Starity

Ashley Greene elõször nem kellett az Alkonyatba

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. szeptember 25. 10:26 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A többi Alkonyatos sztáréhoz hasonlóan, Ashley Greene karrierje is egyre meredekebben ível felfele. (Mit tesz néhány meztelen fotó…) Most például egy közkedvelt amerikai magazin címlapján láthatjuk, az interjúban pedig érdekes dolgokat mesélt…



Például azt, hogy õ eredetileg Bella szerepére jelentkezett, ám a film készítõi nem találták alkalmasnak a szerepre. Szerencsére azonban felajánlották neki, hogy Alice Cullen-t bátran eljátszhatja, mivel az sokkal jobban illik a személyiségéhez és a megjelenéséhez. A többi már történelem.

Ash arról is beszélt, hogy kifejezetten sajnálja Robert Pattinson, amiért ilyen hatalmas népszerûségre tett szert. Elárulta, a saját rajongóival még elbánik, de Robot 25.000 sikoltozó lány fogadja, akárhová is megy. Ráadásul mindez veszélyes is lehet - legalábbis szerinte.

Hát igen. Egy kedves barátnõm nagymamája erre azt mondaná, hogy aki kiáll a sarokra, ne csodálkozzon ha megtalálják (hogy szofisztikáltan fejezzem ki magam)…

Én örülök, hogy végül Alice-t játssza. Bella karaktere engem nem fogott meg annyira, hiába õ a fõszereplõ, Alice viszont szuper smileeee.gif
2009. szeptember 25. 13:13 #2
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Az tény, hogy Alice, és Ashley is nagy népszerûségnek örvend. Nem is csoda, jó színésznõ. Szerintem. Egyébként Hollywoodban sokszor elõfordul, hogy a színész/színésznõ nem éppen azt a szerepet kapja amire jelentkezik. Van hogy bejön, van, hogy nem.
2009. szeptember 25. 14:32 #3
- törölt felhasználó -    
én is örülök, hogy Alice lett smileeee.gif Õ és Jasper a kedvenceim smileeee.gif smileeee.gif

pont nemrég olvastam egy cikket arról, hogy régebbi filmekben kik jelentkeztek egy szerepre és végül ki kapta meg biggrin.gif volt pár roppant érdekes változtatás biggrin.gif biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!