Starity

Prison break / A szökés (2005–2009)

17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 04. 19:56 #321
Mkb Veszprém
Mkb Veszprém
Mrs.Lautner.♡
 
StátuszRIP Cory Monteith <3 <3 <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 1015
Csatolások: 117
Azonosító: 122642
Offline offline
Régebben,de imádtam ezt a sorozatot ! Egyik kedvencem volt !!
1 felhasználónak tetszik: dave095
2012. augusztus 05. 15:54 #322
- törölt felhasználó -    
jaja sok sok kellemes és fordulatos perceket okozott hétről hétre! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2012. augusztus 09. 21:55 #323
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Adom! meghajolo.gif Én is imádtam régebben, alig győztem kivárni az új részeket. thumbsup.gif Aztán valahogy abbamaradt az egész, az utolsó évadot szerintem nem is láttam, de lehet már a harmadikat sem végig. Na mindegy, most megint elkezdtem, de most már be is fejezem. Furcsa, hogy itt Sarah nem is idegesítő. rohog.gif A Walking Dead-ben valamit nagyon rosszul csinál rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. augusztus 12. 10:44 #324
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Imádtam, a világ egyik legjobb sorozata thumbsup.gif heart.gif
Nem tudom hogy MOSt miért nem tudnak ilyen jó sorozatokat csinálni?! csak egymást másolják, pedig rengeteg ötletük lehetne.. dry.gif
2012. augusztus 12. 11:04 #325
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2012.08.09. 21:55)
Furcsa, hogy itt Sarah nem is idegesítő.  rohog.gif A Walking Dead-ben valamit nagyon rosszul csinál  rohog.gif


Jaja a Szökésben ilyen kedves és bájos teremtés!Míg a Walking Dead-ben komolyan én már alig várom hogy elrágja a torkát végre valamelyik járkáló nagyon ellenszenves abban a sorozatban!
2015. szeptember 06. 15:08 #326
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Ha jól emlékszem régen adásban volt az RTL-en, mert úgy rémlik, hogy néztem esténként, aztán hirtelen eltűnt. A semmibe. A napokban az egyik barátom ajánlotta, mint top sorozat úgyhogy én, a nagy sorozatfüggő muszáj voltam elkezdeni újra, mert emlékeztem egész élénken és hát most az összes sorozatom szünetel szinte. Na, de: úristen, kb. 3 napja kezdtem el és már ledaráltam 1 egész évadot, annyira jó, te jó isten, annyira örülök, hogy újra elkezdtem nézni. Wentworth Miller annyira jól játssza a diplomás, intelligens srácot, de Dominic Purcell sem kis pályás. Annyira ahhw-k ezek a pasik. wub.gif Imádom ezt a sorozatot, sajnálom, hogy csak 4 évadot élt meg, de még nem értem a végére szóval még van időm élvezni a szériákat. wub2.gif
2015. szeptember 07. 17:08 #327
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2015.09.06. 15:08)
Ha jól emlékszem régen adásban volt az RTL-en, mert úgy rémlik, hogy néztem esténként, aztán hirtelen eltűnt. A semmibe. A napokban az egyik barátom ajánlotta, mint top sorozat úgyhogy én, a nagy sorozatfüggő muszáj voltam elkezdeni újra, mert emlékeztem egész élénken és hát most az összes sorozatom szünetel szinte. Na, de: úristen, kb. 3 napja kezdtem el és már ledaráltam 1 egész évadot, annyira jó, te jó isten, annyira örülök, hogy újra elkezdtem nézni. Wentworth Miller annyira jól játssza a diplomás, intelligens srácot, de Dominic Purcell sem kis pályás. Annyira ahhw-k ezek a pasik. wub.gif Imádom ezt a sorozatot, sajnálom, hogy csak 4 évadot élt meg, de még nem értem a végére szóval még van időm élvezni a szériákat. wub2.gif


A végére már nagyon ellaposodott, de az első két évad feelingje, pláne az elsőé egyetlen más akció/dráma sorozathoz sem hasonlítható (max talán a 24-hez). A 3. és 4. évad már csak olyan tartalékévadnak tűntek az első kettő után, de a történet szempontjából kellettek, hogy felgöngyölítsék a szálakat, legalábbis az íróknak volt hova "félrevinni" a sorozatot. Az egyértelmű volt, hogy 8 évadon át mégse szökhetnek, előbb-utóbb a nézők is ráunnak ugyanazokra a fő történetszálakra, meg hát az "első szökést" úgy se tudják überelni. smileeee.gif Azért a befejező évadokat is érdemes megnézni, pl a 3. évadtól kezdődően tűnik fel Jodi Lyn O'Keefe, aki nagyon brillírozik a pszichopata szerepében,- ha szereted a negatív karaktereket, akkor tuti a kedvenced lesz. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2015. szeptember 16. 20:08 #328
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2015.09.07. 17:08)
A végére már nagyon ellaposodott, de az első két évad feelingje, pláne az elsőé egyetlen más akció/dráma sorozathoz sem hasonlítható (max talán a 24-hez). A 3. és 4. évad már csak olyan tartalékévadnak tűntek az első kettő után, de a történet szempontjából kellettek, hogy felgöngyölítsék a szálakat, legalábbis az íróknak volt hova "félrevinni" a sorozatot. Az egyértelmű volt, hogy 8 évadon át mégse szökhetnek, előbb-utóbb a nézők is ráunnak ugyanazokra a fő történetszálakra, meg hát az "első szökést" úgy se tudják überelni. smileeee.gif Azért a befejező évadokat is érdemes megnézni, pl a 3. évadtól kezdődően tűnik fel Jodi Lyn O'Keefe, aki nagyon brillírozik a pszichopata szerepében,- ha szereted a negatív karaktereket, akkor tuti a kedvenced lesz. biggrin.gif

Az ellaposodásban látok igazságot, bár még csak a 3. évad elején járok. Nem tudom, nekem eddig tetszik a harmadik széria is, igaz az első és a második mindent visz. Nagyon tetszik, hogy mindenben látnak valamit, ami végül is logikus, de magamtól nem jönnék rá.
Hát a negatív karakter jöhet, de csak pasiban rohog.gif Nem, egyébként nincs bajom a rosszlányokkal, viszont Jodi még nem igazán férkőzött a szívembe. Majd talán pár epizód elteltével megváltozik a véleményem.

Egyébként a minap olvastam, hogy a sorozat visszatérőben van, szerintem jó pár év elég ihletet adott a készítőknek egy nagy durranáshoz.pardon.gif
17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!