Starity

A szexi vámpír rémálma

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. augusztus 22. 22:43 #21
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
Jóég, abba lehetne már hagyni a szurkálódást.
Véleményt lehet nyilvánítani, de nem kell minden olyan "pletykához" odaírogatni azt, hogy én utálom ezt a filmet, vagy ezt a szereplõt, vagy mittudoménmit.

Már én is várom a filmet. Igaz nem nagyon bírom az ilyen típusú filmeket, de Kellan miatt biztos megfogom nézni.

Bessie mibõl lett gondja Rachelle-nek?
2009. augusztus 23. 00:20 #22
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hát elvállalt egy szerepet. 10 napos forgatás lett volna, de a Summit Entertainment (Twilight filmkészítõje) meg felbontotta emiatt a szerzõdését. Úgy írták, hogy ütközött a forgatással, pedig állítólag ne is. Szóval perel Rachelle. Az Eclipse-ben már nem õ játsza Victoria-t, hanem Bryce Dallas Howard
2009. augusztus 23. 00:32 #23
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 22. - 23:20)
Hát elvállalt egy szerepet. 10 napos forgatás lett volna, de a Summit Entertainment (Twilight filmkészítõje) meg felbontotta emiatt a szerzõdését. Úgy írták, hogy ütközött a forgatással, pedig állítólag ne is. Szóval perel Rachelle. Az Eclipse-ben már nem õ játsza Victoria-t, hanem Bryce Dallas Howard

Ja, ténleg. Azért köszi az infót. smileeee.gif
2009. augusztus 23. 09:39 #24
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 22. - 20:35)
Én elmúltam már 17, mégsem aszerint osztályozom a filmeket, hogy kiknek ajánlják megnézni.
Imádom a jó filmeket, legyen az akár egy "tinifilm", vagy egy mese. Persze van olyan is, amit elég egyszer megnézni, de akkor legalább tudom, miért nem fogom megnézni.
Ha valami jó, az jó. Persze szubjektív dolog ez is, csak kicsit fura, hogy olyan alkot véleményt, aki nem is látta, nem is olvasta. Na de ez csak az én véleményem.  blush.gif
Ne háborúzzunk, legyen világbéke  smileeee.gif
Egyébként örülök, hogy Kellan elvállalta, hogy szerepelni fog a filmben (Rémálom az Elm utcában), csak ne legyen gondja belõle, mint Rachelle-nek.  dry.gif

Én is teljesen így vagyok. Megnézem a filmet ha tehetem, akár tinifilm akár nem és így vagy megtetszik vagy nem. thumbsup.gif
Klauval én már megbeszéltem, más felfogás, ennyi.
"make love not war" meghajolo.gif

Nem hiszem, hogy Kellannak gondja lesz belõle, nem hiszem, hogy õt kiraknák, na meghát az õ szerepéért nem nyavajognak, hogy most már kell mad.gif reklamalo.gif
2009. augusztus 23. 09:42 #25
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 22. - 23:20)
Hát elvállalt egy szerepet. 10 napos forgatás lett volna, de a Summit Entertainment (Twilight filmkészítõje) meg felbontotta emiatt a szerzõdését. Úgy írták, hogy ütközött a forgatással, pedig állítólag ne is. Szóval perel Rachelle. Az Eclipse-ben már nem õ játsza Victoria-t, hanem Bryce Dallas Howard

De azért tegyük hozzá, hogy elõsször Bryce Dallas Howard kapta volna meg, csak kicsinylette a szerepet, most meg hogy siker lett...... dry.gif
Nem véletlen szerintem, hogy ok nélkül küldték el és perel. mad.gif
2009. augusztus 23. 13:52 #26
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hát igen, miután befutott a film, kapva kaptak az alkalmon, akárcsak Bryce is. Ez mindent elmond a színésznõrõl huh.gif

Vele is azért csinálták, mert állítólag ütközött a forgatással. Fene tudja, úgy van-e, vagy sem. Rachelle nem fõszereplõ, bár az Eclipse-ben többet szerepelt volna, az igaz. dry.gif
2009. augusztus 23. 16:16 #27
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 23. - 12:52)
Hát igen, miután befutott a film, kapva kaptak az alkalmon, akárcsak Bryce is. Ez mindent elmond a színésznõrõl huh.gif

Vele is azért csinálták, mert állítólag ütközött a forgatással. Fene tudja, úgy van-e, vagy sem. Rachelle nem fõszereplõ, bár az Eclipse-ben többet szerepelt volna, az igaz.  dry.gif

Utálom ezeket a Barátok köztös "cseréljük le a színészeket" módszert.
Azt mondják, hogy nem ütközött volna, meg hogy engedélyezték és szerintem nem perelne, ha nem lenne vmi gond. De aztán tényleg kitudja. blink.gif
Amúgy Robnak nem zavar be a Remember Me vagy Kristennek a Runaways forgatása és Jacksonnak a Last Airbender? Nem tudom hol tartanak a forgatásban, de nem Rachelle az egyetlen aki forgat, ráadásul neki vmi kis szerep lett volna, nem?
2009. augusztus 23. 17:19 #28
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 23. - 15:16)
Utálom ezeket a Barátok köztös "cseréljük le a színészeket" módszert.
Azt mondják, hogy nem ütközött volna, meg hogy engedélyezték és szerintem nem perelne, ha nem lenne vmi gond. De aztán tényleg kitudja.  blink.gif
Amúgy Robnak nem zavar be a Remember Me vagy Kristennek a Runaways forgatása és Jacksonnak a Last Airbender? Nem tudom hol tartanak a forgatásban, de nem Rachelle az egyetlen aki forgat, ráadásul neki vmi kis szerep lett volna, nem?



Idézet
A Summit így magyarázza a történteket: "Ms. Lefevre a forgatás fontos elõkészületeirõl, próbákról, és jelentõs helyszíni forgatásokról csúszna le, mikor emiatt a projektje miatt Európába kellene utaznia. Ezek a helyszínek sajnos csak a forgatásnak ebben a szakaszában használhatóak." Egy forrás szerint azonban a Summit szegte meg a szerzõdést, hisz "Rachelle szerzõdésében benne van, hogy kisebb szerepeket elvállalhat a Twilight Saga filmek mellett."


Ezt a hírt hozták nyilvánosságra. Hiába törjük ezen a buksinkat, míg több infót nem kapunk, addig, csak mérgelõdhetünk. unsure.gif
Azért nem hiszem, hogy Rachelle szándékosan szegne szerzõdést, vagy esne el a nagy pénztõl. Szerintem az van az egész mögött, hogy ismertebb színésznõt akartak helyette. Nem utolsó sorban meg ingyen reklám a filmnek. Nem mintha nem néznék meg rengetegen a filmet (New Moon-t, vagy az Eclipse-t).
Azt is olvastam, hogy az utolsó részt csak akkor fogják leforgatni, ha a másik két rész is olyan sikeres lesz, mint az Alkonyat.

Egyébként jól eltértünk a tárgytól. biggrin.gif Ez a fórum eredetileg Kellan-é, és a Rémálomé, erre mi itt Rachelle-rõl és a Summitról dumcsizunk rohog.gif
2009. augusztus 23. 17:25 #29
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 23. - 15:16)
Utálom ezeket a Barátok köztös "cseréljük le a színészeket" módszert.
Azt mondják, hogy nem ütközött volna, meg hogy engedélyezték és szerintem nem perelne, ha nem lenne vmi gond. De aztán tényleg kitudja.  blink.gif
Amúgy Robnak nem zavar be a Remember Me vagy Kristennek a Runaways forgatása és Jacksonnak a Last Airbender? Nem tudom hol tartanak a forgatásban, de nem Rachelle az egyetlen aki forgat, ráadásul neki vmi kis szerep lett volna, nem?


Spoiler:

Az Eclipseben jönnek rá, hogy Victoria vámpírokból sereget épít, hogy majd velük bosszulja meg társa, James halálát. Hogy sikeresen lépjenek fel az új veszéllyel szemben, megújítják a szövetséget Cullenék és a vérfarkasok, mégpedig Sam Uleyval és Jacob Blackkel,aki belemegy, noha nem kedveli Edwardot, mivel szerelmes Bellába. Edward sikeresen végez Victoriával.
2009. augusztus 23. 17:38 #30
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 23. - 16:25)
Spoiler:

Az Eclipseben jönnek rá, hogy Victoria vámpírokból sereget épít, hogy majd velük bosszulja meg társa, James halálát. Hogy sikeresen lépjenek fel az új veszéllyel szemben, megújítják a szövetséget Cullenék és a vérfarkasok, mégpedig Sam Uleyval és Jacob Blackkel,aki belemegy, noha nem kedveli Edwardot, mivel szerelmes Bellába. Edward sikeresen végez Victoriával.


Jaj nem erre értem, olvastam a könyvet. laugh.gif
Hanem amit forgat másik filmet, abban lesz kis szerepe, nem?
2009. augusztus 23. 17:46 #31
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 23. - 16:38)
Jaj nem erre értem, olvastam a könyvet.  laugh.gif
Hanem amit forgat másik filmet, abban lesz kis szerepe, nem?


biggrin.gif de, bocsi. Igazad van biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!