http://hulyekazemberek.freeblog.hu/
Szerintem nagyon jókat ír, legalábbis én jókat röhögtem azon hogy milyen hülyék is az emberek...
A blogger egyébként elvileg egy wc-s néniként dolgozó hölgyemény, legalábbis a szövegekből ez jön le.
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.