Starity

Pirateclub.hu

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 29. 15:06 #1
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.
Az a problémám, hogy nem tudok belépni a pirateclub.hu-ra. Állandóan az Internet Explorer nem tudja megjeleníteni a lapot jön be.
Februárban már volt errõl egy téma, akkor azt rebesgették, hogy bezárt az oldal.
http://starity.hu/forum/topik/97673-bezart-az-mp3portal-hu/ 24 hsz-tól
De aztán mégsem zárt be, mert 2 hét után újra bejött az oldal. És egészen tegnapig mûködött is. Ma viszont hiába próbálok belépni már reggel óta, sajnos hiába minden próbálkozás. cray.gif

Esetleg van itt olyas valaki aki szintén be van regelve és ez a problémája neki is?
Azért volna ezt jó tudni, hogy megtudjam csak én nem tudok belépni az oldalra, tehát nálam van valami hiba, vagy más sem tud belépni?

Köszi a segítséget.
2009. július 29. 15:10 #2
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
én a mozillát használom, de nekem sem jön most be. smileeee.gif lehet, hogy ott van vmi a bibi, az õ rendszerükben.
2009. július 29. 15:11 #3
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
megnéztem, de sajna nekem sem jön be... remélem csak ideiglenes ez a probléma cray.gif
2009. július 29. 15:11 #4
- törölt felhasználó -    
hello! nekem sem jön be, biztos megint karbantartás van..
2009. július 29. 15:27 #5
- törölt felhasználó -    
Köszönöm a válaszotokat. Így legalább tudom, hogy nem nálam van a bibi, hanem megint náluk. Én is bízom benne, hogy hamar megoldódik a probléma, mert negyedúton vagyok a Csillagkapu letöltésével.
2009. július 29. 15:32 #6
- törölt felhasználó -    
Ha esetleg valakinek idõközben bejön az értesítene minket itt? Én is fogom figyelni, és szólok majd ha nekem bejön az oldal. köszike
2009. július 29. 15:44 #7
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
ha már a pirateclubnál tartunk, valaki tudna nekem segíteni?

Letöltöttem a Waitinget beletelt jó sok idõbe, és nem tudom kicsomagolni. Rapidról szedtem le, megvan a jelszó is. El kezdi kibontani, de aztán kiírja, hogy hiba a titkosított fájlban. Pedig jó a jelszó. Írtam a feltöltõnek is azt válaszolta, hogy sokan leszedték már de senkinek nem volt vele problémája, szóval lehet h én csinálok vmit rosszul. Nektek volt már ilyen?

meghajolo.gif
2009. július 29. 15:47 #8
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet(bötti @ 2009. July 29. - 15:44)
ha már a pirateclubnál tartunk, valaki tudna nekem segíteni?

Letöltöttem a Waitinget beletelt jó sok idõbe, és nem tudom kicsomagolni. Rapidról szedtem le, megvan a jelszó is. El kezdi kibontani, de aztán kiírja, hogy hiba a titkosított fájlban. Pedig jó a jelszó. Írtam a  feltöltõnek is azt válaszolta, hogy sokan leszedték már de senkinek nem volt vele problémája, szóval lehet h én csinálok vmit rosszul. Nektek volt már ilyen?

meghajolo.gif


Nekem volt, bár akkor kiírta, hogy melyik fáljban volt a hiba. Azt újra le kellett szednem és utánna jó lett.

Amúgy nállam se jön be a pirateclub. sad.gif
2009. július 29. 16:11 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet(bötti @ 2009. July 29. - 15:44)
ha már a pirateclubnál tartunk, valaki tudna nekem segíteni?

Letöltöttem a Waitinget beletelt jó sok idõbe, és nem tudom kicsomagolni. Rapidról szedtem le, megvan a jelszó is. El kezdi kibontani, de aztán kiírja, hogy hiba a titkosított fájlban. Pedig jó a jelszó. Írtam a  feltöltõnek is azt válaszolta, hogy sokan leszedték már de senkinek nem volt vele problémája, szóval lehet h én csinálok vmit rosszul. Nektek volt már ilyen?

meghajolo.gif


Nekem is volt már ilyen problémám, és én is azt tettem, mint Gajcsi. Mellesleg a rapid elég sz@r, 15 percet kell várni két link között és nekem kb. 120-al tölt napközben, de úgy délután fél 5 után már csak 50-60-al sad.gif én a datát szeretem, oda regeltem és egy part 780-al jön le, de regelés nélkül onnan is csak 64-el jön le. de itt nem kell 15 percet várni a két link között. sajna a Csillagkapu is a rapidon van. reklamalo.gif


Idézet(Gajcsi @ 2009. July 29. - 15:47)
Nekem volt, bár akkor kiírta, hogy melyik fáljban volt a hiba. Azt újra le kellett szednem és utánna jó lett.

Amúgy nállam se jön be a pirateclub. sad.gif

2009. július 29. 23:28 #10
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Csak gondoltam szólok, hogy újra jó az oldal. beer.gif
2009. július 30. 13:59 #11
- törölt felhasználó -    
nálam is mûködik!! smileeee.gif megyek is leszedem az új Gyilkos elméket biggrin.gif

mostanában sûrûn van leállás sajnos sad.gif
2009. július 30. 23:31 #12
- törölt felhasználó -    
Köszönöm, hogy szóltatok, én is épp az elõbb néztem meg és nekem is mûködik már. Én meg folytatom a Csillagkapu letöltését. hullam.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!