Michael Jackson
2009. december 06. 18:56
#1681
nekem nem hozott semmi MJ-s cuccot a Mikulás
na nem baj karácsonyra bepótoljuk, mert könyvet kértem [MJ - Legenda - Ikon - Hõs], meeeg a Bad, Dangerous és a This Is It CD-t
és már le is adtam a listát
meg is kérdezte apum, hogy minek még MJ könyv mikor már ANNYI VAN
[kettõ darab..] én meg közöltem, hogy csak és kell, úgyhogy csönd
2009. december 06. 19:56
#1682
|
|
virag90visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.04. Hozzászólás: 196 Csatolások: 166 Azonosító: 106981 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 6. - 19:56)
nekem nem hozott semmi MJ-s cuccot a Mikulás
na nem baj karácsonyra bepótoljuk, mert könyvet kértem [MJ - Legenda - Ikon - Hõs], meeeg a Bad, Dangerous és a This Is It CD-t
és már le is adtam a listát
meg is kérdezte apum, hogy minek még MJ könyv mikor már ANNYI VAN
[kettõ darab..] én meg közöltem, hogy csak és kell, úgyhogy csönd

tölem is mindig ezt kérdi anyám
2009. december 06. 20:05
#1684
Idézet(Éowyn @ 2009. December 6. - 20:02)
Mindenféle szemetet azért ne szerezzetek be - könyvbõl is van sok baromság, nehogy megvegyétek/megvetessétek!
Nem, dehogyis, több helyen is olvastam, hogy ez a könyv [MJ - Legenda - Ikon - Hõs], igényes kiadás lett, szép képekkel
2009. december 06. 20:06
#1685
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Igen, a Legenda, ikon, hõs, az oké.
Holdséta/Moonwalk - oké
Dancing the Dream (angolul van csak, de Mike írásait, verseit, gondolatait tartalmazza) - oké
2009. december 06. 20:10
#1686
Idézet(Éowyn @ 2009. December 6. - 20:06)
Igen, a Legenda, ikon, hõs, az oké.
Holdséta/Moonwalk - oké
Dancing the Dream (angolul van csak, de Mike írásait, verseit, gondolatait tartalmazza) - oké
Holdséta/Moonwalk - oké
Dancing the Dream (angolul van csak, de Mike írásait, verseit, gondolatait tartalmazza) - oké
Elsõ remélhetõleg meglesz, második megvan, a harmadik nincs, bár tudtam, hogy van olyan, meg angol, és rákerestem most bookline-on, és 5000 FT
2009. december 06. 20:25
#1687
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Legenda - Ikon - Hõs- Remélem ezt én is megkapom 
Most itthon vagyok tök betegen alig látok ki a lángoló szemim mögül. Úgyhogy sztem ki is olvasom a Moonwalkot
Elsõ fejezetet kiolvastam suliba, mert volt a héten egy csomó lukas órám
Most itthon vagyok tök betegen alig látok ki a lángoló szemim mögül. Úgyhogy sztem ki is olvasom a Moonwalkot
2009. december 06. 20:28
#1688
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 6. - 20:25)
Legenda - Ikon - Hõs- Remélem ezt én is megkapom 
Most itthon vagyok tök betegen alig látok ki a lángoló szemim mögül. Úgyhogy sztem ki is olvasom a Moonwalkot
Elsõ fejezetet kiolvastam suliba, mert volt a héten egy csomó lukas órám 
Most itthon vagyok tök betegen alig látok ki a lángoló szemim mögül. Úgyhogy sztem ki is olvasom a Moonwalkot
Pont egy hete én is beteg voltam, illetve vasárnap lázasodtam be
2009. december 06. 20:30
#1689
|
|
virag90visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.04. Hozzászólás: 196 Csatolások: 166 Azonosító: 106981 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 6. - 21:25)
Legenda - Ikon - Hõs- Remélem ezt én is megkapom 
Most itthon vagyok tök betegen alig látok ki a lángoló szemim mögül. Úgyhogy sztem ki is olvasom a Moonwalkot
Elsõ fejezetet kiolvastam suliba, mert volt a héten egy csomó lukas órám 
Most itthon vagyok tök betegen alig látok ki a lángoló szemim mögül. Úgyhogy sztem ki is olvasom a Moonwalkot
én meg már végeztem vele
2009. december 06. 20:32
#1690
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. December 6. - 20:28)
Pont egy hete én is beteg voltam, illetve vasárnap lázasodtam be
jobbulást! 
Köcce. Én Pénteken voltam lázas, meg ma.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a szám
Lehet megint felmegy a lázam úgy érzem
[YOUTUBE=Michael Jackson-Come Together-History Tour Seoul]f-KRyys8w_8[/YOUTUBE]
2009. december 06. 20:32
#1691
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Szegényke ... gyógyulj meg!
És jó olvasást
---
Ezek a japók milyen visszafogottak, még le is lehet menni hozzájuk
Ez a koncert legvége, Mike izzad, mint egy ló
[youtube=Michael Jackson - Bad (LIVE) HD]klpOFpVmoGU[/youtube]
2009. december 06. 20:54
#1692
|
|
Leo·٠•●•٠· |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.20. Hozzászólás: 6474 Csatolások: 46883 Azonosító: 4729 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. December 6. - 21:32)
Szegényke ... gyógyulj meg!
És jó olvasást
---
Ezek a japók milyen visszafogottak, még le is lehet menni hozzájuk
Ez a koncert legvége, Mike izzad, mint egy ló
[youtube=Michael Jackson - Bad (LIVE) HD][/youtube]
És jó olvasást
---
Ezek a japók milyen visszafogottak, még le is lehet menni hozzájuk
Ez a koncert legvége, Mike izzad, mint egy ló
[youtube=Michael Jackson - Bad (LIVE) HD][/youtube]
Hát igen... Japán... Egész más dimenzió.
Volt szerencsém kimenni oda 1 hetet. Hihetetlen más a kultúra, a morál, a viselkedésformájuk. kb. olyan szinten udvariasak, hogy ha véletlenül velem ütközne egyikük a forgalmas járdán, akkor az illetõ egybõl harakirit követne el, elnézését kérve
2009. december 06. 23:42
#1693
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Aki nem látta és kiváncsi rá:
[YOUTUBE=The X Factor 2009 - Janet Jackson: All For You/Make Me - Live]YhngWPYz-o0[/YOUTUBe]
[YOUTUBE=The X Factor 2009 - Janet Jackson: All For You/Make Me - Live]YhngWPYz-o0[/YOUTUBe]
2009. december 06. 23:46
#1694
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 6. - 20:32)
Köcce. Én Pénteken voltam lázas, meg ma.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a szám
Lehet megint felmegy a lázam úgy érzem
[YOUTUBE=Michael Jackson-Come Together-History Tour Seoul]f-KRyys8w_8[/YOUTUBE]
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a szám
Lehet megint felmegy a lázam úgy érzem
[YOUTUBE=Michael Jackson-Come Together-History Tour Seoul]f-KRyys8w_8[/YOUTUBE]
Már mondtam párszor, de nem elégszer: ezt a pasit ki sem engedném az ágyból...
2009. december 06. 23:49
#1695
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. December 6. - 23:46)
Már mondtam párszor, de nem elégszer: ezt a pasit ki sem engedném az ágyból...
Én se semmi pénzért
2009. december 06. 23:51
#1696
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Leo @ 2009. December 6. - 20:54)
Hát igen... Japán... Egész más dimenzió.
Volt szerencsém kimenni oda 1 hetet. Hihetetlen más a kultúra, a morál, a viselkedésformájuk. kb. olyan szinten udvariasak, hogy ha véletlenül velem ütközne egyikük a forgalmas járdán, akkor az illetõ egybõl harakirit követne el, elnézését kérve
Nagyon odafigyelnek egymásra, segítõkészek. Ha látják, hogy kicsit eltévedtem Tokióban és térképpel vacakolok, akkor minden 3. japán hozzám jön s segíteni akar a tájolásban. Szívemhez nõtt a Japán.
Volt szerencsém kimenni oda 1 hetet. Hihetetlen más a kultúra, a morál, a viselkedésformájuk. kb. olyan szinten udvariasak, hogy ha véletlenül velem ütközne egyikük a forgalmas járdán, akkor az illetõ egybõl harakirit követne el, elnézését kérve
Igen, tudom, hogy más dimenzió - élménybeszámolókat már én is hallottam és jó lenne egyszer eljutni oda.
Azért vigyázni kell velük
http://www.youtube.com/watch?v=h0RU4U_8PPU
2009. december 07. 00:01
#1697
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. December 6. - 23:42)
Aki nem látta és kiváncsi rá:
[YOUTUBE=The X Factor 2009 - Janet Jackson: All For You/Make Me - Live][/YOUTUBe]
[YOUTUBE=The X Factor 2009 - Janet Jackson: All For You/Make Me - Live][/YOUTUBe]
Köszi!!!
Janet
A végén az a mosoly aranyos volt - olyan kis szégyellõs, mint a bátyónál
2009. december 07. 00:27
#1698
Én is csatlakozom az elõttem szólókhoz az ágyas üggyel kapcsolatosan
Igen, Japánról én is hallottam, hogy jó hely, meg teljesen más mint Magyarország
Köszi a videót, Janet tényleg elképesztõ volt
hogy felálltak és tapsoltak a zsûri tagok
jahj erre a videóra emlékszem, ugye itt tárgyaltuk, hogy lelöktük volna a csávót elõlünk, Mike meg megfogta, hogy le ne essen
Igen, Japánról én is hallottam, hogy jó hely, meg teljesen más mint Magyarország
Köszi a videót, Janet tényleg elképesztõ volt
jahj erre a videóra emlékszem, ugye itt tárgyaltuk, hogy lelöktük volna a csávót elõlünk, Mike meg megfogta, hogy le ne essen
2009. december 07. 00:48
#1699
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Még jó hogy nem értékelni akarták a zsûritagok Janetet
Egyébként még mindig nem tudom, hogy milyen mûsor ez ... illetve oké,hogy tehetségkutató, de melyik vonalhoz tartozik, melyik "licence". Mert szerintem nálunk még nem volt, a Csillag születik az ha jól tudom, akkor a ...Got Talent külföldön.
Tökmindegy amúgy, csak héééééééé, Janet, hozzánk is jöhetnél
Igen, ez az a videó az õrült csávóval
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline

