Amúgy Karácsonyra pedig a Taraborrelli-s könyvet kértem
Michael Jackson
2009. december 20. 18:38
#2101
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Bocsi ,de el kell mondanom, hogy annyira de anynira örülök, hogy a TAbáni István
nyert!!! Áhhh Anyával sikítottunk örömünkben
Amúgy Karácsonyra pedig a Taraborrelli-s könyvet kértem
Amúgy Karácsonyra pedig a Taraborrelli-s könyvet kértem
2009. december 20. 19:13
#2102
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 20. - 18:38)
Bocsi ,de el kell mondanom, hogy annyira de anynira örülök, hogy a TAbáni István
nyert!!! Áhhh Anyával sikítottunk örömünkben
Amúgy Karácsonyra pedig a Taraborrelli-s könyvet kértem
Amúgy Karácsonyra pedig a Taraborrelli-s könyvet kértem
Mi is örültünk itthon
Jó könyv, csak...
2009. december 20. 20:18
#2103
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 20. - 19:13)
Mi is örültünk itthon
Jó könyv, csak...
kicsit fura, hogy sok mindent párbeszédben ír...mintha minden egyes dolognál ott lett volna
ez kicsit furi...amúgy a közepén vannak a képek egy kupacban, és van a temetésrõl is 
Jó könyv, csak...
Igen láttam, mert a könyves boltba belekukkantottam xD
2009. december 20. 23:26
#2104
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 20. - 20:18)
Igen láttam, mert a könyves boltba belekukkantottam xD 
2009. december 21. 12:11
#2105
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 20. - 23:26)

Jaj Anyám
2009. december 21. 19:08
#2108
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Nem volt rossz 
[YOUTUBE=Алексей Матиас - Earth song]ntuTZsdz6Vs[/YOUTUBE]
[YOUTUBE=Алексей Матиас - Earth song]ntuTZsdz6Vs[/YOUTUBE]
2009. december 21. 19:51
#2109
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 21. - 20:08)
Nem volt rossz 
[YOUTUBE=Алексей Матиас - Earth song]ntuTZsdz6Vs[/YOUTUBE]
[YOUTUBE=Алексей Матиас - Earth song]ntuTZsdz6Vs[/YOUTUBE]
háát a kellõ energia az megvolt benne
2009. december 21. 20:44
#2110
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 21. - 19:08)
Nem volt rossz 
[YOUTUBE=Алексей Матиас - Earth song]ntuTZsdz6Vs[/YOUTUBE]
[YOUTUBE=Алексей Матиас - Earth song]ntuTZsdz6Vs[/YOUTUBE]
Fej neki

Madonnáshoz még annyit, hogy ja, eléggé kitette magát
2009. december 21. 21:38
#2112
Idézet(dijja @ 2009. December 21. - 21:35)
jah én biztos legalább a kezét fognám, nehogy elszökjön

