Starity

Kezdõdik az elmebaj: Tûkkel szurkálja magát az Alkonyat szívtiprója

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. szeptember 29. 01:55 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Robert Pattinson, az Alkonyat filmek sztárja már annyira utálja az õt övezõ figyelmet és az újságokban megjelenõ képeit, hogy az egyiket kiszögelte a lakókocsijában, és a kollégáival célba dobált rá. A színész szinte ismeretlen volt, mielõtt megkapta Edward Cullen szerepét, amivel azonban elképesztõ méretõ rajongói figyelem is együtt járt, erre azonban nem számított a brit fiú.


Az Újhold címû második epizód egyik munkatársa elmondta - "Robert letépte a képét az egyik magazin címlapjáról és kitûzte a lakókocsijában. Célba dobott rá, és mindenki mást is erre kért, aki csak arra járt."

A 23 éves világsztár, aki pillanatok alatt a nõk kedvence lett, egyre nehezebben viseli a hatalmas figyelmet, ami övezi, és már utalt rá az év elején is, hogy szívesen megválna tõle.

"Kezdtem tényleg paranoiás lenni. Aztán rájöttem, hogy ha holnap abbahagynám az egészet, akkor sem változna semmi. Emellett próbálok nyugodt maradni, erõt venni magamon, és kezelni a dolgot. Nem könnyû, de a nyafogás úgysem segít." - fûzte hozzá Robert.


ohmy.gif USA-ban most már ez lesz a trendi? Ki kattan be elõbb? Elõször Megan Foxról érkeztek érdekes történetek, most Robertrõl. Remélem egyik sem igaz. De ha igen, akkor még gondok lesznek ohmy.gif
2009. szeptember 30. 22:54 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif Már bocs, de ez mitõl bekattanás? Ezt most nem értem. Teljesen érthetõ módon a töke tele van a kis tini lányokkal, akik legszívesebben rácuppannának, amint meglátják, mit sem törõdve azzal, neki ez tetszik-e vagy sem. Ez a cím meg nagyon félrevezetõ, nem tudom, te találtad-e ki vagy a barom bulvároldal, de nem ártana átírni...
Megan esetében sem értem, mik azok a jelek, amitõl dilisnek kellene gondolni. mellow.gif
2009. szeptember 30. 22:56 #3
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
ez szerintem se bekattanás,inkább jópofa dolog biggrin.gif bírom,hogy van ilyen önkritikája,vagy legalábbis nem szállt el magától smileeee.gif
2009. október 01. 00:35 #4
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. September 30. - 21:54)
blink.gif Már bocs, de ez mitõl bekattanás? Ezt most nem értem. Teljesen érthetõ módon a töke tele van a kis tini lányokkal, akik legszívesebben rácuppannának, amint meglátják, mit sem törõdve azzal, neki ez tetszik-e vagy sem. Ez a cím meg nagyon félrevezetõ, nem tudom, te találtad-e ki vagy a barom bulvároldal, de nem ártana átírni...
Megan esetében sem értem, mik azok a jelek, amitõl dilisnek kellene gondolni. mellow.gif

A címet és a cikket a ma.hu-n lehet elolvasni. A cím eléggé félrevezetõ, de nem akartam átírni. Lehet, hogy hiba volt? unsure.gif
Megan esetében pedig lentebb olvasható egy cikk, miszerint Megan vagdosta magát, illetve megölné a pasiját. Hogy ezek közül mi igaz? Jó kérdés... blink.gif
2009. október 02. 21:00 #5
Laraa
Laraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 2
Azonosító: 59108
Offline offline
ajaj, valószínûleg Rob megõrült...ebben biztos vagyok rolleyes.gif és ennek a cikknek valószínûleg minden szava igaz..ééééés abban is biztos vagyok, h. az OK és a People, valamint az ilyen fantasztikus pletykalapok is mindig az igazat hozzák le az emberekrõl.. tongue.gif ..általában így igaz?neeemm??? rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!