Óóó, köszönöm!
Michael Jackson
2009. november 05. 00:45
#1022
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Vicces kedvében volt
2009. november 05. 00:53
#1024
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. November 5. - 00:47)
Ahaha-haaa
De tudod miért, ugye?
De tudod miért, ugye?
Nem
Elárulod?
2009. november 05. 01:28
#1025
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Mert Lisa éppen azt fejti ki bõvebben, hogy miért is nem akar Mike-kal együtt énekelni.
Elõtte Mike odahajol hozzá és énekel neki
Nem tudom, melyik része az interjúnak - eddig azt kerestem, de nem jöttem rá
Nagyon édesek, Mike meg hihetetlenül felszabadult és össze-vissza nevetgél. Meg ahogy egymásra néznek....
Ezt a hülye riportert, Diane-t viszont rühellem. Elmehet a búbánatba, az anyja se szereti, az tuti
2009. november 05. 01:29
#1026
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. November 5. - 01:28)
Mert Lisa éppen azt fejti ki bõvebben, hogy miért is nem akar Mike-kal együtt énekelni.
Elõtte Mike odahajol hozzá és énekel neki
Nem tudom, melyik része az interjúnak - eddig azt kerestem, de nem jöttem rá
Elõtte Mike odahajol hozzá és énekel neki
Nem tudom, melyik része az interjúnak - eddig azt kerestem, de nem jöttem rá
Semmi majd ha megtalálod akkor belinkized:)
Én megyek aludni, mert bealszom az óráimon majd
Jó éjt
2009. november 05. 14:07
#1028
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. November 5. - 00:45)
Vicces kedvében volt

jó erre hazaérni az iskolából
2009. november 05. 14:21
#1029
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Annyira aranyos
Tegnap megnéztem megint a filmet - utolért a rossz érzés, hogy nincs többé.
Hiányzik...
Üres a trón, egyszerûen hatalmas az ûr.
Amikor az utóbbi években néztem mások klipjeit, hallgattam mások számait - mindig ott volt az a jó érzés, hogy ezek csak itt kaparnak és egyáltalán mit akarnak? Majd Mike megint visszatér és egyetlen sornyi énekléssel és a kisujjának egyetlen mozdulatával helyrerakja a többieket.
De ilyen már többet nem lesz és ezt nem fogja fel az agyam.
MJ beleivódott a mindennapjaimba 17 év alatt...
Na, nem ragozom tovább.
Áááá, vidítsatok fel!!!!
Tegnap megnéztem megint a filmet - utolért a rossz érzés, hogy nincs többé.
Hiányzik...
Üres a trón, egyszerûen hatalmas az ûr.
Amikor az utóbbi években néztem mások klipjeit, hallgattam mások számait - mindig ott volt az a jó érzés, hogy ezek csak itt kaparnak és egyáltalán mit akarnak? Majd Mike megint visszatér és egyetlen sornyi énekléssel és a kisujjának egyetlen mozdulatával helyrerakja a többieket.
De ilyen már többet nem lesz és ezt nem fogja fel az agyam.
MJ beleivódott a mindennapjaimba 17 év alatt...
Na, nem ragozom tovább.
Áááá, vidítsatok fel!!!!
2009. november 05. 16:28
#1030
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Mennyire igazad van...
én is mindig arról álmodtam hogy egyszer majd lesz lehetõségem elmeni egy koncertre vagy talán még autogramra is...és most...már remény sincs
na de egy talán jó hír: A Bravo-ban (magyar) van egy (1 oldalas
) This is it poszter
aminek én nagyon is örülök
én is mindig arról álmodtam hogy egyszer majd lesz lehetõségem elmeni egy koncertre vagy talán még autogramra is...és most...már remény sincs
na de egy talán jó hír: A Bravo-ban (magyar) van egy (1 oldalas
2009. november 05. 16:38
#1032
|
|
virag90visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.04. Hozzászólás: 196 Csatolások: 166 Azonosító: 106981 offline
|
Idézet(dijja @ 2009. November 5. - 17:31)
és egy csodálatos híír!!!
Megjött a könyv!!
istenem még írni is alig tudok!!!
pedig csak tegnap rendeltem

Megjött a könyv!!
istenem még írni is alig tudok!!!
pedig csak tegnap rendeltem
milyen könyv???????????
2009. november 05. 16:49
#1039
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Persze...elég jó sok...vannak egész oldalakon keresztül színes képek meg vannak nagyjából 10 oldalanként kisebb fekete-fehérek .
szóval szerintem ugyanolyan mint a régebbi
szóval szerintem ugyanolyan mint a régebbi
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




