Michael Jackson
2010. január 01. 21:55
#2241
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Igen tudom, hogy frametõl függ pl de nekem ilyen 300asak lesznek
2010. január 02. 01:28
#2242
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Belelendültem a klippek cappelésébe remélem délután összehozok egy pár ikont, meg majd kiteszem mj_screamre is
2010. január 02. 13:04
#2243
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2010. January 2. - 01:28)
Belelendültem a klippek cappelésébe remélem délután összehozok egy pár ikont, meg majd kiteszem mj_screamre is

hajráá
2010. január 02. 20:05
#2245
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Kéééészek!
Remélem tetszenek
Will You Be There


Remélem tetszenek
Will You Be There


2010. január 02. 20:09
#2246
Idézet(Szilvia_91 @ 2010. January 2. - 20:05)
Kéééészek!
Remélem tetszenek
Will You Be There


Remélem tetszenek
Will You Be There


ezeket TE csináltad?
2010. január 02. 20:17
#2247
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2010. January 2. - 20:09)
ezeket TE csináltad?
nagyon jók lettek!

Én bizony fél 3 óta szenvedek velük
És a szövegescuccra mire rájöttem, hogy hogy lehetne ilyen szépen az se volt ki idõ...most arra kéne rájönni, hogy lehet olyat csinálni mint a greases meg a DD-is...ilyen beleolvasztóós...
2010. január 03. 01:14
#2248
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2010. January 2. - 20:05)
Kéééészek!
Remélem tetszenek
Will You Be There


Remélem tetszenek
Will You Be There


egyszerû és nagyszerû
2010. január 03. 01:22
#2249
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(dijja @ 2010. January 3. - 01:14)
egyszerû és nagyszerû
...majd én is csinálok, ha végre újratelepítem ezt a gagyi gépet 
Köcce. Hát hajrá
Jó éjt!
2010. január 03. 15:07
#2250
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Pár egyszerû szöveges ikonka xD



2010. január 03. 16:11
#2252
Idézet(Szilvia_91 @ 2010. January 3. - 15:07)
Pár egyszerû szöveges ikonka xD




nagyon tetszenek
2010. január 03. 16:17
#2253
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2010. January 3. - 16:11)
nagyon tetszenek
pedig rózsaszín
de nagyon nagyon jók, te csináltad õket? nagyon belejöttél

Köszönöm. Köszönöm
Nemtudtam eldönteni, hogy kékesekre, zöldesekre sársásokra tegyem és valahogy rózsaszín a klippbe az ingje így passzol
Hallgassátok meg az új számot
http://mj-scream.livejournal.com/
2010. január 03. 16:59
#2254
Idézet(Szilvia_91 @ 2010. January 3. - 16:17)
Köszönöm. Köszönöm
Nemtudtam eldönteni, hogy kékesekre, zöldesekre sársásokra tegyem és valahogy rózsaszín a klippbe az ingje így passzol
Hallgassátok meg az új számot
http://mj-scream.livejournal.com/
Nemtudtam eldönteni, hogy kékesekre, zöldesekre sársásokra tegyem és valahogy rózsaszín a klippbe az ingje így passzol
Hallgassátok meg az új számot
http://mj-scream.livejournal.com/
pont most akartam belinkelni
nem baj azért belinkelem
http://www.youtube.com/watch?v=BO9AXKDp_Ak
2010. január 03. 17:06
#2256
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Kár bizony... az I walkedtól WHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2010. január 03. 20:38
#2258
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(mikeyla @ 2010. January 3. - 20:37)
új kép Parisrõl:
Mi történt vele??? Mi ez az elsõ két tincs neki????
2010. január 03. 20:44
#2259
|
|
mikeylahudgens |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.07.29. Hozzászólás: 4733 Csatolások: 31047 Azonosító: 103304 offline
|
sztem csak egy kicsit megvan szerkesztve.Bár olvastam külföldi oldalakon olyat hogy ezt a kép csak megvan szerkesztve, de ezt kétlem ugyanis ez az arc, ez a mosoly még egyik képen sem volt...Sztem ez az igazi Paris Jackson!
2010. január 03. 20:48
#2260
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(mikeyla @ 2010. January 3. - 20:44)
sztem csak egy kicsit megvan szerkesztve.Bár olvastam külföldi oldalakon olyat hogy ezt a kép csak megvan szerkesztve, de ezt kétlem ugyanis ez az arc, ez a mosoly még egyik képen sem volt...Sztem ez az igazi Paris Jackson!

Hát tuti, hogy rávan szerkesztve vmi... szerintem ez a hajfeeling tuti photoshop..
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:



