Starity

nagy probléma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 18. 00:03 #1
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Sziasztok!
Egy eléggé kellemetlen problémával küszködik már több,mint egy éve egyik barátnõm.Történetesen azzal,hogy az egyik közösségi oldalon valami jóakarói feltörték a jelszavát és "kicsinosítgatták" a profilját dry.gif
Sajnos az elkövetõt nem sikerült még nyakon csípni,egy éve nem lépett be,barátnõm már számtalanszor kérte,hogy töröljék már le a fake adatlapot,de semmire se jutott még ezzel :S
Éppen ezért végsõ elkeseredésben arra jutottunk,hogy fel kéne törni az "új" jelszót és törölni az adatlapot,mivel eléggé durva kommenteket kap pl hogy ezt biztos õ csinálta stb. szóval eléggé szidják ismeretlen emberek ami már engem is bosszant.
Szóval a lényeg annyi,hogyha valaki a kedves fórumozók közül tudna ilyen "kódfeltörõ" programról (amit kizárólag erre a célra használnánk) vagy bármilyen más módszerrõl aminek a segítségével el tudnánk távolítani az adatlapot az legyen szíves és jelezze nekem privát üzenetben.Elõre is köszi,barátnõm nevében is a segítséget...
1 felhasználónak tetszik: v.mester
2009. július 18. 12:20 #2
RuMsZeSz
RuMsZeSz
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.07.22.
Hozzászólás: 1669
Csatolások: 20827
Azonosító: 35303
Offline offline
Jelszó-emlékeztetõt próbáltátok? smileeee.gif
2009. július 18. 12:34 #3
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
nekem már a létrehozás is nagy problémának számított biggrin.gif
2009. július 18. 13:26 #4
RuMsZeSz
RuMsZeSz
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.07.22.
Hozzászólás: 1669
Csatolások: 20827
Azonosító: 35303
Offline offline
Annyit még hozzáfûznék a témához, hogy nem fogjátok tudni "feltörni a kódot", ahogy a "jóakarói" sem tudták. Természetesen vannak trükkök a jelszólopásra: keyloggerek, klón oldalak. De ilyen kódfeltörõ programok a közösségi szájtokhoz nem léteznek.
2009. július 19. 15:37 #5
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(RuMsZeSz @ 2009. July 18. - 13:26)
Annyit még hozzáfûznék a témához, hogy nem fogjátok tudni "feltörni a kódot", ahogy a "jóakarói" sem tudták. Természetesen vannak trükkök a jelszólopásra: keyloggerek, klón oldalak. De ilyen kódfeltörõ programok a közösségi szájtokhoz nem léteznek.


köszi a választ,a probléma megoldódott...kiderült,hogy olyan gyökér volt az,aki feltörte,hogy csak az e-mailt változtatta meg a jelszó a régi maradt...törölve lett a profil szerencsére...még egyszer kössz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!