Michael Jackson - "In the Closet" Set
2009. július 18. 01:38
#1
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. augusztus 04. 02:13
#2
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
még 1et találtam
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. augusztus 04. 23:09
#4
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
mééééééééééééééééééég
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. augusztus 07. 19:41
#7
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Na ja, de Lisára még inkább....
Kár, hogy nem került bele ez a rész: 5:20-5:32
http://www.youtube.com/watch?v=bhJQxJdI0u4
2009. augusztus 25. 13:54
#8
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Uhhhhhhhhh, nagyon forróak azek a képek
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. augusztus 25. 16:52
#9
|
deneuveúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.10. Hozzászólás: 26 Csatolások: 34 Azonosító: 89794 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. augusztus 25. 18:54
#13
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(dijja @ 2009. August 25. - 17:45)
hm - hm...3. kép
nem rossz - nem rossz

Ugye? Szerintem is állati
2009. szeptember 02. 22:11
#15
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Herb Ritts (fotós, videó rendezõ) egy isten
Antonio Banderas-ról is csinált ilyen fotókat, dettó így nézett ki a képeken - csizma, fekete szûk gatyesz, óanyám
http://www.freeweb.hu/bandigal/cpg1410/thu...ls.php?album=75
És a Madonna klip (Cherish) is nagyon ott van
Naominak meg nem is tudom, mit mondanék .... megérdemelte ezt egyáltalán??
2010. december 18. 12:52
#19
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
egy újabbacska képecske ♥
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline



