Néhány napja nehezen frissít, addig meg sokszor magától is frissült. Biztonsági rendszeremen van mûködõ eset, meg vista-n. XP-n csak az a gond hogy nagyon nehezen frissül. Vistan meg pár napja már azt szokta írni frissítéskor, hogy általános fordítási probléma. Ma meg persze a képen látható hibát írta már, a Windows biztonsági központ. Délelõtt volt a biztonsági rendszeremrõl, a frissítési probléma miatt eset online scan, és olyan gondot nem talált a gépen, másfél hete kb. panda online scan volt, az se talált olyan gondot. Meg a web security guard.com, és a siteadvisor.com oldalt, is használom, persze már több hónapja inkább a siteadvisor szoftvert használom. És csak megbízható, gépre nem veszélyes oldalakra megyek fel. Aztán ma délután újraraktam az esetet. Uninstall, restart, ccleaner, install net nélkül, frissítés megoldása, restart + net visszadugása, és már frissült is, persze a biztonsági központ ugyanezt írja. Aztán lett újabb verzió nem sokkal utána, és már nemigazán akarta letölteni, valószínû hogy kitartással frissült volna. Kipróbáltam hozzá más megoldást, amivel úgy tûnik az eset most jó, azóta már frissült végre megint magától. Viszont a biztonsági központ azóta se jó. Sajnos ghostom nincs, mert a tavaly Június legvégén telepített Vista, akkor le lett ghostolva norton ghost 12-vel. Aztán talán Áprilisban a 300-as pata samsungom kezdett tönkremenni. És néhány kép elveszett, meg a Vista ghost fájlt, csak 99 %-ban lehetett átmásolni, azaz nem lett jó. Nem tudom mi lehet a gond. Az eset tûzfal, meg a vírusvédelem is úgy néz ki hogy mûködik. Tervezgetem hogy újratelepítsem valamikor és legyen róla ghostom, de ha ez a vista jó, akkor utána használhatnám tovább.