Starity

Mi történt Nicole Eggerttel?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. szeptember 24. 05:57 #1
bohockodo
bohockodo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.25.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 1
Azonosító: 96944
Offline offline
Avagy Nicole Eggert álomteste már a múlté címmel közölt pár képet az egyik magyar celeboldal. A képeket inkább nem linkelem be, mert nem igen tudom eldönteni milyen kategóriába tegyem. Nagyon brutál lett, nézd meg itt.
A múlt hét végén nagy örömömre egyik fórumtársunk nagyon szép háttérképeket töltött fel Nicoleról erre most mit látok, eszméletlen ronda lett sad.gif

Vajon mi történt vele?
2009. szeptember 25. 13:27 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif Tényleg durva, én sem értem, miért hízott el ennyire... mellow.gif
2009. szeptember 25. 15:14 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Biztos azért hízott el, mert már nem nagyon adnak neki munkát színésznõként. Sok színész és színésznõ koplaltatja magát, csakhogy sovány legyen, amilyet megkövetel az Álomgyár. Hiába mondja mindenki, hogy neki az alakja természetes, õ bizony eszik, nem fogyókúrázik! Ilyenkor derül ki mi is az igazság. Britney sem csontkollekció, de mihelyst hízik a sajtó már elefántnak csúfolja. Ez van, ezt kell szeretni! blink.gif
Bár most, hogy ennyire elhízott, nem kellett volna felvennie a bikinit. blink.gif
2009. szeptember 26. 18:59 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Azért a koplalás szerintem túlzás, arra inkább forgatások elõtt kerülhet sor, ha elengedték magukat.

Ha így elengedi magát, akkor nem is fogják keresni... Pedig színésznõnek sem rossz. Az a baj, hogy nem tudta a '90-es években jól kihasználni a népszerûségét, lehetett volna nagyobb karrierje is.
2009. október 08. 22:44 #5
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
http://www.funnyordie.com/videos/4dd3ce1cb...tch?rel=player# _nevet.gif _nevet.gif
Belevaló csaj, tetszik, hogy elvállalta a vidit és szerintem nem "eszméletlen ronda". Még mindig gyönyörû arca van. blush.gif
2009. október 08. 23:29 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. October 8. - 21:44)
http://www.funnyordie.com/videos/4dd3ce1cb...tch?rel=player#    _nevet.gif  _nevet.gif
Belevaló csaj, tetszik, hogy elvállalta a vidit és szerintem nem "eszméletlen ronda". Még mindig gyönyörû arca van. blush.gif

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
tényleg szép arca van smileeee.gif
2009. október 09. 01:34 #7
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
nem tudom, mit piszkálják. ha az utcán megy valaki ilyen alakkal egy hasvillantós pólóban, akkor azon szinte kötelezõ átsiklani. csak azért, mert õ színész, nem lehet feleslege? ember, nem egy edzõgép! média torzítása újfent. és csak csoda, hogy mindenki botvékony és festett szõke akar lenni. hát köszönöm, NEM!
attól hogy egy kicsit felszedett, lehet még szép. jó, tény, hogy kicsit próbálhatna leadni belõle, de ha az egész nem is menne le, nem lenne belõle egy trampli. szép. kicsit husi, de szép.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!