jah, nehogy lelépjen
2009. december 21. 21:43
#2113
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 21. - 22:38)
jah, nehogy lelépjen
vagy tudod ilyen bilincs
és odabilincselni a székhez, hogy itt maradsz!
[tetszik az ikonod
]
jaja
[köszi
2009. december 22. 12:25
#2114
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Mivel jön a Karácsony , már dönget teljes erejével, ezért kedveskedek egy Jackson 5os dallal, amit a Mi MJ-ünk énekel
Az a hang, csupán pár évesen, elképesztõ
[YOUTUBE=Jackson 5 -Santa Claus is Coming to Town]MiNkll4JSwo[/YOUTUBE]
Az a hang, csupán pár évesen, elképesztõ
[YOUTUBE=Jackson 5 -Santa Claus is Coming to Town]MiNkll4JSwo[/YOUTUBE]
2009. december 22. 12:58
#2115
VÉGRE VÉGE A SULINAAAAAAAAAAAAAK!
[bocsi ezt muszáj volt
]
milyen jó hangja van
mondjuk ez nem meglepõ
köszi
Majd csinálok valami Mike-os karácsonyi képecskét
amúgy milyen furi lehetett énekelni neki ezeket a dalokat, õk nem ünnepelték a karácsonyt
milyen jó hangja van
Majd csinálok valami Mike-os karácsonyi képecskét
amúgy milyen furi lehetett énekelni neki ezeket a dalokat, õk nem ünnepelték a karácsonyt
2009. december 22. 13:11
#2116
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 22. - 13:58)
VÉGRE VÉGE A SULINAAAAAAAAAAAAAK!
[bocsi ezt muszáj volt
]
milyen jó hangja van
mondjuk ez nem meglepõ
köszi
Majd csinálok valami Mike-os karácsonyi képecskét
amúgy milyen furi lehetett énekelni neki ezeket a dalokat, õk nem ünnepelték a karácsonyt
milyen jó hangja van
Majd csinálok valami Mike-os karácsonyi képecskét
amúgy milyen furi lehetett énekelni neki ezeket a dalokat, õk nem ünnepelték a karácsonyt
jaaj iggeen szünet
ja tényleg fura lehetett...de gondolom attól függetlenül hogy nem ünnepelték azért csak tudta hogy mi a lényege nem?
2009. december 22. 13:16
#2117
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(dijja @ 2009. December 22. - 13:11)
jaaj iggeen szünet
ÿ(ráadásul ma csak 3 órám volt...abból is az egyik az ünnepély a másik kettõn meg azt csináltunk amit akartunk
, és kaptam egy 5-öst matekból
)
ja tényleg fura lehetett...de gondolom attól függetlenül hogy nem ünnepelték azért csak tudta hogy mi a lényege nem?

ja tényleg fura lehetett...de gondolom attól függetlenül hogy nem ünnepelték azért csak tudta hogy mi a lényege nem?
Bizti tudta
Én már tegnap se voltam suliba
2009. december 22. 13:32
#2118
mi még TANULTUNK
angolból is, ÉNEKBÕL is, matekból nem tanultunk volna, de hála a kedves osztálytársamnak, tanultunk. bioszból meg beírta a jegyeket, ennyi. aztán ajándékozás [tudjátok ilyen kalapból húzogatós
], aztán mindenki ment haza
és osztálytársam kiírta nekem a This Is It-et CD-re [pedig nem is õ húzott!] és elvileg DVD minõség
de még nem tudtam lecsekkolni. persze, ettõl függetlenül megveszem az eredetit, mert extrák, és persze remélem rajta lesz a Dirty Diana
2009. december 22. 16:19
#2119
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 22. - 14:32)
mi még TANULTUNK
angolból is, ÉNEKBÕL is, matekból nem tanultunk volna, de hála a kedves osztálytársamnak, tanultunk. bioszból meg beírta a jegyeket, ennyi. aztán ajándékozás [tudjátok ilyen kalapból húzogatós
], aztán mindenki ment haza
és osztálytársam kiírta nekem a This Is It-et CD-re [pedig nem is õ húzott!] és elvileg DVD minõség
de még nem tudtam lecsekkolni. persze, ettõl függetlenül megveszem az eredetit, mert extrák, és persze remélem rajta lesz a Dirty Diana

jajj nekünk az ajándékozás már megvolt a múlthét kedden....mert az ofõnk a hétvégén elment "nyaralni" a kanári szigetekre
(egyébként nekem ebben az évben nincs is biosz, ének, töri fizika, kémia meg ilyenek
2009. december 22. 18:17
#2120
Idézet(dijja @ 2009. December 22. - 16:19)
jajj nekünk az ajándékozás már megvolt a múlthét kedden....mert az ofõnk a hétvégén elment "nyaralni" a kanári szigetekre
hogy rohadjon meg
(na de azért meg ne mondjátok neki hogy ezt mondtam mer szeretem ám az ofõm
)
(egyébként nekem ebben az évben nincs is biosz, ének, töri fizika, kémia meg ilyenek
csak angol, német, matek, magyar, kommunikáció
)
(egyébként nekem ebben az évben nincs is biosz, ének, töri fizika, kémia meg ilyenek
engem is vihetett volna magával
jó neked
http://www.youtube.com/watch?v=9r_qUpW3WT4
ezt ma mutatta az osztálytársam, hallotttátok már?
tök szomorú a szövege
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:



