Chuck Cast at Comic-Con
2010. április 01. 16:26
#6
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet (Ádi12345 @ 2010.04.01. 16:09)
Egyszerűen imádom a "Chuck" sorozatot
Csak így tovább remélem lesz majd 4-dik évad.
Am a Casey a kedvencem a sorozatból
és még tetszik is
Csak így tovább remélem lesz majd 4-dik évad.
Am a Casey a kedvencem a sorozatból
és még tetszik is
nekem Chucky a kedvencem, de Casey is haláli arc benne
bár Ádi névvel kicsit furán hangzik hogy tetszik is
2010. április 01. 16:45
#7
|
|
agnes |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 662 Csatolások: 481 Azonosító: 58638 offline
|
szavy, te miket mondasz
de azért jó volna he lenne....bár így, hogy Casey-t kivették az NSA-től, hát nem is tudom... kár érte
De viszont azt tudtad, h van egy ilyen "projekt" féleség, ahol a tévétársaságok elviszik az alacsony nézettségű sorozataikat és ott meg lehet őket "menteni"?! Chuck-ot is viszik....bár megmenekülne
http://www.chuck-hungary.info/kezdolap/benne-a-top-5ben/1270105164/#tovabb
kell szavazni
de azért jó volna he lenne....bár így, hogy Casey-t kivették az NSA-től, hát nem is tudom... kár érte
De viszont azt tudtad, h van egy ilyen "projekt" féleség, ahol a tévétársaságok elviszik az alacsony nézettségű sorozataikat és ott meg lehet őket "menteni"?! Chuck-ot is viszik....bár megmenekülne
http://www.chuck-hungary.info/kezdolap/benne-a-top-5ben/1270105164/#tovabb
kell szavazni
2010. április 01. 19:59
#8
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet (agnes @ 2010.04.01. 16:45)
szavy, te miket mondasz
de azért jó volna he lenne....bár így, hogy Casey-t kivették az NSA-től, hát nem is tudom... kár érte
De viszont azt tudtad, h van egy ilyen "projekt" féleség, ahol a tévétársaságok elviszik az alacsony nézettségű sorozataikat és ott meg lehet őket "menteni"?! Chuck-ot is viszik....bár megmenekülne
http://www.chuck-hungary.info/kezdolap/benne-a-top-5ben/1270105164/#tovabb
kell szavazni
de azért jó volna he lenne....bár így, hogy Casey-t kivették az NSA-től, hát nem is tudom... kár érte
De viszont azt tudtad, h van egy ilyen "projekt" féleség, ahol a tévétársaságok elviszik az alacsony nézettségű sorozataikat és ott meg lehet őket "menteni"?! Chuck-ot is viszik....bár megmenekülne
http://www.chuck-hungary.info/kezdolap/benne-a-top-5ben/1270105164/#tovabb
kell szavazni
nem hallottam róla, de szavaztam, teljesen függő lettem
ha pár hete azon délutánon nem unom magam halálra és nem kapcsolom be a tv-t... belegondolni is rossz így utólag
2010. április 02. 16:52
#9
|
|
Ádi12345új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.24. Hozzászólás: 40 Csatolások: 32 Azonosító: 123436 offline
|
Idézet (szavy @ 2010.04.01. 16:26)
nekem Chucky a kedvencem, de Casey is haláli arc benne
amúgy nem valószínű a 4. évad, amerikába nem nagyon nézik
bár Ádi névvel kicsit furán hangzik hogy tetszik is
bár Ádi névvel kicsit furán hangzik hogy tetszik is
Nekem az a nevem hogy Adél és lány vagyok csak becézve vagyok.
2010. április 02. 17:07
#11
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet
Én lány vagyok csak becézve vagyok mert így szoktak engem hívi
ha egyszer leírod, akkor is felfogom, az Ádiról meg szerintem az emberek 80%-ának az Ádám jut eszébe, és nem az Adél, elég ritka név, de elnézést kérek, nem rossz szándékból írtam
Idézet
Kiderül John Casey igazi neve a 3-dik évadból és az a neve,
hogy Alexander Coburn

hogy Alexander Coburn
szerintem ilyeneket nem kéne leírni, mert mások még esetleg a sorozat elején tartanak, és szeretnék maguk kivárni a sztori alakulását, de ha már leírod, legalább valami rikító színnel, hogy csak akkor lehessen elolvasni, ha kijelöljük
2010. április 02. 17:26
#12
|
|
Ádi12345új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.24. Hozzászólás: 40 Csatolások: 32 Azonosító: 123436 offline
|
Szerintem Casey egy jóképű pasi
Volt egy olyan rész a Chuck-ba hogy a Casey kocsiját szétrobbantja a bomba... Szegény Casey
Meg amikor Chuck mondja neki,hogy Cuki maci és akkor felemeli a nyakánál fogva és mondja Chuck,hogy Casey kárt tesz az Intersect-ben
Meg mikor Casey mondja Chuck-nak,hogy csibenyak
Volt egy olyan rész a Chuck-ba hogy a Casey kocsiját szétrobbantja a bomba... Szegény Casey
2010. április 02. 17:29
#13
|
|
Ádi12345új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.24. Hozzászólás: 40 Csatolások: 32 Azonosító: 123436 offline
|
Idézet (szavy @ 2010.04.02. 17:07)
ha egyszer leírod, akkor is felfogom, az Ádiról meg szerintem az emberek 80%-ának az Ádám jut eszébe, és nem az Adél, elég ritka név, de elnézést kérek, nem rossz szándékból írtam
szerintem ilyeneket nem kéne leírni, mert mások még esetleg a sorozat elején tartanak, és szeretnék maguk kivárni a sztori alakulását, de ha már leírod, legalább valami rikító színnel, hogy csak akkor lehessen elolvasni, ha kijelöljük
szerintem ilyeneket nem kéne leírni, mert mások még esetleg a sorozat elején tartanak, és szeretnék maguk kivárni a sztori alakulását, de ha már leírod, legalább valami rikító színnel, hogy csak akkor lehessen elolvasni, ha kijelöljük
Megbeszéltük semmi gond.kicsit rossz nevet választottam magamnak
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:





