok (a csajoknak dögös pasik) és egy kis összeesküvéselmélet. Ha ezt jól vegyítjük még lehet is belőle valami.

Történet: Amerikai tinik buliznak a tengerpatron és ökörködnek a vízben. Találnak egy tojásszerű valamit, naná, hogy hazaviszik. A tojásból lesz kukori smileeee.gif na jó NIM kel ki a tojásból. Közben a tengerbiológus összefut a víz alatt valami félelmetes szörnyeteggel (nim papája, vagy mamája egykuta smileeee.gif )
NIM növöget a kutató kutat...........

de akkor is jobb mint a lisa csak egy van smileeee.gif
2006. február 05. 15:25 #5
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Kukori biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Hat ez nagyon kesz. wink.gif
2006. február 05. 16:07 #6
- törölt felhasználó -    
- Témákat öszevontam. wink.gif
2006. február 05. 21:12 #7
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Fura egy DNS lánc ez:



DNS összetevői:Adenine, glycine, kerotine _nevet.gif

még véletlenül sem: adenin, timin, citozin, guanin

Vigyáznak, hogy véletlenül se jusson érdemi információhoz a nézőjük.(nem csoda, hogy buta egy népség)
2006. február 06. 09:05 #8
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Nyugi, Thresholdban is modosult a DNS lancuk, ott dupla spiral lett, vagy mi. wink.gif
2006. február 06. 09:30 #9
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Ma este legördül a függöny. Viszlát, drága Lake... édes Leighton... gyönyörű Linsey... Ennyi vót... "Season Finale"-nak hirdetik... De az 100%, hogy elöbb lesz egymás után 2 héten is ötösöm a lottón, mint Surface Season 2... cry.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif 110.gif
2006. február 06. 09:41 #10
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Idézet(DWz @ 2006, February 6. - 09:05)
Nyugi, Thresholdban is modosult a DNS lancuk, ott dupla spiral lett, vagy mi. wink.gif

Na okés, de itt mustárt tettek a torába _nevet.gif beer.gif


Idézet(Marha @ 2006, February 6. - 09:30)
Ma este legördül a függöny. Viszlát, drága Lake... édes Leighton... gyönyörű Linsey... Ennyi vót... "Season Finale"-nak hirdetik... De az 100%, hogy elöbb lesz egymás után 2 héten is ötösöm a lottón, mint Surface Season 2... cry.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif 110.gif



Igen, az a hír járja, hogy nem lesz második szezon.
Szóval a mai epizódban várható verziók:
1: Miles felébred a zuhanyzóban (és rájön hogy vége a dallasnak). Se Nim, se kis vörös, de holnap dolgozat a gyíkokról smileeee.gif
2: Kitör a föld alatti vulkán és az összes Nim megsül. A sült gyíkhúsból konzervet csinálnak és amerika megmenti a világ összes éhezőjét.
3. Nim és csapata felzabálja az összes embert így nem lesz aki leforgatná a következő részt.
4: A szokásos sztárhisztik és az alacsony gázsi miatt Nim leszerződik a süsü következő szezonjára smileeee.gif

_nevet.gif beer.gif
2006. február 06. 09:44 #11
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Pihentagyú... _nevet.gif beer.gif 110.gif
2006. február 06. 18:38 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet(ViC @ 2006, February 6. - 09:41)
Szóval a mai epizódban várható verziók:
1: Miles felébred a zuhanyzóban (és rájön hogy vége a dallasnak). Se Nim, se kis vörös, de holnap dolgozat a gyíkokról smileeee.gif
2: Kitör a föld alatti vulkán és az összes Nim megsül. A sült gyíkhúsból konzervet csinálnak és amerika megmenti a világ összes éhezőjét.
3. Nim és csapata felzabálja az összes embert így nem lesz aki leforgatná a következő részt.
4: A szokásos sztárhisztik és az alacsony gázsi miatt Nim leszerződik a süsü következő szezonjára smileeee.gif

_nevet.gif  beer.gif

ViC sziporka. Ez nagyon jóóóóóóó volt! _nevet.gif
beer.gif
2006. február 09. 07:57 #13
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Így nem lehet vége! reklamalo.gif
Ez hülyeség! reklamalo.gif

Egyszerüen egy izgalmas résznél abbahagyták.
2006. február 09. 08:03 #14
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Ehh ennek hugyoztak... Ha lesz S2 én földre borulok, csúszok-mászok egyet hálából Leighton, Lake és Linsey lábainál... ööö... mindegyik L betűs... hmmm... én meg beteg vagyok, asszem... biggrin.gif 110.gif
2006. február 09. 08:16 #15
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
A vége alapján KELL lennie S2 nek.

(pupák amerikaiak, tessék folytatni!)
2006. február 09. 10:03 #16
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Jja, oszt az Enbíszí meg csak pakoltatja bele az epizódonkénti öt millert, hét néző meg egy tacskó miatt, azok is Pate-ék családja... Not likely. _nevet.gif 110.gif
2006. május 25. 21:02 #17
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Lesz dvd, de nem tetszik a felirat rajta
the complete series.
hát akkor ennyi? ez a komplet első szezon vagy a komplet surface vagyis ennyi és nem lesz tovább


user posted image

2006. május 25. 21:05 #18
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Idézet(Marha @ 2006. February 9. - 10:03)
Jja, oszt az Enbíszí meg csak pakoltatja bele az epizódonkénti öt millert, hét néző meg egy tacskó miatt, azok is Pate-ék családja... Not likely. _nevet.gif 110.gif


mert nem értesz hozzá tongue.gif
2006. december 02. 11:03 #19
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
A többi Universal-os sorozathoz hasonlóan (House, Medium, Heroes) a Surface-re is a TV2 tenyerelt rá meglévõ szerzõdése alapján. Az egyetlen kérdés, hogy fõmûsoridõbe, délutáni matinéba vagy késõ estére fogják-e szánni.

http://www.sorozatjunkie.hu/

boldog birkabõr azaz juh héj w00t.gif w00t.gif
2006. december 23. 19:44 #20
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Január elsõ hetétõl Surface a tv2-n. A magyar címe pedig A mélység fantomja lett. Rögtön 20:10-re tették be, szerdára.

http://www.sorozatjunkie.hu/
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lake Bell Lake Bell 3969.